Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz ich kilkanaście :

http://zagraceni.pl/polonizacja-mw2-podwojna-porazka

Wiesz jeśli nie zna się języka angielskiego to wersja polska ujdzie w tłoku. Ja płacąc 200 zł chcę mieć możliwość wyboru wersji, zwłaszcza że możliwości blu ray na to pozwalają bez problemu. O ile tłumaczenie w singlu jeszcze obleci to w multi z którym spędzam w każdej części mnóstwo czasu wypala oczy.

ps. Żywy czyli nadal nas wyrąbali i każą grać w ich tłumaczenie ? :/ zajebiście. Skąd sprowadzałeś swojego"anglika" ? na allegro nie do dostania na obecną chwilę :/

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, dobrze, że w wersję PL nie grałem bo powyższe przykłady mnie powaliły. Najlepsze z marihuaną "Wspólne operacje", bo w oryginale to Joint Ops... taki żart językowy związany z maryśką, drugi z ziołem w tle to Blunt Trauma. Powie mi ktoś jak go przetłumaczyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT do MW2:

Piękny komentarz w tych wpadkach: scout sniper - dobrze, że nie skończył jako snajper harcerz :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Żywy czyli nadal nas wyrąbali i każą grać w ich tłumaczenie ? :/ zajebiście. Skąd sprowadzałeś swojego"anglika" ? na allegro nie do dostania na obecną chwilę :/

Ja na Allegro znalazlem wlasnie, jeszcze 18 sztuk maja:

http://allegro.pl/ca...1305071370.html

Poza tym kumpel dzwonil do Ultimy i mu powiedzieli ze u nich tez jest wersja ENG i od nich zamowil, chociaz ja osobiscie bym im nie ufal :P

@mil:

Ale z tego co pisza osoby ktore juz graja to tlumaczenie w BO jest tak samo skopene jak w MW2.

Dobre wiesci - customalizacja prywatnych serwerow na luzie przewyzsza to co bylo w KZ2, a wlasciwie to niczym sie nie rozni od dedykow na PC:

Tak więc po moich pierwszych obserwacjach wygląda to tak:

1.Nie można wyłączyć aim assist dla serwera.

2.Istnieje opcja stworzenia 10 klas przeznaczonych na serwer i tylko pomiędzy nimi gracze mogą wybierać. Czyli stworze jakieś domyślne klasy i tylko nimi można grać na tym serwerze.

3.Można edytować perki czyli np. mogę zwiększyć/zmniejszyć szybkość biegania na wadze lekkiej czy też czas przez jaki można wstrzymywać oddech przy użyciu perka "zwiadowca", czy dając jeszcze jeden przykład zmienić mnożnik szybkości przeładowania broni : ).

4.Dla każdej klasy ustawionej na dany serwer można zmodyfikować obrażenia zadawane przez klasę bronią palną oraz bronią niepowodująca wybuchów i dla broni eksplodującej.

5. Dla klasy również można wybrać prędkość poruszania się i szybkość sprintu (nie ma to nic wspólnego z wagą lekką i maratonem)

6.Życie można zwiększyć nawet do 1000% icon_e_biggrin.gif

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie ma najlepszego wg. mnie. Nasi "tłumacze" kamuflaż o nazwie FALL (jesienny) przetłumaczyli jako UPADEK. No ale jak się korzysta z translatora i nie wie że tłumaczy grę wojenną - to efekt finalny nie mógł być inny.

Lecę w zakład że BO powtórzy te błędy i doda nowe wpadki. To wasz wybór, ale ja nie dam zarobić polskiemu wydawcy za brak możliwości wyboru języka i granie w tłumaczenie z translatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie ma najlepszego wg. mnie. Nasi "tłumacze" kamuflaż o nazwie FALL (jesienny) przetłumaczyli jako UPADEK. No ale jak się korzysta z translatora i nie wie że tłumaczy grę wojenną - to efekt finalny nie mógł być inny.

Lecę w zakład że BO powtórzy te błędy i doda nowe wpadki. To wasz wybór, ale ja nie dam zarobić polskiemu wydawcy za brak możliwości wyboru języka i granie w tłumaczenie z translatora.

FALL to już klasyk :) Jak grałem z ludźmi z polską wersją i mi mówili przez HS "Ustaw sobie kieszonkowca i upadek" to się zacząłem zastanawiać czy w tą samą grę gramy. Co do BO to ja w ciemno bym zamawiał anglika póki jest taka możliwość i dostępność na allegro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że już sie tak przyzwyczaiłem do tej polonizacji z mw2 że nawet zapomniałem że to źle przetłumaczone jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie kusi to fakt,że grę dostanę już w poniedziałek. Jednak z drugiej strony jeżeli polonizacja okaże się równie dobra co w mw2 to krew mnie zaleje podczas gry. Modern Warfare raczej miał udaną polonizacje nie?

Upewnie się czy rzeczywiście dostępna będzie wyłącznie polska wersja w sklepach po czym zamawiam na allegro -

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie kusi to fakt,że grę dostanę już w poniedziałek. Jednak z drugiej strony jeżeli polonizacja okaże się równie dobra co w mw2 to krew mnie zaleje podczas gry. Modern Warfare raczej miał udaną polonizacje nie?

Upewnie się czy rzeczywiście dostępna będzie wyłącznie polska wersja w sklepach po czym zamawiam na allegro -

Zawsze pozostaje mozliwosc wymiany po tygodniu na wersje angielska.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to od poniedziałku spotykamy się na serwerach najpóźniej we wtorek :)

. Oczywiście hs jest. id. Marcin2402

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , polonizacja MW2 była tragiczna , ale nie przeszkadzało to w ogóle w rozgrywce.

Szkoda że jak to miało miejsce kiedyś , niema do wyboru wersji językowej.

Chętnie zaopatrzył bym się również w ENG ale raczej będę zwracać uwagę na cenę a nie wersję gry.

PS. Co do DLC mam cichą nadzieję że Treyarch nie pójdzie w ślady Infinity i nie będzie nam dawał odświeżanych kotletów za holendernie wysoką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się także spolszczenie w MW2 nie podobało, dlatego teraz zamówiłem wersję angielską i gitara. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to od poniedziałku spotykamy się na serwerach najpóźniej we wtorek :)

. Oczywiście hs jest. id. Marcin2402

Musze cie zmartwić ale serwery dopiero włączają wtorek/środa (gdzieś tak pisało, nie pamiętam gdzie)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwić ale serwery dopiero włączają wtorek/środa (gdzieś tak pisało, nie pamiętam gdzie)

Pozdrawiam

Musze cie zmartwić ale serwery włączają w poniedziałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko Panowie, kupując grę z USA będę mógł grać na serwerach EU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy dzieci na swojej liście mam zacne grono wariatów COD wszyscy odliczają do premiery będzie szał w wtorkowy wieczór tak samo jak milony na świecie , prawda że i są psychiczne dzieciaki ale są sposoby na takich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mam nadzieje że tępo rozgrywki trochę zwolni

już zaczyna mnie męczyć co 3 s. odradzanie sie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z USA mają chyba inne rozszerzenie i nie chodzą na Europejskich konsolach. Moge się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mam nadzieje że tępo rozgrywki trochę zwolni

już zaczyna mnie męczyć co 3 s. odradzanie sie ;/

W czym widzisz problem? :wink: Nie graj w DM, wybierz inny tryb jak np. S&D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z USA mają chyba inne rozszerzenie i nie chodzą na Europejskich konsolach. Moge się mylić.

na PS3 nie ma to znaczenia bo nie ma blokady regionalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym widzisz problem? :wink: Nie graj w DM, wybierz inny tryb jak np. S&D

gram w wysadzanie

i troszkę za szybko wszystko idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w wysadzanie

i troszkę za szybko wszystko idzie

Zależy w jaki tytuł wcześniej grałeś - to może się tak wydawać.

Ja zanim przeskoczyłem na CODy grałem ponad 3 lata w SWAT4 i ciężko było Mi ogarnąć tępo rozgrywki przez pierwsze 200h.

Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Widzę ładna ekipa szykuje się na wspólne wieczorne giercowanie - również jestem chętny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem pewien czy kupować tą część po nieudanym według mnie MW2, ale w końcu tą część robi inne studio. MW2 nie trzymało klimatu swojej pierwszej części. Pamiętam jak fajnie mi się grało z kolegami na super mapach (Overgrown, Backlot, Crash, Broadcast [ahhh, to były mapy]). Pewnie i tak kupię tą część, bo jestem przywiązany do CoD'a, ale nie wymagam od niej zbyt dużo.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze bedzie dzialac to wiem, tylko czy bede mogl grac z graczami z EU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz napiszmy, że się nie możemy doczekać i ile dni zostało, a potem przeliczajmy na godziny i minuty.

Ludzie dajcie sobie trochę na wstrzymanie bo trzeba przewijać strony, żeby coś sensownego przeczytać.

Co do tego, że Black Ops robi inne studio niż MW2 to ja bym się tak nie napalał co niektórzy. Widać, że Treyarch poszło w ślady, a nawet skopiowało Infinity Ward i poszło bardziej w strone komercyjnego sukcesu poprzedniej odsłony CoD. Osobiście uważam, że jak komuś się nie podobało MW2 to BO też się nie spodoba. Black Ops to bardziej Modern Warfare 3 niż World at War 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×