Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym ze wiekszosc graczy majac do wybory CoD, BF, KZ, MAG itd. wybiera wlasnie CoDa?

PS. Jak ktos tak jak ja nie chce grac z beznadziejnym tlumaczeniem to niech porozglada sie na Allegro, mozna juz znalezc sprowadzane kopie w wersji ENG :)

Ja juz mam zamowiona w sklepie na miescie, nie chce powtorki z rozgrywki, kolor jesienny Fall = kolor "upadek" :laugh:

<bum trafienie w glowe> haha

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos: Jak wyglada sprawa lokalizacji? W wersji PL beda tylko napisy do wyboru (mam nadzieje)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko panowie zapytam bo nie mam czasu szukam bo do pracy i nie mam czasu szukac powiedzcie mi tylko czy te 4 mapki kture sa dodawane bo wersji Hardned i Prestige beda normalnie do sciagniecia na ps store ?? poniewaz wolałbym kupic 2 gry niz jedna z mapami :/ z góry dzieki za odp

siemaneczko panowie zapytam bo nie mam czasu szukam bo do pracy i nie mam czasu szukac powiedzcie mi tylko czy te 4 mapki kture sa dodawane bo wersji Hardned i Prestige beda normalnie do sciagniecia na ps store ?? poniewaz wolałbym kupic 2 gry niz jedna z mapami :/ z góry dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad to wiesz ,ze najwiecej graczy wybiera coda?? biggrin.gif

Po ilości graczy na serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mało ludzi gra na PC? :wacko: Jestem w ciężkim szoku. Pamiętam że rekord na Xboxie w Coda właśnie to było chyba 2 miliony jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak wygląda sprawa z tymi mapkami z hardeted czy będą do kupna poprzez ps store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Ale mam takie nadzieje. Jeżeli będzie tylko w Hardened, to mało ludu będzie grać na tych mapkach. No i Acti nie przepuści okazji nachapania się pieniędzmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na ustawkę !! Zombies , Multi ooo będzie granie nocki zarwane :D id wiadomo jakie :)

To nap---dalamy masz HS???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ma być aż tak źle z lokalizacją? O kwiatuszkach w Modern Warfare 2 słyszałem i to całkiem sporo,ale grając w WaW tłumaczenie sprawiło wrażenie nieźle wykonanej roboty.

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tragicznie :) Jak to przy premierze CoDa, muszą sobie ponarzekać. W MW2 może 2 kuriozalne tłumaczenia wystąpiły, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym w ogole jest dyskusja? Recoil?? W CoDzie?! Wlasnie dlatego nikt ( no prawie nikt) nie placze nad brakiem odrzutu, nie taka jest specyfika tej gry po prostu, jak ktos chce recoila to niech sobie pogra w KZ2 albo BFBC2, bo tutaj to liczy sie czysty FUN. Jakby bron niesamowicie kopala i pociski lataly po calym ekranie to CoD nigdy w zyciu nie bylby najlepszym FPSem na rynku i 95% graczy by sie od niego odwrocila, nie potrzebna znajomosc fizyki kwantowej zeby na to wpasc ;)

Zgodze sie z tym , ze CoD jest najbardziej popularnym FPSem na rynku , ale czy najlepszym ? kiedys za czasow Polski Ludowej najbardziej popularnym samochodem byl Fiat 126p czy byl najlepszy ? w chwili obecnej system windows jest najbardziej popularny , czy jest najlepszy ? Teraz nawet okazuje sie , ze brak recoil'a nie jest wada tylko zaleta , a jeszcze kikla dni wczesniej inne strzelanki byly z tego powodu pietnowane .

Obejzalem caly ten filmik z gameplayu i coz ? nie zauwazylem aby grafika jakos szczegolnie powalala na kolana , nie zauwazylem aby byly jakies rewolucyjne rozwiazania , malo tego brak jakiejkolwiek interakcji z otoczeniem , usmialem sie w momencie gdy gracz biegl z dwoma pistoletami rece mu chodzily jakby chcial sobie wybic zeby . Jednak na forum padaja stwierdzenia "ta gra jest ostatecznym CoD i z kazdym dniem staje sie lepsza " , ludzie zerknijcie na te gre obiektywnie , ja nie twierdze , ze CoD jest zla gra , zamowilem sobie nawet preordera ale nie dlatego , ze uwazam ze ta gra jest "ostateczna" tylko dlatego ze robilo ja to samo studio co WaW , za kikla dni premiera wtedy sie okaze co "potrafi" nowy CoD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Na razie nic na ten temat niewiadomo, a jesli sie znajda, coz, szykujmy sie na koszt 50 zl :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś zauważy gdzieś w sklepach (saturm, mm itp) CoD BO w piątek albo w poniedziałek niech pisze natychmiast tutaj :thumbsup:

Jak będę wracał jutro z pracy to mam po drodze Saturna i Media.

Raczej nie wieżę że gdzieś będzie można to jutro dostać ale zobaczymy.

BTW co do arcade zombie to średnio to wygląda - uwielbiam ten tryb tylko jakoś rzut z góry za mną nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek można dostać w Media Expert w Cieszynie. Tak mi powiedział Pan z działu "gry";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po południu wpadnę do obu większych galerii białostockich i dam info. Mam nadzieje,że chociaż panowie z MM pokuszą się znów o wcześniejszą sprzedaż po rozsądnej cenie :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś mail z hurtowni że jeśli transport nie nawali (jak to miało miejsce np z Red Dead Redemption ), gra powinna do nich dotrzeć jutro późnym popołudniem.mam nadzieję że wszystko pójdzie ok i jutro bądź w sobotę będę grał.Serwery są ponoć już aktywne od wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o czym wy piszecie? Przecież premiera dopiero 9.11... Jutro mamy 5.11 więc jest duża szansa, że "transport" jednak nawali i dojedzie 9.11 :tongue:

Cuda się zdarzają - jak kupicie to chwalcie się gdzie i za ile to sam polecę!

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z pewnym sprzedawcą, który wspomniał że po zamieszaniu jakie wywowała ostatnio przesyłka do Stanów Zjednoczonych wzmożono działalność celną, stąd moga pojawić się pewne opóźnienie z dostarczeniem towaru. Chociaż dotyczy to pewnie egzemplarzy sprowadzanych, wersji anglojęzycznych.

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima rozsyła wiadomości o planowanej na poniedziałek wysyłce, z tego więc wynika że grę albo już mają albo są pewni na 1000% że będą mieli w do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna reklamówka, przesłanie jest czytelne w tej grze każdy może się poczuć jak żołnierz no zobaczymy w praniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×