Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

każdej? hmm nie wiem czy w każdej ;) w GT5 chyba nie będzie :P

co do trybów zombie to zwykle jest to dobry pomysł, sieczka w kilka osób jest przyjemną sprawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię. Nie wiem jak oni to robią, ale każdego dnia ta gra staje się coraz lepsza i bardziej pożądana/dopracowana. Ciężko będzie ją przebić w przyszłości bo wydaje się, że to CoD ostateczny, w którym każdy element został wypieszczony i dopracowany do ostatniego szczegółu.

W jednej ze swoich wypowiedzi napisales " Jestem ostatnim ktory pochwali CoD "

a tutaj widze piszesz peany na temat tej gry , rozdwojenie jazni czy moze to inny Kill :):):)

Jestem pelen podziwu dla Activision co potrafia zrobic z ludzmi , ich techniki marketingu sa poprostu cudowne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie dosyć ciekawie ;) głos gostka przypomina mi bardzo Left 4 Dead ;) Trzeba będzie przemyśleć złożenie preordera

Nie ma nadczym myslec to glowny, :smile: powod dla ktorej kupuje ta gre(not) :whistling: .

Glos gostka to chyba Tank Dempsey z WaW wiec okipa powraca.

A tu jeszcze jeden filmik z pentagonu.

Warning Spoiler na poczatku widea.

http://www.youtube.com/watch?v=RYse5JQB00U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że bronie są strasznie malutkie ;o jednak składam preordera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos przegapil filmiki zapraszam na You Tube tam w search bar type Mr1Stinline

same spoilery.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie ci się udało. Ale jednak fail. Na przyszłość jak już chcesz mnie złapać za słówko, to sprawdź dokładniej ;)

Jest różnica, prawda?

Nie chodzi o lapanie za slowka przyjacielu a o to , ze jako fan Call of Duty masz zakrzywione spojrzenie na inne gry , kazda strzelanke porownujesz do tej serii i kazda Twoja wypowiedz jest skarzona przez CoD . Nie oceniasz tym samym subiektywnie innych gier.

Zamowilem nowego CoD'a tylko dlatego , ze robila go ekipa odpowiedzialna za CoD WaW , gdyby prace powierzyli tym ludziom od MW2 to nawet bym na te gre nie spojrzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cię zupełnie. Najpierw mi zarzucasz, że nie lubię CoDów, a teraz że lubię je za bardzo :\

CoD4 to jedna z najbardziej utytułowanych i docenianych gier świata (choć ja osobiście bardziej wole WaW). Naturalne dla mnie jest porównywanie nowych FPSów do najlepszych na rynku. Nie rozumiem dlaczego miałbym robić inaczej. Można nie przepadać za CoD, ale ta seria zrobiła dla gatunku bardzo dużo, przede wszystkim rozwinęła rynek sieciowych FPS do casual streamu. Czy to dobrze czy źle, ciężko ocenić, ale stało się tak przez genialny gameplay, grafikę i klimat. I jak do tej pory żadna gra jej nie podskoczyła. Choćbyśmy napisali w milionie postów, że Killzone 2 czy inny MoHer jest lepszy , to to nie zmieni faktu, że miliony grają w Call Of Duty a nie np. w Killzone 2:

killzonecom128860015518.png

; i to nie z przymusu ale dlatego, że jest najzwyczajniej w świecie fajniejszy. A inne tytuły są tylko ciekawostką, odskocznią przed corocznym frag festem w codzie- niczym więcej. 2,5 miliona sprzedanych K2 jest żałosne na tle kilkudziesięciu milionów CoD. Cała filozofia. MW2 imo jest fatalne, najgorsze w serii, ale w każdej chwili wybiorę grę w MW2 niż w jakiegoś kulawego MoHa czy K2. I tak myśli zapewne znaczna większość graczy. Widać to wymiernie w sprzedaży i ilości graczy online. Marketing nie ma tu nic do rzeczy, bo wiem co kupuję. Znam ten produkt i wiem czego się po nim spodziewać, nie potrzebuję reklamy czy innej zachęty. Na chwilę obecną CoD BO ma szanse stać się najpopularniejszym, konsolowym, sieciowym FPS na świecie. Tak można wywnioskować oglądając nowe opcje, czytając o zrównoważeniu pewnych aspektów itd, itp. oraz obserwując ilość preorderów (Na Amazonie np. pierwsze 3 miejsca to CoD BO na różne platformy). Nie wiem co musiałoby się stać, żeby to nie wypaliło. Przekonamy się już za kilka dni :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill masz całkowitą racje. Po Twojej wypowiedzi coraz bardziej przekonuje sie do złożenia preordera ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam... Obserwując te filmy mam wrażenie, że Black Ops to jakaś skórka na MW2, a skoro mam MW2 to... No właśnie, to co? Akurat COD'a można już śmiało postawić w rzędzie z produktami pokroju farmy, fejsbuka, jabłuszka, butów firmy nike i ubrań Ralpha.

Niby nic w tym nie ma, niby konkurencja ma to samo w lepszej cenie, niby produkt innowacyjny jak nowy Iphone, a mimo to korci niemiłosiernie i pewnie go kupię.

Jedyny problem z tymi nowymi Codami to ich zawrotna prędkość, jeszcze jako nastoletni gówniarz "jarałbym się" niesamowicie, ale teraz po prostu się gubię. O ile na pc w MW2 dawałem radę, to zmuszało mnie to do 100% koncentracji i kupienia podkładki za równowartość ceny gry. Po prostu nie lubię grać po sieci w coś, w czym robię za mięso armatnie.

Potem pod moim dachem pojawił się ps3 wraz z BC2 i został na dłużej. I teraz mam dylemat, czy wracać do korzeni mojego gamingu i brać się za Black Opsa, co prawdopodobnie będzie wiązało się z potem, krwią i łzami na moich rękach. Czy raczej... brać się za single Black Opsa i potem sprzedać :>

To jest właśnie ten fenomen serii, tutaj schemat: zastanowię się czy chcę w to grać -> kupuję zamienia się w: kupuję -> zastanowię się czy chcę w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bije brawa dla KILLA za wypowiedzi w temacie Medal Of Honor , tam na chwile rozgorzała dyskusja co lepsze itp... Tak jak kupiłem MOHa w piątek tak już go nie mam. Kasa idzie na BLACK OPS :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat COD'a można już śmiało postawić w rzędzie z produktami pokroju farmy, fejsbuka, jabłuszka, butów firmy nike i ubrań Ralpha.

Niby nic w tym nie ma, niby konkurencja ma to samo w lepszej cenie[...]

Tu się muszę nie zgodzić. Jak dla mnie to wręcz przeciwnie, nie płaci się tu za markę ale po prostu za jakość. Osobiście nie rozumiem tych wszystkich narzekań na MW2, bo jak dla mnie to najlepsza gra sieciowa dostępna na rynku, no ale to tylko mój gust o czym świadczy blisko 500 godzin spędzonych online przy MW2. CoD4 był dla mnie przełomem, WaW mi się nie podobał, MW2 dla mnie rewelacja, a teraz Black Ops zapowiada się jeszcze lepiej. W międzyczasie były inne produkcje jak choćby Killzone 2 ze świetnymi trybami online, ale niestety gra została zabita przez samych twórców niedołężnym sterowaniem.

O ile na pc w MW2 dawałem radę, to zmuszało mnie to do 100% koncentracji i kupienia podkładki za równowartość ceny gry. Po prostu nie lubię grać po sieci w coś, w czym robię za mięso armatnie

Jak dla mnie to po prostu ludzie się gubią bo grają w same chaotyczne tryby typu Team Deathmatch. Po co? Wiadomo, że to najzwyklejsza sieczka. Owszem tez lubię pograć, ale jak chcę na prawdę się sprawdzić to włączam Search and Destroy (dopiero wtedy można sie nauczyć "oszczędzać" życie i przenosić doświadczenie na TDM).

Owszem są w serii wpadki takie jak Magic Bullet, jakieś śmieszne shotguny akibmo i inne quick scope'y, ale w sumie to tylko gra i nie ma co się wczuwać jak na żywo w Afganistanie. Black Ops zapowiada się na grę naprawiającą wszystko to co zostało skopane w MW2 i za to kupie tę grę bo to takie poprawione MW2. Jak ktoś nie lubił MW2 to raczej tej odsłony też nie powinien kupować bo wie czego się spodziewać i potem będą tylko narzekania.

PS. I nie patrzcie na tą grę przez pryzmat trybu single player, że tyle pieniędzy kosztuje a przejść można w 4 godziny, a to z kolei w jakieś inne RPG to trzeba grać 200 godzin, bo to gra jest stworzona do rozgrywki online, a kampania to tylko mały dodatek, dla wielu osób w ogóle zbędny. Reasumując, to gra nie na 4 a na 500 godzin gry.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje się fragowanie w Black Ops :)

A co do Zombie Moda, to na pewno przyjemna odskocznia od ciągłego naparzania w MP, chociaż tam trybów też nie zabraknie ( będzie się działo ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje się fragowanie w Black Ops :)

A co do Zombie Moda, to na pewno przyjemna odskocznia od ciągłego naparzania w MP, chociaż tam trybów też nie zabraknie ( będzie się działo ) :)

Dokładnie! Po mału już jest ciśnienie na tą grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YouTubie filmiki z Singla, niestety juz pousuwali bo bym wam dał linki :)

Sceneria niczym nie przypomina MW 2, a Gameplay niesamowity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YouTubie filmiki z Singla, niestety juz pousuwali bo bym wam dał linki :)

Broń Boże! Nic nie wysyłaj z singla ku*wa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bije brawa dla KILLA za wypowiedzi w temacie Medal Of Honor , tam na chwile rozgorzała dyskusja co lepsze itp... Tak jak kupiłem MOHa w piątek tak już go nie mam. Kasa idzie na BLACK OPS :)

Napisz jeszcze , ze Medal to syf i nie wart jest swojej ceny bo pograles w niego 5 minut i wiesz co piszesz , ze odradzasz te gre z calego serca , i ze byly to najgorzej wydane pieniadze w Twoim dluugim zyciu , ze wszyscy Twoi kumple posprzedawali Medal of Honor i ze zlozyli preordery na nowego Cod'a, ze niegdy wiecej nie kupisz gier sygnowanych przez Dice , bo jedynym slusznym i przecudownym wydawca gier jest Activision , napisz takze ze nie wyobrazasz sobie aby byli na tym swiecie ludzie , ktorym moze sie podobac inna gra niz wydana przez boskie Activision

Ech dzieciaki z perkiem ninja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukałem i nie znalazłem informacji na temat lokacji w trybie ZOMBIES.

Z tego co zauważyłem na filmikach prezentujących ten tryb, to są dwie lokacje (kino i chyba biały dom). Orientujecie się może czy w podstawce będą dostępne te dwie lokacje?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukałem i nie znalazłem informacji na temat lokacji w trybie ZOMBIES.

Z tego co zauważyłem na filmikach prezentujących ten tryb, to są dwie lokacje (kino i chyba biały dom). Orientujecie się może czy w podstawce będą dostępne te dwie lokacje?

Pozdrawiam

Te dwie lokacje będą w podstawowej wersji gry + jeszcze Dead Ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×