Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo czy będzie Spec Ops - choć sądzę, że po dobrym przyjęciu tego trybu przez graczy i recenzentów Treyarch może pokusić się o coś podobne :)

Ja się natomiast bardzo cieszę z trybu Zombie, który ma byś znów dostępny :) A do tego kilka mniejszych, większych zmian w MP. Szkoda tylko, że zostawią te cholerne killstreak'i. Szykuje się must-have ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli pojawiają się pierwsze informacje o trybie multiplayer, więc taki temat powinien się przydać.

Jest to zbiór rzeczy, które prawie na 100% ukarzą się w nowej odsłonie Call of Duty.

1. Będzie można wybierać jedynie dwa perki, a na podstawie ich kombinacji otrzymamy trzeci.

2. Nowy system opancerzenia, np. "Coldblooded" to teraz pancerz, który można nosić (brak szczegółów).

3. Powróci FAMAS, tylko zamiast strzelać seriami będzie w wersji automatycznej.

4. Nie będzie karabinu szturmowego M4, zastąpi go najprawdopodobniej SIG Commando.

5. W trybie sieciowym będziemy używać między innymi: RPK, Skorpiona and MAC11.

6. Brak perka "Commando".

7. Zostanie perk „Scavenger,” tylko nie będzie uzupełniać wyposażenia.

8. Zrezygnowano z perka „One Man Army”.

9. Najwyżej nagrodzony killstreak jest za 15 fragów.

10. Brak „Emergency Airdrop”, zostanie natomiast „Care Package”

11. Wrogowie zabici przez killstreak nie będą liczyć się do następnej serii ofiar.

12. W obecnej formie gry możesz paść na ziemię bez kucnięcia. Co oznacza błyskawiczne przejście z pozycji stojącej do leżącej.

13. „Tactical knife” został zastąpiony „Ballistic knife”, który prawdopodobnie będzie umożliwiał strzelenie ostrzem (info - http://en.wikipedia.org/wiki/Ballistic_knife).

14. Claymore jest częścią wyposażenia, przysługuje jedna na życie.

15. Granaty nie są uznawane za wyposażenie, przez co są uzupełniana są przez perka „Scavenger”.

16. M16 pozostaje w grze.

17. Otrzymamy także karabin snajperski PSG1.

18. UAV (BSP), Airstrike, oraz 3 rodzaje helikopterów zostaną jako killstreaki. Pave Low również został potwierdzony.

19. SR-71 został jednym z killstreaków (info - http://pl.wikipedia.org/wiki/Lockheed_SR-71_Blackbird).

Źródło: http://blackops.digitalwarfare247.com/news/multiplayer-rumours-arise

Jest parę fajnych i ciekawych rzeczy, oraz kilka takich, które na prawdę są do bani i znowu będzie wielkie gówno na publikach :/...

To nie jest temat na ustawki czy podawania swojego ID. Takie tematy powstaną zaraz przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie, ALE - na konsolach to i tak bedzie niewypal jakich malo (w przeciwienstwie do PC, tymbardziej ze znowu beda "dedyki"), bo:

1. Nie bedzie mozna wylaczyc tego popieprzonego auto-aimu ktory zamiast pomagac jedynie przeszkadza.

2. Matchmaking bedzie dawal hosta kolesiowi z najgorszym laczem.

3. Przez Matchmaking tez nie bedzie mozna wybrac mapy na jakies sie chce grac, przez co np. w MW2 co druga mapa to Karachi...

4. Masa kamperow.

5. Masa leszczy co to strzelac nie potrafi i szuka fragow najtanszym sposobem (Martyr, Jagger, Noobtube, Komando, HBS, Thermal, itd. itd.).

PS. Jesli chodzi o multi na PS3 to ja juz tylko czekam na KZ3, jesli on nie wypali to sprzedaje konsole w pi**u i wracam do gamingu na PC, juz mam po dziurki w nosie granie przez PSL (Playstation Lagwork)...

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Multi w CODzie wymaga tylko usunięcia Stopping Powera. Przez tego perka wszystkie inne w danej grupie są albo nieużywane, albo nie grywalne. Niestety jednak z tego co wiem, nic się nie zmieni w tek kwestii i nadal każdy będzie z tym latał w trybach core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw co będzie za najwyższy Kill Streak ... Bombowce z napalmem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zmień neta, bo ja nie narzekam na lagi, tak jak inni użytkownicy PSN.

Co do Black Ops, jeżeli ta gra będzie miała taki sam DMG broni jak MW2 (a będzie), to ja podziękuje. Ogólnie zbytnio się nie interesuje nowym CoD, bo wiem czego można się spodziewać. Znacznie więcej obiecuje sobie po KZ3, ale głównie czekam na Resistance 3, gdzie twórcy obiecują powrót do korzeni (R1 to zdaniem wielu nadal najlepsze multi na PS3 i w pełni to popieram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE CoD to gra opowiadająca o wojnie. Pełne arcade próbujące czerpać z realistycznych zachowań więc obrażenia są bardzo dobrze odwzorowane. 3-4 strzały w korupus i leżysz. Chociaż teraz trochę gram w U2 i dmg mi się nawet podoba :)

Bardzo czekam na nowego CoD'a multi znów zarządzi ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się większych zmian, ale póki co z tego co widzę to standard w stu procentach, nic rewolucyjnego. Jako wyjadacz i (wcześniej) częsty bywalec multiplayer'a każdej (poza trzecią) z genialnej serii Infinity Ward/Treyarch mogę stwierdzić tylko jedno: nuuudaaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie, ALE - na konsolach to i tak bedzie niewypal jakich malo (w przeciwienstwie do PC, tymbardziej ze znowu beda "dedyki"), bo:

1. Nie bedzie mozna wylaczyc tego popieprzonego auto-aimu ktory zamiast pomagac jedynie przeszkadza.

2. Matchmaking bedzie dawal hosta kolesiowi z najgorszym laczem.

3. Przez Matchmaking tez nie bedzie mozna wybrac mapy na jakies sie chce grac, przez co np. w MW2 co druga mapa to Karachi...

4. Masa kamperow.

5. Masa leszczy co to strzelac nie potrafi i szuka fragow najtanszym sposobem (Martyr, Jagger, Noobtube, Komando, HBS, Thermal, itd. itd.).

PS. Jesli chodzi o multi na PS3 to ja juz tylko czekam na KZ3, jesli on nie wypali to sprzedaje konsole w pi**u i wracam do gamingu na PC, juz mam po dziurki w nosie granie przez PSL (Playstation Lagwork)...

Zgadzam się z tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj gra zapowiada się interesująco :) Już odkładam sobie pieniądze bo tym gameplayu. Fajne są kill striki (szczególnie ten z samochodzikiem). Dla mnie must have.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - kalka MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, świetny trailer.

Przekonał mnie do nie kupowania tej gry.

Sterowanie modelem samochodu z bombą?

Dobrze widziałem?

Żałosne, nie wiedzą już co wymyślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz sobie pograj w hardcorowego Battlefield'a. Teaser bardzo fajny, nowinki i fajna mapka zachęca do kupna. Król jest tylko jeden, a teraz powraca w jeszcze lepszym stylu po dobrym MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej spodobała się kamera z samego początku. Będzie to świetny gadżet w chociażby Search & Destroy. A tak na marginesie to zauważył ktoś w 37 sekundzie przeciwnika rzucającego się na szczupaka na ziemię?

12. W obecnej formie gry możesz paść na ziemię bez kucnięcia. Co oznacza błyskawiczne przejście z pozycji stojącej do leżącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymur, ale przyznaj, że to wygląda jak DLC do MW2 ;) Taki Mappack + bronie + nowy killstreak.

Przynajmniej nie idą w strone WaWa, którego rzuciłem w połowie gry. Oby dodali zombie. Chociaź serii MW nic nie przebije.

Edytowane przez Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że wygląda jak MW2 to chyba akurat zaleta a nie wada. Najważniejsze żeby Treyarch tak zbalansowało grę jak to zrobili przy okazji WaW, które w moim mniemaniu jest najlepszym multi w tej generacji gier. Nie liczy się wygląd. Liczą się mapy, precyzja i zrównoważenie rozgrywki. Im mniej kwiatków typu commando, nube tube, martydrom itp. tym lepsza gra.

P.S. Czy tylko ja zwróciłem uwagę, że będzie możliwość nagrania swojej gry lub zrobienia screenshota? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietylko ty, nagrywanie chyba każdy zobaczył, kto oglądał do końca.

Jeżeli mowa o zbalansowaniu gry. Jeżeli już w trailerze widać takie kwiatki jak sterowany samochodzik albo nóż balistyczny, to może być nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMG broni identyczny jak w MW2, czyli dziękuje, ale taki typ rozgrywki w ogóle mnie nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że o multiplayerze dyskutujemy w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny motyw z tym nożem balistycznym 0,31s ,kamerka i kusza też spoko ,a samochodzik mogliby sobie podarować ,a zastąpić go jakimś robotem ,powiedzmy z serii iRobot PackBot :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMG broni identyczny jak w MW2, czyli dziękuje

Dokladnie. Dla mnie MW2 to bardzo dobra gra (pod wieloma wzgledami duuuuzo lepsza od poprzednikow), jedynie 1 perk, 3 dodatki i 4 KSy sa przegiete, ale pomniejszonego poziomu HP (1/4 tego co w CoD4/W@W) juz niestety nie moge przebolec, a tutaj zapowiada sie to samo (pomijajac juz wybuchowe kusze, strzelanie nozami czy samochodzik z C4). Kupic i tak kupie, chocby dla samej tej snajperki (ma j**niecie lepsze niz R700 w CoD4 ;)), ale pogram pewne 2-3 miesiace i wroce do CoD4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład edycji kolekcjonerskiej Call of Duty: Black Ops :rolleyes:

201008121537475619.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw to chyba kupią araby, żeby kogoś wysadzić w realu. Bez urazy.

Gra zapowiada się świetnie napewno kupie.

Edytowane przez kuba_bb
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×