Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc IWNet masz na myśli wersje na PC?? Bo jeśli tak o przygotuj sie na wykupowanie abonamentu dzięki któremu będziesz korzystał z serwerów. Nierankigowe serwery kosztować będą 1$ na miesiąc więc nie wiele ale i tak jest to wkur....jące że musisz płacić za coś co juz kupiłeś. Na pewno Black Ops przebija już teraz MOH w jednej kwestii otóż Activision potwierdziło że będzie dostępny tryb Zombies więc miodzio:P. Ja zastanawiam sie nad zakupieniem zarówno MOH jak i COD BO. Dzięki becie wypuszczonej przez DICE, MOH może być troche lepszy niż początkowo sądzono ale ja na wiele bym nie liczył. Nowe trailery z MOH pokazują że poruszanie się zawodnikiem nadal jest niczym sterowanie robocopem po proktologii. Dużym plusem i innowacją w przypadku COD BO jest możliwość personalizacji swojego zawodnika czyli nie tylko urozmaicenie wyglądu broni ale także barwy maskujące ,emblematy na bronii,a nawet edycja emblematów. Każdy zawodnik więc będzie mógł wygladać inaczej. Świetny jest takze fakt że za wszystko to bedziemy płacić gotówką zdobytą w trakcie rozgrywek, co tym bardziej urozmaici nam różnorodność graczy ,bo nie każdy woli mieć jako pierwszy perk typu ninja a na przykład szybkie przeladowanie. Miejmy tylko nadzieje że producenci postarali się odpowiednio zabezpieczyć grę tak aby po pierwszym dniu gry częśc graczy nie miała wszystkich perków, killstreaków itp. odblokowanych czyli zhackowanych. Wprowadziłoby to nierówne szanse przynajmniej początkowo wobec pozostałych uczciwych graczy.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to to że nie będzie powalonego Commando. Za to możemy cieszyć sie z faktu że będzie tryb Zombies. Treyarch oficjalnie potwierdziło fakt ze ten tryb będzie dostępny :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może że w Black Ops będą misje specjalne tak jak to było w MW 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misje z vietnamu w singlu, dużo tego będzie? będą też online? chodzi mi o mapy i bronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misje z vietnamu w singlu, dużo tego będzie? będą też online? chodzi mi o mapy i bronie?

... CoD:BO opowiada o wojnie w Wietnamie. Czyli będą bronie, mapy itp. związane z tą wojną omg !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego abonamentu czy on w ogóle będzie bo już szczerze mówiąc się pogubiłem.:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego abonamentu czy on w ogóle będzie bo już szczerze mówiąc się pogubiłem.:whistling:

Nie nie będzie żadnych abonamentów. Szef Treyarcha to oficjalnie powiedział :) Nie ma się o co martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze tego brakowało, żeby był! chociaż widzę, że w tym kierunku to niestety wszystko idzie. Dowód w sprawie to PSN Plus za kasiorkę.

Teraz multi daje tak naprawdę okazję do sprzedania dobrej gry dwa razy. Ktoś pisał, że BO opowiada o Wietnamie, chyba jako jeden z epizodów, bo jest też arctic warfare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze tego brakowało, żeby był! chociaż widzę, że w tym kierunku to niestety wszystko idzie. Dowód w sprawie to PSN Plus za kasiorkę.

Teraz multi daje tak naprawdę okazję do sprzedania dobrej gry dwa razy. Ktoś pisał, że BO opowiada o Wietnamie, chyba jako jeden z epizodów, bo jest też arctic warfare.

Opowiada głównie o wojnie w Wietnamie ale oczywiście o innych wontkach też :) W sumie można powiedziec że gra jest w realiach zimnej wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ją kupię, już mi się flaki wywracają jak widzę te całe nowoczesne gadżeciarstwo jak MOH czy MW2. W końcu coś nowego ( mam nadzieję ). Co prawda samochodzik zdalnie sterowany jest ale traktuję to jako dowcip twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... CoD:BO opowiada o wojnie w Wietnamie. Czyli będą bronie, mapy itp. związane z tą wojną omg !

tak, ale wyczytalem ze akcja jest w Wietnamie na Kubie i jescze gdzies tam i to wspolczesna, taki standard dla serii cod ... pewno znowu zrobia 5 godzin singla w trzech oddzielnych czasach :verymad: ...

a tryb online wyglada wogóle jak jakiś ARCADE, zero śladu wietnamu, jak będe miał pewność że będzie kilka godzin w wietnamie, to kupie to dla mnie najlepsza tematyka na grę wojenną, uwielbiam Vietconga, i bardzo czekam na BFBC2Vietnam ... ale z cod to nie wiem, bardzo bym chciał, żeby tym razem misje były dłuższe niz 20 minut, i żeby nie każda była naszpikowana akcją jak końcówka wysokobudżetowego filmu, .. no ale chyba na to nie mogę liczyć, ale więcej niż godzinę w wietnamie, to chyba zrobią, czy nie?

p.s .. jest scena rosyjskiej ruletki pożyczona z Łowcy Jeleni ;) .. to fajne, klimaciarskie, :thumbsup: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale wyczytalem ze akcja jest w Wietnamie na Kubie i jescze gdzies tam i to wspolczesna,

No nie sądzę aby były to czasy współczesne, przyjrzyj się w trailerze helikopterom UH-1 Huey z wielkim napisem ARMY oraz łodziom patrolowym na Mekongu - typowa NAM ERa :)

Będzie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no obys mial racje, chociaz widzialem na filmikach jak goscie maja celowniki optyczne w tych M16 albo w M4, wiec tutaj sie mozna mocno zastanowic, no i ta misja co w sniegu sie dzieje, co skacze na linie i wpada przez okno, i tam przeciez ma bron marki Styer, a to zdaje sie wspolczesna ... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... no to już sam nie wiem. Być może w wietnamie są misje typu "uratuj jeńców" niczym John Rambo ;)

A ten śnieg i Steyer to pewnie jakieś klimaty lat 90.

Pożyjemy - zobaczymy - już niedługo na szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Activision blyskawicznie zdejmuje filmiki z YT :/ Jak ktos naprawde bardzo mocno chce to niech wpisze "black ops" i ustawi wyniki wyszukiwania wg. daty przeslania, duzo ludzi re-uploaduje te filmiki - jeden TDM z MP5K w roli glownej, a drugi z Sabotage ze snajperka. Ogolnie to zapowiada sie naprawde swietnie, bez przegiec jak to mialo miejsce w MW2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu lata 90 ? black ops będzie głównie o Wietnamie ale cały czas będzie wszystko działo się podczas zimniej wojny , także tajnie operacje w śniegu to zapewnie sybir a i jeszcze jedno kilka map z multi będzie na Kubie Havana !!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu lata 90 ? black ops będzie głównie o Wietnamie ale cały czas będzie wszystko działo się podczas zimniej wojny , także tajnie operacje w śniegu to zapewnie sybir a i jeszcze jedno kilka map z multi będzie na Kubie Havana !!!:D

ja czekam do recenzji, jak singiel bedzię na 4 godziny i nie będzie żadnej mapy do online z vietnamu plus broni z epoki to adios amigo black ops :) ... i good morning BFBC2 Vietnam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, mnie akurat BFBC2 nie pasuje - wolę radochę grania w COD, więcej zabawy IMHO.

Lata 90. z powodu typów broni oraz specjalizowanego osprzętu do nich. Celowników ACOG ( zdaje się mignął mi na zajawce ) nie było w Wietnamie przeważnie używano tam optyki pamiętającej jeszcze czasy II w św.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu oni to zdejmują z sieci. Naprawdę widać, że gra jest super. Damage powrócił do czasów cod5, mapy rewelacyjne, płynność bomba, grafika zachwyca. Dla mnie przynajmniej na tą chwilę to shooter marzeń. Tryby, opcje, zrównoważenie... Wszystko to czego ludzie domagali się od lat. Oczywiście wszystko może się zmienić gdy zagram, ale już teraz widać, że BO jako jedyna gra od wielu lat poszła w stronę tego co pragną gracze, a nie tego co oczekuje wydawca. To prawdziwa rzadkość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ujęte Kilu - uważam dokładnie tak samo jak Ty i odliczam dni do premiery BO. wszystkie inne gry przestają wtedy dla mnie istnieć (mam nadzieję ) Boję się tylko że po pograniu znajdzie się masa debili wychodzących poza mapy, przechodzących przez ściany, nieskończone puszczanie skrzynek itd. MW2 na początku tez było super, później w tej grze widzialem tylko same błędy i zmiany na gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się tylko że po pograniu znajdzie się masa debili wychodzących poza mapy, przechodzących przez ściany, nieskończone puszczanie skrzynek itd.

Boję się i ja przyjacielu :) Ale bez ryzyka nie ma zabawy. Takie klocki miały swoje miejsce w CoD5. Za każdym razem Treyarch reagował dość szybko wprowadzając odpowiedni patch. Mam nadzieje, że w tym przypadku uchronili się swoich własnych błędów z przeszłości i/lub będą je szybko likwidować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×