Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Damage powrócił do czasów cod5

Raczej jest to zasluga braku Stopping Powera ;) Ale fakt, zamiast bezsilnie usuwac te filmiki z YT Activision powinni umiescic je na oficjalnej stronie, dobitnie pokazuja ze nawet taki KS jak Chopper Gunner nie jest wcale przegiety. A z "noobowskich" perkow ostal sie juz tylko Last Stand, Zyc nie umierac. Tak jak Activision mowilo - szykuje sie najlepszy CoD wszechczasow ;)

PS. Coraz wiecej filmikow wyplywa na swiatlo dzienne, sa gameplaye z CTF i Domi.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem okazję nadrobić zaległośći przy CoD WaW. Co tu dużo mowić, czekam na Black Ops. Z początku liczyłem nieco na nową produkcję DICE, jednak tak jak się spodziewałem - wystarczyło poczekać aż kurz opadnie i przejrzeć na oczy. Mam nadzieje , że rzeczywiście perki będą przemyślane. Przy weekendowym graniu na steam w MW2 mdliło mnie od tych całych "buffków"

błagam cie , jeżeli uważasz że cs jest lepszy od jakiego kolwiek fpsa to pozdro !!!! Arrivederci roma

@Monobloss

JEST

Klasyk powiada,że im prościej tym lepiej. Taka prawda, Counter posiada jeden tryb rozrywki jednak jest on na tyle dopracowany,że póki co mało która gra potrafi mu w tym dorównać. Nie są to puste słowa, Cs 1.6 utrzymuje się jako dyscyplina w E-Sporcie gdyż jest świetnie zbalansowana i posiada ogormną scenę. Zresztą spójrz na takie tytuły jak Starcraft, również pomimo swego wieku sprawuje się na świecie najlepiej śpośród sieciowych strategii(pomijając oczywiście sequel) mimo że światło dzienne ujrzało wiele świetnych tytułów, lecz mimo to nie były na tyle dopracowane by zdobyć przychylność graczy. Nie krytykuje tutaj współcześnie produkowanych gier, ostatnią dobrą sieciówką był Modern Warfare 1 który również chociaż przez rok zaistniał na WCG. Jednak niestety sieciówki zmierzają w innym kierunku gdzie liczy się nabijanie kolejnych lvl oraz odznak niż podnoszenie swego skilla. Nie uderzamy tutaj w stronę casuali, po prostu taka jest prawada.

Dlatego nie rzucaj takich tekstów na gry,które stały się kolebką współczesnych tytułów. Quake , Unreal, Counter oraz poźniejsze Enemy Territory czy AA wyznaczyły kierunek stały się inspiracją prężącego się gatunku gier sieciowych. Grywalności im nie zabierzesz,gdyż kupując Bad Company spędziłem przy nim zaledwie 70 godzin, a w przypadku Countera było to siedem lat.

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam do recenzji, jak singiel bedzię na 4 godziny i nie będzie żadnej mapy do online z vietnamu plus broni z epoki to adios amigo black ops :) ... i good morning BFBC2 Vietnam :thumbsup:

Dziwne przecież cały czas trąbią o tym że akcja ma się dziac w Wietnamie , ponad to mają byc bronie , pojazdy , akcesoria , klimat i muzyka tam tych lat , ja niewiem gdzie zbierasz informacje na temat

Black Ops , co do BC Vietnam to inny temat , poza tym to nic nowego nie wnosi , odliczanie dni do Black Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne przecież cały czas trąbią o tym że akcja ma się dziac w Wietnamie , ponad to mają byc bronie , pojazdy , akcesoria , klimat i muzyka tam tych lat , ja niewiem gdzie zbierasz informacje na temat

Black Ops , co do BC Vietnam to inny temat , poza tym to nic nowego nie wnosi , odliczanie dni do Black Ops

Dokładnie, nie ma co spekulować, zostało już niewiele dni :rolleyes: tyle tylko, że do Nam era nie pasuie mi misja na śniegu...

A tak BTW: widzieliście , że BO zawiera polski akcent w postaci pistoletu maszynowego PM63 czyli RAKA? W kamuflażach znalazły się dwa wiele mówiące: WARSAW oraz Berlin. Miłe

Looknijcie, oto kompletna lista broni i dodatków:

http://www.gamezilla...kow-i-kamuflazy

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twórcy sami mówili że bazują nad tam tą erą (Wietnam , Zimna Wojna ogółem ) dlatego też misje w żaden sposób nie przedstawiają odzorowania prawdziwych misji i wydarzeń

bardzo fajny pomysł z polskimi akcentami no i takie przez skakiwanie z dżungi na śnieg ale raczej wszystko będzie się działo w dżungli jak i też na Kubie , praktycznie we wszystkich ogniskach zapalnikowych tam tych czasów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na trailerze jak zrobili dżunglę - super to wyszło! Kurczę do premiery jeszcze prawie miesiąc :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameplay.

http://www.youtube.com/watch?v=fm-5NU8DPRM

W 6:27 mamy informację Airspace full :) I to mi się zaczyna coraz bardziej podobać. Zapowiada się najlepszy COD od czasów MW1. Miejmy nadzieję, że nie będzie już tyle żelastwa w powietrzu latało. Brawo Treyarch brawo.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rodzi się u mnie pozycja obowiązkowa... a pomyśleć, że byłem sceptycznie nastawiony do tej produkcji ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto w to wchodzić? Jest na alledrogo ale tam są raptem 4 dodatkowe mapy do co-ops i medal a kosztuje ponad 120pln drożej od zwykłej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill czyli widzimy się 9 listopada na serwerach pardon.gif

Ta mnie będziesz mógł też zobaczyć :) Byłem sceptycznie nastawiony ale jak oglądam gampelaye to jednak gra jest super, nie ma jakichś dziwnych dodatków itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie wrażenia że bieganie jest wyraźnie szybsze? niestety większość filmików ma parszywą jakość i nię widzę ikonek perków.... ponadto na 90% filmach, gracze biegają ze sleight of a hand :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonuje gry , a COD to moja ulubiona seria :) miło jak coś stoi sobie na półce , a samochodzikiem można sobie jajca po robic z tej prestiżowej ale raczej wezmę Hardeted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisor chyba mówisz o Lightweight co daje Ci szybsze poruszanie. Normalka w CODach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to lightweight, ale na tych filmikach kolesie popieprzają jak f1, nie mowiąc o absrdalnie szybkim czasie przeładowania :) mi się to z jeszcze większym arcadem kojarzy no ale czekam na tę grę jak na nic innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wydaje mi się, że przeładowywanie z perkiem Zwinne ręce jest szybsze niż w MW2. Po za tym co za różnica... Gra zapowiada się wyśmienicie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×