Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po obejrzeniu tych wszystkich filmików to się zaczynam zastanawiać czy to jeszcze CoD a może już Qauke albo Serious Sam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye tego nie pokazuja, ale z informacji jasno wynika ze Treyarch wyciagneli wnioski z bledow IW, starczy powiedziec ze nie zobaczymy czegos takiego jak 3xFrag, Martyr, Jagger/Pigula, Komando etc. Aha, no i nie bedzie SP, dzieki czemu nie bedzie sie juz padac po 2-3 strzalach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye tego nie pokazuja, ale z informacji jasno wynika ze Treyarch wyciagneli wnioski z bledow IW, starczy powiedziec ze nie zobaczymy czegos takiego jak 3xFrag, Martyr, Jagger/Pigula, Komando etc. Aha, no i nie bedzie SP, dzieki czemu nie bedzie sie juz padac po 2-3 strzalach :)

Ta, ale za to zobaczymy podreczne dzialko gutlinga firmy Vulcan, sterowany samochodzik z C4, strzelajace noze, kolejne akimbo i inne tego typu gowna.

Rzeczywiscie, wyciagneli wnioski jak cholera. Nie zdziwie sie jak sie dowiemy ze w najnowszym patchu dostaniemy jeszcze mini bombke jadrowa ktora rozdupca pol mapy, oczywiscie w formie killstreaka :laugh:

Miesiac pograsz, ludzie sie ograja, dzieci/nooby kupia juz taniej a ty sprzedasz jeczac ze wszyscy graja tylko z tubami i akimbo, stawiam nerke.

Jest tak jak pisze Turus, ta gra pomalu zaczyna przypominac jakies sci-fi a la Serious Sam, zenada :down:

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera gry miała być chyba 11 września a patrze na allegro i na jednej z aukcji jest napisane, że dopiero w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera miała być i będzie 9 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gdzieś przeczytałem ostatnio że premiera ma być we wrześniu ;p A dzisiaj na gry-online lookam, że w listopadzie dopiero... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było napisane, że 11/9/2010, ale to po amerykańsku. Po polsku to jest 9 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK! W grze usłyszymy ponownie Gary Oldmana. Partnerować mu będzie Ed Harris. EPIC! Nie znam lepszego głosu w grach niż jak to zrobił Oldman w W@W. Super wiadomość.

Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsada super. W końcu gry są traktowane poważnie, jako pełnoprawna gałąź przemysłu a nie jak rozrywka dla małolatów. Kevin McKidd w MW2 to było to :thumbsup:

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wydali 11 września to zrobili by niezłego psikusa historii :thumbsup:

BTW: ja swoją konsolę zakupiłem właśnie 11 września 2009 - na wszelki wypadek nie gram w symulatory lotu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to są tryby-mody, nie sądzę że taki minigun będzie w zwykłych trybach jak TDM, S&D. Poza tym nie wiem czy jesteście ułomni czy nie umiecie czytać ale będzie tryb Barebones w którym nie będzie żadnych killstreaków, żadnych perków i brak attachmentów do broni, więc jak Was drażni akimbo, tuba, RPG itp. to po co zmuszacie się do grania zwykłych trybów dla casuali jak będzie Barebones bez tego całego syfu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę przegieli z tymi wyrzutniami ale z drugiej strony może byc zabawnie w takim trybie :D okaże się w praniu za nie całe półtora miecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye tego nie pokazuja, ale z informacji jasno wynika ze Treyarch wyciagneli wnioski z bledow IW, starczy powiedziec ze nie zobaczymy czegos takiego jak 3xFrag, Martyr, Jagger/Pigula, Komando etc. Aha, no i nie bedzie SP, dzieki czemu nie bedzie sie juz padac po 2-3 strzalach :)

Moim zdaniem tylko jeżeli pada się po 2-3 strzałach gra ma sens, dlatego w mw2 gram ze mocą obalająca i aug bahrem chyba że gram na trybie hardcore tam można każdą bronią grac tyle że odrdzanie trwa kilka/naście sekund przynajmniej w wersaji pc bo taka mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lightweight i marathon... ja pierdzielę, czy te barany nie uczą się na błędach? Znów będzie masa idiotów latająca z nożami dookoła planszy i dźgająca wszystko wkoło :/

cała nadzieja w barebones - oby nie był tak zwalony jak w mw2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lightweight i marathon... ja pierdzielę, czy te barany nie uczą się na błędach? Znów będzie masa idiotów latająca z nożami dookoła planszy i dźgająca wszystko wkoło :/

cała nadzieja w barebones - oby nie był tak zwalony jak w mw2

Ale teraz Maraton nie bedzie dawal nieskonczonego sprintu, tylko wydluzal jego czas jak Extreme Condition w CoD4, No i nie bedzie juz Comando. I zgadzam sie co do Barebones, ten tryb moze zarzadzic po calosci :) Jedyne o co sie martwie to to ze jako bron szapasowa oprocz pistoletow mozna tez miec RPG/GL i tego niestety w Barebones nie da sie obejsc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem, chyba dam zarobić konkurencji. Znów wymyślają z jakimiś nożami, kuszami i innymi zbędnymi badziewiamii- ja chce starego zajebistego calla 4, myślę, że MoH będzie lepszy jednak okaże się po premierze i wtedy zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie, z czego chyba wszyscy się cieszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graj w cod4, nikt Ci przecież nie broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH będzie lepszy chyba na #3. Sądze, że będzie panowal nowy black ops, potem batlefield vietnam <chyba, bardziej się nie wczytalem> i dopiero MoH kto mial okazję grać w BETE to wie (luba ja tak sądze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę to tak CoD MW ma Świetny SinglePlayer nie grałem w Multiplayer ale, słyszałem że, też jest całkiem niezły. CoD WaW jest średni w singlu, w multi nie grałem, CoD MW 2 Ma przeciętny SinglePlayer i scenariusz wyssany z palca, MultiPlayer jest Bardzo grywalny i, wciągający. Jednak mniej więcej po 100 godzinach gry IWNet zaczyna denerwować Veteranów, po tym kończy się przygoda z Multi ale, całość ratują operacje specjalne. Mam nadzieje że Black OPS będzie lepszy scenariusz i, nie będzie IWNet.Pozdrawiam

Edytowane przez zdzisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×