Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jest chętny czasem coś razem zagrać, możecie dodać mnie do Friend List.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli grę kupuję w szczególności na tryb zombie w split-screen to będą duże spadki fps? OMG

Duże nie, ale będą zauważalne.

Czasem mam wrażenie, że największe spadki to są na mapach z WaW

Godzina gry i zapomnisz o wszystkim :D nawet o świecie

Niema żadnych przycinek i zwolnień.

No chyba że HOST lipny, to wtedy w wyższych falach tragedia.

Proste, że są. Na xboxie klatki spadają do 34, a na ps3 do 32, ale to niezwykle rzadkie wydarzenie.

Nie postarali się z portem na ps3 i tyle.

No jak jest dobry host to jest lepiej, ale nawet na najlepszym hoście nie otrzymamy stałych 60klatek.

Żeby chociaż się te klatki traciło jak coś dzieje, a wystarczy np. na Der Riese jak zaczynamy grę spojrzeć w miejsce gdzie na samym początku jest skrzynia i już widzimy jak straciliśmy klatki

Ciekawostka: gra posiada w sobie bajer dzięki któremu grając z spadkami fps mamy wrażenie, że gra dalej działa płynnie.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: gra posiada w sobie bajer dzięki któremu grając z spadkami fps mamy wrażenie, że gra dalej działa płynnie.

Większej głupoty nie słyszałem :laugh:

Kolega powyżej pyta czy są przycinki i zwolnienia, a 30fps to nadal płynna gra.

I niemów mi że twoje oko jest w stanie wyłapać szarpnięcia na 30fps-ach, bo się jeszcze bardziej pogrążysz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszyscy grają w tę grę na padach? Kiedy oglądam kill camy, nie mogę uwierzyć, że to jest możliwe na padzie... gram 1 dzień i idzie mi potwornie... mam ustawioną szybkość na 3 a i tak zawsze za gwałtownie się obracam i nie potrafię nikogo trafić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wiecej pograc z czasem bedzie lepiej i lepiej szlo ,9

Ja np gram na 9 i gra mi sie akurat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większej głupoty nie słyszałem :laugh:

Kolega powyżej pyta czy są przycinki i zwolnienia, a 30fps to nadal płynna gra.

I niemów mi że twoje oko jest w stanie wyłapać szarpnięcia na 30fps-ach, bo się jeszcze bardziej pogrążysz ...

To dla ciebie się "pogrążę" i powiem, że widzę spadek fps [ nie mam na myśli różnicy między np. 32fps,a 34fps]

Kolega się pyta czy są przycinki i zwolnienia, to mu odpowiedziałem że są.

A skoro dla ciebie grając w grę która powinna chodzić w ultra płynnych 60fps'ach, a spada do 30 i dla ciebie to nie jest zwolnienie czy przycinka to ..... brak mi słów

PS: "While neither version is locked at 60FPS, there is what we've called in the past a "perceptual 60FPS", where despite the frame-drops you still feel as though you're getting the advantages of the fastest possible frame-rate"

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gram od wczoraj, ale gra działa 100% płynnie i nie mam żadnych ścinek i spadków fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszyscy grają w tę grę na padach? Kiedy oglądam kill camy, nie mogę uwierzyć, że to jest możliwe na padzie... gram 1 dzień i idzie mi potwornie... mam ustawioną szybkość na 3 a i tak zawsze za gwałtownie się obracam i nie potrafię nikogo trafić :(

Zobacz mój kanał na Youtubie: goldyyyskill. To zobaczysz co tak naprawdę ludzie potrafią wykonać ze snajperką (MW2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro dla ciebie grając w grę która powinna chodzić w ultra płynnych 60fps'ach, a spada do 30 i dla ciebie to nie jest zwolnienie czy przycinka to ..... brak mi słów

Naprawdę mi cię żal ...

Spadek może i to jest, ale nie żadne przycięcie !

Pewnie filmów nie oglądasz w ogóle, bo te są wyświetlane "tylko" w 25 klatkach na sekundę :laugh:

I następnym razem zanim coś głupiego napiszesz, to weź się dokształć w danej dziedzinie.

Polecam zacząć od wpisania google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja oglądam filmy zazwyczaj w 24 klatkach, pierwsze słyszę o 25 :] chyba, że to jakaś technologia nowa jak np. 48klatek

A wujka google znam od lat więc nie musisz mi o rodzinie przypominać i sam wiem kiedy go mam odwiedzać

I spadek fps nie jest przecinką bo jest akurat zwolnieniem.

Nie znasz mnie, nie wiesz co wiem, a czego nie wiem, a już się uważasz za mądrzejszego.

Teraz to mi jest ciebie żal.

PS: Widziałem ostatnio jak robiłeś niezłą siekę w BF3 :ok:

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem już pada, ale sama gra to tragedia :D Ludzie biegają z pistoletami maszynowymi bez ładu i składu... Czerwone kropki na radarze są z każdej strony (tryb S&D trzyma poziom grywalności). To typowa strzelanka, dla rozładowania emocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla ciebie się "pogrążę" i powiem, że widzę spadek fps [ nie mam na myśli różnicy między np. 32fps,a 34fps]

Kolega się pyta czy są przycinki i zwolnienia, to mu odpowiedziałem że są.

A skoro dla ciebie grając w grę która powinna chodzić w ultra płynnych 60fps'ach, a spada do 30 i dla ciebie to nie jest zwolnienie czy przycinka to ..... brak mi słów

PS: "While neither version is locked at 60FPS, there is what we've called in the past a "perceptual 60FPS", where despite the frame-drops you still feel as though you're getting the advantages of the fastest possible frame-rate"

Potwierdzam. Gdy grasz w grę z 60FPS czujesz większą "płynność". Myślę, że niektórzy tego nie zauważą.

60FPS to już jest max, więcej oko raczej nie wychwyci :whistling:

A co do gry. Grałem u kolegi na split-screen na mapie kino. W środku chyba 15 rundy zaczęło tak gubić klatki, że wydawało mi się, że jest 15FPS.

Dodam jeszcze, że grałem solo split-screen (nie online).

PS. Trochę to jest głupie, bo mówili, że Call of Duty działa z STAŁYMI 60fps. Ehh jaka szkoda. <_<

PS.2: Miałem tego coda na piecyku, i w zombie grałem z 10-20 klatek na sekundę, więc wiem co mówie :turned:

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, otoz nie mogę dołączyć do lobby kolegi,ani on do mnie. Co na to mozna poradzic?

Dodam, ze dzieje mi się to w kilku grach jak no: fifa 11 czy Black ops, a np w RDR mozemy normalnie pograc.

Co poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem z Call of duty Black ops na jednym profilu dziala Cod. A na drugim już działa kiedyś był ze mną kolega i pograliśmy w coda na tym profli co teraz on nie działa wykasowałem wszystkie dane pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić Black Ops'a? Dużo ludzi się przesiada na MW3, czy jednak nie powinno być problemów z frekwencją w multi w najbliższym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić Black Ops'a? Dużo ludzi się przesiada na MW3, czy jednak nie powinno być problemów z frekwencją w multi w najbliższym czasie?

Nie, spokojnie mozesz grac ja zawsze znajduje 12 osob w grupie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić Black Ops'a? Dużo ludzi się przesiada na MW3, czy jednak nie powinno być problemów z frekwencją w multi w najbliższym czasie?

W każdym CoDzie można jeszcze spokojnie znaleść ludzi to grania :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź :) myślałem, że będzie taka sytuacja jak z Bad Company 2, gdzie w multi gra teraz mało osób...

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi będzie jeszcze grało w Black Ops bo tam jest tryb zombie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko, bo widzę, że w sumie te gry szybko nie tanieją. Czy 60-70 zł (z przesyłką) za BO to dobra cena? Bo np. taki Bad Company 2 chodzi już po 40-5. I pogram na standardowych mapach? Bo w sumie nie uśmiecha mi się inwestować w DLC, a wiem, że są popularne

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę w sprawie trofki ręce precz , mianowicie przechodzę 4 poziom a złodziej nie wychodzi jak na filmikach , ma ktoś jakis pomysł albo ktoś chętny na pomoc? jakby co podaje login- speed1-BOSS pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu te glitche w zombie mode nie są patchowane.

Przynajmniej jedną osobę dziennie widzę która używa glitchy

Oczywiście każdego z nich raportuje w grze i na stronie playstation :P Nie daruję im tego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze MW3 gra ktoś jeszcze w Black Opsa? Czy jest tak jak z BF:Bc2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×