Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam problemu ze znalezieniem osób o każdej porze i czy chodzi o Multi czy Zombie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczypior

Jak dobrze pamietam trzeba chyba pierw odpalic prad aby zlodziej sie pokazal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem BO. Słyszałem że jest jakiś płatny abonament do multi? Trzeba zapłacić aby grać czy można grać bez opłacania abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego abonamentu na granie przez multi.

Dzięki, to pogram w BO. :D Parę dni sobie pogram, porobię trofea i z kumplem na SS zagramy w multi. W multi na SS jak działa nabijanie expa? To znaczy ja mam profil na PSN i mi będzie ranga rosła normalnie a kumplowi? Musi założyć jakieś konto czy jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to pogram w BO. :D Parę dni sobie pogram, porobię trofea i z kumplem na SS zagramy w multi. W multi na SS jak działa nabijanie expa? To znaczy ja mam profil na PSN i mi będzie ranga rosła normalnie a kumplowi? Musi założyć jakieś konto czy jak to jest?

Nie zacznie nabijać lvl osobno zaczynając gre tym samym co ty jak grasz np sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować? Gra ktoś przez Internet jeszcze? Chciałbym wiedzieć przede wszystkim jak to jest z zombie i DLC. Czy bez DLC da się grać w zombie i zwyczajnie przez Internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Tak, grają ludzie po internecie. I to całkiem sporo, nawet na DLC mapach.

Tak samo jest z Zombies, nie ma pory żeby się nie dało się znaleźć graczy.

DLC to tylko dodatkowe mapy. W zombies bez dlc są tylko 3 mapy (z czego jedna to tryb z góry, Dead Ops: Zombie Arcade czy jakoś tak)

Witam, Prosiłbym kolegów o poradę, ponieważ zamierzam kupić dwa map packi i tu pytanie, które z pozostałych są najlepsze?

Jęsli grasz w zombie to na pewno "Ressurection", a dalej to juz chyba obojętnie

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Prosiłbym kolegów o poradę, ponieważ zamierzam kupić dwa map packi i tu pytanie, które z pozostałych są najlepsze?

Napweno kupuj First Strike, jedyna mapa ktora mi sie w tym map packu nie podoba to Berlin Wall. A reszta sa zajebiste ! :D Nawet jesli lubisz pograc w zombie to wlasnie z tego map packu wedlug mnie jest najlepsza mapka. Ale ty chcesz kupic 2, i tu juz ci nie doradze, bo wedlug mnie drugi i trzeci dlc ma kamperskie mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze mi ktoś powiedzieć co daje perk kopnięcie byka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć 3 broń, jak padniesz to tracisz perka jak i broń

O ile wiem to można mieć 4 perki na raz

Bless!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :) sorki nie zauważyłem ze jest osobny temat do zombie ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Split screenu do Black Ops , wiem ze da sie grac na dwoch na jednej konsoli , ale mam pytanie czy to wykorzystuje dwa konta PSN? Czy jedno? bo własnie nie moge sie domyslic bo naprzyklad loguje sie na konto nr .1 I tam dolacza sie gracz Nr.2 , ale nie wiem czy sie loguje na konto czy nie. Wiec , Czy wykorzystuje 2 konta PSN i prestiż i LvL są rózne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej konsoli wykorzystujesz jedno konto. Osoba, która trzyma drugiego pada ma ten sam lvl i ustawione te same klasy broni, co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej konsoli wykorzystujesz jedno konto. Osoba, która trzyma drugiego pada ma ten sam lvl i ustawione te same klasy broni, co Ty.

A Stats i K/D RAtio liczy się z Obu? czy tylko z jednego okna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od takich pytań jest podforum Call of Duty lub sam temat o BO, litości, pół roku na forum, 80 postów i tak trudno zrozumieć takie proste zależności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie grania w multi i serwerów a mianowicie, nie wiem czy czegoś nie rozumiem ale na PC po wyborze trybu gry wyszukiwało cała listę serwerów pokazując ilość graczy, która aktualnie gra, na jakiej mapie i ping do serwa itp, natomiast na ps3 przy wyszukiwaniu gry wrzuca mnie automatycznie na jakiś serw. Czy jest tutaj wogóle taka opcja jak ta w/w czy gra multi z konsoli wygląda właśnie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na konsli w coda jest wlasnie taka sama jak mw2 na pc. Czyli jeden gracz hostuje a gra sama do meczu cie wrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odp.

To mam następne pytanka do starych wyjadaczy konsolowych :biggrin::

- czy mogę zmienić sobie gdzieś ksywkę czy koniecznie muszę grać na takiej jaką mam w PSN?

- czy perk Wojak oznacza, że ilość wymaganych zabić do uzyskania killstreaka jest pomniejszona o jeden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×