Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też kupie, oświeciliście mnie z tym huraganem, pewnie to tylko treyarch bo wszytkie MW działają

Wiadomość z ostatniej chwili BO działa !!! XD

Edytowane przez kottowrog2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery BO i MW2 znowu nie działają, jak black ops będzie działał napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu... ale klapa.

Powinni nam za te wpadki dać darmowe DLC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu to jest podobno spowodowane huraganem w stanach więc nie porównuj do BFa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klapa rozumiem że huragan ale powinni nam to wynagrodzić my sie martwimy że zamykają serwery a to huragan pare tysięcy km od nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto Black Ops. Najlepsza część zaraz po Modern Warfare 1.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo centrala jest w stanach dlatego. Co do black opsa to ja uważam że mw2 rozgrywka jest szybsza bo seria ofiar nie nabija następnej ale są takie rzecz jak ump45 tuba i komandos. W black opsie wnerwiają mnie ludzie na duchu którzy na dodatek kampią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze żałuje że sprzedałem Black Ops będąc zauroczny BF'em teraz wiem że zrobiłem duży bład kupując Bad Company 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał do sprzedania to odkupie chętnie może być z dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś na czym polega tryb kije i kamienie? bo miełaem gre po angielsku i nigdy w niego nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kuszę, nóż balistyczny i tomahawk. Zdobywasz punkty za zabójstwa, ale tomahawk zeruje ilość pkt. Kto wygra (zdobędzie najlepszą ilość pkt.) zgarnia najwięcej z puli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na ile kont może być ściągnięty dodatek na 5 czy 2? I czy mogę za niego zapłacić jakoś posiadając konto internetowe ipko wersja dla użytkowników niepełnoletnich. Zapraszam też do dodania mnie do znajomych psnid kupczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w zdobyciu trofeum nocna randka .Problem jest taki ,że dostęp do internetu mam tylko w czwartki o godzinie 14.05,ponieważ mieszkam na wsi,a w mieście dostęp do internetu mam tylko wtedy.Jeżeli ktoś może mi pomóc to proszę o odpisanie

mój nick to pawelpiotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Szukałem i całkiem możliwe, że gdzieś w tym temacie to jest, ale nie trafiłem na to, dlatego pisze. W googlach też szukałem i na wielu innych stronach, ale bez skutku. Wbiłem 50lvl na multi i dzisiaj zacząłem prestiż robić. O ile dobrze wiem, to prestiży jest 13, tak? Żeby zdobyć jeden, to muszę nabić tyle punktów, ile nabiłem, aby zdobyć 50lvl, tak? Kolejne pytanie. Jakie korzyści są z wbicia maksymalnej liczby prestiży i poszczególnej, tj. pierwszy, drugi, itd. ? Kolene pytanko: W jaki sposób rozpoznać, że inny gracz ma prestiż i jaki konkretnie? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 pres co drugi prestiż dostajesz nowe miejsce na klasę. 10 i powyżej to coś tam się robi z kolorem tagu. To że ktoś ma inny prestiż można rozpoznać po emblemacie z lewej strony nicku. Zapros mnie do znajomych dobrze by było gdybyś miał micro psnID kupczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie dzisiaj dostałem do rączek CoC'a Black Ops, chciałem zagrać w niego, wkładam go do ps3 i idę się załatwić do ubikacji, przychodzę a na telewizorze pisze "Niepoprawny format", trochę wkurzony bo wszystkie gry ok chodziły a ta nie, wyjmuje płytkę i wszystko wraca do normalności, przy ponownym załączeniu to samo, ale instaluje mi się jakaś aktualizacji a więc czekam, po zainstalowaniu to samo, to wziąłem grę i poszedłem do znajomego, u niego wszystko ok działa, wracam do siebie i ciągle to samo jak wcześniej. Jedynie po aktualizacji wyświetla się napisy że coś tam z zdrowiem i koniec.

Czy ktoś ma pomysły dlaczego tak się robi. Powiem jeszcze że mam ang wersje.

Dodam że właśnie zainstalowałem demo i wszystko gra i śmiga.

Edytowane przez Laber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Laber może spróbuj założyć jakiś inny profil u siebie na dysku i na nim odpalić grę. Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, z którego profilu się włącza grę, ale na chwilę obecną, tylko to mi przyszło do głowy :)

@kupczyn poszło zaproszenie. Czyli oprócz dodatkowych miejsc na klasę i tego, że ktoś widzi mój prestiż w nicku, nic więcej z tego nie ma? Jeden prestiż wbija się tak długo jak całe 50 lvli, tak? Mikro mam, ale dzisiaj już nie będę mógł rozmawiać. Jak wyglądają te emblematy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem i nic, tak samo jest jak wcześniej, podam że mam telewizor LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Laber może spróbuj założyć jakiś inny profil u siebie na dysku i na nim odpalić grę. Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, z którego profilu się włącza grę, ale na chwilę obecną, tylko to mi przyszło do głowy :)

@kupczyn poszło zaproszenie. Czyli oprócz dodatkowych miejsc na klasę i tego, że ktoś widzi mój prestiż w nicku, nic więcej z tego nie ma? Jeden prestiż wbija się tak długo jak całe 50 lvli, tak? Mikro mam, ale dzisiaj już nie będę mógł rozmawiać. Jak wyglądają te emblematy?

Prestiży jest 15

Każdy wygląda inaczej, pełna lista:

call-of-duty-black-ops-prestige-emblems.jpg

Korzystając z opcji prestiżu tracisz wszystko co miałeś na poprzednim (klasy, lvl, pieniądze, killstreaki).

Pozostaje tylko:

- emblemat / karta gracza (i wykupione wcześniej warstwy)

- wyzwania (ale tylko CAŁA KARIERA)

Wszystkie inne rzeczy od nowa

Co 2 prestiż podajże do 10 prestiżu dostajesz nowy slot na tworzenie klas postaci

Od 14 prestiżu można zrobić kolorowy TAG (np. [PL]RpS_G3T- ) kolor tagu ustawiasz według własnego upodobania

15 prestiż ma ruchomą warstwę karty gracza (można ją kupić i zastosować, ale nie trzeba)

1 prestiż to pełne 50 lvl

Z tymże niezależnie jaki masz lvl w ciągu prestiżu zostaje ten sam wygląd prestiżu. np. 15 lvl i 45 lvl i tak jak każdy inny na jednakowym prestiżu mają tą samą miniature przy lvlu

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×