Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak dla osób słabszych nie warto wybierać skomplikowanych broni preków itp. Najlepiej Ak lub Galil z tłumikiem i ducha tyle wam wystarczy ;)

dlaczego odmawiasz innym trochę adrenaliny, z drugiej strony podjarany wczoraj pograłem ponownie taką rusherską klasa i grało sie tragicznie, - ale miałem non stop w KAŻDEJ grze rozłączenia neta (wyciągnięta black opsowa biała wtyczka) czy tylko ja tak wczoraj miałem - 9.04.2013 ?

co zrobić żeby ulepszyć Marathon na pro? Pisze że zdobądź 15 razy medal za zdobycie flagi używając perka marathon. Wczoraj jak głupi grałem w dominacji tylko na przejmowanie flag, ginąłem jak mucha ale przejmowałem po 5 flag w każdym meczu i zerowy postęp w zdobywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grac w tryb ctf czyli zabrac flage z bazy wroga i przyniesc ja do swojej. W dominacji tego nie zrobisz

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że trzeba grać tylko kilkoma broniami tylko po co grać czymś czym nie gra się dobrze i robić do dupy staty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co grać non stop tą samą bronią ? Po to zaczyna się grać nową żeby się nauczyć, wiadomo że na początku będą staty z dupy :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie...

Ja mówię, że po co grać takim scorpionem akimbo( który jest dobry tylko na małych mapkach) skoro jest tyle dobrych smg i AR'ów...

Podam kilka naprawdę dobrych broni:

-

1)galil z tłumikiem i duch(perk)

2)aku z szybkim ogniem( perki obojętne)

3)ak z tłumikiem i duch

4) famas z tłumikiem i duch lub podwójne magazynki(do tego perki już dowolne)

5)comanndo z tłumikiem duch ewentualnie podwójne magazynki( perki dowolne)

6) fal z podwójne magazynki( zwinne ręce na pro)

Podałem tutaj 6 broni, każda dobra zarówno na krótki jaki długi dystans;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grac w tryb ctf czyli zabrac flage z bazy wroga i przyniesc ja do swojej. W dominacji tego nie zrobisz

Dzieki za odp.

W trakcie rozgywki często pojawia się taka sytuacja: zabrałem flagę z bazy wroga, dobiegam do mojej bazy i lipa zero punktów, nad bazą zaś pojawia się napis czekaj.

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu ponad 30h w multi, pozwolę sobie wystawić krótką opinię na ten temat.

Jak dla mnie gra jest jakimś nieporozumieniem, że sprzedawana jest w takiej ilości :blink:

Pierwszym minusem który dla mnie dyskwalifikuję tą grę jest to że koleś zabija cię czasami nie trafiając w ciebie, co widać ewidentnie na powtórce po zgonie, gdzie koleś strzela kompletnie w ścianę obok ciebie i trafia cię JEDNYM strzałem w nogę, a ty giniesz (Oczywiście na normalu nie na hardkorze).

Drugim minusem jest rzucanie nożem przez całe pomieszczenie, początkowo myślałem że cienki jestem to jeszcze nie ogarniam, ale po dłuższym zapoznaniem się z multi, ten nóż jest porażką. Następną dosyć istotną wadą jest mała ilość broni do wyboru, klasa snajpera praktycznie prawie w ogóle nie ma wyboru :o Kolejną wadą jest jak dla mnie oczywiście, bo dla większości te rozwiązanie może się podobać. A mianowicie te całe perki nie przypadły mi zbytnio do gustu.

Jednym plusem są w miarę fajne mapy,ale są oczywiście jakieś kompletne nieporozumienia, przykładowy nuketown na której panuje kompletny chaos, plus do tego wspomniane perki typu psy i postawiony centralnie na środku mapy helikopter i po meczu.

Zostało mi jeszcze ogranie kampanii i gra leci na sprzedasz, i nie chcę więcej mieć z nią do czynienia jak to była ta 'najlepsza' część.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ;) Mam okazje kupienia Black Opsa za grosze (głównie chce na multi śmigać). Jak jest z liczbą graczy? Da sie komfortowo pograć bez stania 15 min w kolejce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie jeszcze grają ale jak dzisiaj próbowałem zagrac to na 5 meczy były 4 migracje i wywalało z meczu ale ludzi spokojnie znajdziesz jeszcze przez długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na steamie to w już w takim mw3 trzeba się nieźle napocić, żeby kogoś znaleść do rozgrywki ;) to biore tego Black Opsa, niczego mu nie brakuje a za Black Opsa 2 nie chce mi sie przepłacać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz mieć za grosze to BIERZ!!! Grzechem jest nie zagrać w tą gre lub wystawiać jej słabe oceny najlepszy cod moim zdaniem ;) Nie martw się ludzi znajdziesz od groma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu ponad 30h w multi, pozwolę sobie wystawić krótką opinię na ten temat.

Jak dla mnie gra jest jakimś nieporozumieniem, że sprzedawana jest w takiej ilości :blink:

Pierwszym minusem który dla mnie dyskwalifikuję tą grę jest to że koleś zabija cię czasami nie trafiając w ciebie, co widać ewidentnie na powtórce po zgonie, gdzie koleś strzela kompletnie w ścianę obok ciebie i trafia cię JEDNYM strzałem w nogę, a ty giniesz (Oczywiście na normalu nie na hardkorze).

Drugim minusem jest rzucanie nożem przez całe pomieszczenie, początkowo myślałem że cienki jestem to jeszcze nie ogarniam, ale po dłuższym zapoznaniem się z multi, ten nóż jest porażką. Następną dosyć istotną wadą jest mała ilość broni do wyboru, klasa snajpera praktycznie prawie w ogóle nie ma wyboru :o Kolejną wadą jest jak dla mnie oczywiście, bo dla większości te rozwiązanie może się podobać. A mianowicie te całe perki nie przypadły mi zbytnio do gustu.

Jednym plusem są w miarę fajne mapy,ale są oczywiście jakieś kompletne nieporozumienia, przykładowy nuketown na której panuje kompletny chaos, plus do tego wspomniane perki typu psy i postawiony centralnie na środku mapy helikopter i po meczu.

Zostało mi jeszcze ogranie kampanii i gra leci na sprzedasz, i nie chcę więcej mieć z nią do czynienia jak to była ta 'najlepsza' część.

Trochę racji w tym jest ale sie nie zgodzę z tobą ze masz mała ilość broni dla typu snajper. Wg tej klasy nie powinno być w tej grze bo to nie jest BF3 ze na mapie kampisz przez 30 min w krzakach. W COD-ie szybka akcja jest i nie ma czasu na mierzenie z lunety. A przez ściany czy płoty kule przechodzą wiec to nie jest realny by ktoś cie zabił przez ściankę z regipsu? :D a w killcam jak cie zabija to i tak nie widać tego bo jest to strasznie spowolnione i ujecie gdy kule w ciebie trafiają jest pominięte jakoś...

BO1 swego czasu było super po premierze i do wydania MW3 multi jest najlepsze w BO ale gracze teraz strasznie kampią i rozgrywkę może to popsuć... wiec czas na multi MW3 teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz mieć za grosze to BIERZ!!! Grzechem jest nie zagrać w tą gre lub wystawiać jej słabe oceny najlepszy cod moim zdaniem ;) Nie martw się ludzi znajdziesz od groma.

W sumie to miałem już na ps3 :) na xboxie tak samo, nie wiem dlaczego się pozbyłem... żałuję ;) jak wskocze do multi to będzie ciężko bo tak łatwo nie jest wyjść ;) chętnie ogarnę jeszcze raz tego singla bo nie był zły :)

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wrzucam Black Opsa do napędu i błąd z połączeniem z serwerami Black Opsa i nie mogę pograć ;) Często sie tak dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się nie mylę ale dziś chyba konserwacja PSN jest. A tak ogólnie w grze czasami zdarza się że przerwie ci połączenie mimo że masz internet, a migracja hosta w środku rundy też się czasami zdarza.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak konserwacja PSN to luzik ;) Bo już się wystraszyłem, że dopiero kupiłem gre i już coś nie bangla w 100% :) Dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się zalogował do godziny 15 to byś pograł;)

A i migracja to jest jak host ucieknie z gry lub ktoś ma straszny internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele znowu ta konserwacja .... :/ większości działa ale mi zawsze coś. ehh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pożyczyłem od kumpla i od razu gram na veteranie. masakra była w misji dekret prezydenta - w końcowych tunelach zginąłem ok. 90 razy, nieskonczony spawn wrogów, mało osłon. są jakieś jeszcze trudne momenty w singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci nie popsuć gry nie powiem dokładnie gdzie ale są przejdziesz to zobaczysz warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz skończyłem misję Zdrajca i było w miarę łatwo. dzisiaj w nocy być może skończę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak skończę kampanię to byłbym chętny ;) może mój skill nie jest powalający, ale poćwiczę trochę z botami. no i w mw2 trochę grałem. headsetu nie mam, ale mogę słuchać. Jestem dostępny przez całą noc od godziny 20: 00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×