Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Feints to są zwody. Oczywiście trudno wykonać dobry zwód bez wykorzystania jakiegoś triku, ale można to zrobić.

Caly pic tych Faint'ow polega na tym, ze jednym BARDZO PROSTYM ruchem mozesz zrobic najtrudniejszy trick. NP:Chcesz przerzucic pilke pieta nad glowa, Trzymasz L2 i 3 razy wciskasz prawa galke. Mozesz ustawic sobie ten trick jako faint i zrobic tylko galka w lewo plus L2.

Wsztstkie z tych FAINTOW ustawiasz sam. Mozesz wbrac albo jeden trick, albo sekwencje kilku uzywajac jedynie ktoregos z kierunkow plus L2. Zreszta zajrzyj do ksiazeczki, odpal trening i sam zobacz o co chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostanie mi dziś trochę czasu to spróbuje go poświęcić na trening ;) Ale ubolewam nad tym, że nie ma takiego treningu jaki był w odsłonie 6 tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę się wyżalić! bo mnie już to wkurza! co to ma być? ktoś tyrpnie mojego zawodnika, a ten dostaje stuna na 3sekundy. wybijam piłkę ze swojego pola karnego, tyłem do kirunku wybicia, bo jestem w opresji, a ta leci pod pole karne przeciwnika. czasem zawodnicy się dziwnie przełączają, a ten którego nie kontroluje przebiega obok piłki jakby nigdy nic. dośrodkowania z wysokości pola karnego to jakaś kpina- 60% za mocnych i lecą w aut. mój zawodnik biegnie czasem obok przeciwnika i nie chce mu wziąć piłki, choć mógłby przeciąć tor jego biegu. czasem głupio bramkarze się zachowują. drobnostki. ale po zagraniu ponad 400 meczów potrafią denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramkapes2011.gif

Jeden z powodów, dla których w tym roku nie gram w żadną komputerową piłkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z powodów, dla których w tym roku nie gram w żadną komputerową piłkę :)

Głupi powód. Raz że się to nie zdarza często (nawet bym powiedział że rzadko), dwa że jakby nie grać w gry z powodu jakichś tam małych wad na tle bardzo dobrej gry, to w nic by się nie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z mniej znaczących powodów. Dla mnie, ta gra z roku na rok staje sie coraz gorsza. PES 2011 jest pierwszym peesem którego nie kupiłem w dzień premiery....Ba, nie kupiłem w ogóle.

Pieniądze, które Konami by na mnie zarobiło, postanowiłem przeznaczyć na inne cele. Nie żałuję ;)

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2011 jest pierwszym peesem którego nie kupiłem w dzień premiery....Ba, nie kupiłem w ogóle.

No to kiepski rok wybrałeś bo obecny PES jest najlepszym od kilku lat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waka>>> Piszesz o grze w singlu, czy multi?

EndarSeth>>> To co pokazałeś o niczym nie świadczy. Po pierwsze, bramka mogła wpaść podczas gry na niskim poziomie trudności. Po drugie, takie rzeczy się zdarzają w prawdziwej piłce nożnej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecacie PES'a?

Edytowane przez Jankes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Gracie już jakiś czas w tą część... Powiedzcie mi proszę, co poprawili względem 2010, a co spieprzyli. Szczegóły też, są dla mnie ważne. Przy okazji zadam 3 pytania:

-czy to prawda, że kamery nie można zmienić na zwykłą WIDE?

-czy reszta naszej drużyny w trybie BAL dalej jak idioci wybiega z piłką na aut?

-czy to prawda, że w 2011 sędzia rozdaje kartki jak porąbany, często za nic, daje często jedensastki? po 2010, gdzie nie miałem ani jednego karnego mimo przegranych około 400 godzin słyszałem, że Konami przegięło w drugą stronę.

Nie staram się wszcząć wojny ani nic w tym stylu :) Można powiedzieć, że proszę Was (grających już dłuższy czas w PES'a, nie tylko tego), byście mi tą grę...sprzedali? Ja bardzo PES'a lubię...ale jak kiedyś grałem od premiery do premiery następnej części, tak ostatnie 2 mi się znudziły dosyć szybko...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Gracie już jakiś czas w tą część... Powiedzcie mi proszę, co poprawili względem 2010, a co spieprzyli. Szczegóły też, są dla mnie ważne.

+ normalny online

+ gra bardziej taktyczna, wolniejsza, akcje trzeba wypracowywać, nie da się już przejść pół boiska Messim czy Ronaldo

+ bardziej manualny i precyzyjny system podań

+ lepsza grafika i naturalniejsze animacje

+ wygodniejszy system ustawien taktycznych

+ poprawione sterowanie "pseudo 360 stopni"

- niedopracowany system zmieniania zawodników w obronie

- głupie czasami zachowanie bramkarzy, chociaż i tak jest dużo lepiej niż było

- dla mnie wadą jest zmiana sposobu przełączania przypisanych taktyk pod :x: :triangle: :cicle: :square: oraz poziomu ataku/obrony z :l2: + przycisk na :select: + przycisk - przestałem praktycznie tego używać przez to, bo np biegnąc z szybką kontrą albo do obrony nie jestem w stanie wcisnąc select bez puszczenia lewej gałki..

Przy okazji zadam 3 pytania:

-czy to prawda, że kamery nie można zmienić na zwykłą WIDE?

nie wiem, mogę odpowiedzieć jak będę w domu, nie zwróciłem na to uwagi bo nie miałem takiej potrzeby

-czy reszta naszej drużyny w trybie BAL dalej jak idioci wybiega z piłką na aut?

nie gram w BAL

-czy to prawda, że w 2011 sędzia rozdaje kartki jak porąbany, często za nic, daje często jedensastki? po 2010, gdzie nie miałem ani jednego karnego mimo przegranych około 400 godzin słyszałem, że Konami przegięło w drugą stronę.

Nie prawda. Jest różnie i zależy od meczu jak się trafi. Czasami daje dużo czasami mało. Czerwień z reguły jest za naprawde ostre faule, mi się nawet wydaje że za rzadko czerwoną daje (np w sytuacjach taktycznego faulu od tylca jak napastnik biegnie sam na sam z bramkarzem - często się tylko żółtą kończy co jest idiotyczne). Karne są częściej niż w rzeczywstości w piłce nożnej, choć nie przesadnie i też zależy jak się trafi. Sędziowie mają dość losowe usposobienie, jak w prawdziwej piłce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie PES'a?

Tak.

-czy to prawda, że kamery nie można zmienić na zwykłą WIDE?

-czy reszta naszej drużyny w trybie BAL dalej jak idioci wybiega z piłką na aut?

-czy to prawda, że w 2011 sędzia rozdaje kartki jak porąbany, często za nic, daje często jedensastki? po 2010, gdzie nie miałem ani jednego karnego mimo przegranych około 400 godzin słyszałem, że Konami przegięło w drugą stronę.

- Nie.

- Nie (tzn. czasem tak, ale to jak w normalnych meczach).

- Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy mam maly dylemat .wpes 2011 online ml mam wartosc druzyny 40 mlionow rozegranych prawie 500 meczow bylem w d3 spadlem do d4 i nie moge z niej wyjsc i raz bylem w 1/4 d5 . natomiast zaczynam turniej i dostaje w du..w kazdym meczu ,koncze turniej wchodze w szybki mecz i wygrywam z kolesiem z d2 np 3:0 . jak widze ze turniej w d3 czy d4 wygrywa koles z wartoscia druzyny 20 ml to daje do myslenia.jednym slowem cos jest nie tak ma moze ktos jakis pomysl .sklad to min olic kuyt frings muller .gram 4-4-2 a wczesniej innymi formacjami ma ktos jakies pomysly dzieki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy mam maly dylemat .wpes 2011 online ml mam wartosc druzyny 40 mlionow rozegranych prawie 500 meczow bylem w d3 spadlem do d4 i nie moge z niej wyjsc i raz bylem w 1/4 d5 . natomiast zaczynam turniej i dostaje w du..w kazdym meczu ,koncze turniej wchodze w szybki mecz i wygrywam z kolesiem z d2 np 3:0 . jak widze ze turniej w d3 czy d4 wygrywa koles z wartoscia druzyny 20 ml to daje do myslenia.jednym slowem cos jest nie tak ma moze ktos jakis pomysl .sklad to min olic kuyt frings muller .gram 4-4-2 a wczesniej innymi formacjami ma ktos jakies pomysly dzieki za rady

Może są lepszymi graczami? ;) Wiesz, nie każdy kozak musi babrać się w szybkich meczach. Woli pograć w turnieju i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może są lepszymi graczami? ;) Wiesz, nie każdy kozak musi babrać się w szybkich meczach. Woli pograć w turnieju i tyle.

zgadzam sie ale prawdopodobienstwo trafie 6 razy na mocniejszych od siebie ?przynajmniej raz powinienem wygrac . faktem jest tes to ze jak dla mnie mecze w turnieju sa za krotkie :( ,ale mowie jak ktos kto ma wartosc druzyny 20 ml i graczy o srednim overallu 62 wygrywa turniej ,czy az tak ma dobrze rozwinieta taktyke ...az tylu mozliwosci to nie ma ...a ty w ktorej lidze grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pes2011 od premiery i zazwyczaj gram w Master League na najwyższym poziomie,jak mi idzie?raz na wozie a raz pod :tongue: Jednak sprawa ,która mnie nurtuje to MLO.Panowie jak na początku za te 500kawałków zagrać z kimś online i wygrać albo chociaż rzemisować mecz?Szukałem w ustawieniach transferowych gracza do kwoty do 300tys.ale nie było nikogo wartego uwagi-ups sorki polecam Tagna-za 319tys.-silny,precyzyjny strzał zza pola karnego,shot power:82(!)A może ja coś przegapiłem bo nie wiem jakich graczy z tą kwotę mogę wybrać:/ogólnie porażka-ta sytuacja,nie pes2011.Pomóżcie please!KopaczK pozdro-jak uzbieram pakę to pogramy :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pes2011 od premiery i zazwyczaj gram w Master League na najwyższym poziomie,jak mi idzie?raz na wozie a raz pod :tongue: Jednak sprawa ,która mnie nurtuje to MLO.Panowie jak na początku za te 500kawałków zagrać z kimś online i wygrać albo chociaż rzemisować mecz?Szukałem w ustawieniach transferowych gracza do kwoty do 300tys.ale nie było nikogo wartego uwagi-ups sorki polecam Tagna-za 319tys.-silny,precyzyjny strzał zza pola karnego,shot power:82(!)A może ja coś przegapiłem bo nie wiem jakich graczy z tą kwotę mogę wybrać:/ogólnie porażka-ta sytuacja,nie pes2011.Pomóżcie please!KopaczK pozdro-jak uzbieram pakę to pogramy :tongue: .

zaczynasz faktycznie z mala kwota tak jak mowisz 500tys ,ale masz duzo zawodnikow.ja sprzedalem wiekszosc z nich raczej tych najgorszych(zostaw gutierezza) i jaks tam suma sie uzbierala ,ktora pozwalala juz na wieksze pole manewru. polecam ,,polskiego'' gracza bardzo uniwersalny ilucznica pozdrawiam

zaczynasz faktycznie z mala kwota tak jak mowisz 500tys ,ale masz duzo zawodnikow.ja sprzedalem wiekszosc z nich raczej tych najgorszych(zostaw gutierezza) i jaks tam suma sie uzbierala ,ktora pozwalala juz na wieksze pole manewru. polecam ,,polskiego'' gracza bardzo uniwersalny ilucznica pozdrawiam

Witam serdecznie mam pes2011 od premiery i zazwyczaj gram w Master League na najwyższym poziomie,jak mi idzie?raz na wozie a raz pod :tongue: Jednak sprawa ,która mnie nurtuje to MLO.Panowie jak na początku za te 500kawałków zagrać z kimś online i wygrać albo chociaż rzemisować mecz?Szukałem w ustawieniach transferowych gracza do kwoty do 300tys.ale nie było nikogo wartego uwagi-ups sorki polecam Tagna-za 319tys.-silny,precyzyjny strzał zza pola karnego,shot power:82(!)A może ja coś przegapiłem bo nie wiem jakich graczy z tą kwotę mogę wybrać:/ogólnie porażka-ta sytuacja,nie pes2011.Pomóżcie please!KopaczK pozdro-jak uzbieram pakę to pogramy :tongue: .

ilucznica overall 72 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ale prawdopodobienstwo trafie 6 razy na mocniejszych od siebie ?przynajmniej raz powinienem wygrac . faktem jest tes to ze jak dla mnie mecze w turnieju sa za krotkie :( ,ale mowie jak ktos kto ma wartosc druzyny 20 ml i graczy o srednim overallu 62 wygrywa turniej ,czy az tak ma dobrze rozwinieta taktyke ...az tylu mozliwosci to nie ma ...a ty w ktorej lidze grasz

Obecnie jestem w D4, ale punktów mam dość, by awansować do D3.

W sumie mam podobny problem do Twojego, ale wiem, ze wynika to z braku rewelacyjnych graczy i moich umiejętności. Mam mnóstwo remisów, rzadko wygrywam, lub przegrywam. Tak to już jest. ALe solidnie będę zbierał kasę i kupię sobie kilku dobrych graczy, którzy pozwolą mi na odnoszenie sukcesów.

Witam serdecznie mam pes2011 od premiery i zazwyczaj gram w Master League na najwyższym poziomie,jak mi idzie?raz na wozie a raz pod :tongue: Jednak sprawa ,która mnie nurtuje to MLO.Panowie jak na początku za te 500kawałków zagrać z kimś online i wygrać albo chociaż rzemisować mecz?Szukałem w ustawieniach transferowych gracza do kwoty do 300tys.ale nie było nikogo wartego uwagi-ups sorki polecam Tagna-za 319tys.-silny,precyzyjny strzał zza pola karnego,shot power:82(!)A może ja coś przegapiłem bo nie wiem jakich graczy z tą kwotę mogę wybrać:/ogólnie porażka-ta sytuacja,nie pes2011.Pomóżcie please!KopaczK pozdro-jak uzbieram pakę to pogramy :tongue: .

Pozdro. ;)

Sprzedaj większość leszczy i graj w turniejach. Za zarobioną kasę kupuj graczy przydatnych (nie podam konkretnych pozycji, bo to zależy od preferowanej taktyki i stylu gry), którzy kosztują około 2 baniek. Da się z tego sklecić niezła ekipę, która pozwoli Ci wygrywać. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając z silniejszym przeciwnikiem (w porównaniu z ludźmi z D5) dostajesz więcej punktów za remisy i wygrane, kasa także jest większa. Po skończeniu ME2 biorę się ostro za Swoją drużynę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy za gre w d4 lub d3 jest wieksza kasa niż w d5?

tak jest wieksza w d4 w turnieju dostaje srednio 80.000 a w d3 100.000 nie wiem jak wyzej bo jeszcze nie bylem pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę coś pokombinować z taktyką rzutów rożnych? Bo mam taki głupi problem, podczas wykonywania tego stałego fragmentu gry, w polu karnym znajduję się tylko 2-3 moich zawodników. Da radę zrobić takie coś np. że podczas wykonywania wbiega mi pięciu grajków i próbują wbić piłkę do siatki?

Jak tak to, w której zakładce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli widzisz, że ktoś szykuje się do wbiegnięcia w pole karne przy rzucie rożnym, to spróbuj do niego zagrać. Tak samo jest z wypuszczaniem ludzika w uliczkę. Patrz i reaguj. ;)

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×