Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nacisniesz 2 razy to Twoj zawodnik Bedzie prosił o piłkę , jeszcze coś sie kwadratem bez piłki robi ale nie pamietam . Pewnie o tym wiedziales bo to chyba podstawa w BaL.

Jeszcze nie grałem w bala wiec mam pytanie na jakiej kamerze grasz , takiej zza pleców czy normalnej telewizyjnej

Od razu przełączyłem na tą telewizyjną, (WIDE???), ale jest tu jedna niedogodność. Jeżeli zawodnik, którym sterujesz jest w okolicy środka boiska to nie widać nic co dzieje się pod Twoją bramką - jeżeli tam jest piłka ofkors. Mi to jednak pasuje. Gram jako prawy pomocnik lub SS. Często dostaję jako zadanie defensywne ochronę prawego korytarza. Ten brak całego obrazu zmusza mnie do powrotu. :biggrin:

:l1: X2 to podstawa tej gry.

:square: rozpracowywałem na wszelkie sposoby, ale nie wiem o co z nim chodzi. Gdzieś czytałem, że jest to wezwanie moich zawodników do pressingu, ale ja tego nie widzę. Na początku myślałem, że mam za mały autorytet w zespole, ale teraz gdy jestem już jej kapitanem też to nie działa.

Podpowiem Ci jedną rzecz - jak zaczniesz grać to przede wszystkim zwróć uwagę na trening. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w reprezentacji tez sie gra (mistrzostwa jakieś swiata czy europy) w lidze mistrzów tez można grać w BaL jak sie zakwalifikujemy? Za dużo w to nigdy nie grałem to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w reprezentacji tez sie gra (mistrzostwa jakieś swiata czy europy) w lidze mistrzów tez można grać w BaL jak sie zakwalifikujemy? Za dużo w to nigdy nie grałem to nie wiem

W pierwszym sezonie są Eliminacje Mistrzostw Europy - po zakończeniu sezonu ligowego jest po prostu turniej kwalifikacyjny z 3 innymi zespołami narodowymi - czyli 6 meczów. Trochę to dziwnie rozwiązane, ponieważ fajniej by było, gdyby te mecze kwalifikacyjne były w trakcie sezonu - tak jak w real`u. Oczywiście tylko Twoja dobra gra da Ci możliwość powołania i zagrania z orzełkiem na piersi, lub w innej nacji, zależnie od wyboru nationality. Po zakończeniu drugiego sezonu gra się turniej Mistrzostw Europy.

W trakcie każdego sezonu gra się friendly mecze z róznymi ogórkami.

Liga Mistrzów i Liga Europy - oczywiście tak; o ile Twój zespół sie zakwalifikuje.

No gra zajebiaszcza jest. Jak już się trochę wyszkoli tego naszego grajka to dopiero frajda.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ci wyślę zaproszenie, zaloguj się na community ps3site i pogramy :D

no ja juz jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych "zajebiaszczych" trybow ze nie wiadomo w co grać , ta gra jest minimum na cały rok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się teraz zapraszało do gry ??? możesz mnie zaprosić ?? ja jestem na Community i ciebie nie widzę w pokoju

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się teraz zapraszało do gry ??? możesz mnie zaprosić ??

a jestes na tym community Ps3site haslo ps3rulez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chyba ze jeszcze w jakimś pokoju jesteś bo ja w głównym menu ps3site :D

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

a czemu Cie nie widze?

tak chyba ze jeszcze w jakimś pokoju jesteś bo ja w głównym menu ps3site :D

ja tez,a masz zrobione najnowsze aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wchodzisz na community match??? i tworzysz pokój ??? czy jesteś w menu ??

We wtorek pobrałem patcha z menu od konami i aktualizację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wchodzisz na community match??? i tworzysz pokój ??? czy jesteś w menu ??

w menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzę jakiegoś lolo tylko. A masz owner R4V37PL?? chyba że damy na play quick Match ale może nas nie połączyć razem nawet mi lolo napisał na czacie

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzę jakiegoś lolo tylko. A masz owner R4V37PL?? chyba że damy na play quick Match ale może nas nie połączyć razem

a ja nie widze nikogo to chyba cos zle zrobilem.

jak Ty to robiles

ja mam olejj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisałem Community Ps3site i potem hasło i mnie połączyło i jest tylko lolo321 jeszcze mi pisze czy ktoś gra

no widzę cie i co teraz ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stworze pokój własny ok

???

daj na community match i mnie znajdź Room SLIWA_PL

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam male pytanie... chce wgrac ofa i ku mojemu zdziwieniu wszystko idzie dobrze az do momentu kiedy sprawdzam czy sie wgralo okazuje sie ze nic nie dziala... probowalem nacisnac ost opcje w EDIT i pisze ze folder jest pusty... gdy zagladam do tego menedzera plikow gier to widze ze system data jest w jednym folderze pes 2011 a w drugim pes 2011 sa stroje itd... pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... dołączam do community... dawać bo jest tylko trzech (zemną) i nie będę miał z kim grać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się.

Chodzi mi o przycisk, którym "zmuszam" gracza z mojej drużyny, którym w tym momencie nie steruję, żeby mi "uciekał" na wolną, dogodną pozycję.

To, że :l1: plus :x: lub :triangle: to wiem - zwykła gra one-two.

Poprawka, Ty nie zrozumiałeś. ;) W PESie nigdy nie było czegoś takiego jak zmuszenie innego grajka do wyjścia na pozycję. Musisz obserwować zachowanie kolesi z drużyny i tyle. Jeśli widzisz, ze jest szansa na wypuszczenie gościa w uliczkę, to podajesz tam piłkę naciskając:triangle: . Nie chodzi mi o klepkę, a o zwykłe prostopadłe podanie na dobieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×