Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

mi wyskakuje jeszcze przed wejsciem do match lobby ze moge tylko 1v1 grac ranked match quick match .... TO samo am co ty

ktos wczesniej pisal zeby moc wejsc w match lobby to trzeba jakies porty odlokowac tylko gdzie sie to robi i jak ja to juz nawet jak plyte z pro evo 10 wloze to mam ten sam komunikat i nie moge wejsc w online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z graniem online w nowego PES'a. Przy próbie połączenia wyskakuje mi taki komunikat "unable to connect to connection test server. The server may be too busy or taken down for maintenance work. Communications may also be restricted by your firewal software or router." Router jaki posiadam to Netgear WGR614v7. Niestety nie wiem jak odblokowuje się porty. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Przeszukałem wszystkie mozliwe fora i inne atrakcje, niestety nie potrafię doszukać sie małej informacji. Przy rozpoczynaniu trybu ML online dokonuje sie wyboru Swojej drużyny którą oczywiście dalej sie prowadzi, czy istnieje jakikolwiek sposób by tą drużynę zmienić na inną????? restet itp nie daje efektu, wykasowanie wszystkiego z dysku (co tyczy sie PES) nic nie daje, cały czas w ML online mam już wybraną drużynę którą nieopaczne wybrałem na samym początku. Jest szansa by ją jakoś zmienic?!?!?! POMOCY!

Dzięki z góry

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Przeszukałem wszystkie mozliwe fora i inne atrakcje, niestety nie potrafię doszukać sie małej informacji. Przy rozpoczynaniu trybu ML online dokonuje sie wyboru Swojej drużyny którą oczywiście dalej sie prowadzi, czy istnieje jakikolwiek sposób by tą drużynę zmienić na inną????? restet itp nie daje efektu, wykasowanie wszystkiego z dysku (co tyczy sie PES) nic nie daje, cały czas w ML online mam już wybraną drużynę którą nieopaczne wybrałem na samym początku. Jest szansa by ją jakoś zmienic?!?!?! POMOCY!

Dzięki z góry

pozdrawiam.

Tam gdzie wchodzisz by ustawić drużynę ,jest opcja COPY TEAM , czy jakoś tak.to jest to czego szukasz

Witam. Mam problem z graniem online w nowego PES'a. Przy próbie połączenia wyskakuje mi taki komunikat "unable to connect to connection test server. The server may be too busy or taken down for maintenance work. Communications may also be restricted by your firewal software or router." Router jaki posiadam to Netgear WGR614v7. Niestety nie wiem jak odblokowuje się porty. Bardzo proszę o pomoc.

Tez dziś tak miałem ,zrobiłem test połaczenia z internetem na konsoli .odpaliłem grę i do tej pory online smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie wchodzisz by ustawić drużynę ,jest opcja COPY TEAM , czy jakoś tak.to jest to czego szukasz

Tez dziś tak miałem ,zrobiłem test połaczenia z internetem na konsoli .odpaliłem grę i do tej pory online smiga.

Po uruchomieniu gry nie musieliście nic ustawiać? Normalnie od razu włączyliście online i działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu gry nie musieliście nic ustawiać? Normalnie od razu włączyliście online i działało?

Jeżeli masz nat1 lub nat2 to powinno ci normalnie działać online,ja jak zrobiłem nat1 to nic nie musiałem ustawiac ,zadnych portów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że mam caly czas lagi na online w inne gry bez problemu gralem w sieci bez lagow a w pesie caly czas i wywala mnie i dostaje czasem nawet walkowery jaka moze byc przyczyna?

I drugie pytanie, wiem ze napewno niektorzy napisza poszukaj w google, ale gdyby byl ktos na tyle mily to moglby mi jakos pomoc znalezc stroje i loga do klubow do pesa 11 na ps3. z gory dzieki

Edytowane przez przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPTION FILE do wersji BLES 20

wszystkie stroje Narodowych Reprezentacji

Ogrinalne

Liga Angielska 1 +2 (Premiership) + (Championship)

Hiszpańska

Włoska

http://www.megaupload.com/?d=7IVZWG1Q

http://rapidshare.co.../PS3_Npower.rar

Linki znalezione w sieci

Działa 100% osobiście sprawdziłem

Edytowane przez stachu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skopiowalem na pendrive i na konsoli mi to odczytuje jako wszystkie pliki obojetnie a nie jeden edit a chyba nie o to chodzi by skopiowac po kolei 102 pliki nie?

powinien byc jeden edit data czy cos tak mi sie wydaje przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skopiowalem na pendrive i na konsoli mi to odczytuje jako wszystkie pliki obojetnie a nie jeden edit a chyba nie o to chodzi by skopiowac po kolei 102 pliki nie?

powinien byc jeden edit data czy cos tak mi sie wydaje przynajmniej.

wszystko po kolei trzeba z kopiowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nat typ 2 i nic. nadal moge ty.lko 1v1... Pomozcie... Porty trzeba do pesa miec czy ogolnie?? Moze ktos po kolei powiedziec jak to zrobic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPTION FILE do wersji BLES 20

wszystkie stroje Narodowych Reprezentacji

Ogrinalne

Liga Angielska 1 +2 (Premiership) + (Championship)

Hiszpańska

Włoska

http://www.megaupload.com/?d=7IVZWG1Q

http://rapidshare.co.../PS3_Npower.rar

Linki znalezione w sieci

Działa 100% osobiście sprawdziłem

championship ktora lige zastepuje? te fake z pesleague?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ta nasza liga kuleje. Może by się ustawiać między sobą na jakaś konkretną godzinę? Dopiero 11 meczy rozegranych z czego ja grałem 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań odnośnie trybu Master League w singlu:

1. Czy nadal występują kluby fikcyjne typu KS Szelawce będące uzupełnieniem 2. dywizji?

2. Czy puchar ligi jest jednym turniejem dla 1. i 2. dywizji, czy może znów występuje oddzielnie jako D1 i D2 Cup?

3. Czy zwycięstwo w pucharze ligi jest premiowane awansem do Ligi Europejskiej?

4. Czy występuje Konami Cup, w którym zwycięzca Ligi Mistrzów gra ze zwycięzcą Copa Libertadores?

5. Czy nadal można wybrać domyślny skład ML, czyli rozpocząć zabawę piłkarzami typu Minanda, Castolo, Espimas itd?

6. Czy została dodana możliwość zmiany prowadzonego klubu w trakcie trwania kariery tak jak ma to miejsce w Fifie, nowe oferty pracy itp?

Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Ja jeszcze nie miałem okazji z nikim zagrać w lidze, ale zapraszam wszystkich chętnych po 22.00 dziś to dam zarobić trochę punktów rywalom :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod 20 nie da rady?(

Niestety, OFa z jednej wersji nie da rady wczytać na innej.

Ale z tego co się orientuje to AgPhantom miał robić OFa z Ekstraklasą, także może jego wersja będzie pod 1020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań odnośnie trybu Master League w singlu:

1. Czy nadal występują kluby fikcyjne typu KS Szelawce będące uzupełnieniem 2. dywizji?

2. Czy puchar ligi jest jednym turniejem dla 1. i 2. dywizji, czy może znów występuje oddzielnie jako D1 i D2 Cup?

3. Czy zwycięstwo w pucharze ligi jest premiowane awansem do Ligi Europejskiej?

4. Czy występuje Konami Cup, w którym zwycięzca Ligi Mistrzów gra ze zwycięzcą Copa Libertadores?

5. Czy nadal można wybrać domyślny skład ML, czyli rozpocząć zabawę piłkarzami typu Minanda, Castolo, Espimas itd?

6. Czy została dodana możliwość zmiany prowadzonego klubu w trakcie trwania kariery tak jak ma to miejsce w Fifie, nowe oferty pracy itp?

Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

1. wystepuja fikcyjne zespoly na oko jest ich lekko ponad 30... to zadna przeszkoda bo mozna wgrac patcha i w miejsce tych zespolow bedzie np bundesliga albo jakies losowe zespoly

2. puchar ligi jest jednym turniejem...

3. tak jest premiowane

4. jest obecny taki mecz podobnie jak w tamtym roku choc przyznam ze nie doszedlem do tego poziomu w ML... jeszcze

5. masz dwie opcje: wybierasz prawdziwa druzyne np Man Utd albo wlasnie taka gdzie graja minanda,castolo itd

6. nie ma takiej mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ta nasza liga kuleje. Może by się ustawiać między sobą na jakaś konkretną godzinę? Dopiero 11 meczy rozegranych z czego ja grałem 5.

Trzeba pisać do ludzi na psn ja Juz mogę grać jak ktoś chetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×