Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

dobra zapisałem się :rolleyes:

Teraz pozostaje kwestia kontaktu i umawiania się na ustawki :biggrin:

Jeżeli o mnie chodzi to gram po 21.00 częściej jednak po 22.00 w dni robocze, w weekend to już kwestia wcześniejszego ugadania.

Kwestia inna :verymad: Pytanie do twórcy - administratora ligi: czy da się usunąć człowieka który się wpisze i nie będzie się pojawiał co może zablokować rozgrywki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja bym się dzisiaj zapisał ale raczej nie zdążę zagrać. Ta rozgrywki będą dzisiaj czy dopiero terminarz??? Ja się zapiszę ale nie dam rady :D dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przekładam większej wagi jaką drużyną gram, ale dla mnie beznadziejnie wygląda mecz typu barca-barca, real-real itp bo to bez sensu :) dlatego osobiście wolę jak się drużyny nie powtarzają, no ale będzie tak jak większość woli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogramy myślę jak uda nam się zebrać komplet :biggrin: Chyba że podaliście jakąś datę. Dziś to ja też nie pogram bo wróciłem 2 godziny temu z roboty i za kolejne dwie idę znowu do roboty, chyba że ktoś będzie chętny zagrać o 5.00 rano jak wrócę z roboty :rofl:

Oczywistym jest, że terminarz musi być. Jednak proponuję po ogłoszeniu terminarzu lekki luzik to znaczy w przypadku braku czasu w wyznaczonym terminie indywidualne uzgadnianie terminu między stronami zainteresowanymi.

Poza tym pewne zasady musimy uzgodnić przed rozpoczęciem ligi. Forma komunikacji, ilość meczy do rozegrania w tygodniu i kto chętny do rozpisania terminarza. Myślę, że dobrze by było założyć osobny temat na ps3site dotyczący wyłącznie ligi pes2011.

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się do ligi. Będę grał interem i już przepraszam kolegę który wybrał go wcześniej. ;) Czekam na info co do rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

pomozcie prosze od kad kupilem pesa nie moge zagrac z kims znajomym nie moge wejsc ani w comunity ani w match lobby juz nie wiem co mam zrobic za kazda proba pojawia mi sie taki komunikat

you cannot play this mode due to restrictions placed

on your connection by the networking dewices you are using you can only play 1 vs.1 ranked match in ouickmatch this issue may be soiwed by connection your hardware direktly to the internet or by configuring your networking dewice such as your router Apply DMZ Port M apping,NAT Tableconfigurations and otherrouter settings to your playstationR3 system Indiwidual hardware systems may use uniue terminologry

PROSZE POMOZCIE CO MAM ZROBIC GRALEM WCZESNIEJ W 10 I WSZYSTKO BYLO OK A TU NIESTETY LIPA

0

[/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

pomozcie prosze od kad kupilem pesa nie moge zagrac z kims znajomym nie moge wejsc ani w comunity ani w match lobby juz nie wiem co mam zrobic za kazda proba pojawia mi sie taki komunikat

you cannot play this mode due to restrictions placed

on your connection by the networking dewices you are using you can only play 1 vs.1 ranked match in ouickmatch this issue may be soiwed by connection your hardware direktly to the internet or by configuring your networking dewice such as your router Apply DMZ Port M apping,NAT Tableconfigurations and otherrouter settings to your playstationR3 system Indiwidual hardware systems may use uniue terminologry

PROSZE POMOZCIE CO MAM ZROBIC GRALEM WCZESNIEJ W 10 I WSZYSTKO BYLO OK A TU NIESTETY LIPA

0

[/

Chyba chodzi o odblokowanie Portów. Cwir podał parę stron wcześniej które trzeba odblokować. A inne gry chodzą Tobie ONLINE?

Czy chociaż jedna osoba z tego forum która ma PES 2011 nie narzeka na lagi? Tzw nie chodzi mi o granie przez community , tylko Quick Match lub w Lobby , bo ja co 2 mecz to lagi są niby część spotkania bez lagów , ale większość to samo CHRUPANIE. Mam neta 25mb UPC i inne gry kozak a z PES-em trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy orientuje się ktoś z Was skąd można ściągnąć patch uaktualniający składy,nazwy drużyn itp. Wiem że są tylko za cholere nie mogę znaleść.

Jeśli ktoś zna stronkę albo ma coś takiego to proszę zapodać. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że odbył się wczoraj tylko jeden mecz. Jak tam z terminarzem kto gra ze mną??? Manchester United (ŚLIWA_PL) proszę o kontakt gg: 1865775 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy orientuje się ktoś z Was skąd można ściągnąć patch uaktualniający składy,nazwy drużyn itp. Wiem że są tylko za cholere nie mogę znaleść.

Jeśli ktoś zna stronkę albo ma coś takiego to proszę zapodać. Z góry wielkie dzięki.

www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=319

Edytowane przez lolo777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie gra w tego nowego PESika. Co prawda rozegralem dopiero kilka spotkan bo wiekszosc czasu siedze w Edit Modzie, ale radosc plynaca z gry jest ogromna.

Fajnie ze Konami dodalo pare nowych rzeczy wlasnie w Edit Mode. Kilka fotek z OFa nad ktorym pracuje:

Skerla

skerla.th.jpg

Slusarski

slusarski.th.jpg

Mielcarz

mielcarz.th.jpg

Jop

jopr.th.jpg

Hermes

hermesv.th.jpg

Dawidowski

dawidowski.th.jpg

Cetnarski

cetnarski.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=319

Dzięki wielkie!Tylko trzeba uwzględnić jaką wersję pesa posiadamy,BLES 01020 czy 01021,to bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie gra w tego nowego PESika. Co prawda rozegralem dopiero kilka spotkan bo wiekszosc czasu siedze w Edit Modzie, ale radosc plynaca z gry jest ogromna.

Fajnie ze Konami dodalo pare nowych rzeczy wlasnie w Edit Mode. Kilka fotek z OFa nad ktorym pracuje:

Skerla

skerla.th.jpg

Hermes

hermesv.th.jpg

Czy mógłbyś napisać pod jaką wersję robisz tego OF'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie chce mi sie polaczyc ani do match lobby ani do niczego, tylko moge grac 1v1 ranked match (quick match)... Moze mi ktos pomoc jak to naprawic i czy ktos ma ten sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem jak kolega wyzej. Umawiam sie z kims na spara na danym serwie np Eu-01, En-01 i wogole mi nie wyswietla tej osoby a ona nie widzi mnie... Mam net z neostrady jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakaś niezorganizowana tutejsza liga.

Poleciłbym wszystkim lubiącym rywalizację tę startującą ligę: http://www.psxextrem...o-ligi-fpe-ps3/

Osobiscie bardzo dziękuję za zaproszenie, jednakże już pierwszy punk w którym stoi że drużyny mają być wybierane losowo jak dla mnie dyskfalifikuje dla mnie ten projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze mi wyskakuje jeszcze przed wejsciem do match lobby ze moge tylko 1v1 grac ranked match quick match ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×