Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem mecza ONLINE w końcu jakoś normalnie poszło a nie ciągłe rozłączanie i zaliczanie porażek , chodź wygrywałem mecz!!! Nawet jak się wejdzie w info to pisze , że KONAMI przeprasza za uniedogodnienia i serwery w miarę ruszyły o 8 ale nie wiem czy rano czy wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie napiszcie prosze jaku was z graniem online bo u mnie przy laczu 2000/380 bardzo laguje

co zrobic zeby to zmienic |????

macie jakies propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja zagrałem dziś kilka meczy (w community ps3site, ani razu o dziwo nie przegrałem) i nie miałem zacięć, zwieszek, lagów, czy innych utrudnień... gram na konsoli z podpięciem do netu przez wifi i zero problemów.

Poprawka, Ty nie zrozumiałeś. ;) W PESie nigdy nie było czegoś takiego jak zmuszenie innego grajka do wyjścia na pozycję. Musisz obserwować zachowanie kolesi z drużyny i tyle. Jeśli widzisz, ze jest szansa na wypuszczenie gościa w uliczkę, to podajesz tam piłkę naciskając:triangle: . Nie chodzi mi o klepkę, a o zwykłe prostopadłe podanie na dobieg.

hmm... tutaj bym się nie zgodził a przynajmniej nie do końca. Fakt faktem nigdy nie było możliwości wypuszczenia jednego gracza do przodu (oprócz wspomnianych zagrań z :triangle:)... ale można było (w wersjach na ps2) "przesunąć" takie małe paski na dole ustawienia drużyny ofensywnie i defensywnie w trakcie meczu co własnie dawało efekty w postaci przesuwania się całych formacji do przodu i jak ktoś to w miarę opanował to udawało się w ten sposób zawodnika wypuścić... Nie wiem jak było w PES 2009 i 2010 bo nie grałem... jak jest w 2011 tego jeszcze nie wiem bo zamiast rozkminiać takie aspekty w treningu i grze z konsolowym AI, gram online i tam nie mam czasu na takie szukanie dziury w całym... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj 3 meczyki (żadnego oczywiście nie wygrałem :D), ale nie było lagów :) i mam nadzieję, że tak zostanie, grało się bardzo przyjemnie, nie to co w 2010 :/

P.S. enoce musimy się na rewanż umówić :P już Ci nie dam prezentów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie dam rady na pewno, ale jutro jestem "Twój" :rolleyes: od hmm... 16 mniej więcej... do czasu aż żona wróci :yes:

Edytowane przez enoce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno gra sie w obronie szczegolnie online i jeszcze tym bardziej jak nie masz dobrych obroncow.jakich przyciskow uzywacie do obrony bo ten X za bardzo nie daje rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno gra sie w obronie szczegolnie online i jeszcze tym bardziej jak nie masz dobrych obroncow.jakich przyciskow uzywacie do obrony bo ten X za bardzo nie daje rady

Witam,

Masz racej w obronie gra sie trudno. Nie mozna juz uzywac R2 + X do obrony co w pes 2010 bylo zabojcza bronia. Na razie z moich spostrzezen wynika ze nie mozna trzymac X jak slepy osiol a trzeba nacisnac w odpowiednim momencie. Rowniez sam X nie powoduje ze pilkarz odbiera pilke trzeba jeszcze jak sie jest przy zawodniku trzymac/nacisnac X + odpowiedni kierunek. I oczywiscie KWADRAT do przywolania drugiego zawodnika to podstawa.

Trening czyni mistrza!

A tak w ogóle PES 2011 zamiata dopiero po 25 meczach online wyczailem o co chodzi w podaniach. Sa bajeczne:)!!! a gram na krzyzaku i gra sie zajebiscie:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mozna juz caly czas trzymac X...atym bardziej jeszcze sprint z X em!Dzieki za pomoc teraz juz lepiej to wyglada ale itak jest trudno jesli atakuja dobrzy napastnicy czasem mam wrazenie ze tych najlepszysz nie da sie powstrzymac mialem taki przypadek w MLO koles mial arszawina i zawsze skrzydlem mijal mi obroncow jak jakis cyborg jedynie kosa na niego dzialala hehe

Do furo>dziiala Ci online?bo mnie 20 min temu wywallo z serwera i jak chce wejsc to pisze unable mangament serwer setting czy jakos tak i pokazuje adres stronki konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mozna juz caly czas trzymac X...atym bardziej jeszcze sprint z X em!Dzieki za pomoc teraz juz lepiej to wyglada ale itak jest trudno jesli atakuja dobrzy napastnicy czasem mam wrazenie ze tych najlepszysz nie da sie powstrzymac mialem taki przypadek w MLO koles mial arszawina i zawsze skrzydlem mijal mi obroncow jak jakis cyborg jedynie kosa na niego dzialala hehe

Do furo>dziiala Ci online?bo mnie 20 min temu wywallo z serwera i jak chce wejsc to pisze unable mangament serwer setting czy jakos tak i pokazuje adres stronki konami

nie wiem jestem w pracy, bede gral dzisiaj dopiero po 22.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchy u mnie to samo też nie działa online ten sam komunikat Juz dziala przeczytalem ze japonce cos probuja ulepszyc tryb MLO.To dziwne zaraz gdy moglem juz wejsc w MLO gra poprosila mnie o update ktory musialem sciagnac z extra connect ale juz wczesniej to zrobilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może jakąś ligę w community zagramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam male pytanie... chce wgrac ofa i ku mojemu zdziwieniu wszystko idzie dobrze az do momentu kiedy sprawdzam czy sie wgralo okazuje sie ze nic nie dziala... probowalem nacisnac ost opcje w EDIT i pisze ze folder jest pusty... gdy zagladam do tego menedzera plikow gier to widze ze system data jest w jednym folderze pes 2011 a w drugim pes 2011 sa stroje itd... pomocy!

pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchy u mnie to samo też nie działa online ten sam komunikat Juz dziala przeczytalem ze japonce cos probuja ulepszyc tryb MLO.To dziwne zaraz gdy moglem juz wejsc w MLO gra poprosila mnie o update ktory musialem sciagnac z extra connect ale juz wczesniej to zrobilem...

Naprawili koszulki Irlandii (za pośrednictwem forum angielskiego):

'ireland kit bug is fixed with 2nd dlc this morning '

Edytowane przez semek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga jest Juz założona w community (dzięki enoce) zapisy są chyba do 21 , liczba miejsc ograniczona dlatego radzę sie pospieszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie... tylko ze ja będę dopiero po 19 w domu, na razie w robocie jestem mam nadzieję że zostanie dla mnie miejsce :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież Ty już jesteś zapisany :D jako pierwszy ;) puki co są tylko 4 osoby zapisane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam sie zapisac do ligi?? chetnie bym pogral w lidze wiec prosze o info, zapisze sie po 22. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na community, potem community league, join i wybierasz stworzoną już ligę przez enoce :) wybierasz drużynę, akceptujesz i jesteś zapisany. Co do powtarzalności drużyn to nie wiem, nie sprawdzałem, bo wybrałem to co jeszcze nie było. Na chwilę co się zapisywałem wybrane były: Chelsea, Milan, Lyon no i mój Real, ale wg mnie lepiej, jakby się nie powtarzały, byłoby ciekawiej.

Edytowane przez thandor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda ale na pewno się zapiszę ale dam radę dopiero jutro :wacko:

Myślę, że fajnie by było stworzyć I ligę i II ligę ( jakby było tylu chętnych ) i po rozegranym sezonie ileś tam spada i tyle samo awansuje o ile to jest technicznie możliwe :rolleyes:

Jak wygląd ilość drużyn które mogą grać w lidze, jest to ograniczone przez grę, macie już jakieś zasady funkcjonowania ligi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też wziąłem Real,jak zespoły maja się nie powtarzać to niech mi ktoś powie jak usunąć zespół? Ja uważam ze nie było by ciekawiej bo wtedy zmuszasz się do grania nie swoim zespołem i nie sprawia Ci to przyjemności(no chyba ze masz więcej niż jeden ulubiony zespół).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na community, potem community league, join i wybierasz stworzoną już ligę przez enoce :) wybierasz drużynę, akceptujesz i jesteś zapisany. Co do powtarzalności drużyn to nie wiem, nie sprawdzałem, bo wybrałem to co jeszcze nie było. Na chwilę co się zapisywałem wybrane były: Chelsea, Milan, Lyon no i mój Real, ale wg mnie lepiej, jakby się nie powtarzały, byłoby ciekawiej.

Czy ja wiem czy lepiej ... Postaw sie na miejscu kogoś kto sie zapisuje na ostatnim miejscu i wszystkie topowe drużyny są Juz zarezerwowane.

Nie wiem jak to wygląda ale na pewno się zapiszę ale dam radę dopiero jutro :wacko:

Myślę, że fajnie by było stworzyć I ligę i II ligę ( jakby było tylu chętnych ) i po rozegranym sezonie ileś tam spada i tyle samo awansuje o ile to jest technicznie możliwe :rolleyes:

Jak wygląd ilość drużyn które mogą grać w lidze, jest to ograniczone przez grę, macie już jakieś zasady funkcjonowania ligi ???

Jak by sie troche pokombinowalo to jest taka możliwość ze spadkami ale uzależnione jest to od liczby chętnych (która na razie chyba nie zachwyca 4-5 sie zapisali jak Sprawdzalem wcześniej)

No ja też wziąłem Real,jak zespoły maja się nie powtarzać to niech mi ktoś powie jak usunąć zespół? Ja uważam ze nie było by ciekawiej bo wtedy zmuszasz się do grania nie swoim zespołem i nie sprawia Ci to przyjemności(no chyba ze masz więcej niż jeden ulubiony zespół).

Czyli mogą sie powtarzać ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:whistling: No to dobrze, panowie tylu siew temacie udziela, zapisywac się będzie ciekawiej. Co do powtarzalności drużyn, raczej jest to nieuniknione i dobrze że się da a jak ktoś nie chce gra drużyną która jest juz zajęta to nie musi jej wybiera ot co. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×