Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj autor umieszcza informacje o tym pod jaką wersję jest jego OF.

Jeżeli nie pobierzesz najnowszego DLC od Konami, a skopiujesz sobie OFa który jest kompatybilny z najnowszym dodatkiem to przy uruchomieniu gry, prawdopodobnie wyskoczy Ci komunikat że nie można wczytać pliku Edit Data.

W drugą stronę, tzn jeśli pobierzesz update od Konami, a zainstalujesz sobie OFa pod wersję podstawową to mogą wystąpić błędy np. w składach drużyn, narodowościach piłkarzy itp.

Nieźle, bywa że u mnie trwa to i 20 minut ;)

To może ja tak szybko smigam?kumpel zawsze woła żebym mu wgral bo mówi ze mi szybciej idzie.nie mam z kim ligowego pyknac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy DLC poprawia niby transfery letnie. U mnie Ibra dalej gra w Barcelonie tak samo jak Henry. Takich błędów na pewno jest więcej. Jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy DLC poprawia niby transfery letnie. U mnie Ibra dalej gra w Barcelonie tak samo jak Henry. Takich błędów na pewno jest więcej. Jak jest u was?

Coś nie tak , bo u mnie wszystkie transfery poprawił DLC , a już napewno te dwa.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak , bo u mnie wszystkie transfery poprawił DLC , a już napewno te dwa.

Oj to ciekawe. Może dlatego nie mogę grać online. Tak samo pisze że DLC poprawia do wersji 1.1 a przy ekranie gdzie pisze abym wcisnął któryś klawisz to w lewym dolnym rogu pisze ver. 1.01. Czy tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to ciekawe. Może dlatego nie mogę grać online. Tak samo pisze że DLC poprawia do wersji 1.1 a przy ekranie gdzie pisze abym wcisnął któryś klawisz to w lewym dolnym rogu pisze ver. 1.01. Czy tak ma być?

Musisz pobrać jeszcze raz dlc w ekstra content

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pobrać jeszcze raz dlc w ekstra content

Tam Data Pack jest niedostępne i pisze: Unable to obtain Latest Data Pack Update.

Edytowane przez brima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w lidze dostaję baty :verymad:

Dlatego mam pytanie odpowiedz na które może mi pomóc ( choć wątpię :rolleyes: ) Jak używać prawego analoga. Ustawiam triki na prawym analogu, w trakcie meczy wciska L2 i odpowiedni kierunek i....... działa jednak sporadycznie. Co robię nie tak ????

Zapraszam po 22.00 do rozgrywania ligi wszystkich z którymi jeszcze nie grałem, dostarczam punkty więc warto :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w lidze dostaję baty :verymad:

Dlatego mam pytanie odpowiedz na które może mi pomóc ( choć wątpię :rolleyes: ) Jak używać prawego analoga. Ustawiam triki na prawym analogu, w trakcie meczy wciska L2 i odpowiedni kierunek i....... działa jednak sporadycznie. Co robię nie tak ????

Zapraszam po 22.00 do rozgrywania ligi wszystkich z którymi jeszcze nie grałem, dostarczam punkty więc warto :tongue:

nie L2 tylko L1.na L2 masz pojedyncze triki a z L1 cała kombinacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie L2 tylko L1.na L2 masz pojedyncze triki a z L1 cała kombinacje

Siemanko ZACHWIEJ gralismy w piatek wieczorem w nocy 2v2! moze pykniemy dzisiaj wieczorkiem lige?? dobrze sie gralo w piatek wiec moze byc ciekawie:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ZACHWIEJ gralismy w piatek wieczorem w nocy 2v2! moze pykniemy dzisiaj wieczorkiem lige?? dobrze sie gralo w piatek wiec moze byc ciekawie:)

pzdr

Nie ma sprawy,dzis bede kolo 21 online to zagramy bo masz WIELKIE zaleglosci :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy,dzis bede kolo 21 online to zagramy bo masz WIELKIE zaleglosci :))

to mam nadzieje ze pykniemy:)

mam malo czasu na granie:( gram zazwyczja pozno w nocy:( jak bede mial problem z graniem w lidze to zrezygnuje zeby nie blokowac ludza miejsca:( ale wolabym nie!! wiec dzisiaj zaczne walczyc...;)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze ktos mi wyjasnic po co sa te 3 zakladki w trybie coach mode? jakiej by to taktyki nie ustawie zawsze moja druzyna dostaje baty o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Nie wiem co sie stało ale nie chce mnie połączy pisze że nie może połączyc sie z serwerami co robic ?? nie grałem w poniedziałek dzisiaj rano siadam i dupaaa, a w niedziele wszystko pasiło, czy może to miec zwiazek z of-em bo dzisiaj rano go wrzuciłem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzuk to normalne we wtorki okolo godziny 7 konami wylancza serwery bo jest aktualizacja lig potrwato do 11 przynajmniej tak bylo tydzien temu.Dzis w nocy na farta ugralem 511punktow co da mi awans do divizion4 teraz bedzie troche ciezko wywalczyc awans do divizion3 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym z kimś pyknać spara. Jeśli ktoś chętny mój PSN: TapChan88.

Macie założone jakieś comunnity żebym mógł do was dołączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym z kimś pyknać spara. Jeśli ktoś chętny mój PSN: TapChan88.

Macie założone jakieś comunnity żebym mógł do was dołączyć?

Gracz7MU Napisano 17 październik 2010 - 13:34:05

stworzylem nowa lige

Liga PES

haslo proevo (pisane razem)

ogolne zasady:

- kazdy czlonek ligi musi miec inna druzyne (wybralem juz Man Utd)

- w ciagu tyg trzeba rozegrac przynajmniej dwa mecze

- obowiazuje ogolna kultura

- nie przestrzeganie ktoregos z ww pkt jest rownoznaczne z usuniecie z ligi

- jesli ktos ma zyczenie mozna w kilku zdaniach opisywac mecz na forum

Edytowane przez stachu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile waży najnowsze DLC? Mi pisze że najnowsza wersja to 1.01 :/ i waży 13MB składy mam stare. Ibra i Henry w Barcelonie? Coś nie tak. Nie mogę grać online. Jak chcę uaktualnić grę przez Extra Content to Data Pack jest szare(niedostępne) i nie da się tego włączyć. Obok jest napis: Unable to obtain Latest Data Pack Update. Nie wiem co jest grane. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile waży najnowsze DLC? Mi pisze że najnowsza wersja to 1.01 :/ i waży 13MB składy mam stare. Ibra i Henry w Barcelonie? Coś nie tak. Nie mogę grać online. Jak chcę uaktualnić grę przez Extra Content to Data Pack jest szare(niedostępne) i nie da się tego włączyć. Obok jest napis: Unable to obtain Latest Data Pack Update. Nie wiem co jest grane. Proszę o pomoc.

Masz wgranego OFa z obcego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko odnośnie Pro 11 nie mogę znaleźć na nie nigdzie odpowiedzi. Czy jest jakaś możliwość wgrania języka angielskiego do Gry ???? Przez przypadek kupiłem grę na alagro po atrakcyjnej cenie ale nie ma ona angielskiego języka. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mam nadzieje ze pykniemy:)

mam malo czasu na granie:( gram zazwyczja pozno w nocy:( jak bede mial problem z graniem w lidze to zrezygnuje zeby nie blokowac ludza miejsca:( ale wolabym nie!! wiec dzisiaj zaczne walczyc...;)

pzdr

ja wczoraj z RAFALIKIEM 37 siedzalem do polnocy czekajac na przeciwnika do ligi,a propo RAFALIKA,pasuje zeby ktos go ogral w lidze bo prawie 20 meczy i jedna porazka :verymad: pewnie zapomnial jak to jest przegrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko odnośnie Pro 11 nie mogę znaleźć na nie nigdzie odpowiedzi. Czy jest jakaś możliwość wgrania języka angielskiego do Gry ???? Przez przypadek kupiłem grę na alagro po atrakcyjnej cenie ale nie ma ona angielskiego języka. Pozdro

Przykro mi , kupiłeś bez ANG , niestety nie da się w żaden sposób wgrać ani pobrać znikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zgraniu DLC przez Extra Content mozna też zgrać przez pendrajwa OFa wersja BLES 01021?? czy zacznie sie coś kaszanić np. ze składami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś tabela i wyniki z ligi?

Oczywiście. W Community mamy ligę i tam jest tabela i wszystkie statystyki nie tak jak to niegdyś bywało. Nie zmienia się jednak jedno. Przegrywam prawie wszystko :rofl:

ja wczoraj z RAFALIKIEM 37 siedzalem do polnocy czekajac na przeciwnika do ligi,a propo RAFALIKA,pasuje zeby ktos go ogral w lidze bo prawie 20 meczy i jedna porazka :verymad: pewnie zapomnial jak to jest przegrac ;)

Byłem grałem i dostałem baty i było to już po północy. Rafalik czy ja z Tobą aby jeden mecz nie zremisowałem czy może mi się przyśniło :tongue: Bo w drugim mnie rozjechałeś :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×