Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczę już od czasu ISS Pro ( kto zgadnie ile mam lat ? :tongue: ) i dosyć przyzwoicie mi szło do PES 2010. Obecnej części jakoś nie mogę rozpracować, niby wiem o co chodzi, ale w praktyce jakoś nie idzie. Nie mówię tylko o naszej lidzie, bo wiedzę tutaj naprawdę wytrawnych graczy, ale gdziekolwiek online się zahaczę baty. Na ogół nie są to porażki znaczące ( najczęściej jednobramkowe ) ale porażki. Ogram się trochę i parę spostrzeżeń wrzucę bo już zauważam pewne niedociągnięcia, ale żeby mieć pewność to po kilkunastu kolejnych meczach opiszę o ile się potwierdzą.

Tak czy inaczej zapraszam jutro do ligi od 18.oo gramy bo mam coś do udowodnienia :down:

A i proszę mnie nie wyrzucać z ligi bo raczej nie blokuję rozgrywek i jutro jak będą chętni nadrobię zaległości, a z drugiej strony na kim będziecie zdobywać punkty. Bez obrazy i z szacunkiem do wszystkich z którymi grałem Rafalik stary wymiatasz szacun :thumbsup:

Będę jak nasza reprezentacja grał z silnymi przeciwnikami to wtedy się czegoś nauczę :fool:

Jaki problem w stworzeniu 2 community wrzuceniu ligi i uzgadniamy iż mamy pierwszą i drugą ligę i zabawa jak trzeba ktoś spada ktoś awansuje i tak aż do PES 2012 :biggrin:

co do raflika to prawda, troche pogralem z nim i naprawde smiga jak by PES11 mial od roku a nie tygodnia :ok: a mam pytanie ,co robicie jak macie pilke i obronca na was naciera?ja sobie kompletnie z tym nie radze.biegne sam na sam, dobiega obronca pyk i pilki nie mam.jak sie zachowac gdy mam pilke i walcze na cialo z obranca zeby jej nie stracic :( to mnie dobija juz :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do raflika to prawda, troche pogralem z nim i naprawde smiga jak by PES11 mial od roku a nie tygodnia :ok: a mam pytanie ,co robicie jak macie pilke i obronca na was naciera?ja sobie kompletnie z tym nie radze.biegne sam na sam, dobiega obronca pyk i pilki nie mam.jak sie zachowac gdy mam pilke i walcze na cialo z obranca zeby jej nie stracic :( to mnie dobija juz :fool:

jakby to był mój jedyny problem to luuuuuuuzik aczkolwiek też sobie z tym nie radzę :verymad: udzielił bym Ci rady ale na moim poziomie jaki reprezetuje to lepiej się nie odzywać bo wstyd. Grałeś z Rafalikiem to powinienieś zauwazyć jak on radzi sobie z tym problemem :tongue:

Mała dygresja do recenzji PES 2011 czytaliście ?? ( oczywiście na ps3site ).

cyt.: "...Dlatego dużą rolę odgrywa teraz szybka wymiana piłki (klepka daje radę) i szukanie sobie czystej pozycji do oddania strzału. A gdy taki już wejdzie - czapki z głów. Bramki, jakie padają w Pro Evo 2011 są nieprzeciętnej urody, choć nie raz przyjdzie nam też strzelić przysłowiowego kapcia. Tak czy siak, radość z trafiania do siatki jest ogromna i w tym aspekcie konkurencyjna FIFA może czyścić buty produkcji Konami...."

cyt.: "...Odpowiadając na pytanie postawione we wstępie: Pro Evolution Soccer 2011 mimo ogromnej ilości miodu, jaką daje rozgrywanie akcji i strzelanie bramek, wciąż pozostaje za plecami swojego konkurenta..."

To jest esencja kopanki moim zdaniem, co mi po licencjach, polskiej lokalizacji i wielu innych rzeczach, których nie ma pes..... Bez miodności cytowanej wyżej gra nie ważne co by miała albo szybko znudzi albo odrzucam ją na wstępie. Z jednym zgadzam się z autorem liczą się subiektywne odczucia a tutaj dla mnie PES wymiata. Świadczyć może o tym, iż im więcej meczy przegrywam ( a jest tego dużo oj bardzo dużo ) tym bardziej mnie wciąga i gram jak tylko czas pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech ktoś zrobi porządek z nieaktywnymi bo chciałbym dołączyć. Gram Holandią więc trochę różnorodności wniosę do ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wchodziłem ale nie ma tych co ze mną nie grali w ogóle ktoś tam ma zero meczy i nie daje nic znać na forum

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wchodziłem ale nie ma tych co ze mną nie grali w ogóle ktoś tam ma zero meczy i nie daje nic znać na forum

moze zrobic comunity i lige dla bardziej aktywnych?duzo osob pewnie by pogralo lige a nie moga bo statysci im miejsca blokuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Ligi i tak nie dokończymy.Niektórzy po prostu nie znaleźli czasu na grę (czasami tak się zdarza).Mi zostało bodajże 8 meczy ale akurat z tymi którzy praktycznie nie grają,wiec proponuje zagrać do soboty tyle ile tylko się da i w niedziele wystartowalibyśmy z nowa ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich aktywnych!Wlasnie stworzylem lige na community poniewaz u enoce jest juz 32 zajete miejsca a Gracz7MU to jego liga jest znieorganizowana! Wszystkich chetnych zapraszam.Nazwa:Liga polska haslo:bonus zasady:1.klubowe druzyny 2.nie moga sie powtazac druzyny(ja wybralem Man city) 3.mecz 10 minut z kontuzjami i zawieszeniami za kartki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jesteście zbyt nerwowi. Ile trwa liga ?????? Z tego co widziałem każdy rozegrał mecze. Zawsze można dla tych którzy tego czasu mają zdecydowanie więcej założyć drugą, oby to się jednak nie skończyło że na obecną przestaną zaglądać. Prowadzmy ją dalej, jeżeli ktoś faktycznie będzie się opierdzielał to ostrzeżenie: posta na psn(administrator ligi), jeżeli to nie poskutkuje usunięcie z ligi i w to miejsce nowy gracz(da się w trakcie sezonu dorzucić nowego kopacza?). Aktywność w lidze ( nie zawsze jak tam zaglądam ktoś jest a tym samym z kim pograć nie ma) można sprawdzać chocby tutaj. Tutaj wskazujemy konkretne dni i godziny kiedy będziemy dostępni. Wystarczy uzgodnić po jakim czasie wysyłamy ostrzeżenie i po jakim czasie przy braku odzewu papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich aktywnych!Wlasnie stworzylem lige na community poniewaz u enoce jest juz 32 zajete miejsca a Gracz7MU to jego liga jest znieorganizowana! Wszystkich chetnych zapraszam.Nazwa:Liga polska haslo:bonus zasady:1.klubowe druzyny 2.nie moga sie powtazac druzyny(ja wybralem Man city) 3.mecz 10 minut z kontuzjami i zawieszeniami za kartki

Bez pośpiechu chłopy wy natworzycie tych lig a nie będzie ludzi do grania. Co chwilę ktoś zakłada nową ligę, najpierw jedną skończmy do porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez pośpiechu chłopy wy natworzycie tych lig a nie będzie ludzi do grania. Co chwilę ktoś zakłada nową ligę, najpierw jedną skończmy do porządku

Cała prawda natworzy się tych lig i żadna nie dobrnie do końca. Z drugiej strony im więcej tym lepiej o ile będą chętni, ale nie wiecznie ci sami bo nam się wszystko rozjedzie i będzie kicha

Tutaj trochę dużo postów i można się zgubić ale tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/44204-pes-2011/page__st__20

proponuję wpisywać dla jasności nazwę ligi, termin kiedy będziemy dostępni i inni widząc, że z tym typem nie grali postarają się dostosować i rozegrać zaległe spotkania. Co Wy na to ????

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację sprawy rozgrywek ligowych powinny być załatwiane w innym dziale:D bo tak to si.ę nam wszystko pomiesza a od tego jest dział online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge grac codziennie od 1700 do 2200 i jeden mecz wiecej!Dluzej nie bo juz dwa razy do pracy zaspalem przez pes-a Chetni proszeni sa na ustawki w lidze.

DZIEKI!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam wielką prośbę czy mógłby ktoś podać linka do dobrego Patcha na wersje Bles 01020 :) Przejrzałem chyba połowe forum i nic nie znalazłem bynajmniej takiego co by mnie zadowoliło :P Będe bardzo wdzieczny ,a widze ze sa tu bardzo ogarnieci ludzie w tych sprawach :));)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge grac codziennie od 1700 do 2200 i jeden mecz wiecej!Dluzej nie bo juz dwa razy do pracy zaspalem przez pes-a Chetni proszeni sa na ustawki w lidze.

DZIEKI!!!!!

Czytelniej by było jakbyś podał nick z psn bo nie wiem czy już mi wklupałeś :rolleyes: Jeżeli nie to widzimy się jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelniej by było jakbyś podał nick z psn bo nie wiem czy już mi wklupałeś :rolleyes: Jeżeli nie to widzimy się jutro

nie jeszcze nie gralismy-kazdego zawodnika traktuje z szacunkiem nikogo nielekcewarze,to do jutra.

olejj24 zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam wielką prośbę czy mógłby ktoś podać linka do dobrego Patcha na wersje Bles 01020 :) Przejrzałem chyba połowe forum i nic nie znalazłem bynajmniej takiego co by mnie zadowoliło :P Będe bardzo wdzieczny ,a widze ze sa tu bardzo ogarnieci ludzie w tych sprawach :));)

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3 .Tutaj są wszystkie wychodzące OF-y na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero jutro prawdopodobnie będe miał czas, żeby zagrać pierwszy mecz w lidze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

WYPISZCIE MNIE Z LIGI NIE MAM CZASU NA GRANIE!!

dzięki

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem czytać recenzję PESa 2011 na Polygamii i ręce mi opadły. Recenzją zajął się koleś, który o piłce nie ma bladego pojęcia (2 lata czytania wypocin tego człowieka przekonują mnie o tym). Przytoczę fragment podsumowania recenzji (dał grze 4-/6):

"Sytuacja jest więc prosta - jeśli w futbolu liczą się dla was przede wszystkim efektowne akcje i bramki, które można na powtórkach oglądać w nieskończoność, to warto rozważyć kupno PESa. Jeśli jednak doceniacie niuanse piłki nożnej, zabawy taktyką i chcecie przede wszystkim symulacji, to nie macie tu czego szukać. Karty zbyt często rozdaje szczęście, a SI piłkarzy wciąż nie pozwala na rozgrywanie bardziej finezyjnych akcji, do czego zdaje się zachęcać nowy system podań. Konami czeka jeszcze sporo pracy, zanim PES pozbędzie się tego i wielu innych archaizmów.".

Moje wrażenie było jednoznaczne- komuś pomyliły się tytuły...

Warto dodać, że według "recenzenta" obrona w PESie 2011 jest okaleczona i o dziwo prawie nie ma w trakcie meczu fauli (sic!) i walki o piłkę (sic!), za to akcja przenosi sie co i rusz spod jednej bramki pod drugą (sic!), a kopacze biegają jak sprinterzy (sic!). Słowem, wow...

EDIT. Przypadkowość (czyli brak schematów) umieścił w ramce z minusami.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem PES 2011 i chciałem pograć w master ligue online wybrałem drużynę której nie chciałem i teraz nie moge zmienić na inna zawsze jak wchodze pojawia sie stara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAMY DO LIGI IDZIE CAŁKIEM FAJNIE SPORO ROZEGRANYCH MECZY ZAPRASZAMY

Gracz7MU Napisano 17 październik 2010 - 13:34:05

stworzylem nowa lige

Liga PES

haslo proevo (pisane razem)

ogolne zasady:

- kazdy czlonek ligi musi miec inna druzyne (wybralem juz Man Utd)

- w ciagu tyg trzeba rozegrac przynajmniej dwa mecze

- obowiazuje ogolna kultura

- nie przestrzeganie ktoregos z ww pkt jest rownoznaczne z usuniecie z ligi

- jesli ktos ma zyczenie mozna w kilku zdaniach opisywac mecz na forum

Edytowane przez stachu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×