Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. W Community mamy ligę i tam jest tabela i wszystkie statystyki nie tak jak to niegdyś bywało. Nie zmienia się jednak jedno. Przegrywam prawie wszystko :rofl:

Byłem grałem i dostałem baty i było to już po północy. Rafalik czy ja z Tobą aby jeden mecz nie zremisowałem czy może mi się przyśniło :tongue: Bo w drugim mnie rozjechałeś :verymad:

moj samobuj dal ci remis :biggrin: no ale mecz byl dobry :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze ktos mi wyjasnic po co sa te 3 zakladki w trybie coach mode? jakiej by to taktyki nie ustawie zawsze moja druzyna dostaje baty o co w tym chodzi?

no wlasnie moze ktos to objasnic!

wiem ze ustawienie taktyki to 50% albo i wiecej szans na dobry mecz,a ja z tym ustawieniem mam problem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wgranego OFa z obcego konta?

Nie mam OF'a Kupiłem grę. Włączyłem i system wykrył mi że jest nowa wersja 1.01 no to ją zainstalowałem. Okazuje się że to nie to. Nie wiem co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej gram w PES'a na PC i naprawdę podoba mi się ta gra, nawet nie wiem czy nie bardziej od fifki :whistling:

Jest ktoś może chętny na wymianę ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj samobuj dal ci remis :biggrin: no ale mecz byl dobry :thumbsup:

Widzisz :laugh: to ja już chyba spałem jak graliśmy :sleep: mimo to dzięki za punkcik już drugi w mojej kolekcji i mam nadzieję, że nie ostatni :rofl:

Zapraszam na czwartek od około godz. 18.00 do późnych godzin będę dostępny dla każdego łowcy punktów. Jednak ostrzegam ćwiczę ciężko i w końcu komuś dokopię :woot:

Co raz więcej gram w PES'a na PC i naprawdę podoba mi się ta gra, nawet nie wiem czy nie bardziej od fifki :whistling:

Jest ktoś może chętny na wymianę ?:D

Jak tak dalej będą mi tłukli to kto wie, czy nie spróbuję w fifkę może tam mi lepiej pójdzie :no: żart. Nowy pes mnie zachwycił i choćbym już nie wygrał żadnego meczu nie odpuszczę....... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam OF'a Kupiłem grę. Włączyłem i system wykrył mi że jest nowa wersja 1.01 no to ją zainstalowałem. Okazuje się że to nie to. Nie wiem co jest nie tak.

Dziwne. Niestety nie potrafię Ci pomóc.

Mam pytanie dotyczące stadionu OLD TRAFFORD. Faktycznie jest dostępny? Jak się prezentuje-tak jak w rzeczywistości? Czy można edytować już istniejące stadiony (chodzi mi o dodawanie banerów, itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz :laugh: to ja już chyba spałem jak graliśmy :sleep: mimo to dzięki za punkcik już drugi w mojej kolekcji i mam nadzieję, że nie ostatni :rofl:

Zapraszam na czwartek od około godz. 18.00 do późnych godzin będę dostępny dla każdego łowcy punktów. Jednak ostrzegam ćwiczę ciężko i w końcu komuś dokopię :woot:

Jak tak dalej będą mi tłukli to kto wie, czy nie spróbuję w fifkę może tam mi lepiej pójdzie :no: żart. Nowy pes mnie zachwycił i choćbym już nie wygrał żadnego meczu nie odpuszczę....... :ok:

Cwicz cwicz bo dobrze ci idze.Ja nie lepiej grałem pierwsze pare meczy,w sumie dalej mam dużo jeszcze do nauki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zgraniu system data z OF'a nie mozna zdobywać trofeów,jak uleczyć ten proceder ??? pzdr

ogarnąłem,usunąłem system data

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zgraniu system data z OF'a nie mozna zdobywać trofeów,jak uleczyć ten proceder ??? pzdr

nie kopiowac system data!

Czy znajdzie sie jakis nauczyciel od taktyki-strategi.Bo mam z tym problem nie wiem co do czego przylaczyc,krotko mowiac jestem zielony w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak zapisac sie do jakiejs Waszej ligi szukam w comunity i nic nie widze prosze o wyjasnienie sa ale z angli czy wloch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcetnie zagram z kims badz zapisze sie do jakiejs ligi. Mam tez problem chcę zagrać z kolega na jednej konsoli w jednej druzynie przeciwko komus w sieci Niestety ja gram a kolega siedzi obok smutny.Czy mozecie pomóc moze nie te lobby alby cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Community Ps3site

Hasło: ps3rulez

Community Juz jest pełne (32 graczy) wiec nikt Juz sie nie zapisze , chyba ze na miejsce tych co sie zapisali i ani razu nie grali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community Juz jest pełne (32 graczy) wiec nikt Juz sie nie zapisze , chyba ze na miejsce tych co sie zapisali i ani razu nie grali

No jak znajdę chwilkę dziś wieczorem, to poprzeglądam kto gra a kto statystuje... statystom mówimy nie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mozna zrobic jakiegos turnieju a tylko lige na comunity :beee:

Oczywiście, że można w community nazywa się COMPETITION, ustawia się np. każdy z każdym mecz i rewanż, pięciominutowe mecze, taki mini turniej na jeden wieczór, świetna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można w community nazywa się COMPETITION, ustawia się np. każdy z każdym mecz i rewanż, pięciominutowe mecze, taki mini turniej na jeden wieczór, świetna zabawa.

Ja myślałem o czymś podobnym do ligi mistrzów ,grupa pózniej drzewko ,nie konieczne na jeden wieczór.rozgrywać jak ligę ,pare meczy na tydz czy jakoś tak.da się tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o czymś podobnym do ligi mistrzów ,grupa pózniej drzewko ,nie konieczne na jeden wieczór.rozgrywać jak ligę ,pare meczy na tydz czy jakoś tak.da się tak?

Na 99,9% nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwicz cwicz bo dobrze ci idze.Ja nie lepiej grałem pierwsze pare meczy,w sumie dalej mam dużo jeszcze do nauki .

Ćwiczę już od czasu ISS Pro ( kto zgadnie ile mam lat ? :tongue: ) i dosyć przyzwoicie mi szło do PES 2010. Obecnej części jakoś nie mogę rozpracować, niby wiem o co chodzi, ale w praktyce jakoś nie idzie. Nie mówię tylko o naszej lidzie, bo wiedzę tutaj naprawdę wytrawnych graczy, ale gdziekolwiek online się zahaczę baty. Na ogół nie są to porażki znaczące ( najczęściej jednobramkowe ) ale porażki. Ogram się trochę i parę spostrzeżeń wrzucę bo już zauważam pewne niedociągnięcia, ale żeby mieć pewność to po kilkunastu kolejnych meczach opiszę o ile się potwierdzą.

Tak czy inaczej zapraszam jutro do ligi od 18.oo gramy bo mam coś do udowodnienia :down:

A i proszę mnie nie wyrzucać z ligi bo raczej nie blokuję rozgrywek i jutro jak będą chętni nadrobię zaległości, a z drugiej strony na kim będziecie zdobywać punkty. Bez obrazy i z szacunkiem do wszystkich z którymi grałem Rafalik stary wymiatasz szacun :thumbsup:

Będę jak nasza reprezentacja grał z silnymi przeciwnikami to wtedy się czegoś nauczę :fool:

Community Juz jest pełne (32 graczy) wiec nikt Juz sie nie zapisze , chyba ze na miejsce tych co sie zapisali i ani razu nie grali

Jaki problem w stworzeniu 2 community wrzuceniu ligi i uzgadniamy iż mamy pierwszą i drugą ligę i zabawa jak trzeba ktoś spada ktoś awansuje i tak aż do PES 2012 :biggrin:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×