Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Inka82 za chwilę sprawdzę Twój patent, choć to tymczasowe rozwiązanie mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy grając za pomocą LBP2 w dodatki zakupione do pierwszej części (Piraci, MGS) da się zdobyć trofea z tych dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko że z 2 częścią jest Sackboy's Prehistoric Moves i on ma swój pakiet trofków.

A ja mam takie pytanie, znacie jakieś materiały, filmiki itp z tutkami o tworzeniu lvli? W pierwszej części zbytnio się tym nie bawiłem a tu tym bardziej nie ogarniam :/ Podstawowe sprawy wyjaśnione w samouczku rozumiem, ale jak zrobić plansze typu strzelanki itp czy choćby filmiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: dzisiaj włączyłem, wcześniej pomagałem bratu na jego koncie, więc zaraz po odpaleniu wpadło mi chyba z 6 trofeów. Tylko jest jeden zasadniczy problem, w kapsule nie mogę wejść w żadne inne menu prócz 'Opowieści'. Z tego co mi brat mówi, powinienem od początku mieć wszystko, czy ktoś się z czymś takim spotkał, da się to jakoś obejść czy coś ??

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: dzisiaj włączyłem, wcześniej pomagałem bratu na jego koncie, więc zaraz po odpaleniu wpadło mi chyba z 6 trofeów. Tylko jest jeden zasadniczy problem, w kapsule nie mogę wejść w żadne inne menu prócz 'Opowieści'. Z tego co mi brat mówi, powinienem od początku mieć wszystko, czy ktoś się z czymś takim spotkał, da się to jakoś obejść czy coś ??

Jeżeli tak masz to prawdopodobnie grasz offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak masz to prawdopodobnie grasz offline

A możesz mi powiedzieć jak mam online włączyć ?? PSN mam włączonego, net śmiga, podczas loading jest napisane, że łączy mnie online. Sprawdzałem przed chwilą u brata, wszystko śmiga jak należy. Na moim użytkowniku kicha totalna, swoje zapisane dane wywaliłem i dalej nic.

Do tego widzę ile ludzi gra na danej planszy, ładuje mi najlepsze wyniki, wpisuje mnie na listę najlepszych wyników :/

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść pierwszy świat w Opowieści, dopiero wtedy odblokowuje się online. Pierwszy świat to taki samouczek, dlatego jest wymagany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę kupić Sobie Assassins Creeda Brotherhooda lub LBP2 i nie wiem co wziąść poradźcie mi co mam wziąć .

Piszcie mi na gg:11769123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lbp 2 większy fun z gry jak i ze story , grasz samemu lub z kolega na 2 padzie tudzież przez multi miodzio :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lbp 2 większy fun z gry jak i ze story , grasz samemu lub z kolega na 2 padzie tudzież przez multi miodzio :>

Aha Tylko nie wiem czy kupić LBP 2, czy zbierać na Limitke Killzona 3 ?

Poradźcie mi bo nigdy nie miałem styczności z LBP 2 ale jak widze po trailerach to miodzio to wygląda, a i jeszcze jedno łatwe trophy?

o niem temat do tego typu rozmów

Edytowane przez 1908borsuk
koniec offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko zassij i sie przekonaj :) ja ściągnałem, na poczatku jakos nie ogarniałem i średnio mi sie podobało ale jak robiłem 2 raz poziomy to widziałem potencjal w tej grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo nie ukazuje wszystkich możliwości które na prawdę w tej części są ogromne ;)

Ja natomiast ponawiam pytanie, o jakieś tutoriale. Przeglądam sieć i nic nie mogę znaleźć a sam nie wiem jak zmontować choćby jakiś filmik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha Tylko nie wiem czy kupić LBP 2, czy zbierać na Limitke Killzona 3 ?

Poradźcie mi bo nigdy nie miałem styczności z LBP 2 ale jak widze po trailerach to miodzio to wygląda, a i jeszcze jedno łatwe trophy?

poowiem tak... i lbp 2 i killzone zalezy jakie gry preferujesz... akcja to killzone a takie bardziej casual/platformowki z kumplami na 2 pady w necie z 4 osobami (mini gierki typu bilard, ala guitar hero etc.) to lbp2

trophy sa latwe ale czaschlonne

To niem temat do tego typu rozmów

Edytowane przez 1908borsuk
koniec offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poowiem tak... i lbp 2 i killzone zalezy jakie gry preferujesz... akcja to killzone a takie bardziej casual/platformowki z kumplami na 2 pady w necie z 4 osobami (mini gierki typu bilard, ala guitar hero etc.) to lbp2

trophy sa latwe ale czaschlonne

To niem temat do tego typu rozmów

Dobra to chyba przekonałeś mnie bo czasami lubię pograć sobie w casualowe gierki ale czy ta gra przytrzymuje czy po miesiącu mi się znudzi ?

Narazie gram w GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa panowie. Dopiero zacząłem LBP2 i zauważyłem jedną rzecz gdy gram z kimś przez sieć, a cała sprawa dotyczy baniek otóż gdy ktoś inny zbierze bańkę przede mną powiedzmy z jakimś ubraniem, to gdy później gram w tę samą rundę już na singlu okazuje się że bańka zebrana przez gościa z multi jest pusta i tu moje pytanie - Czy ta rzecz z bańki pojawila sie rowniez u mnie czy po prostu przepadla ? Jak to jest. Dziekuje serdecznie za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bańki normalnie u Ciebie powinny być, przynajmniej tak u mnie jest :P

W takim razie to dobre rozwiazanie - dziekuje raz jeszcze za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to chyba przekonałeś mnie bo czasami lubię pograć sobie w casualowe gierki ale czy ta gra przytrzymuje czy po miesiącu mi się znudzi ?

Kupiłem LBP 2 i czuję, że mam już zajęcie do wakacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania. Czy zamawiał ktoś LBP 2 z amazon (pre order) ? Jak tak to w jaki sposób dostaliście te kostiumy ze zwierzętami ? Bo na emaila mi nie wysłano, w pudełku też nic.

Dzięki za odp ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko , można coś zmienić żeby w sytuacji gdy chcę dołączyć do kogoś w opowieści i ta osoba mi nie pozwala na grę, mapka się nie ładowała dalej sama tylko ponownie pozwalała wybrać czy chce 'Dołączyć' czy grać 'Samodzielnie' ?? :/ Uciążliwa pierdoła .

PS. Wymaksowany poziom to znaczy... ?? Jak to osiągnąć ?? :)

Edytowane przez nonamed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko , można coś zmienić żeby w sytuacji gdy chcę dołączyć do kogoś w opowieści i ta osoba mi nie pozwala na grę, mapka się nie ładowała dalej sama tylko ponownie pozwalała wybrać czy chce 'Dołączyć' czy grać 'Samodzielnie' ?? :/ Uciążliwa pierdoła .

PS. Wymaksowany poziom to znaczy... ?? Jak to osiągnąć ?? :)

Nie ginąc, ukończyć go i zebrać wszystkie bańki nagród - nie trzeba wszystkich 3 zrobić w 1 grze... Można zagrać 3 razy za każdym zaliczając inaczej poziom. Przyznam się, że całą grę wymaxowałem, co wam powiem to wam powiem, ale chyba jednak stereotyp że końcówka gry jest najtrudniejsza potwierdza LBP2:P Naprawdę się trzeba trochę napocić żeby w niektórych planszach nie ginąć, ale na pewno frajda z tego jest niczym w Crash Bandicoot :P Tego włączania czy nie włączania gry kiedy osoba nie pozwoli ci dołączyć z tego co na razie się zorientowałem, nie da się zmienić czy kontrolować - niestety - też mnie to denerwowało, ale co zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok! Padło i na mnie. Dzisiaj wieczorem zaczynam ogrywać LBP2. Osoby zainteresowane graniem co-op zachęcam do wysłania invite'a na PSN, osobiście też do kilku tutaj powysyłam ale wszystkim nie dam rady :P

Jeśli ktoś planuje wysłać mi zaproszenie to prośba tylko o dopisek LBP. See Ya on-line :thumbsup:

I pytanie jeszcze o masterowanie leveli, jest to rozwiązane tak samo jak w jedynce? Pamiętam trzy oznaczenia które trzeba było mieć na złoty kolor ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×