Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak miałem. Empik piszę że w piątek, a tutaj 19, i w niektórych sklepach. Ja kupiłem dzisiaj w RTV euro AGD i anulowałem zamówienie z empiku. Kup lepiej gdzie indziej bo ja kupiłem za 199 zł w tym RTV euro AGD. A w empiku 40 zł drożej...

A gdzie jeszcze będę mógł kupić edycję kolekcjonerską jak nie w Empiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w empiku da się kupić kolekcjonerkę :( Napisane jest tak na stronie empika, oraz pytałem się kilku sklepów i mówili, że nie będzie dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska tak wygląda... Metalowe pudełko.... hm... początkowo wygląda jak lepszy plastik, jest to jakaś cienka blaszka, wrażenia nie robi . A cena spadła do 219zł na empik.com . W sklepie 239 dziś widziałem

dsc4279.jpg

dsc4280j.jpg

Edytowane przez nonamed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat gdańska?

bo nie wiem czy zamawiać dziś za 195+20 kurier czy moze znalazlbym gdzies na miescie za 199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat gdańska?

bo nie wiem czy zamawiać dziś za 195+20 kurier czy moze znalazlbym gdzies na miescie za 199

Pisałem wcześniej MM Matarnia LBP2-199zł Mass effect 2 - 179zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

o, dzięki, nie zauwazylem

no to chyba jutro bede mial swoje LBP2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edycja kolekcjonerska tak wygląda... Metalowe pudełko.... hm... początkowo wygląda jak lepszy plastik, jest to jakaś cienka blaszka, wrażenia nie robi . A cena spadła do 219zł na empik.com . W sklepie 239 dziś widziałem

Czy oprócz metalowego pudełka w środku jest też zwykłe plastikowe - co to za folia z prawej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co wylaczylem LBP2 i musze powiedziec ze spory postep od pierwszej czesci. Wszystkie nowe opcje dzialaja bez zarzutu no moze troche linka denerwuje, kiedy chcemy sie rozbujac ona sie skraca albo wydluza. Ogolnie gra na duzy plus. Polecam kazdemu, zwlaszcza jesli gracie w kilka osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz metalowego pudełka w środku jest też zwykłe plastikowe - co to za folia z prawej strony

To z prawej to sztywna plastikowa 'okładka', nie w metalowym pudełku nie ma kolejnego plastikowego, jest to typowy steelbox .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy macie tez problem z polaczeniem sie online do innych graczy? Mnie na 30 prob udalo sie moze 2 razy do kogos dolaczyc. W wieksoci przypadkow probowalo podlaczyc, w pewnym momencie pasek wczytywania sie zatrzymywal i nie da sie nic zrobic poza resetem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy macie tez problem z polaczeniem sie online do innych graczy? Mnie na 30 prob udalo sie moze 2 razy do kogos dolaczyc. W wieksoci przypadkow probowalo podlaczyc, w pewnym momencie pasek wczytywania sie zatrzymywal i nie da sie nic zrobic poza resetem gry.

Dziś jest oficjalna premiera i pewnie dlatego takie rzeczy się zdarzają. Ja próbowałem dwa razy i nic. Cisnę singla z bratem w coopie :).

Bardzo fajna gierka, a co do tej pożalsięboże edycji kolekcjonerskiej to... gdzie jest nasz Sackboy!! :(

Szkoda, że do Europy nie dotarła ta wersja ze szmacianką, bo ta z Empiku ma zastąpione pudełko metalowym i "chyba" tyle różnicy- tak mi przynajmniej w Empiku powiedzieli, dobrze że sprawdziłem w Euro RTV bo tam grę zakupiłem za 199 zł(o 40 zł taniej niż w empiku). W Saturnie jest po 229.

Ceny z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie amazon LBP 2 kosztuje 39,99 funtów czyli około 187 złotych, a powyżej 25 funtów przesyłka gratis. Edycja kolekcjonerska kosztuje 94,99 funtów, czyli około 446 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o odpowiedzenie na moje pytania przez osoby, które grały w LBP2...

1. Czy single "na oko" jest dłuższy niż w LBP1?

2. Można tworzyć własne ubranka itd.?

3. Jak wygląda dubbing Piotra Fronczewskiego, Anny Dereszowskiej i Krzysztofa Kowalewskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nonamed, a coś ci się zacina w grze? bo forum o lbp jednej osobie kolekcjonerka się zacinała i nie wiem, czy to "przypadłość" kolekcjonerki, czy tylko osobny przypadek.

mam pytanie do osób, które mają zwykłe lbp2 czy płyta jest taka sama jak na zdjęciu nonamed czy inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ultima.pl

189zł i grę odebrałem osobiście dziś ok. godz. 17tej więc polecam.

Co do dubbingu Anny nie słyszałem (30 minut może max. godzinkę grałem dziś niestety), Kowalewski mnie trochę denerwował w roli narratora, a Fronczewkiego można słuchać i słuchać.

Ubrań (pojedynczych) z tego co wiem nie można tworzyć, ale całe 'sety' outfitów możesz zapisywać, dzielić się robić z nimi prawie wszystko - różne kombinacje etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing całej grupy jest świetny. Grałem już trochę i mi nie przeszkadza. Nawet te mamroty poddubbingowali. Trochę prostsza kampania dla 1 gracza ale ciut dłuższa tzn więcej poziomów. I za minigry też dostaję się nagrody. Doszedłem na razie do Avalonii ale nie zagrałem jeszcze w 1 poziom jej. Ale ogólnie to gra jest świetna. Tak jak miało być. Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tyle dobrych gier wychodzi a skąd tu na nie brać kasę? Niestety LBP2 sobie odmówię ale widziałem przed chwilą reklame i całkiem mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób, które mają zwykłe lbp2 czy płyta jest taka sama jak na zdjęciu nonamed czy inna?

Płyta jest identyczna. Z tego co mi powiedzieli w Empiku, pracownicy Sony edycja kolekcjonerska różni się opakowaniem, płyta z grą jest taka sama, nie ma żadnych kodów/stworków/bajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nonamed, a coś ci się zacina w grze? bo forum o lbp jednej osobie kolekcjonerka się zacinała i nie wiem, czy to "przypadłość" kolekcjonerki, czy tylko osobny przypadek.

mam pytanie do osób, które mają zwykłe lbp2 czy płyta jest taka sama jak na zdjęciu nonamed czy inna?

Gra leży od wczoraj i pachnie bo nie mam kiedy włączyć :) Z tego co ''podobno'' miało wyróżniać kolekcjonerke to oprócz metalowego steelboxa dodatkowe jakieś avatary i stroje chyba... Ale nie wiem, nie sprawdzałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie kodu z tyłu instrukcji? Bo chyba nie powinno być na płycie, lecz jeśli byłyby to może wyjaśniać dziwne sytuacje z kolekcjonerką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co zawiera edycja kolekcjonerska z empiku. Bo tam nic nie ma napisane.

chciałbym wiedzieć, np. czy tam jest ten pluszak i podpórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co zawiera edycja kolekcjonerska z empiku. Bo tam nic nie ma napisane.

chciałbym wiedzieć, np. czy tam jest ten pluszak i podpórki

Podpórki są tylko w USA . Tu masz pudełko metalowe i miały być dodatkowe jakies stroje i awatary (ale nie sprawdziłem tego jeszcze) Nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy jest możliwość grania w dodatkowe poziomy offline (po ich uprzednim pobraniu) czy trzeba być ciągle zalogowanym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×