Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie !!! Pobijają Rekord Guinessa W LBP2. Zapomniałem o tym napisać. Trwa od wczoraj do 21 do dzisiaj 21. http://gamingworldrecord.ign.com/#/sackboy/truck-pull i kliknijcie Gameplay Cam by zobaczyć co robią. To jest wybrana trójka zawodników. Pobijają 7 rekordów. Jest to na żywo. OGLĄDAJCIE A JA POZDRAWIAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada sie miodnie, czekam aż będę mogl zagrac :)

chetnie z kims pozniej pogram online

Edytowane przez Midq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP 2 Trophy List:

Platinum - Complete the game

Silver - Complete Story Mode

Gold - Ace All Levels

Bronze - Ace in Spades (Ace 10 different story levels in a row)

Bronze - Prize Collector (Collect 50% of all Story prize bubbles)

Bronze - The Story Versus Wins

Bronze - Multiplier 5x

Bronze - Multiplier 10x

Bronze - Scoreboard 50% (Place in the top 50% of players in the online scoreboard)

Silver - Scoreboard 25% (Place in the top 25% of players in the online scoreboard)

Bronze - Monster Masher (Kill 20 monster in Story Levels)

Bronze - Mortal Coil Shuffler Extraordinaire (Accumulate 20 death in one Story Level)

Bronze - Dive in 25 (Dive in to and play 25 random levels with other players, and don't immediately leave)

Bronze - Play 25 Community Levels

Silver - Play 75 Community Levels

Bronze - Actually Quite Good (Place in the top 25% of players in 5 community scoreboards (with at least 20 plays)

Bronze - Play 5 Versus Levels

Bronze - 25 Online Versus Wins

Silver - U Know U A Playa(Spend 5 hours playing community levels

Silver - A Game A Day Keeps The Doctor Away (Play LittleBigPlanet 2 every day of the week)

Bronze -Who Needs Breakfast (Play before 9am)

Bronze - Just... One... More... Go... (Play after 9pm)

Bronze - Grapple Hooked (Create a chain of 4 players grappling each other)

Bronze - Turbo Slapper

Bronze - Snappy Dresser

Bronze - 10 Minutes of Create

Silver -1440 Minutes of Create (Spend 24 active hours in Create mode)

Bronze - Community Spirit (Publish a level)

Bronze - 50 Unique Players

Bronze - Long Term Publisher (A level you've created has been published for 7 days)

Silver - Highly Rated (A level you've published has been rated positively by 50 unique players)

Bronze - A Series of Tubes (Use Level Link to link two of your published levels together)

Bronze - Custom Badger (Create a custom badge)

Bronze - Step Into My Arena (Publish a Versus Mode level)

Bronze - Teacher's Pet (Watch all tutorials)

Bronze - 40 Yays or Boos! (Give 40 positive or negative votes on community levels)

Gold - 160 Yays or Boos!

Bronze - Journalistical (Write a review)

Bronze - Paparazzo (Upload a photo using either the PS Eye camera or the in-game camera tool)

Bronze - The Voterator (Rate 5 brand new community levels (less than 10 plays)

Bronze - A Dip in The Stream (Play a level from your Recent Activity Stream)

Silver - Uber Prize Collector (Collect 100% of Story prize bubbles)

And there are 6 hidden trophies

http://www.littlebigland.com/lbp-2-trophy-list-appears-on-the-web/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy na te pucharki:

Silver - A Game A Day Keeps The Doctor Away (Play LittleBigPlanet 2 every day of the week)

Bronze -Who Needs Breakfast (Play before 9am)

Bronze - Just... One... More... Go... (Play after 9pm)

działa przestawianie zegara w konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka już leży , edycja kolekcjonerska z empiku za 223zł . Dziś rano dostałem info że zamówienie gotowe do odbioru ^^ Niestety nie mam nawet czasu zagrać ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka już leży , edycja kolekcjonerska z empiku za 223zł . Dziś rano dostałem info że zamówienie gotowe do odbioru ^^ Niestety nie mam nawet czasu zagrać ... :(

Co za s... EMPIK mnie oszukał ! Ja przepłaciłem całe 20 zł. Kupiłem grę za 239 zł bo mi empik powiedział że tyle kosztuję. No co za...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupowałeś przez Empik.com czy w bezpośrednio w sklepie? Zniżka jest tylko kupując przez internet.

Większe ździerstwo to gdy zobaczyłem Aliens vs Predator z nalepką (GORĄCE PREMIERY NAWET DO 60% TANIEJ) myślę sobie coś koło 99 może 119zł... a gdzie tam... z 219zł na 199.90zł... też mi gorąca premiera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupowałeś przez Empik.com czy w bezpośrednio w sklepie? Zniżka jest tylko kupując przez internet.

Większe ździerstwo to gdy zobaczyłem Aliens vs Predator z nalepką (GORĄCE PREMIERY NAWET DO 60% TANIEJ) myślę sobie coś koło 99 może 119zł... a gdzie tam... z 219zł na 199.90zł... też mi gorąca premiera :P

Zamówiłem. No ale na prawdę czuję się oszukany. Jutro idę do RTV euro AGD i tam kupię jak mi zniżki nie dadzą !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do Saturna w Katowicach - mają już wersję podstawową za 199 , Media Markt jutro ma mieć dostawę , jest też w Empiku (obie wersje ) za 219,90 przez sklepik internetowy. Jutro kupuję !!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupowałeś przez Empik.com czy w bezpośrednio w sklepie? Zniżka jest tylko kupując przez internet.

Większe ździerstwo to gdy zobaczyłem Aliens vs Predator z nalepką (GORĄCE PREMIERY NAWET DO 60% TANIEJ) myślę sobie coś koło 99 może 119zł... a gdzie tam... z 219zł na 199.90zł... też mi gorąca premiera :P

Gra zamówiona w piątek na empik.com, dziś odebrałem w salonie empik Wwa-Piaseczno . Zawiodłem się że edycja kolekcjonerska na Europę pozbawiona jest dodatków jak w USA , kiepskie zagranie .

Edytowane przez nonamed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie do końca wiem skąd tak duże zainteresowanie 2 częścią. Jedynka była w pewnym sensie rewolucją - tutaj już jest tylko ewolucja. Wiem, że będą nowe narzędzia do tworzenia, nowe możliwości itd. itp. , ale sama rozgrywka jest bardzo podobna (w większości z plansz) jeśli nie identyczna ...pewnie się mylę (co pokażą wyniki sprzedaży), ale moim zdaniem LBP 2 bazuje dość mocno na popularności LBP 1 - która jest genialną grą :)

P.S. Nie bijcie :ninja:

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie do końca wiem skąd tak duże zainteresowanie 2 częścią. Jedynka była w pewnym sensie rewolucją - tutaj już jest tylko ewolucja. Wiem, że będą nowe narzędzia do tworzenia, nowe możliwości itd. itp. , ale sama rozgrywka jest bardzo podobna (w większości z plansz) jeśli nie identyczna ...pewnie się mylę (co pokażą wyniki sprzedaży), ale moim zdaniem LBP 2 bazuje dość mocno na popularności LBP 1 - która jest genialną grą :)

P.S. Nie bijcie :ninja:

LBP 2 to nie gra tylko podobna do LBP 1. Zaistniały w niej parę "mechanicznych" zmian - chociażby te zwierzaki z dema.

Ja nie kupuję gry w dniu premiery. Poczekam z miesiąc, dwa i kupię tańszą używkę.

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie do końca wiem skąd tak duże zainteresowanie 2 częścią. Jedynka była w pewnym sensie rewolucją - tutaj już jest tylko ewolucja. Wiem, że będą nowe narzędzia do tworzenia, nowe możliwości itd. itp. , ale sama rozgrywka jest bardzo podobna (w większości z plansz) jeśli nie identyczna ...pewnie się mylę (co pokażą wyniki sprzedaży), ale moim zdaniem LBP 2 bazuje dość mocno na popularności LBP 1 - która jest genialną grą :)

P.S. Nie bijcie :ninja:

To w takim razie czemu Ci sie tak bardzo spodobalo U2? To ta sama sytuacja ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie czemu Ci sie tak bardzo spodobalo U2? To ta sama sytuacja ;) Pozdrawiam

Dobre pytanie :biggrin: Jakoś Naughty Dog darzę szczególną sympatią już od czasów Psx'a (Crash) więc ciężko być obiektywnym :tongue: Myślę, że w każdym kolejnym Uncharted można być pewnym bardzo dobrej fabuły (i prawdopodobnie coraz lepszego multi) - LBP skupia się zupełnie na czymś innym (na tworzeniu - a to już było w jedynce). Wydaje mi się, że LBP 2 potrzebowałby właśnie wciągającej fabuły żeby przyciągnąć jeszcze więcej osób.

LBP 2 to nie gra tylko podobna do LBP 1. Zaistniały w niej parę "mechanicznych" zmian - chociażby te zwierzaki z dema.

Ja nie kupuję gry w dniu premiery. Poczekam z miesiąc, dwa i kupię tańszą używkę.

Ja tak samo, z tym, że kupie nówkę jak zjedzie do ok 100zł, a to już kwestia pewnie ponad pół roku jak nie całego roku. W międzyczasie można jeszcze masterować trofea z jedynki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP 2 to nie gra tylko podobna do LBP 1. Zaistniały w niej parę "mechanicznych" zmian - chociażby te zwierzaki z dema.

Ja nie kupuję gry w dniu premiery. Poczekam z miesiąc, dwa i kupię tańszą używkę.

Te parę mechanicznych zmian, pozwala stworzyć levele o których mogliśmy tylko pomarzyć grając w jedynkę.

Sprawdźcie to, kilkanaście gier z bety.

http://www.ps3site.pl/najmocniejsza-strona-littlebigplanet-2/62285/#more-62285

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te parę mechanicznych zmian, pozwala stworzyć levele o których mogliśmy tylko pomarzyć grając w jedynkę.

Sprawdźcie to, kilkanaście gier z bety.

http://www.ps3site.pl/najmocniejsza-strona-littlebigplanet-2/62285/#more-62285

Ok ONE, przekonałeś mnie :P Oby jak najwięcej takich leveli !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre można kupić też w EMPIKu tak jak tu koledzy wyżej wspomnieli. Zamówiłem KOLEKCJONERKE za 220 zł z dostawą do salonu. Także w porównaniu do ALLEGRO to bardzo dorba cena gdzie na tym portalu jest 260 zł bez przesyłki. Zawartość kolekcjonerki uboga no ale...

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zainteresowany kolekcjonerką z empiku, ale zawartość mnie poraziła i poszukam tańszej podstawki.

A pudełko jest metalowe czy plastik? Tak z ciekawości zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie nie ma problemu, jest np. w Świecie Gier na Chmielnej, właśnie kupiłem za 198 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy LBP2 już można kupować w salonach Empik? Na stronce jest napisane, że w piątek premiera, a wy piszecie, że już jest. Nie kumam. Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem. Empik piszę że w piątek, a tutaj 19, i w niektórych sklepach. Ja kupiłem dzisiaj w RTV euro AGD i anulowałem zamówienie z empiku. Kup lepiej gdzie indziej bo ja kupiłem za 199 zł w tym RTV euro AGD. A w empiku 40 zł drożej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×