Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć co zawiera edycja kolekcjonerska z empiku. Bo tam nic nie ma napisane.

chciałbym wiedzieć, np. czy tam jest ten pluszak i podpórki

W EU wersji jest 5 awatarów i 7 kostiumów, mi się podobają, szczególnie awatary :)

Ej mam problem, grałem sobie normalnie w LPB2, po czym wyłączyłem grę. Później włączyłem wchodzę do kapsuły, a tu wielka szmaciana Ziemia mi wisi i zasłania wszystko. Jest opcja(napis), że mogę wejść do komputera, a jak klikam to dupa :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje lbp 2 w RTV euro agd za 199zł. Polecam. Pograłem tylko godzinę, ale szmaciak wciąga jak cholera, jeszcze bardziej niż jedynka :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiecie czy w tej EK są takie same avatary i kostiumy jak w tej z ameryki?

Oraz jak ktoś z was ma ek to możecie dać zdjęcia?Akurat do empiku mam ok.30 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem grę i powiem że jest świetna. Nie mam wymaksowanych poziomów ale staram się je zrobić. Grałem samemu ale było super i tak. A teraz zaczynam robić mój poziom. Strzeżcie się scr_c849c16bb-sackboy_emoticons_2_24610_7218_image_11223.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiecie czy w tej EK są takie same avatary i kostiumy jak w tej z ameryki?

Oraz jak ktoś z was ma ek to możecie dać zdjęcia?Akurat do empiku mam ok.30 km.

LittleBigPlanet 2  - LBP2-Collectors-Edition tu są avatary a co do kostiumów to z tych w wersji EU nie ma Jak & Daxter i Ratchet and Clank. Pisałem na PSN ale dokładnie jak wysłałem, wylogowałeś sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos ma problem z niekonczacym sie loadingiem podczas zmiany planszy lub dolaczaniu do innego gracza - nalezy wylaczyc pada i poczekac az sie zaladuje plansza, po wlaczeniu pada ponownie mozna grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no dzięki że dałeś bo miałem wątpliwości czy te avatary są inne niż te w wersji USA.

A ta podpórka na książki co jest ek z usa jest słaba.Plastik+sklejka chodzi o te postacie na podpórce.Biorę wersję europejską ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem grę i powiem że jest świetna. Nie mam wymaksowanych poziomów ale staram się je zrobić. Grałem samemu ale było super i tak. A teraz zaczynam robić mój poziom. Strzeżcie się scr_c849c16bb-sackboy_emoticons_2_24610_7218_image_11223.png

Tryb story jest dłuższy, krótszy niż w jedynce? Czy mniej więcej tak samo to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos ma problem z niekonczacym sie loadingiem podczas zmiany planszy lub dolaczaniu do innego gracza - nalezy wylaczyc pada i poczekac az sie zaladuje plansza, po wlaczeniu pada ponownie mozna grac.

Faktycznie działa, ale wie ktoś dlaczego tak jest? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tryb story jest dłuższy, krótszy niż w jedynce? Czy mniej więcej tak samo to wygląda?

Hmm.. Albo trochę krótszy albo taki sam. Chociaż ja singla zmaksuję na pewno, to i tak najwięcej godzin spędzę przy multi. To trofeum o 24 godzinach aktywnej pracy w trybie tworzenia poziomów jest dla mnie motywacja, zeby zrobic jakis na prawdę fajny level. No ale do ogarniecia jest dosyc duuzo, spedze troche czasu zeby stworzyc cos ciekawego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Albo trochę krótszy albo taki sam. Chociaż ja singla zmaksuję na pewno, to i tak najwięcej godzin spędzę przy multi. To trofeum o 24 godzinach aktywnej pracy w trybie tworzenia poziomów jest dla mnie motywacja, zeby zrobic jakis na prawdę fajny level. No ale do ogarniecia jest dosyc duuzo, spedze troche czasu zeby stworzyc cos ciekawego :)

Single z bratem we dwójkę przeszliśmy w jakieś 5-6h, nie grając w dodatkowe etapy. Jednak dziś pograliśmy sobie w stworzone przez ludzi etapy i powiem Wam- zdecydowanie lepsze niektóre są od tych z singla ! :D Bardzo fajna zabawa, szczególnie w kilka osób. Jest to jedna z nielicznych gier, w którą pograłem z bratem więcej niż 2h :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jak kupię LBP2 w Irlandii to będę miał język polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj znalazłem kilka genialnych plansz (WRC, MGS Codec). Później postaram się znaleźć je na youtubie. Ogólnie gra zaskakuje za każdym razem, a to dopiero kilka dni po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem tryb 'Opowieści'. Zeszło mi z 6 godzin (normalne przechodzenie z filmikami, nie maxowanie), ale zamierzam zmaxowac wszystko więc zapewne nad samym story mode posiedzę jeszcze kilkanaście godzin ^^

Zauwazyłem, że lepsze mapki zdarzają sie coraz częsciej. Gra wyszla pare dni temu, a kreator jest na prawdę trudny w obsłudze, więc nie dziwię się, że majstersztyki wychodzą nie za często. Trzeba czekać, bo mnóstwo mapek jest zrobionych na odwal się, żeby tylko osercować i trophy zdobyc.. żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie jestem w 3 rozdziale (?) trybu opowiesci i jestem zauroczony grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 Przygód.

4 pierwsze przygody mają 7 lvli (+/- 2-3 dodatkowe)

i 5ta ma 5 poziomów (+/- 3-4 dodatkowe)

Ale jeśli macie kupować tę grę jedynie dla single to imho szkoda waszych pieniędzy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że lubi się samemu potworzyć. Ja gram samemu i jest fajnie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj znalazłem kilka genialnych plansz (WRC, MGS Codec). Później postaram się znaleźć je na youtubie. Ogólnie gra zaskakuje za każdym razem, a to dopiero kilka dni po premierze.

Dokładnie. Ten kto się zastanawia nad długością singla może porzucić szukania odpowiedzi na pytania :). Jeżeli tylko ma się dostęp do internetu to LBP 2 to gra rzeka. Codziennie odkrywa się nowe, fajne etapy. Są długie, wymagające. Mi niekiedy bardziej pasowały niż te z singla. Szczególnie poziom trudności, bo aż się chciało je przechodzić :).

Polecam każdemu, szczególnie, że gra potaniała i w Empiku i np w Saturnie(199 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ten kto się zastanawia nad długością singla może porzucić szukania odpowiedzi na pytania :). Jeżeli tylko ma się dostęp do internetu to LBP 2 to gra rzeka. Codziennie odkrywa się nowe, fajne etapy. Są długie, wymagające. Mi niekiedy bardziej pasowały niż te z singla. Szczególnie poziom trudności, bo aż się chciało je przechodzić :).

Polecam każdemu, szczególnie, że gra potaniała i w Empiku i np w Saturnie(199 zł).

Prawdopodobnie już pisałem: www.ultima.pl

Ze zniżką 5% koszt wyniósł mnie 189zł

Czy doświadczył ktoś oprócz mnie 'infinite loading glitcha'? MM podobno już nad tym pracują - miejmy nadzieje, że szybko to naprawią bo moja gra w internecie wygląda tak: 5 sec grania, ok. półtora minuty loadingu... Wyobraźcie sobie co ja czuje, a co czuje 3 innych graczy którzy jakimś cudem mnie nie wywalają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo, nawet teraz tkwię na ekranie wczytywania a gierka zapowiadała się ciekawie :/

Bałem się, że to tylko mój problem ale widzę że nie i mam nadzieję że coś z tym zrobią jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zobacz co napisalam w poprzednim poscie *poprzednia strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zobacz co napisalam w poprzednim poscie *poprzednia strona

Mi np gra sie odwiesza jak zaczne pisac wiadomosc do znajomego - wyswietli sie klawiature i automatycznie gra zaskakuje i musze sie cofac 3-4 x kolko i przycisk PS ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych próbach nabycia gry w promocji w realu, po przeczytaniu recenzji i opinii graczy mój hype na LBP2 zmniejszył sie do poziomu kupienia gry jak stanieje o połowę. W LBP nawet nie otworzyłem kreatora, grałem jedynie w tryb opowieści, wieć długość trybu podstawowego jest dla mnie kluczowa. Poczekam jak stanieje i pojawią się sensowne mapki stworzone przez graczy. Tyle mamy "must have" ostatnio, oraz tych zapowiedzianych, że z czegoś trzeba zrezygnować.

Proszę jeszcze o potwierdzenie, czy poziom trudności znacznie się obniżył, bo w jedynce niektóre levele dawały w kość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jak kupię LBP2 w Irlandii to będę miał język polski?

Na terenie Anglii oraz Irlandii premiera gry miala miejsce 21 stycznia czyli chyba 2 dni pozniej niz reszta europy. Gre kupilem w HMV w Dublinie i dostalem wersje LBP(UK) wiec prawdopodobnie wszedzie na wyspach jest wersja UK - czyli anglojezyczna. Zauwazylem ze ludzie u mnie na PSN maja wersje LBP(EU) i mozliwe ze w tej wersji na plycie znajduje sie jezyk PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×