Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Masterowanie takie same jak w jedynce - wyśle zaproszenie z konta od syna PSNID - MarcinW2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, te multi jest koszmarne, nawet gdy stoimy sobie w podzie to co chwila jakiś loading :/ A LBP bez multi to nie LBP. Ogólnie druga część jest tylko "taka sobie", nawet niektóre misje z jedynki się powtarzają, np uciekanie przed wielkim kurczakiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie. Czy żeby móc zrobić jakiś poziom i dać go potem do sieci musze przejść cały Tryb Opowieści?

Z góry dzięki za pomoc.

PS.Dzięki tej grze odłożyłem tego psującego się Bad Company 2.pardon.gif

PS2.W Saturnie(Wrocław , Pasaż Grunwaldzki) 179zł trofea po polsku .

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, te multi jest koszmarne, nawet gdy stoimy sobie w podzie to co chwila jakiś loading :/ A LBP bez multi to nie LBP. Ogólnie druga część jest tylko "taka sobie", nawet niektóre misje z jedynki się powtarzają, np uciekanie przed wielkim kurczakiem :/

Hmmm....... no to chyba powinienem się cieszyć bo ja takich problemów z multi nie mam :)

Edytowane przez Papieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma straszny potencjał do wygłupiania. Grałem z kolegą na jednej konsoli w poziomy graczy i ktoś wysłał nam zaproszenie. On wybierał poziomy, a my stawaliśmy mu na kontrolerze przed nim i albo machaliśmy głowami i rękami jak DJe do rytmu wyimaginowanej melodii albo biegaliśmy od krawędzi do krawędzi ekranu starając się przewracać na środku ekranu. Ogólnie to wywracanie innych z plaskacza jest super. Było to w LBP1?

Nie mogę doczekać się własnej kopii, czekam na listonosza z tęsknotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóóż, po wymaxowaniu story, zrobieniu prawie każdego achieva z single (zostało mi 10 misji bez śmierci) zabrałem się za samouczki, ale przy ostatnich filmikach to szczerze powieszawszy to brzmi jak jakiś naukowy bełko, który trudno spamiętać... W Kreatorze lvli w ogóle nie wiem co robić, a poziomy obecnie w multi mnie nie jarają: // Takich fajnych jest garstka, czuje że moje zainteresowanie grą skończyło się na singlu bo multi wyobrażałem sobie przekosmiczne po tych wszystkich zapowiedziach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóóż, po wymaxowaniu story, zrobieniu prawie każdego achieva z single (zostało mi 10 misji bez śmierci) zabrałem się za samouczki, ale przy ostatnich filmikach to szczerze powieszawszy to brzmi jak jakiś naukowy bełko, który trudno spamiętać... W Kreatorze lvli w ogóle nie wiem co robić, a poziomy obecnie w multi mnie nie jarają: // Takich fajnych jest garstka, czuje że moje zainteresowanie grą skończyło się na singlu bo multi wyobrażałem sobie przekosmiczne po tych wszystkich zapowiedziach

Są takie rzeczy jak Super LBP Fighter (czy jakoś tak) czy Resident Evil (FPP!) Edytor jest przekosmicznie zarąbisty. Jak zobaczyłem poziom FPS czekam tylko na RTSa i MMORPGa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten fighter jest klawy :) I ta koszykówka z płonącymi koszami, tam można robić prawdziwe power dunki, a nie w nba 2k11 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie rzeczy jak Super LBP Fighter (czy jakoś tak) czy Resident Evil (FPP!) Edytor jest przekosmicznie zarąbisty. Jak zobaczyłem poziom FPS czekam tylko na RTSa i MMORPGa.

Szczerze nie jestem pewien czy grałem w tego 'fajtera' to jest ten poziom w ktorym sie obsluguje takie wielkie roboty przypominajace postacie z tekkana etc.? Czy mozliwe ze pominalem tak epicki poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem w Empiku LBP 2 i zabieram się za chwilę w granie w tą cudowną grę. :thumbsup: Osoby, które zamierzają grać w Coopie, zachęca do wysyłania mi zaproszenia na PSN. :biggrin: Do zobaczenia w grze. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Do zobaczenia w grze. :tongue:

Nie wiem czemu ale chciałem Ci wysłać invite do gry i nie mogłem, może byłeś akurat na intro czy jakimś filmiku :( Na pewno chętnie popykam w Copa, więc się jakoś ustawimy ...

BTW Osoby które mają wymasterowaną jedynkę na dzień dobry dostają kilka pucharków i szpilek. Fajnie że docenili lojalnych graczy. Ponadto super sprawa że wszystkie dodatki z jedynki przeszły. Miałem w cholerę strojów z PsS i różnych etapów na community - wszystko pięknie odliczyło się w dwójce. Genialne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Osoby które mają wymasterowaną jedynkę na dzień dobry dostają kilka pucharków i szpilek. Fajnie że docenili lojalnych graczy. Ponadto super sprawa że wszystkie dodatki z jedynki przeszły. Miałem w cholerę strojów z PsS i różnych etapów na community - wszystko pięknie odliczyło się w dwójce. Genialne ...

Bardzo miło mi to słyszeć, gdyż wycisnąłem z pierwszej części maxa. Orientujesz się może, czy trofea są jakoś szczególnie trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo podobne do tych z jedynki, więcej szczegółów tutaj

Glief widziałem Twój level, kila tysięcy zagrań na community i kilkaset serduszek :blink: LEO WHY? (czyt: HOW?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo podobne do tych z jedynki, więcej szczegółów tutaj

Glief widziałem Twój level, kila tysięcy zagrań na community i kilkaset serduszek :blink: LEO WHY? (czyt: HOW?)

Muszę się niestety wytłumaczyć, że w celu jak najszybszego zdobycia tego trofeum robiłem to sposobem H4H. Także poszedłem na łatwiznę, ale jeśli nabędę drugą część postaram się nieco bardziej i na pewno nie tym samym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam noobowskie pytanie - jak dać drugiemu sackboyowi z liścia ?

Przytrzymujesz :r2: lub :l2: i machasz na boki szybko odpowiednim analogiem ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej pory ukończyłem tylko pierwszy, obowiązkowy świat w trybie story, bo cały czas siedzę w sieci. :)

Musze się zebrać i powpisywać levele w które warto zagrać, a jest tego dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej pory ukończyłem tylko pierwszy, obowiązkowy świat w trybie story, bo cały czas siedzę w sieci. :)

Musze się zebrać i powpisywać levele w które warto zagrać, a jest tego dużo.

Koniecznie bo ja chyba nie mam szczescia albo cierpliwosci do znaljdowania takich : / Narazie najbardziej podobalo mi sie story w grze i moze nielicznych kilka poziomow w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szperać w najlepiej ocenianych i najbardziej obleganych levelach. Tam bardzo często trafiałem na naprawdę imponujące etapy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko, pewnie noobowate, ale sam do tego dojsc nie moge :P, mianowicie co mam zrobic zeby swiat ktory buduje byl w formie platformy od gory jak w niektorych gierkach bonusowych ?? nie umiem sie doszukac w ustawieniach, pewnie zle szukam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko, pewnie noobowate, ale sam do tego dojsc nie moge :P, mianowicie co mam zrobic zeby swiat ktory buduje byl w formie platformy od gory jak w niektorych gierkach bonusowych ?? nie umiem sie doszukac w ustawieniach, pewnie zle szukam :P

Nie, źle nie szukasz. Po prostu musisz być pomysłowy :P Robisz coś na kształt obiektu od góry, i ustawiasz, jeżeli obiekt ma być samochodem jak np. w gta, szperasz w kontrolinatorze, i różne opcje tam robisz itd. Nie umiem ci tego wytłumaczyć, ale wiedz że nie szukasz źle, tylko nie wpadłeś na to :P Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gadamy i gadamy a niewiele tu wspomniało o muzyce w LBP2, ja nie mogę się oderwać od fragmentów z kotwiczką i super wpadającym w ucho motywem od A+ :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo - ten utwór jest super, acz z racji moich gustów muzycznych bardziej pasowałaby mi wersja bez wokalu.

Szczerze mówiąc soundtrack z obu LBP wymiata i z chęcią bym taki zakupił/pobrał. Ten motyw co dał @Tomo po pierwszej partii zaczął mnie prześladować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mały ruch w tym temacie :confused:

Wczoraj wymasterowałem pierwsze dwa światy (Ace + 100% prize bubbles na wszystkich levelach) :thumbsup: Przede mną chyba jeszcze 4 epizody i pytanie; czy poziom trudności bardzo winduje w górę? Obawiam się niespodzianek w stylu THE BUNKER itp.

@slababateria: Podejrzewam że bez trudu ustrzelisz ten kawałek w wersji instrumentalnej :thumbsup: Mnie też prześladuje z tą różnicą że ja go znam i lubię właściwie od kilku lat. Co mnie osobiście również dziwi bo to też nie mój klimat, wszystko zapewne przez te skrzypaczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×