Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie pasują obydwa terminy....   a nawet wcześniej...!  No, chyba że synowa  rzuci hasło "pierogi ruskie...! ",   to wtedy dopiero po 18-ej .. :biggrin:

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasują obydwa terminy...

Czyli będziemy w komplecie - oprócz naszej Hanuli :)

Może zrobi niespodziankę i jakimś cudem znajdzie czas :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziemy w komplecie - oprócz naszej Hanuli :)

Może zrobi niespodziankę i jakimś cudem znajdzie czas :)

Te imieniny chyba już się skończyły..? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te imieniny chyba już się skończyły..? :pardon:

No wiesz ... zależy jak bardzo balowali :biggrin:

Imprezy bywają różne .... :biggrin:

Hanula sesję ma i wkuwa biedaczka :biggrin:

Że też Jej się zachciało kolejnych dyplomów :biggrin:

No ale może oderwie się od książek i w ramach resetu pogra z nami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje niedziela od mniej więcej 16-tej albo 17-tej, zależy o której godzinie moja siostra zamierza wrócić do Łodzi. Z chęcią pogram też w inne dni tygodnia, nadal brakuje mi go team oraz the quick and everyone else. Te dwa trophy można zrobić nawet w dwie osoby (chociaż szybciej i łatwiej w cztery), wg jednego z zagranicznych poradników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje niedziela od mniej więcej 16-tej albo 17-tej, zależy o której godzinie moja siostra zamierza wrócić do Łodzi. Z chęcią pogram też w inne dni tygodnia, nadal brakuje mi go team oraz the quick and everyone else. Te dwa trophy można zrobić nawet w dwie osoby (chociaż szybciej i łatwiej w cztery), wg jednego z zagranicznych poradników :)

Jak masz DLC to nawet w dwie szybko pójdzie, bo tam mało osób gra. A normlanie to starczą trzy osoby, jedna właśnie jako pomoc, żeby szybko wykopywać (i mieć przewagę) jak wejdzie przypadkowy gracz. Nie trzeba grać całej gry, wysatrczy jak wygrasz Stand Off'a, a drugi lub pozostali dwaj graczy wyjdą. Wtedy Ty ich zapraszach i tak aż nie wpadnie.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, na to wychodzi. Więc faktycznie najlepiej chyba będzie jak przełożymy nasze spotkanie na przyszły weekend. 

Wtedy możemy sobie zrobić nawet dłuższy maraton :) Myślałem, żeby porobić coś z free roama, gdzie wyzwania też są w miarę przyjemne.

No i jak nie macie dość to możemy skończyć wyścigi  ;) Czyli umawiamy się na przyszłą sobotę/niedzielę, OK?

 

Jeśli chodzi o challenges, to   mam małe braki w wyścigach i fajnie by było, gdybym to  dobiła do końca...

08736163905658844822.jpg

A potem już w/g tego, to lider postanowi...

:whistling:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziemy w komplecie - oprócz naszej Hanuli :)

Może zrobi niespodziankę i jakimś cudem znajdzie czas :)

 

No to gites, jesteśmy umówieni  :) Ja pewnie zacznę coś koło 14-stej, jak za wcześnie dla Was, to najwyżej pogram w pokera lub w kości, zostało mi 500 $ to mogę poszaleć :biggrin:  Możemy skończyć wyścigi i zacząć challenges we free roamie. Tym razem w wyścigach pierwsze lejce dla Bogdy i Vulcana. Mi zostało nie dużo więc co najwyżej mogę ogony zamiatać na trzecim lub czwartym miejscu  :)

 

Ogłoszenie parafialne do innych osób:

 

W niedzielę mamy ustawkę na CHALLENGES, C H A L L E N G E S. Ustawka ma charakter surrealistyczny, znaczy nierealny, niedorzeczny, przypominający marzenia senne.. bo robimy coś czego i tak najprawdopodobniej nie wbijemy w 100%, choć w pewnym sensie łudzimy się, że jednak wyciśniemy z tej gry maksa i wbijemy wszystkie wyzwania w multi RDR, a z drugiej strony komu z Was chciałoby się przykładowo jeździć z nami przez kilkanaście godzin dyliżansem nie robiąc nic innego jak tylko nabijając 250 mil woźnicą czy 200 mil konduktorem? Jeśli nie macie 4 legendy w tej grze to zwyczajnie mija się to z celem, bo i tak po przejściu do kolejnej legendy, to co z nami zrobicie zresetuje Wam się do zera. Tym bardziej więc nie ma to sensu jeśli dopiero zaczynacie przygodę z multi RDR. Jeśli spotykamy się na challenges znaczy to też, że NIE ROBIMY ŻADNYCH TROFEÓW. Jak chcecie porobić trofea, to zorganizujcie osobną ustawkę, i napiszcie co i kiedy chcecie zrobić (termin i plan ustawki), a wtedy na pewno znajdą się chętni do pomocy także wśród nas, zwłaszcza w co trudniejszych trofikach jak Kingpin. Jak chcecie pograć na kille to zorganizujcie osobną ustawkę na shootout lub gang shootout, a wtedy też chętnie dołączymy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz DLC to nawet w dwie szybko pójdzie, bo tam mało osób gra. A normlanie to starczą trzy osoby, jedna właśnie jako pomoc, żeby szybko wykopywać (i mieć przewagę) jak wejdzie przypadkowy gracz. Nie trzeba grać całej gry, wysatrczy jak wygrasz Stand Off'a, a drugi lub pozostali dwaj graczy wyjdą. Wtedy Ty ich zapraszach i tak aż nie wpadnie.

 

Właśnie czytałam o tym sposobie i szukam kogoś do pomocy - niestety nie mam żadnych dlc, więc będzie więcej osób do wykopywania. No i muszę tego poose up zrobić. Niestety zapraszanie randomów i ewentualne skakanie po serwerach jeszcze nie przyniosło pucharka - maksymalnie udało mi się zrobić 6-osobowy skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałam o tym sposobie i szukam kogoś do pomocy - niestety nie mam żadnych dlc, więc będzie więcej osób do wykopywania. No i muszę tego poose up zrobić. Niestety zapraszanie randomów i ewentualne skakanie po serwerach jeszcze nie przyniosło pucharka - maksymalnie udało mi się zrobić 6-osobowy skład.

 

Ściągnij sobie darmowy Myths and Mavericks Bonus Pack i tam umówcie się w dwie osoby na te dwa trofiki w Gang Matches i Free For All. Na podstawce gra najwięcej osób, a tam jest w miarę pusto. Tylko umówcie się w tygodniu, bo w weekendy wszędzie jest więcej ludzi, a w najgorszym wypadku wpakują Wam się grupą w ostatnim meczu. Najlepiej w nocy lub do południa. Co do posse, to skakanie po serwerach najczęściej działa w drugą stronę, dotychczasowi członkowie posse wychodzą od Ciebie. Najlepiej wyszukać serwer z większą ilością osób, gdzie nie ma pozakładanych większych posse. Jako lider gangu trzeba być aktywnym i jeździć cały czas po kryjówkach. Ludzie jak będą widzieć, że coś się dzieje, to chętniej będą się przyłączać. A jak faktycznie będą duże problemy z tym posse, to proponuję Ci zorganizować ustawkę łączoną z kingpinem, bo też chyba nie masz. Na kingpina zawsze znajdą się chętni do pomocy, a przy okazji można zrobić posse  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić Poose up, kluczem do sukcesu okazało się to, gdzie ich zapraszam. Wcześniej robiłam to we free roam, a dopiero jak weszłam do gier drużynowych i wysłałam zaproszenia, to miałam komplet prawie od razu :biggrin: Zatem jeśli ktoś jeszcze tego nie robił - grajcie mecze drużynowe, bo wtedy ludzie chętniej przyjmują zaproszenia :)

 

Nadal muszę zrobić Go Team ! oraz The Quick and Everyone Else, to pierwsze prawie mi się dzisiaj udało, ale po trzech meczach niestety mój zespół przegrał:(

Edytowane przez radosiewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecu.... napisz, które challenges w multi...., można robić samemu... (oprócz gierek, bo ich i tak nie kumam...)

 A tak przy okazji... chcę dziś robić (ale w singlu)  coś z ubrań...

a konkretnie to: "US Marshal uniform" - Complete all US Gang Hideouts a single 24 hour period--

I tu mam pytanie: Czy  te kryjówki są w tych samych miejscach co w multi..? bo na singlowej (papierowej) mapie,  znalazłam ich tylko sześć. :shok:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznij sobie Bogda od challenges we free roam, oprócz Outlaw I i II, bo to zrobimy na ustawce. Challenges Lawbringer I, II i III to zdobywanie kryjówek. Możesz spróbować sama zrobić część, co Ci się nie uda zrobimy na ustawce.

Reszta z free roama jest do samodzielnego wbicia, chyba że będzie z czymś problem, to np: któryś z nas założy kapelusz, a Ty jadąc na koniu będziesz go musiała odstrzelić  :) Jak by Ci się bardzo nudziło Bogda to możesz też zrobić challenges ze STAT, np: Horse Trampler, Horse Traveler, Leming Award, High Roller.

Jak znajdę trochę czasu dziś wieczorem to je przetłumaczę i wrzucę tutaj (na razie free roam i stat).

Co do kryjówek, w singlu w USA jest tylko 6: Pike' Basin, Twin Rocks, Fort Mercer, Tumbleweed, Gaptooth Breach, Salomon's Folly. Ja robiłem w takiej kolejności, choć z tego co kojarzę, to Salomon's Folly chyba nie trzeba robić, przynajmniej na Wiki tak piszą..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznij sobie Bogda od challenges we free roam, oprócz Outlaw I i II, bo to zrobimy na ustawce. Challenges Lawbringer I, II i III to zdobywanie kryjówek. Możesz spróbować sama zrobić część, co Ci się nie uda zrobimy na ustawce.

Reszta z free roama jest do samodzielnego wbicia, chyba że będzie z czymś problem, to np: któryś z nas założy kapelusz, a Ty jadąc na koniu będziesz go musiała odstrzelić  :) Jak by Ci się bardzo nudziło Bogda to możesz też zrobić challenges ze STAT, np: Horse Trampler, Horse Traveler, Leming Award, High Roller.

Jak znajdę trochę czasu dziś wieczorem to je przetłumaczę i wrzucę tutaj (na razie free roam i stat).

Co do kryjówek, w singlu w USA jest tylko 6: Pike' Basin, Twin Rocks, Fort Mercer, Tumbleweed, Gaptooth Breach, Salomon's Folly. Ja robiłem w takiej kolejności, choć z tego co kojarzę, to Salomon's Folly chyba nie trzeba robić, przynajmniej na Wiki tak piszą..

 

Umówmy się nad Pike's Basin na Leminga :):) Aczkolwiek nie wiem, czy już nie zrobiłem. Kwiatki trzeba zacząć zbierać :)

To zacznij sobie Bogda od challenges we free roam, oprócz Outlaw I i II, bo to zrobimy na ustawce. Challenges Lawbringer I, II i III to zdobywanie kryjówek. Możesz spróbować sama zrobić część, co Ci się nie uda zrobimy na ustawce.

Reszta z free roama jest do samodzielnego wbicia, chyba że będzie z czymś problem, to np: któryś z nas założy kapelusz, a Ty jadąc na koniu będziesz go musiała odstrzelić  :) Jak by Ci się bardzo nudziło Bogda to możesz też zrobić challenges ze STAT, np: Horse Trampler, Horse Traveler, Leming Award, High Roller.

Jak znajdę trochę czasu dziś wieczorem to je przetłumaczę i wrzucę tutaj (na razie free roam i stat).

Co do kryjówek, w singlu w USA jest tylko 6: Pike' Basin, Twin Rocks, Fort Mercer, Tumbleweed, Gaptooth Breach, Salomon's Folly. Ja robiłem w takiej kolejności, choć z tego co kojarzę, to Salomon's Folly chyba nie trzeba robić, przynajmniej na Wiki tak piszą..

 

NIe trzeba, bo Salomon's Folly to kryjówka dostępna tylko na PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się nad Pike's Basin na Leminga :):) Aczkolwiek nie wiem, czy już nie zrobiłem. Kwiatki trzeba zacząć zbierać :)

**********

NIe trzeba, bo Salomon's Folly to kryjówka dostępna tylko na PS3.

Salomon's Folly  zrobiłam do kompletu ( na wszelki wypadek) .. i uniform Marshala już mam..! Dzięki za wskazówki..!

A ten Leming na czym polega? -  chętnie poszaleję.. :biggrin:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salomon's Folly  zrobiłam do kompletu ( na wszelki wypadek) .. i uniform Marshala już mam..! Dzięki za wskazówki..!

A ten Leming na czym polega? -  chętnie poszaleję.. :biggrin:

Skaczesz tak żeby się zabić; najlepiej w przepaść (Pike's Basin jest super do tego, bo w locie można potrenować różne figury jak w skokach do wody tyle, że bez wody) i się zabijasz odpowiednio: 25, 50 i 100razy :) i challenge wpada. Tak samo masz z robieniem "koziołków" ilościowo chyba również jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skaczesz tak żeby się zabić; najlepiej w przepaść (Pike's Basin jest super do tego, bo w locie można potrenować różne figury jak w skokach do wody tyle, że bez wody) i się zabijasz odpowiednio: 25, 50 i 100razy :) i challenge wpada. Tak samo masz z robieniem "koziołków" ilościowo chyba również jest tak samo.

 To mi się podoba... To sobie zajdę na północną  granicę rancha, aż  do wodospadu.... by poskakać  na główkę..    Chyba że liczy się tylko sucha zaprawa.. :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zgodnie z obietnicą wrzucam wyzwania w multi RDR z free roam i stat in polish language  :P

 

FREE ROAM CHALLENGES

 

SURVIVALIST I

1. Zbierz 6 Wild Feverfew, do znalezienia w Hennigan’s Stead i Cholla Springs.

2. Zbierz 6 Desert Sage, do znalezienia w Gaptooth Ridge.

3. Zbierz 4 Red Sage, do znalezienia w Rio Bravo.

4. Zbierz 8 Prickly Pear, do znalezienia w Punta Orgullo.

5. Zbierz 7 Woolly Blue Curl, do znalezienia w Perdido.

 

SURVIVALIST II

1. Zbierz 8 Butterfly Weed, do znalezienia w Diez Coronas.

2. Zbierz 10 Hummingbird Sage, do znalezienia w Tall Trees.

3. Zbierz 12 Prairie Poppy, do znalezienia w Great Plains.

4. Zbierz 15 Golden Currant, do znalezienia w Great Plains.

5. Zbierz 10 Violet Snowdrop, do znalezienia w Tall Trees oraz zbierz po 2 z każdego innego dostępnego zioła.

 

MASTER HUNTER I

1. Zabij 5 Deer (jeleni).

2. Zabij 5 Coyote (kojotów).

3. Zabij 5 Wolves (wilków), w tym jednego nożem.

4. Zabij 5 Cougars (pum), w tym jedną nożem.

5. Zabij 5 Elk (łosi) oraz 5 Bighorn Sheep (owiec).

 

MASTER HUNTER II

1. Zabij 5 Grizzly Beer (niedźwiedzi), w tym jednego nożem.

2. Zabij legendarnego wilka Lobo the Wolf, znajdziesz go w Barranca.

3. Zabij legendarnego dzika Gordo the Boar, znajdziesz go w Greenhollow.

4. Zabij legendarną panterę Khan the Jaguar, znajdziesz ją w Tanner’s Reach.

5. Zabij legendarnego niedźwiedzia Brumas the Bear, znajdziesz go w Bearclaw Camp.

 

Wskazówki:

● Najlepszym sposobem do zabicia pum lub niedźwiedzi nożem jest zrobienie tego na koniu, po wcześniejszym uprzednim osłabieniu zwierzyny kilkoma strzałami w zależności od użytej broni palnej. Wilki, pumy, dziki i niedźwiedzie mają swoje żerowiska, które znajdziecie na mapie. Możecie tam również podjechać wozem i wystrzelać większość z nich, zostawiając na koniec ostatnią, którą zabijecie nożem.

● Aby zabić legendarną zwierzynę, należy wcześniej wybić większość watahy bez opuszczania oznaczonego na mapie czerwonym kolorem terytorium. Wówczas z mapy zniknie czerwone koło wskazujące przybliżone położenie legendarnej zwierzyny, a zamiast tego pojawi się czerwona kropka z dokładnym jej położeniem.

 

SHARPSHOOTER I

1. Zabij 5 ptaków będących w locie.

2. Zabij 5 królików.

3. Zabij 10 wrogów strzałami w głowę.

4. Zabij 5 ptaków podczas jazdy pojazdem konnym.

5. Rozbrój 10 wrogów strzałami w rękę.

 

SHARPSHOOTER II

1. Zestrzel 2 kapelusze w ciągu 5 sekund.

2. Zestrzel czyjś kapelusz a następnie rozbrój tę osobę strzałem w rękę w ciągu 3 sekund.

3. Zabij niedźwiedzia pojedynczym strzałem w głowę.

4. Zestrzel czyjś kapelusz podczas jazdy konnej.

5. Zabij 3 dzikie zwierzęta, z których każdy należy do innego gatunku i zrób to w ciągu 10 sekund.

 

OUTLAW I

PUBLIC ENEMY

1. Zostań wrogiem publicznym.

2. Zostań wrogiem publicznym 10 razy.

3. Zostań wrogiem publicznym 50 razy.

BOUNTY

1. Uzbieraj nagrodę za swoją głowę w wysokości 500 $.

2. Uzbieraj nagrodę za swoją głowę w wysokości 100 $.

3. Uzbieraj nagrodę za swoją głowę w wysokości 5000 $.

SURVIVAL

1. Pozostań przy życiu przez 3 minuty jako WANTED (ścigany).

2. Pozostań przy życiu przez 5 minut jako WANTED (ścigany).

3. Pozostań przy życiu przez 7 minut jako WANTED (ścigany).

 

OUTLAW II

OUTLAW GANG

1. Załóż gang minimum dwuosobowy, w którym wszyscy członkowie gangu uzbierają co najmniej 1000 $ nagrody za głowę każdego z nich.

2. Załóż gang minimum dwuosobowy, w którym wszyscy członkowie gangu uzbierają co najmniej 2500 $ nagrody za głowę każdego z nich.

3. Załóż gang minimum dwuosobowy, w którym wszyscy członkowie gangu uzbierają co najmniej 7500 $ nagrody za głowę każdego z nich.

PUBLIC ENEMY KILLER

1. Zabij wroga publicznego.

2. Zabij 5 wrogów publicznych.

3. Zabij 25 wrogów publicznych.

PUBLIC ENEMY KILL STREAK

1. Zabij 3 graczy z rzędu podczas gdy jesteś wrogiem publicznym.

2. Zabij 5 graczy z rzędu podczas gdy jesteś wrogiem publicznym.

3. Zabij 7 graczy z rzędu podczas gdy jesteś wrogiem publicznym.

BOUNTY HUNTER

1. Zabij wroga publicznego podczas gdy sam jesteś wrogiem publicznym.

 

LAWBRINGER I

1. Ukończ kryjówkę gangu w Pike’s Basin.

2. Ukończ kryjówkę gangu w Fort Mercer.

3. Ukończ kryjówkę gangu w Tumbleweed.

4. Ukończ kryjówkę gangu w Gaptooth Breach.

5. Ukończ kryjówkę gangu w Tesoro Azul.

6. Ukończ kryjówkę gangu w Twin Rocks.

7. Ukończ kryjówkę gangu w Nosalida.

8. Ukończ kryjówkę gangu w Solomon’s Folly.

 

LAWBRINGER II

1. Ukończ kryjówki gangów w Pike’s Basin i Twin Rocks nie ginąc.

2. Ukończ kryjówki gangów w Nosalida i Tesoro Azul nie ginąc.

3. Ukończ kryjówki gangów w Tumbleweed i Fort Mercer nie ginąc.

4. Ukończ kryjówkę gangu w Tesoro Azul używając tylko broni rzucanej lub ataków ręcznych.

5. Ukończ kryjówkę gangu w Gaptooth Breach używając tylko broni rzucanej lub ataków ręcznych.

6. Ukończ kryjówki gangów w Gaptooth Breach i Solomon’s Folly nie ginąc.

 

LAWBRINGER III

1. Ukończ kryjówki gangów w Pike’s Basin, Twin Rocks, Fort Mercer i Tumbleweed w ciągu 24 godzin.

2. Ukończ kryjówki gangów w Pike’s Basin, Twin Rocks, Fort Mercer i Tumbleweed w ciągu 36 godzin nie ginąc.

3. Ukończ kryjówki gangów w Gaptooth Breach, Solomon’s Folly, Nosalida i Tesoro Azul w ciągu 24 godzin.

4. 3. Ukończ kryjówki gangów w Gaptooth Breach, Solomon’s Folly, Nosalida i Tesoro Azul w ciągu 36 godzin nie ginąc.

 

 

STAT CHALLENGES

 

FOOT TRAVELER

1. Przejdź 10 mil pieszo.

2. Przejdź 50 mil pieszo.

3. Przejdź 100 mil pieszo.

 

HIGH ROLLER

1. Przetocz się 25 razy.

2. Przetocz się 50 razy.

3. Przetocz się 100 razy.

 

HORSE TRAMPLER

1. Rozjedź 25 różnych ludzi koniem.

2. Rozjedź 50 różnych ludzi koniem.

3. Rozjedź 100 różnych ludzi koniem.

 

HORSE TRAVELER

1. Przejedź na koniu 30 mil.

2. Przejedź na koniu 150 mil.

3. Przejedź na koniu 300 mil.

 

LEMMING AWARD

1. Zabij się 25 razy skacząc w dół.

2. Zabij się 50 razy skacząc w dół.

3. Zabij się 100 razy skacząc w dół.

 

SHOTGUN TRAVELER

1. Przejedź 2 mile jadąc na wozie/dyliżansie obok woźnicy.

2. Przejedź 20 mil jadąc na wozie/dyliżansie obok woźnicy.

3. Przejedź 200 mil jadąc na wozie/dyliżansie obok woźnicy.

 

STAGECOACH TRAMPLER

1. Rozjedź 25 różnych ludzi dyliżansem.

2. Rozjedź 50 różnych ludzi dyliżansem.

3. Rozjedź 100 różnych ludzi dyliżansem.

 

STAGECOACH TRAVELER

1. Prowadź dyliżans przez 2 mile.

2. Prowadź dyliżans przez 25 mil.

3. Prowadź dyliżans przez 250 mil.

 

Na ustawce możemy skończyć wyścigi a później zrobić Outlaw I i II oraz Lawbringer I, II i III. Kończąc poszczególne kryjówki możemy przemieszczać się dwoma dyliżansami i tym samym podciągnąć trochę wyzwania Shotgun i Stagecoach Traveler. Reszta z rozpiski powyżej jest w zasadzie do samodzielnego wbicia, choć jak komuś przyjdzie do głowy np: zbiorowe samobójstwo ze zboczy Pike's Basin to nie będę miał nic przeciwko  ;)

Edytowane przez Tecumthe
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie w tym wszystkim jest to, że multi chyba nigdy nie skończymy :D

Więc grać, możemy do końca świata :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie w tym wszystkim jest to, że multi chyba nigdy nie skończymy :biggrin:

Więc grać, możemy do końca świata :biggrin:

 

Oj tam, oj tam... Ale z Ciebie radosny pesymista.. !!  Skończymy jeszcze tego lata...( pamiętajmy, że  U-3 czeka..).

Mnie tam  z Free Roam brakuje tylko 7 wyzwań, więc u Was na pewno wygląda to o wiele lepiej...

Chociaż przyznaję, że z Weapon , PVP i Coop... no to u mnie czarna rozpacz...

A tu mała   zachęta  na "Dzieńdobry"..

 

.97294828950817450095.jpg

 

Tecumthe... Wielki Szacun.. za tytaniczną robotę...  (nawet wujek Google tak nie potrafi- wiem, bo próbowałam)..

Ta rozpiska przyda się nie tylko nam ale i innym, którzy Challenger's mają w bardzo dalekich planach... a głównie takim jak ja- co to tylko ojczystą mowę znają, a poza tym... ani be, ani me, ani kukuryku...

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie mnie by bardzo cieszyło, gdyby tego się nie udało skończyć :)

Wówczas byśmy sobie grali i grali :)


I tak do premiery Red Dead Rebellion :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak do premiery Red Dead Rebellion :)

Red Dead Rebellion...?  Zamiast na bieżąco - znów jestem do tyłu..!!

 Idę do netu szukać czegoś "na temat.."..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Rebellion...?  Zamiast na bieżąco - znów jestem do tyłu..!!

 Idę do netu szukać czegoś "na temat.."..

 

Red Dead Rebellion to już na PS4.

Także przyszłościowo zmiana sprzętu - i jedziemy dalej :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Rebellion to już na PS4.

 

 No to ja odpadam!

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie wyjdzie wcześniej niż w przyszłym roku.

Także póki co mamy multi w RDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×