Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

bo i Real i Busan I'Park graja tak samo w każdym meczu ( mam na myśli "klasa światowa " z konsolą. ) Powodzenia.:yes:

nie będę brał udziału w tej dyskusji, ale z tym muszę się zgodzić. gra z cpu na legendarnym no to jest lekkie przegięcie, ta precyzja przy zagraniach...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

. Nie wiem jak szanowny Pan , a ja uważam i będę uważać dalej , że obraza to nie tylko słowa, a i intonacja z którymi tę słowa wypowiada ktokolwiek . Ale my dorosły ludzi i zostaw te komentarzy dla młodych. . A co do maila do EA: proponuje Ci ,żeby poprosił do następnej FIFY spec-pilot w zestawie. Opcja N1- strzał, N2 -kierowanie piłki w powietrze , N3- Gol ! I zwolnic możesz w każdej chwili i w powietrzu pokierować . Możesz sam wygrać każdy mecz. Sam strzelasz , sam kierujesz ,( w powietrzu :woot: PO strzale :down:) CPU zbędne ! Przednia zabawa ! P.S. Przeczesz ja miałem na myśli to, że WYSTARCZY pokazać KIERUNEK strzału albo podania , a nie trzymania (idiotyzm!!) jego do końca . Wolny nie do rady zdobyć ,jeżeli choć na chwilę zwolnisz lewy drążek. Realizm pełną gębą ! Xavi w FIFE ma 3 gwz. na sztuczkach !! Inesta -4 !! Evra- 5 !!! Evra !!! Realizm! Pozdrawiam .

Jeśli poznajesz "intonację" w słowie pisanym na forum, to pogratulować. Poza tym przeczytaj ten swój post jeszcze raz i powiedz mi, że go rozumiesz. To tyle ode mnie, bo zrobił się offtopic.

P.s. mój przykład o mailu do EA był ironią ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze składu Manchesteru tylko Nani ma 5 gwiazdek, jeśli chodzi o drybling. Pewnie każdy grajek z Barcy powinien mieć 5 gwiazdek, bo to Barca = zespół galaktyki. Co do wolnych to trzymasz analog tak długo, aby nadać piłce odpowiedniego podkręcenia. Jest to dobrze sprawdzający się mechanizm i nie wiem co może Ci w nim, aż tak nie pasować. Twój preferowany system jest zero jedynkowy. Kierunek i koniec. To jak podkręcać wrzutki,strzały czy podania? I co do sterowania lotem w powietrzu - bullshit. Trzymasz do czasu, aż zawodnik nie dotknie piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizm pełną gębą ! Xavi w FIFE ma 3 gwz. na sztuczkach !! Inesta -4 !! Evra- 5 !!! Evra !!! Realizm! Pozdrawiam .

no rzeczywiscie realizm ogromny w fifie... tworcy odwalili swietna robote poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tych strzałów i dośrodkowań to też lepiej ustawić na ręczny bo jak tak zrobiłem to w ogóle w bramkę rzadko trafiam bo piłka leci hem hem daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Nie wiem jak szanowny Pan , a ja uważam i będę uważać dalej , że obraza to nie tylko słowa, a i intonacja z którymi tę słowa wypowiada ktokolwiek . Ale my dorosły ludzi i zostaw te komentarzy dla młodych. . A co do maila do EA: proponuje Ci ,żeby poprosił do następnej FIFY spec-pilot w zestawie. Opcja N1- strzał, N2 -kierowanie piłki w powietrze , N3- Gol ! I zwolnic możesz w każdej chwili i w powietrzu pokierować . Możesz sam wygrać każdy mecz. Sam strzelasz , sam kierujesz ,( w powietrzu :woot: PO strzale :down:) CPU zbędne ! Przednia zabawa ! P.S. Przeczesz ja miałem na myśli to, że WYSTARCZY pokazać KIERUNEK strzału albo podania , a nie trzymania (idiotyzm!!) jego do końca . Wolny nie do rady zdobyć ,jeżeli choć na chwilę zwolnisz lewy drążek. Realizm pełną gębą ! Xavi w FIFE ma 3 gwz. na sztuczkach !! Inesta -4 !! Evra- 5 !!! Evra !!! Realizm! Pozdrawiam .

Dziwne, Xavi ma 4 gwiazdki bo da się nim zrobic McGeady Spin, Iniesta ma 4 to fakt, ale Evra też ma 4 - znawco : ) Co do wolnych to tak samo jak w prawdziwy zyciu, gdybys podszedl 1 raz do wykonywania rzutu wolnego w meczu to jaka jest szansa ze bys trafil ?

A gdybys potrenowal 10-20 h na arenie to juz na pewno szlo by Cie lepiej : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko. mam dziwny problem z fifą. otóż na boisko wychodzi mi tylko 8 zawodników. w podstawowych składach takich klubów jak Arsenal czy Real nie mam paru piłkarzy tylko zamiast nich są pomarańczowe krpoki o skillu -1. jak próbuje to przestawić to się konsola ścina. nie mogę też zacząć kariery od nowa, bo się przez 20 minut ustala grafik spotkań. takich piłkarzy jak sagna, clichy, sergio ramos w ogóle zniknęli z gry i ich nigdzie nie ma. co może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaką Navi66 grasz Fife, ale Obertan też ma 4 gwiazdki. Nikt oprócz Naniego nie ma 5, więc nie wiem co się spierasz. Gibson, Diouf, Welbeck, Norwood, Macheda, Anderson znasz takich? Nie wprowadzaj nikogo w błąd tylko sprawdź dokładnie, a później pisz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tu mój błąd. Pytanie, czy chociaż raz wystawiłeś Obertana do składu? Dla mnie ten gość to co ma wpisane w tabelkach w Fifie nie odzwierciedla tego co pokazuje w MU. No chyba, że mówimy o rezerwach, gdzie grają z jakimiś leszczami to może sobie dryblować cały mecz. Też nie mam zamiaru nikogo obrażać i zagrać ofc możemy, ale pewnie nieprędko to nastąpi z wiadomych względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Potrzebuję pomocy z obcykaniem paru podstawowych zagrań. Szczególnie chodzi mi o kwestię gry bark w bark, zastawiania się napastnikiem. Mam wrażenie, że w instruckja dołączona do gry nadaje się do poziomu amatora.

Czy ktoś w was ma może jakiś plik typu poradnik amatora lub podzieli się jakimiś ukrytymi kombinacjami ułatwiającymi grę ? :)

Będę wdzięczny za każdą pomoc, bo widzę, że komputer ma "szybsze buty i ogólnie jest szybszy" i z taką grą to o kant dupy (jakby grać w strzelankę pistoletem na kapiszony).

Dziękuję za porady, typu trening, trening i jeszcze raz trening. Wiem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ,że wiem tyle że w ustawieniach masz tam napisane wszystko wchodzisz w sterowanie o ile pamiętam i zmieniasz se bo pokazuje ci obrone atak itp. Mam nadzieję że pomogło trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio kupiłem fife11 i chce z niej zrobic platyne. Które trofeum na multi jest najtrudniejsze a ktore na singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skomerek :

Hai.Trenuje , trenuje. Daje słowo. Tak trenuje, że już mam jednego rozwalonego DualShocka. Ob podłogę potem nogami,go kochanego, nogami, ku..wu.Leży teraz w pudełku,jak pomnik głupocie .Lube to. Nu i wiesz , zawsze jestem rad kiedy któż chce pomoc . A tym bardziej że pomoc idę od fana MU, w którym gra Rooney , boiskowy przykład dobroci i elegancji , reinkranacja Buddy i Kryszny na planecie Ziemia .:biggrin: O! A co to jest: Mc Geandy Spin? Ja słów takich nie znam, brrrr. Gdzie nam tam, my ludzi dzikie , dzieci gór, Księgi Dzian i Upaniszady nie czytamy, znawco.:biggrin: A co do FIFY, to bardzo i to bardzo dobra gra. Ale ... To tak jakby kupił Ferrari, tylko że pomalowany na różowo-zielony kolor , a do tego bagażnik na dachu ( ziemniaki wozić z działki ). Powodzenia .;)

Tshabalala pokazał McGeady Spin, a ja może pozwole sobie opisać:D:D:D. :l2: + :r3:(Góra + Lewo lub Prawo). Ten trick jest dla tych z 5 gwiazdkami ( o ile się nie myle), bo ci mniej wykształceni wykonują BerbaSpin. Thx :). Pzdr

http://www.youtube.com/watch?v=xxJ9wdXXbwY

Edytowane przez haczyczek1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S .Mój przykład o mailu do EA to też ironia nic więcej :smile:. Co do zrozumienia "posta", to nie rozumem o co chodzi. Bo wiesz , nie jestem Polakiem. Nie znam na piśmie tak dobrze , ale chyba sens mojej wypowiedzi był zrozumiały , nie? Bo nie można kierować lotem piłki po strzale .Kropka. Ani podkręcać , ani "sterować". I nic więcej. Dziękuje za rozmowę.

Galakticos- to Real. Barca tylko pokazuje jak grać w piłkę i nic więcej.:smile:. Co do gwiazdek , to sorry Nani ma 5 na sztuczkach . Nu i jeszcze Obertan . Znasz takiego? Pozdro dla MU. Nu i odpowiedz w twoich słowach : trzymasz do czasu , AŻ zawodnik nie dotknie piłki!! Dobrze że nie po :smile:. Już nie wypowiadam się na ten temat. Ja tylko chce żeby FIFA była lepsza i nic więcej . Powodzenia.

No i dobrze nie wypowiadaj się bo żal mi cię. Przynajmniej barca pokazuje piękno futbolu a nie tak jak real tylko koszą bo się wkurwiają ze piłkę nie umieją zabrać Barcelonie hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ogromną prośbę jeżeli ktoś posiada jakieś zaśpiewki kibiców to proszę o linki albo wyślijcie mi na meila diabel.21@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam panowie

od kilku dni mam fife 11. wcześniej grałem tylko w kopanki od konami. i moje pytanie brzmi czy da się markować w fife 11? jak ktoś nie wie o co chodzi z markowaniem to już wyjaśniam, w polu karnym daję strzał ale po 0.001 sekundzie się rozmyślam i nie chcę żeby strzelał. w pesie dawało się X a tutaj?

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w fifie dajesz strzał i od razu podanie i zamarkuje strzał

witam panowie

od kilku dni mam fife 11. wcześniej grałem tylko w kopanki od konami. i moje pytanie brzmi czy da się markować w fife 11? jak ktoś nie wie o co chodzi z markowaniem to już wyjaśniam, w polu karnym daję strzał ale po 0.001 sekundzie się rozmyślam i nie chcę żeby strzelał. w pesie dawało się X a tutaj?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę aktywować paszport dzięki któremu będę mógł pykać online. Jednak gdy chcę to zrobić wyskakuje mi błąd 'The Service Is Currently Undergoing Maintenance'. Zna ktoś rozwiązanie tego czy poprostu jest to powiązane z upadkiem PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otóż mam problem.Możliwe,że odpowiedz na niego już tutaj kiedyś sie pojawiła.

Podczas konfiguracji sterowania pada od ps3 w fifie 11 kiedy chce przydzielić dośrodkowanie do kwadratu i go naciskam,wyskakuje mi error i konfigiracja zostaje przerwana.Nie jest to jedyny przypadek,z czego czytałem sporo osób ma z tym problem.Prosze o pomoc.

Edytowane przez Rojter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę aktywować paszport dzięki któremu będę mógł pykać online. Jednak gdy chcę to zrobić wyskakuje mi błąd 'The Service Is Currently Undergoing Maintenance'. Zna ktoś rozwiązanie tego czy poprostu jest to powiązane z upadkiem PSN?

Paszport internetowy bedziesz mogl aktywowac dopiero, kiedy zostanie uruchomiony PlayStation Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, po kazdym meczu, po wybraniu czy chce zagrac rewanz czy nie... gra sie 'zacina' mianowicie kamera krazy wokol stadionu i po lewej sa te dwa kolka oznaczajace ladowanie, tez tak macie? po meczach na manualu nie mialem tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×