Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Jak działa w trybie kariery ten pasek z doświadczeniem?

Gdzie stajemy się kluczowym zawodnikiem, kapitanem etc.

Jakie noty dają +1 a jakie -1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam male problemy z fifa online i prosze o pomoc !!!. Podczas gry POJEDYNEK 1v1 online czasmai nie wyswietla mi ID ONLINE i nie moge wybrac druzyny oraz zaakceptowac mecz. Gdy gram w pokojach to sesje gier ktore sa dostepne trwaja zazwyczaj pare sekund i nie zdaze nigdy wejsc do sesji gry. Jak zrobic ze podczas gry online moj sklad i taktyka jest od razu ustawiona i nie musze jest ustawiac recznie przed meczem online. Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam male problemy z fifa online i prosze o pomoc !!!. Podczas gry POJEDYNEK 1v1 online czasmai nie wyswietla mi ID ONLINE i nie moge wybrac druzyny oraz zaakceptowac mecz. Gdy gram w pokojach to sesje gier ktore sa dostepne trwaja zazwyczaj pare sekund i nie zdaze nigdy wejsc do sesji gry. Jak zrobic ze podczas gry online moj sklad i taktyka jest od razu ustawiona i nie musze jest ustawiac recznie przed meczem online. Z gory dzieki za pomoc

Miałem to samo, rozwiazałem problem poprzez sprzedanie gry na gametrade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie wkur*** ta fifa, wczoraj brakowalo mi 10pkt do 32 poziomu, wiec wzielem mecz z jakims burakiem aby dobic te 10pkt i co ? oczywiscie gra sie zawiesila, wszystko ustalo i musialem wyjsc, efekt -70pkt :]

* zapomnialem dodac, ze do momentu crashu wygrywalem bo gosc byl mniej niz mierny.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem lepszą sytuację. Wygrałem z gościem, który miał 4000 tysiące pkt 3:0 i zabrało mi 76 punktów... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem lepszą sytuację. Wygrałem z gościem, który miał 4000 tysiące pkt 3:0 i zabrało mi 76 punktów... :whistling:

haha no to niezly walek ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nurtujące mnie pytanie. Chciałbym ustawić taktykę Manchesteru United na identyczną (powtarzam - identyczną ze wszystkimi szczegółami) jaką gra reprezentacja Portugalii. Da się to jakoś zrobić? Mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nurtujące mnie pytanie. Chciałbym ustawić taktykę Manchesteru United na identyczną (powtarzam - identyczną ze wszystkimi szczegółami) jaką gra reprezentacja Portugalii. Da się to jakoś zrobić? Mógłby ktoś pomóc?

Wchodzisz sobie w ustawienia drużyn i sprawdzasz taktykę Portugalii. Spisujesz sobie na kartce, wszystko co jest zawarte w taktyce, ustawienie, nominalne pozycje zawodników, strzałki, paski w pressingu itp, a następnie bierzesz ustawienia taktyki ManU, ustawiasz sobie tak jak spisałeś na kartce i zapisujesz jako własną taktykę. Tak chyba będzie najprościej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja w sumie również mam Fifę 11 od niedawna i patrząc na to co "gram" w sieci spokojnie mogę stwierdzić, że jestem jeszcze bardzo zielony. Gdybyś chciał pograć online to polecam się :)

Jak coś szukaj ja000rek. Ja preferuję raczej ustawienia ręczne, ale mogę też graż na asystach.

Od wczoraj mam Fife 11 i co mogę powiedzieć, to to, że w pierwszym odczuciu jest bardzo trudna, przynajmniej dla mnie :) Jak dotąd w Fife grałem jedynie na komputerze (dawno temu także na PS2 w Fife 2003) i różnica w grze jest dla mnie dość wyraźna - ciężko mi się przyzwyczaić i nawet na poziomie początkującym gra wydaje mi się trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz sobie w ustawienia drużyn i sprawdzasz taktykę Portugalii. Spisujesz sobie na kartce, wszystko co jest zawarte w taktyce, ustawienie, nominalne pozycje zawodników, strzałki, paski w pressingu itp, a następnie bierzesz ustawienia taktyki ManU, ustawiasz sobie tak jak spisałeś na kartce i zapisujesz jako własną taktykę. Tak chyba będzie najprościej :)

mhm tylko jak tego potem szybko użyć w grze online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam male problemy z fifa online i prosze o pomoc !!!. Podczas gry POJEDYNEK 1v1 online czasmai nie wyswietla mi ID ONLINE i nie moge wybrac druzyny oraz zaakceptowac mecz. Gdy gram w pokojach to sesje gier ktore sa dostepne trwaja zazwyczaj pare sekund i nie zdaze nigdy wejsc do sesji gry. Jak zrobic ze podczas gry online moj sklad i taktyka jest od razu ustawiona i nie musze jest ustawiac recznie przed meczem online. Z gory dzieki za pomoc

Ktos ma jeszcze taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam male problemy z fifa online i prosze o pomoc !!!. Podczas gry POJEDYNEK 1v1 online czasmai nie wyswietla mi ID ONLINE i nie moge wybrac druzyny oraz zaakceptowac mecz.

bywa, zwykły błąd gry

Gdy gram w pokojach to sesje gier ktore sa dostepne trwaja zazwyczaj pare sekund i nie zdaze nigdy wejsc do sesji gry.

kto pierwszy ten lepszy :teehee:

Jak zrobic ze podczas gry online moj sklad i taktyka jest od razu ustawiona i nie musze jest ustawiac recznie przed meczem online. Z gory dzieki za pomoc

zakładam że chodzi ci o mecze rankingowe - nie da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem świeżym graczem w FIFA 11 i mam takie pytanie, czy u was też w tej chwili serwery są niedostępne, a jeżeli tak, to czy to jakaś awaria i czy jest szansa, że dzisiaj ruszą?

Bardzo proszę o odpowiedź.

bobolino

edit:

ruszyły chyba :-)

Edytowane przez bobolino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywa, zwykły błąd gry

Tak sie dzieje co 2 mecz wiec raczej cos jest nie tak z ta gra ;/

Edytowane przez kemik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem świeżym graczem w FIFA 11 i mam takie pytanie, czy u was też w tej chwili serwery są niedostępne, a jeżeli tak, to czy to jakaś awaria i czy jest szansa, że dzisiaj ruszą?

Bardzo proszę o odpowiedź.

bobolino

edit:

ruszyły chyba :-)

Serwery działają cały czas tylko niestety tracimy z nimi łączność.. Każdemu się to zdarza więc nie przejmuj się i próbuj się połączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berbaspin, nic lepszego nie zrobisz. Chociaż najskuteczniejsze i tak są zwykłe body feinty.

Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak gra ktoś, kto rzekomo jest w topie czegoś tam, a twierdzi, że tricki są nieskuteczne ;p

Cześć. Dziekuje za zainteresowanie i pomoc. Czy dobrze rozumuję , że body feinty to zwykły drybling bez naciskania dodatkowych przycisków?

JAk wykonać "dobry" drybling (bez sztuczek z L1)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dziekuje za zainteresowanie i pomoc. Czy dobrze rozumuję , że body feinty to zwykły drybling bez naciskania dodatkowych przycisków?

JAk wykonać "dobry" drybling (bez sztuczek z L1)?

http://www.youtube.com/watch?v=wkcfeb46-Zo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys to jeszcze opisał ('po chłopsku"i po polsku) to chyba normalnie bym..... oddał Ci mecz :biggrin:

No jest wszystko ładnie opisane, prawy grzybek w jedną stronę, lewy w drugą. Oczywiście z R2 i odpowiednim odstępem czasowym. Potrenuj na arenie. Jeżeli obejrzałeś cały, to widzisz jak przydatny to zwód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by chciał ktoś pograć to moj psn id maras710, dodawajcie do znajomych i jak jestem online to piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa w trybie kariery ten pasek z doświadczeniem?

Gdzie stajemy się kluczowym zawodnikiem, kapitanem etc.

Jakie noty dają +1 a jakie -1

Ponawiam. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wyzwaniami w WIRTUALNA GWIAZDA.

1.Gol podcinką spoza pola karnego.

Probowalem oddac zwykly strzal, finezyjny strzal, silny strzal i nie wykonalem wyzwania. Strzal lobem spoza pola karnego trudno strzelic wiec nie wiem jak wykonac te wyzwanie.

2.Podaj glowa do bramkarza.

Zonglowalem pilka i podbilem ja w gore, nacisnalem podanie do bramkarza ale podal noga zamiast glowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wyzwaniami w WIRTUALNA GWIAZDA.

1.Gol podcinką spoza pola karnego.

Probowalem oddac zwykly strzal, finezyjny strzal, silny strzal i nie wykonalem wyzwania. Strzal lobem spoza pola karnego trudno strzelic wiec nie wiem jak wykonac te wyzwanie.

Jeśli masz z tym kłopot, stwórz w edytorze jakiegoś łosia, najmniejszy wzrost i umiejętności i posadź go na bramke w jakiejś drużynie, przeciwko której będziesz grał; możesz też ustawić mu wykonywanie rzutów wolnych, przez co nie zdoła wrócić do bramki po jego wykonaniu. Ale kiedy ja robiłem to wyzwanie, przy sytuacji sam na sam bramkarz sam wychodził z bramki, więc łatwo było to zrobić :P

2.Podaj glowa do bramkarza.

Zonglowalem pilka i podbilem ja w gore, nacisnalem podanie do bramkarza ale podal noga zamiast glowa.

Ustaw wg jako obrońce i podawaj mu innymi obrońcami górne piłki. Tylko ustawiaj sie tak, żeby twój zawodnik był blisko bramkarza. Jeśli za pierwszym razem nie poda głową to próbuj dalej :) Jeśli ci to nie przypasi to spróbuj po prostu zgrywać dośrodkowania przeciwnika do bramkarza. Możesz też użyć tego triku dół dół góra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×