Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że po wyjściu Fifa12 nie będzie zbyt wielu chętnych. A szkoda. Może więc sami (we 4) zrobimy jakiś mały turniej? W sobotę grałem z black_mamba_pl i mogę śmiało napisać, że w ewentualnych spotkaniach nie będę faworytem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś piszę się na lige, moj poziom to chyba 25, a nick na psn to szatan91. jak by bylo 10 osob bylo by super. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie - byłoby nas już 5. Ja mam poziom 21, ale co tam - w końcu chodzi o dobrą zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki , chcę kupić fife mogłaby nawet być używana tylko online pasa nie widze na psn.. czy ja ślepy? Jeśli nie ma to jednak w nową się zaopatrze i chętnie zagram z wami jak będę miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki , chcę kupić fife mogłaby nawet być używana tylko online pasa nie widze na psn.. czy ja ślepy? Jeśli nie ma to jednak w nową się zaopatrze i chętnie zagram z wami jak będę miał :)

Nie jestem pewien, ale chyba w tym temacie było coś o tym, a konkretnie, że jest możliwość w jakiś sposób kupić sam online pas. Niestety nie pamiętam dokładnie jak i co. Musiałbyś przejrzeć sobie cały temat. Wiem, że to strasznie dużo, ale... nie wiem jak inaczej Ci pomóc. A może jest tu jakaś wyszukiwarka?

Wpisałem w wyszukiwarkę PASS i wyskoczyło mi 3 strony. Może popróbuj jeszcze wpisując ONLINE PASS, albo PAS.

Ja znalazłem m.in. takie wpisy:

Mam pytanie odnośnie online pass -jeśli pobrałem go z pss i grałem juz na swojej konsoli to jeśli pójdę z nią do kuzyna i pobiorę na jego konsole ten sam online pass to on będzie mógł grać na swoim koncie ? -pytanie czysto teoretyczne :)

Nie, online pass można użyć tylko raz, musisz kupić 2 online pass na allegro lub innej stronce za około 15 zł.

Witam!

Czy można dokupić online pass?

Z góry dzięki za pomoc.Dołączona grafika

Mozna. jest na PSS Cena 20 jak sie nie myle ;)

Kupie w PSS online pass ? czy na stronie EA ?

W PSS kupisz

Edytowane przez Jarek-73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że po wyjściu Fifa12 nie będzie zbyt wielu chętnych. A szkoda. Może więc sami (we 4) zrobimy jakiś mały turniej? W sobotę grałem z black_mamba_pl i mogę śmiało napisać, że w ewentualnych spotkaniach nie będę faworytem :rolleyes:

wydaje ci się, na trzeźwo gorzej gram ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje ci się, na trzeźwo gorzej gram ;p

Dobra, dobra :tongue:

Zdaję sobie na szczęście sprawę, że są lepsi ode mnie, tak więc nie ma problemu - nauczyłem się już przegrywaćB)

A co do tego, że nie gram Barcą - jak Ci już napisałem: nie jestem godzien, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra :tongue:

Zdaję sobie na szczęście sprawę, że są lepsi ode mnie, tak więc nie ma problemu - nauczyłem się już przegrywaćB)

A co do tego, że nie gram Barcą - jak Ci już napisałem: nie jestem godzien, hehe.

haha dobre podejście ;D ja ogólnie mam dość drużyn 5 gwiazdkowych, powinno być zabronione granie nimi. tyle fajnych 4,5 i 4 gwiazdkowych przecierz jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że "nasz liga" jeszcze nie powstała, a już upadła :rolleyes:.

Może jednak zrobimy jakiś turniej? Potrafi któryś z Was to wszystko tak poustawiać, aby miało to "ręce i nogi"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktoś czy jest(będzie)aktualizacja składów ??? Czy EA olała już 11 bo 12 wyszła. Z góry dzięki za odp.

jeśli dobrze kojarze - gdy wychodzi kolejna część gry, ta poprzednia nie dostaje aktualizacji składów. to chyba rodzaj mobilizacji do zakupu nowej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy w 12 jest też pokój mój kraj, żeby móc grać z POLAKAMI. Jeśli tak to jak do niego można wejść. w 11 to było proste teraz w ogóle nie widzę takiej zakładki.

Czekam na sensowne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy w 12 jest też pokój mój kraj, żeby móc grać z POLAKAMI. Jeśli tak to jak do niego można wejść. w 11 to było proste teraz w ogóle nie widzę takiej zakładki.

Czekam na sensowne odpowiedzi.

Chyba podobne pytanie zadawałeś w temacie dotyczącym 12? W każdym bądź razie widziałem tam podobny post. Z tego co zauważyłem, to grając online nie mam takiej możliwości (choć mam nadzieję, że się mylę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem ponieważ gram z dwoma kolegami online i kiedy gram z jednym to drugi musi czekać . Pytanie jak zaprosić tego drugiego jako gościa żeby oglądał nasz mecz , wiem że można ponieważ gdy grałem z innymi online to oni zapraszali gości, podczas wyboru jakimi klubami chcemy grać jest pod logiem klubu napis "goście" proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem ponieważ gram z dwoma kolegami online i kiedy gram z jednym to drugi musi czekać . Pytanie jak zaprosić tego drugiego jako gościa żeby oglądał nasz mecz , wiem że można ponieważ gdy grałem z innymi online to oni zapraszali gości, podczas wyboru jakimi klubami chcemy grać jest pod logiem klubu napis "goście" proszę o pomoc

Jakiś czas temu zadałem podobne pytanie i (jeśli odpowiadający się nie mylili) nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

od kilku dni gram w F11 online po przesiadce z F10

powiem wam ze jak w F10 ludzie uciekają to w F11 na 5 wygranych spotkan 4 ucieczki

masakra to jest

juz nawet nie wysylam i wiadomosci bo kiedys dostalem ostrzezenie za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tym uciekinierom wysyłalem wiadomosci

Kolega u góry chyba pomylił tematy. Chodziło mu raczej o F1 :)

nie pomylilem tematow tylko zamiast pisac za kazdym razem Fifa 11 pisze F11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości: co pisałeś tym uciekinierom? ;D

no domyslic sie chyba nie jest trudno, wiec nie bede tego wyciagal na forum

w sumie moja wina bo wiem ze nie mozna tak pisac ale co sobie czlowiek ma myslec jak na 10meczy 8 graczy ucieka

to cie szlag trafia i piszesz co myslisz do delikwentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie w temacie ale można się tu do jakiegos virtual club zapisać lub do ligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś 2-3 tyg. próbowaliśmy zorganizować jakąś ligę, ale było za mało chętnych i pomysł chyba upadł. Szkoda. Ponawiam jednak, że może zorganizować jakiś turniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cie szlag trafia i piszesz co myslisz do delikwentow

przecierz za ucieczke masz wynik 3:0 na twoja korzysc za friko ;] nie chca grac to niehc nie graja, beda inni do sklepania ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×