Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

kurde jakie nie organizujemy ja bym zagrał :)

Dobra wystarczy z 16 osób nie? czy 32?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pomyliłem się to w tej chwili chętni do ligi są: RossoNero, grubys, black_mamba_pl, Shatan, Ribel, no i oczywiście ja :) czyli w sumie 6 osób. Może ktoś organizował już taką ligę i ma doświadczenie. Obawiam się, że 6 osób może być nieco przymało, ale może się mylę. Napiszcie może do jakiś znajomych z forum, z PSN, to być może uda się zebrać nas więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w 1 lidze, przez forum...ciężka sprawa. ciężko się ogarnąć z terminami meczy, poprostu brak czasu albo każdy ma czas o innej porze i lipa na maksa ;D

16osób? abstrakcja ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, że z terminami byłby kłopot, dlatego sądzę, e łatwiej byłoby się umówić jednego wieczoru i rozegrać jakiś turniej (wtedy wystarczyłoby chyba te 6 osóB)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę na grę w klubie i zebranie trofeów z tym związanych to zapraszam do klubu "plplpl2".

Gramy praktycznie codziennie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej związane z 12 ale tutaj też był takowy tryb dlatego pytam.

Ukończyłem sezon grającym trenerem ale dostałem same oferty od klubów na Trenera.

Kolega jest po dwóch i ciągle dostaje na samego trenera.

Czy trzeba rozegrać odpowiednią ilość sezonów i mieć gwiazdki aby grającego trenera chcieli zatrudnić czy raczej dalej dostanę tylko dla trenera?

Aaa i jak to w 11 było z managerem. Brało się swoją WC i przy zmiane klubu przechodził z tobą czy jak ?

Edytowane przez energy910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos poza mna ma chore jazdy z polaczeniem w grze online ? Po wybraniu pojedynku wyswietla mi ekran gospodarz-gosc, ale nie moge wybrac druzyny, nie widac rywala, a na dodatek nawet nie moge wyjsc z tego i trzeba konczyc gr przez przycisk PS3. Porty odblokowane w routerze wg instrukcji z forum, wszystkie inne gry chodza tylko nie FIFA 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram codziennie miedzy 16 a 18 i nie mam problemu, tzn odkad mam zew. ip to nie mam zadnych problemow, wczesniej mialem,roznie to bywalo. ale nie wiem czy to akurat powod twojego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! Jeśli kupię używaną Fifę 11 i wykorzystano już przypisany do niej Online pass, czy będę mógł grać multiplayer ? Czy czekają mnie dodatkowe koszta - jeśli tak to jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! Jeśli kupię używaną Fifę 11 i wykorzystano już przypisany do niej Online pass, czy będę mógł grać multiplayer ? Czy czekają mnie dodatkowe koszta - jeśli tak to jakie ?

Musiałbyś poszukać na forum, bo gdzieś o tym czytałem. Na pewno nie będziesz mógł grać online, ale istnieje możliwość zakupu kodu w tym sklepie PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! Jeśli kupię używaną Fifę 11 i wykorzystano już przypisany do niej Online pass, czy będę mógł grać multiplayer ? Czy czekają mnie dodatkowe koszta - jeśli tak to jakie ?

jeśli na podełku/w pudełku gry jest online pass który trzeba wpisać aby zarejestrować grę dla siebie i móc korzystać z usług sieciowych, został on już wykorzystany, to nie ma innej opcji jak zakup nowego online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma takie pytanie chciałem sobie kupić Fifę 11 ale czy w w wersji na ps3 tak samo jak na pc wydano dodatek z Polskimi ligami I, II, III i IV. I ich składy tych lig, od tego zależne jest to czy kupię w/w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma takie pytanie chciałem sobie kupić Fifę 11 ale czy w w wersji na ps3 tak samo jak na pc wydano dodatek z Polskimi ligami I, II, III i IV. I ich składy tych lig, od tego zależne jest to czy kupię w/w grę.

Takie rzeczy tylko na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma takie pytanie chciałem sobie kupić Fifę 11 ale czy w w wersji na ps3 tak samo jak na pc wydano dodatek z Polskimi ligami I, II, III i IV. I ich składy tych lig, od tego zależne jest to czy kupię w/w grę.

nie wiem po ile chodzi 11tka teraz, ale mysle ze warto kupic, przynajmniej 1 polska liga jest a jesli dobrze kojarze to w 12 nie ma wogole ;] pozatym 12 dalej okolo 2 stowki, troche drogo kurka jak na gre o ktorej slyszalem wiele niepochlebnych opinii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko na PC

Kurde to czemu jak włączam nie które gry to ściąga aktualizacje do nich i nie ma w nich takich rzeczy jak nowe ligi lipa:(

O Fifa 12 słyszałem że jest tylko ekstraklasa to przecież śmiech na sali i do tego 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to czemu jak włączam nie które gry to ściąga aktualizacje do nich i nie ma w nich takich rzeczy jak nowe ligi lipa:(

O Fifa 12 słyszałem że jest tylko ekstraklasa to przecież śmiech na sali i do tego 200zł.

Polska piłka nożna jest na tak wysokim poziomie że powinna być cała aż do C klasy...

Śmiech na sali to to że w ogóle taką lipną ligę chcą w fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka nożna jest na tak wysokim poziomie że powinna być cała aż do C klasy...

Śmiech na sali to to że w ogóle taką lipną ligę chcą w fifie.

racja, ale tez mozna powiedziec - kogo obchodzi liga koreanska albo meksykanska? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL. Mam problem z FIFĄ!

Włączam PS3, FIFĘ, biorę Borussie Dortmund (skład sam sobie robiłem, aktualny). Co widzę? Skład się zresetował. Ale nie to jest najgorsze! Robert Lewandowski zmienił nazwisko na "7", Lucas Barrios na "Barros", Jakub Błaszczykowski na "Blasi", Roman Weidenfeller na "Wieldi", a Piszczek na "Polgos". Problem ten występuje we WSZYSTKICH klubach (jakieś niestworzone nazwiska WSZYSTKICH zawodników).

Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto ma na sprzedaż online pass, albo jest w stanie bez karty kredytowej jakoś załatwić? Oczywiście przelewam kasę na konto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL. Mam problem z FIFĄ!

Włączam PS3, FIFĘ, biorę Borussie Dortmund (skład sam sobie robiłem, aktualny). Co widzę? Skład się zresetował. Ale nie to jest najgorsze! Robert Lewandowski zmienił nazwisko na "7", Lucas Barrios na "Barros", Jakub Błaszczykowski na "Blasi", Roman Weidenfeller na "Wieldi", a Piszczek na "Polgos". Problem ten występuje we WSZYSTKICH klubach (jakieś niestworzone nazwiska WSZYSTKICH zawodników).

Miał ktoś tak?

jedyne wyjscie to zresetuj sklady - zrob reczna aktualizacje przez moja fifa. tez tak mialem kilka razy,tylko taki sposob znam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakies aktualizacje skladow w singlu i multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam tylko takie jedno małe pytanie, dlaczego po 3 grubych sezonach w karierze, z wygranymi wszystkimi możliwymi trofeami i maks reputacją, ofertę złożyło mi jakieś głupie CS Sedan, oraz dwie drużyny hiszpańskie? Gram Realem Madryt i co sezon pojawiają się takie same oferty, w paczce jest Valencia i Barcelona oraz jedna śmieszna drużyna z Włoch, Francji etc.

Jak mam to rozumieć?

Mam się męczyć do 14 sezonu, aż w końcu ktoś mnie niby zauważy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam tylko takie jedno małe pytanie, dlaczego po 3 grubych sezonach w karierze, z wygranymi wszystkimi możliwymi trofeami i maks reputacją, ofertę złożyło mi jakieś głupie CS Sedan, oraz dwie drużyny hiszpańskie? Gram Realem Madryt i co sezon pojawiają się takie same oferty, w paczce jest Valencia i Barcelona oraz jedna śmieszna drużyna z Włoch, Francji etc.

Jak mam to rozumieć?

Mam się męczyć do 14 sezonu, aż w końcu ktoś mnie niby zauważy?

czemu grasz realem madryt? zagraj angielska druzyna 3cio ligowa...ugraj cos i porownaj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu w grze online szybkiego meczu rankingowego czasami nie moge wybrać drużyny. Ktoś juz mial taki problem tutaj na forum. Czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×