Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można zaktualizować składy? Tak, aby były teraźniejsze. Trzeba pobrać jakiś upgrade? Jak tak to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zaktualizować składy? Tak, aby były teraźniejsze. Trzeba pobrać jakiś upgrade? Jak tak to gdzie?

w momencie kiedy weszła 12tka do sprzedaży,wszystkie aktualizacje dla 11 zostały wstrzymane . chcesz mieć aktualne składy? kup 12tke ;D dla niektórych chwyt marketingowy poniżej pasa, no ale cóż, to nasze łamanie palców na padach to dla niektórych biznes ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moja kobieta dostanie dziś odpowiedź w sprawie walentynek hehe. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie spróbuję na manualu zobaczymy jak mi będzie szło. Teraz mnie zastanowiło ile z tych osób gra na manualu, a ile na asyście. Biorąc pod uwagę 10 gier z rzędu czy gra na manualu więcej niż 50% czy mniej. I jeśli nauczymy się grać na manualu to zwiększamy swoje szanse przed tymi co grają na asyście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość gra na assyście, dlaczego? bo mecze na manualu nie kończą się hokejowym wynikiem, a przecież satysfkacja z futbolu to nie tylko strzelanie bramek, bezsensowne powtarzanie tych samych akcji i wynik 5:3 ;D jeśli chodzi o przewagę to hmm, jeśli wystawiasz sesje na manual, to osoba która się podłączy musi grać na manual. jeśli ty się podłączysz do kogoś a ktoś wystawił sesje na asyście, on będzie grał na asyście a ty możesz wybrać czy chcesz asystę czy manual, wiadomo że jak wybierzesz manual to przeciwnik ma większe szanse,bo z góry masz trudniej... ja po sporym okresie już nie umiem grać na asyście,więc dla mnie obojętnie jak kto gra,ja i tak gram tylko manualnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poprosić was o poradę. Mianowicie - mam problem z grą. Nie technicznie, tylko po prostu nie potrafię grać. Chciałbym się bardzo nauczyć, bo tak jak widzę po moich kolegach to "każdy idiota to umie". A ja nie potrafię. Jestem wielkim fanem piłki nożnej, znam się na tym, ale po prostu grając mam wrażenie, że wszystko działa przeciwnie do tego jakbym chciał. Kiedy włączę poziom trudności "Amator" każdy mecz, obojętnie z kim i jaką drużyną gram (nawet np. Barcelona - Real) wygrywam ponad 6-7 do zera, czasem zdarza się nawet 12-15. A jak włączę poziom "Początkujący" nie mogę nawet podać do kolegi z mojej drużyny, bo od razu przeciwnik go otacza, zachodzi od tyłu, nie mogę podać, przejść więcej niż 3 metry z piłką itp. itd. Po prostu nie mogę oddać ani jednego, celnego oczywiście, strzału. Nie mogę pozostać dłużej niż 30 sekund na połowie przeciwnika. Moja gra sprowadza się do podań prostopadłych i parcia do przodu w ataku, a trzymania "X" w obronie.

Teraz dochodzimy do sedna: jak to zmienić? Macie może na to pomysł? Może jakieś filmiki instruktażowe, jakie polecacie? Może jakieś porady z waszej strony? Proszę bardzo o pomoc :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno będzie ci doradzić ;D od siebie mogę powiedzieć tylko tyle: graj manual i graj online a nie z cpu. oczywiście jeśli masz możliwość...komputer rzadko się myli, jest za dokładny, to nierealne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko czy można będąc w menu spr. co za kawałek leci w tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam pytanko o stronę techniczną wykonania rzutu karnego i rzutu wolnego (bezpośredni strzał)

Rzut karny pojawia się jakiś wskaźnik który przesuwa się w lewo i prawo zatrzymuje się go i zawodnik leci wykonać karnego a jak kierować w którą stronę ma być uderzony karny ??

Wskazówki do rzutu wolnego również mile widziane

pewnie pytania banalne ale niedawno zacząłem grać w fife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja mam pytanko czy można będąc w menu spr. co za kawałek leci w tle?

http://www.fifplay.c...a11_soundtrack/  musisz się sam pomęczyć i rozpoznać/dopasować ;D jeśli się nie mylę to w menu na pasku na dole powinno się przewijać jaki dany utwór leci, później przewijają się wyniki meczów... 

A ja z kolei mam pytanko o stronę techniczną wykonania rzutu karnego i rzutu wolnego (bezpośredni strzał)

Rzut karny pojawia się jakiś wskaźnik który przesuwa się w lewo i prawo zatrzymuje się go i zawodnik leci wykonać karnego a jak kierować w którą stronę ma być uderzony karny ??

Wskazówki do rzutu wolnego również mile widziane

pewnie pytania banalne ale niedawno zacząłem grać w fife

jeśli chodzi o karne - wskaźnik który się przesuwa to CELNOŚĆ/DOKŁADNOŚĆ/PRECYZJA uderzenia naszego piłkarzyka. Czyli gra zmusza cię do trafienia w odpowiedni punkt odpowiedzialny za wymienione atrybuty, idealny na środku czyli kolor zielony, każde przesunięcie to zmniejszenie wymienionych atrybutów przy strzale. i teraz jak juz wciśniesz fajer żeby zatrzymać pasek to długość przyciśnięcia to będzie siła z jaka wykona piłkarzyk strzał. dopiero później lewą gałką kierujesz gdzie ma piłka polecieć. proponuje trening,bo wtedy jest widoczne zaczerwienione pole które się przesuwa i będziesz widział o co chodzi bo ciężko wytłumaczyć.

jeśli chodzi o wolne to: http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=fifa+11+free+kicks&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 , za dużo pisania bo za dużo możliwości ;]

Edytowane przez black_mamba_pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wszelkie aspekty, włącznie z karnymi i wolnymi, są bardzo przystępnie wytłumaczone w trybie treningu w samej grze. Nie trzeba szukać po googlach, żeby się czegoś nauczyć. Swoją drogą to przyjmę zapro od każdego chętnego do gry online. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się - w grze są podstawy. jednak na jutubie można znaleźć bardziej 'rozbudowane' wytłumaczenie i bardziej przystępne niż w grze, chociażby dlatego że można sobie zapauzować w każdej chwili i cofnąć,w grze trzeba oglądać całą prezentację od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 100 meczy online i nie wpadło mi trofeum za to, może to być przez to że przeciwnicy mi często uciekają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 100 meczy online i nie wpadło mi trofeum za to, może to być przez to że przeciwnicy mi często uciekają?

Do tego trofika liczą się tylko mecze w których nikt nie uciekł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 100 meczy online i nie wpadło mi trofeum za to, może to być przez to że przeciwnicy mi często uciekają?

Dokładnie. U mnie ten puchar wpadł dopiero przy 134 meczu. Właśnie dlatego, że ponad 30 osób uciekło wcześniej z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O rany to zanim mi to wpadnie to minie kupe czasu.

ja rozegrałem ponad 2,5tyś meczy i już zapomniałem że coś takiego jak trofea istnieje ;]  Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć.

mam pytanie, na początku włączenia fify 11 wybierało sie na jakim sie jest poziome?

czy teraz moge to zmienic?

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Zrobiłem zespół w Creation Center i przy próbie pobrania pisze że nie ma żadnego zespołu. Teraz Creation Center działa tylko do fify 12 ? Bo chciałbym pograć tym zespołem, który stworzyłem w fifie 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć.

mam pytanie, na początku włączenia fify 11 wybierało sie na jakim sie jest poziome?

czy teraz moge to zmienic?

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Gdzieś w Ustawieniach... Opcje gry, czy cuś takiego. Za holendera nie mogę sobie przypomnieć, musiałbym gre odpalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć.

mam pytanie, na początku włączenia fify 11 wybierało sie na jakim sie jest poziome?

czy teraz moge to zmienic?

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

zależy co masz na myśli? jeśli chcesz grać z cpu to przed każdym meczem możesz określić stopień jego zaawansowania. możesz zmienić w moja fifa->ustawienia->ustawienia gry.

Witam mam problem. Zrobiłem zespół w Creation Center i przy próbie pobrania pisze że nie ma żadnego zespołu. Teraz Creation Center działa tylko do fify 12 ? Bo chciałbym pograć tym zespołem, który stworzyłem w fifie 11

zapewne musisz stworzyć nowy zespół dla fify 12,tak samo jak robisz plejera to musisz stworzyć plejera pod 12tke. pozatym Creation Center naprawde!?!? srry ale wkurwiający są ludzie którzy w ten sposób grają,to oszustwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! Od pewnego czasu mam problem w grze - nie działa komentarz ! Próbowałem usuwać savy niec nie pomaga . Ktoś ma jakiś pomysł ? Dodam, że ikomentarza nie mam w żadnej wersji językowej.

Edytowane przez przemo007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie pliki gry wyrzuciłęm, musiałem ją "instalować" od nowa i dalej to samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×