Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot z jednym trofeum (nie pamiętam nazwy) trzeba strzelić bramkę rezerwowym w trybie kariery.

Uczyniłem to już kilkanaście razy, a trofeum brak.

Gram w trybie Menager.

Co jest ?

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Fifą 11 i 10 . Gry się zacinają/przycinają co 2-3 sekundy podczas meczu . Nie wiem jak temu zapobiec . Robiłem już format dysku , zainstalowałęm aktualizacje systemu 4.11 oraz ściągłem update do fify 1.04 i nadal nic

Ciągle się zacina , płyty są w idealnym stanie . Jak kupiłem Fife 10 dwa lata temu to nic się takiego nie działo ale zaraz po zakupie 11(którą kupiłem z pół roku temu) wszystko zaczeło się sypać/zacinać(Fifa) , obie gry się zacinają i doprowadza mnie to do szału ,wogóle nie idzie grać . Oczywiście tak tylko się robi z Fifą a inne gry takie jak NHL 10 czy GTA IV EFLC czy inne to wszystko chodzi płynnie . Jest na to jakieś lekarstwo ? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Konsola to PS3 Slim 250Gb zakupiona 2 lata temu

Edytowane przez Blackout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mówisz o graniu ONLINE czy z CPU ?mi Fifa się tnie przy grze ONLINE, może nie dość często,ale zdaża się. już się przyzwyczaiłem...

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówie o graniu z Cpu , w trybie online nie gram

EDIT załatwiłem sobie od kumpla inną Fife 11 ale ciągle ten sam problem czyli to nei wina płyty tylko coś nie tak z systemem

Edytowane przez Blackout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak ludzie robią zwód ze wypuszcza pilke przede mnie i obiega za plecami!

jest to czasem bardzo efektowny zwód i często to widze jak gram online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak ludzie robią zwód ze wypuszcza pilke przede mnie i obiega za plecami!

jest to czasem bardzo efektowny zwód i często to widze jak gram online

to trzeba wyczuc,tzn moment pchniecia prawej galki, najlepiej to gdy ktos cie naciska swoim grajkiem,ty biegniesz,w moemencie jak przeciwnik podbiega puszczasz buton od speed,tak aby biec bez speeda,i jak on podbiega pchasz prawa galke,wtedy plejer robi takie miniecie efektowne,czasami sie nie udaje,zalezy tez kim grasz(od umiejetnosci twojego grajka).
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Fifą 11 i 10 . Gry się zacinają/przycinają co 2-3 sekundy podczas meczu . Nie wiem jak temu zapobiec . Robiłem już format dysku , zainstalowałęm aktualizacje systemu 4.11 oraz ściągłem update do fify 1.04 i nadal nic

Ciągle się zacina , płyty są w idealnym stanie . Jak kupiłem Fife 10 dwa lata temu to nic się takiego nie działo ale zaraz po zakupie 11(którą kupiłem z pół roku temu) wszystko zaczeło się sypać/zacinać(Fifa) , obie gry się zacinają i doprowadza mnie to do szału ,wogóle nie idzie grać . Oczywiście tak tylko się robi z Fifą a inne gry takie jak NHL 10 czy GTA IV EFLC czy inne to wszystko chodzi płynnie . Jest na to jakieś lekarstwo ? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Konsola to PS3 Slim 250Gb zakupiona 2 lata temu

mam identycznie od czasu firmware'u 4.11, może nie co 2-3 sekundy, ale bardzo często 15-20 sekundowe zawiechy całkowicie odbierające przyjemność z grania, jeden mecz zamiast 10 minut trwać może i pół godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że wam często traci połączenie z serwerami EA ?? Z internetem mam wszystko wporzadku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traci Ci połączenie z EA, bo gdy wygrywasz to ludzie niestety wyłączają fife...

Mam pytanie, jak zrobić przewrotkę W TRAKCIE MECZU ? Na arenie umie ale podczas meczu z dośrodkowania to nie wiem jak :/

Edytowane przez Kamil Łopata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak stoi tyłem do bramki w polu karnym a ja nacisne strzał to sam robi. (oczywiscie przy górnej piłce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba wyczuc,tzn moment pchniecia prawej galki, najlepiej to gdy ktos cie naciska swoim grajkiem,ty biegniesz,w moemencie jak przeciwnik podbiega puszczasz buton od speed,tak aby biec bez speeda,i jak on podbiega pchasz prawa galke,wtedy plejer robi takie miniecie efektowne,czasami sie nie udaje,zalezy tez kim grasz(od umiejetnosci twojego grajka).

no i mam krótko zwięźle i na temat :D:D

dzięki bardzo udało sie za pierwszym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić Ilośc rozegranych meczy

Bo mam ponad 140 a pucharku nie ma

Oczywiście tez były mecze ze zrywalo połączenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić Ilośc rozegranych meczy

Bo mam ponad 140 a pucharku nie ma

Oczywiście tez były mecze ze zrywalo połączenie

http://www.easports.com/player-hub/PS3/black_mamba_pl - oczywiście musisz wpisać swoje PSN id ;D

Też tak macie, że wam często traci połączenie z serwerami EA ?? Z internetem mam wszystko wporzadku .

czasami się pieprzy,samo z siebie,czasami rozłączy się i mecz widnieje jako rozegrany,z wynikiem takim jak podczas rozłączenia, a nie 3:0 ze względu na ucieczkę przeciwnika. serwery są przeciążone, pozatym wydaje mi się że serwery do 11tki są "zapomniane", taki myk aby zmusić nas do kupna 12tki ;D Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey czy da radę kupić jakieś punkty do wydania na ultimate team bo na allegro tylko do fify 12??? Nie chcę mi się zaczynać od nowa i kupił bym 2 dobrych graczy w pesa grąłem ponad rok, żeby mieć porządny skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na ustawkę do paru łatwych trofików online ?

Ja również mogę pomóc.

Zapraszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko jak zarabiacie w fut trochę ciężko za 1 wygrany mecz kasuje koło 800 coinsów, niewiele mniej kosztuje kontrakt dla piłkarza złoty, a gdzie tu zarobek na nowych piłkarzy co najwyżej utrzymam obecny skłąd. Co do samych meczy to przyjemnie się gra.

2 rzecz czemu ci piłarze rzadcy są tacy drodzy np Del Piero 4,5k, a Del Piero(84) jest za 40k. Mogę kupić innego napastnika za ten sam overall za dużo mniejszą kwotę czy te rzedkie karty z tymi obwódkami w tle dają coś jeszcze, że są takie drogie.

i czemu leaderboard nie działa?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, chodzi mi o trofeum ,, dobra forma '' należy wygrać 5 spotkań rankingowych z rzędu. A więc, jak ktoś ucieknie to zaczynam od 0 czy pozostają mi te 3 zwycięstwa ? Można zremisować czy tylko wygrywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ucieknie, dostajesz walkowera (3:0), czyli wygrywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zremisować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciejko, jednak źle mówisz. Miałem 7 wygranych z rzędu i trofeum nie wpadło. Następnie miałem 4 wygrane a potem dostałem w dupę... Masakra ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×