Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Po wybraniu w grze online szybkiego meczu rankingowego czasami nie moge wybrać drużyny. Ktoś juz mial taki problem tutaj na forum. Czym to jest spowodowane?

może być spowodowane tym, że przeciwnik wystawiając sesje, zaznaczył opcje grania drużynami do pewnej ilości gwiazdek. przykład: ustawił możliwość grania meczu rankingowego ale drużynami tylko do 3 gwiazdek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania

1. Jak do cholery dokladnie robi sie rabone. Obejrzalem z 10 filmikow i nic nie wychodzi

2. Gdy lacze sie z serwerami ea po prawej na dole jest moj nick i punkty rankingu (chyba) mam ich 1000k. Gdy gram w multi i jest wynik koncowy mam 3300 punktow a przeciwnik 9k a niby wylosowalo mnie z tego samego poziomu. Jest to jakis bug i mi zle wyswietla?

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem nowy i proszę o wyrozumiałość :) . Obecnie gram w fife 11 i jestem w piłce nowicjuszem , ale nie za bardzo kumam jak się gra w nią np po co trofea mam zawodnika gram w drużynie LECHA i jak zrobic aby był szybszy i umiał różne sztuczki . Niby coś tam co jakiś czas dostaje ale nie jest to , to co widać na niektórych filmikach na you tubie , zresztą te filmy z instrukcjami mi wogóle nie wychodzą . Jak narazie umiem tylko jedną tzn biegnąc np w strone bramy trzymam R2 (sprint) wciskam L2 i wtedy coś tam robi . Pliss pomózcie . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co dają te punktu co dostajemy co mecz, czy tam jakieś osiągnięcie?

W prawym dolnym rogu obok nazwy profilu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chodzi ci o wirtualną gwiazdę ?

Jeśli tak, wejdź w wyzwania wirtualnej gwiazdy i tam masz opisane co należy zrobić aby poprawić fizyczność twojego zawodnika. Trzeba wykonywać wyzwania aby nasz grajek grał coraz lepiej . Jeśli nie o to chodzi to wytłumacz dokładniej :P.

Olo a te pkt to są punkty doświadczenia, potem rośnie ci poziom i wyszukuje przeciwnika z podobnymi umiejętnościami do twoich.(według właśnie tego poziomu)

Edytowane przez 1908borsuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gram w multi i jest wynik koncowy mam 3300 punktow a przeciwnik 9k a niby wylosowalo mnie z tego samego poziomu. Jest to jakis bug i mi zle wyswietla?

w tej chwili jest tak malo graczy ze podczas wybierania losowego automat szuka wolnego przeciwnika w danej chwili. wg twojego poziomu lub kogos o zblizonej wartosci.

teraz jesli nie ma nikogo dostepnego, bierze 1 wolnego - tak ja to widze. dlatego grasz z kims o poziomie o wiele wyzszym niz swoj.

swoja droga to ja poziomami bym sie nie przejmowal, to nie ma znaczenia na jakim poziomie jestes. liczy sie przyjemnosc z grania ;D

a ogranie kogos z wyzszym poziomem to jeszcze wieksza satysfakcja ;]

Edytowane przez black_mamba_pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jest tak malo graczy ze podczas wybierania losowego automat szuka wolnego przeciwnika w danej chwili. wg twojego poziomu lub kogos o zblizonej wartosci.

teraz jesli nie ma nikogo dostepnego, bierze 1 wolnego - tak ja to widze. dlatego grasz z kims o poziomie o wiele wyzszym niz swoj.

swoja droga to ja poziomami bym sie nie przejmowal, to nie ma znaczenia na jakim poziomie jestes. liczy sie przyjemnosc z grania ;D

a ogranie kogos z wyzszym poziomem to jeszcze wieksza satysfakcja ;]

Ale sek w tym ze ciagle losuje mi kogos z wyzszego poziomu. Konczy sie mecz wygrywam 3-0. Przy wyniku moj rank wynosi 3300 a przeciwnika 9000. I tak jest non stop. Natomiast w prawym dolnym rogu pokazuje sie takie okienko (przy wlaczaniu fify i polaczeniu sie z serwerami) + (liczba). U mnie to jest +10032 np.

Nie ogarniam juz tego, ale wiem ze cos musi byc zrypane, czesto wygrywam mecze, wiec watpie ze przeciwnicy z rankiem 3x krotnym sa tacy slabi.

ps. Jesli nie wiecie o co chodzi moge zrobic foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze ze nie zwrocilem uwagi ile mam pkt tam w dolnym rogu, ale moze zrob tak: rozegraj mecz rankingowy nie poprzez szybkie znajdowanie przeciwnika,tylko normalnie przez jakis pokoj. zagraj i zobacz po meczu ile masz pkt i porownaj z tym co cisie wyswietla,bedziesz mial pewnosc. nie znam innej metody zeby to sprawdzic ;] chyba ze przez profil na www ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze ze nie zwrocilem uwagi ile mam pkt tam w dolnym rogu, ale moze zrob tak: rozegraj mecz rankingowy nie poprzez szybkie znajdowanie przeciwnika,tylko normalnie przez jakis pokoj. zagraj i zobacz po meczu ile masz pkt i porownaj z tym co cisie wyswietla,bedziesz mial pewnosc. nie znam innej metody zeby to sprawdzic ;] chyba ze przez profil na www ?

Logowalem sie juz na stronce ea i nie ma tam nigdzie moich punktow rankingowych. Ale never mind, i tak nie jest mi to potrzebne tylko tak sie spytalem o co cmon

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowalem sie juz na stronce ea i nie ma tam nigdzie moich punktow rankingowych. Ale never mind, i tak nie jest mi to potrzebne tylko tak sie spytalem o co cmon

Pozdro

http://www.easports.com pozniej -> go to my player hub, pozniej -> zakladka overview, ustawiasz gre online, i masz My FIFA Soccer 11 online Stats: Overall Skill Points. to sa twoje pkt rankingowe. wiem ze to niepotrzebne ale tak z ciekawosci warto wiedziec ;] moj link dla przykladu: http://www.easports..../black_mamba_pl 

edit: twoj http://www.easports.com/player-hub/PS3/SkibaPL

Edytowane przez black_mamba_pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak mam punktow 3349.

Ale dlaczego za kazdym razem losuje mi przeciwnika co ma 9-10k punktow. Niby na tym samym poziomie etc a ma ich 3x wiecej. To tak jakbym gral z 3x lepszym przeciwnikiem.

Kozacko ze mozna pobierac swoje bramki na kompa. Wczesniej tej opcji znalesc nie moglem. Zmontuje sobie kiedys jakis filmik :)

Ta brama koksi - http://www.easports.com/media/play/video/93646362 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w trybie online jest możliwosc zalozenia kilku kont, tak aby 2 osoby nie korzystały z tego samego (niestety brat mi statystyki zaniża) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w trybie online jest możliwosc zalozenia kilku kont, tak aby 2 osoby nie korzystały z tego samego (niestety brat mi statystyki zaniża) ?

robisz drugie konto na konsoli :> i wtedy macie osobno ;d tylko pamiętajcie by za każdym razem na drugim się zalogować ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego za kazdym razem losuje mi przeciwnika co ma 9-10k punktow. Niby na tym samym poziomie etc a ma ich 3x wiecej. To tak jakbym gral z 3x lepszym przeciwnikiem.

kwalifikuje ciebie do tych lepszych, nic tylko sie cieszyc ;D

robisz drugie konto na konsoli :> i wtedy macie osobno ;d tylko pamiętajcie by za każdym razem na drugim się zalogować ;d

tylko czy dla drugiego konta nie jest potrzebny drugi online pass? tego nie wiem bo sam nie probowalem na 2 konta leciec ;]

edit: http://www.ps3site.p.../page__st__1140 watek o onlinepassach jakby sie komus chcialo czytac ;]

Edytowane przez black_mamba_pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem 2 konto i nie jest potrzebny 2 online pass :) Jedynie nie wiem czemu mi się komentatorzy zmienili na angielskich.

Mam jeszcze 1 pytanie, w jaki sposób można ogladać swoje bramki z gry online na kompie poprzez EA? Trzeba na konsoli te bramki w jakis sposob zapisac/wysłac , czy domyslnie sie transferuja do serwisu? Bo probowalem znalezc, ale nie mogłem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem 2 konto i nie jest potrzebny 2 online pass :) Jedynie nie wiem czemu mi się komentatorzy zmienili na angielskich.

Mam jeszcze 1 pytanie, w jaki sposób można ogladać swoje bramki z gry online na kompie poprzez EA? Trzeba na konsoli te bramki w jakis sposob zapisac/wysłac , czy domyslnie sie transferuja do serwisu? Bo probowalem znalezc, ale nie mogłem;)

Jak konczysz mecz to masz statystyki, powrtorki, wyjscie do menu i cos tam jeszcze. Wbijasz w powtorki i tam masz opcje zeby zapisac na konsoli i wyslac na strone ea. Potem wchodzisz na ta stronke i masz mozliwosc pobrania na kompa.

A jesli grasz online i ktos spieprzy ci bo dostaje baty to powtorek nie zapiszesz. Mi sie to wczoraj stalo 2 razy ze kolesie w 90 minucie uciekali .. i to jeden gostek gdy w doliczonym czasie strzelilem zwyciezkiego gola. Zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki:)

Jak spieprzy to koles dosjate walkowera i jest 3-0 dla Ciebie , przynajmnije takie pocieszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę, że ostatni post i już wzmianka też o tym. Gdzieś trzeba wyładować złość. Gram w fife od niedawna własciwie dopiero się uczę i mecz za meczem przegrany, ale wytrwale powoli do celu i jak mi się udało strzelić gola w meczu to mi zwiał... kurdę gdzie tu jakieś zasady fair play... Czy ludzie na prawdę nie umieją przegrywać z honorem? Jaki jest sens grania jak się nie umie przegrywać. Kurde jak dzieci co zrzucą wszystkie pionki z planszy i żeby nogami nie tupało trzeba dać wygrać. A tak się cieszyłam z mojego gola :) No nic ćwiczę dalej i oby jak najmniej takich baranów...

Edytowane przez agatka1988
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norma, dzieciaków pełno,ja policzyłem to średnio na 10 meczy, przynajmniej 4 ucieczki. czyli prawie co 2gi mecz to ucieczka ;D mówisz że zaczynasz - grasz manual ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od początku nie było ustawione na manual to nie gram, bo nic nie zmieniałam. Lepiej jest zacząć od razu od manuala? Założyłam sobie, że nauczę się grać na tyle dobrze żeby nie mieć przegraną za przegraną, a wygraną fartem i fakt faktem, że nie jest łatwo :) Do tego łączy mnie z graczami o wiele lepszymi ode mnie... I w sumie grając cieżko dojść do tego jakie błędy się popełnia samemu, że tak łatwo nas ograć. Zazwyczaj to co mnie wkurza to jak w pewnym momencie i to kilka razy w ciągu gry wszyscy moi zawodnicy zejdą na drugą połowę albo bliżej środka i jak przeciwnik ma piłkę to wybiega na moją połowę i w pewnym momencie jest sam na bramce i zazwyczaj jest gol. Ja rzadko kiedy trafiam na pustą bramkę przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego pytam, żeby od początku grać tylko manual - ew. w ustawieniach pada włączyć przełączanie przy górnych piłkach,reszta manualnie. dlaczego tak od początku? właśnie po to aby nie nauczyć się grać na asyście... gra na manual to jest zupełnie inna fifa,jakbyś zakupiła zupełnie inną grę. i właśnie unika się różnych głupich rozwiązań, po meczu widzisz że przegrałaś bo popełniłaś błąd - i wiesz co to był za błąd.jest zupełnie odwrotnie niż przy asyście, gdzie wszystko wygląda jak pingpong, gra wyuczona na pamięć schematami... na manualu nie ma znaczenia na kogo trafiasz, w sensie rankingowo, każdy z każdym może wygrać,to piękno realnego futbolu - czyż nie? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×