Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ten filmik jakos mni nie zachwycil... Prezentuje sie jakby gorzej, nie mowie o grafice, ale o animacjach. No nic trzeba poczekac na lepsza jakosc gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tym filmiku przynajmniej cos widac.

W 3:45 w koncu widac, ze zawodnik potrafi opanowac gorne podanie(przyjecie na klate). Po tamtym filmiku byl troche zwiedziony, ten mnie juz naprostowal, chociaz zdarzaja sie drobne bledy jest jeszcze lepiej niz w 10.

Give me the demo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa11_kuba.jpg

Według mnie świetny wybór piłkarza na okładkę... Kuba to najlepszy obecnie polski piłkarz, jako jedyny się jeszcze stara na boisku bo to co ostatnio gra reszta to jest DRAMAT!!

Edytowane przez TED8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra obrony na tym filmiku kuleje. Generalnie mnie to nie dziwi, bo chlopaki co rok pieprza jakis elemenet gry by rok pozniej moc go poprawic dziekujac fanom za wskazowki.

No i dalej po oddanym strzale gdzie pilka znajduje sie juz na trybunach bramkarz przyjmuje poze jakby siedzial na widzialnym tylko jemu kiblu.

No i mam nadzieje, ze to tylko przez ustawienie kamery, bo ja nadal nie widze ławki rezerowej i trenera !

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie drażni w Fifie

http://www.youtube.com/watch?v=STq715KKcyE

Pominę już fakt, że piłkarze wyglądają jak plastelinowe ludziki z kreskówki, a murawa jak kawałek dykty pomazany markerem i skupie się na samej rozgrywce.

0:24 - zawodnik "mielił" w miejscu zanim skręcił w prawo

1:09 - czy tylko ja widzę, jak zawodnik przed samym podaniem "przejeżdża" jakieś pół metra do przodu?

1:33 - bramkarz chyba wszedł na steper

2:03 - może ja się nie znam, ale na boisku leży chyba Pique

2:10-2:12 - fajnie chodzi, jak po bieżni.

2:08 - bramka jak w meczu amatorów. Po takim babolu Cech chyba usiadł by na ławce rezerwowych.

5:38 - dlaczego przy strzale, bramkarz ślizga się po boisku

Różnica w rozgrywce pomiędzy Pesem a Fifą jest taka, że w pesie animacje zawsze dogrywane są do końca, stąd efekt opóźnienia, natomiast Fifa urywa animację, aby uruchomić nową.

Niemniej żadna z produkcji nie jest pozbawiona błędów.

Każdy wybierze to, co mu bardziej pasuje i co lubi.

Pozdrawiam

Ps. W temacie Pro Evolution Soccer 2011 napisałem, co mnie drażni w grze od Konami. Obiektywnie!

Edytowane przez agPHANTOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda. I jeszcze duzy problem z cieniami jest, cien stadionu nie laczy sie z cieniem zawodnika, a cien zawodnika zniaka przed cieniem stadionu. A niektore animacje sa zbyt przyspieszone.

W tym pierwszym filmiku w 0:19 zawodnik odbiera pilke, robi krok do przodu pilka zostaje z tylu z miedzy nogami, animacja sie lamie i pilka nagle pojawia sie przed nogami i zawodnik ja zaczyna prowadzic.

Co do plastikowosci graczy bym sie zbytnio nie rozpedzal, bo Fabio i Fernando z WC2010 sie z tym nie zgadzaja:

651A0001_1_JPEG_SCREENSHOT_PAe.jpg

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest demo i zawiera błędy! Rutter mówił w ostatnich dniach, że gra gotowa jest w 80%.

Czekajmy na demo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda. I jeszcze duzy problem z cieniami jest, cien stadionu nie laczy sie z cieniem zawodnika, a cien zawodnika zniaka przed cieniem stadionu. A niektore animacje sa zbyt przyspieszone.

W tym pierwszym filmiku w 0:19 zawodnik odbiera pilke, robi krok do przodu pilka zostaje z tylu z miedzy nogami, animacja sie lamie i pilka nagle pojawia sie przed nogami i zawodnik ja zaczyna prowadzic.

Co do plastikowosci graczy bym sie zbytnio nie rozpedzal, bo Fabio i Fernando z WC2010 sie z tym nie zgadzaja:

651A0001_1_JPEG_SCREENSHOT_PAe.jpg

ty i kolega wyzej do domu, wypowiadaja sie osoby co woogole nie maja pojecia o grze w fifie, wracac na podworko pozbierac kredki, widzielismy gre skonczona w ilus tam procentach, jednak dzieci nie zrozumieja tego, wiekszosc zauwazonych bledow zostanie naprawiona, animacja super , widac juz roznice wzgledem fify 10 , nie ma to jak negatywnie oceniac czegos czego nie widzialo sie na oczy, po jakims filmiku z youtuba po grze ktora zostanie wydana za jakis czas, smutne :( koledzy ile zagraliscie meczy online, ile razy byliscie na turniejach lanowych? kto wam dal prawo oceniac produkt? kto? jalim prawem, jestescie dla mnie zalosni, nic nie znaczace pionki, a jesli wam starczy odwagi to zapraszam na gre , moj nick to zizikus, czy jestescie w stanie przyjac publicznie wyzwanie?

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ile zagraliscie meczy online, ile razy byliscie na turniejach lanowych? kto wam dal prawo oceniac produkt? kto?

17 meczy rankingowych, passa 15

kilkaset meczy nierankingowych

okolo 800 meczy w mistrzostwach wirtualnych klubow

Swietym prawem fora dyskusujnego, jest mozliwosc wypowiadania sie. Dla mnie tez jestes zalosny, kolejny przyklad jak to ludzi sie ocenia z gory, slowo krytyki rowna sie temu ze osoba nigdy nie grala w fife...

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napinajcie się.

Ja tak z innej beczki. Macie może ktoś tą okładkę z Błaszczykowskim w super wielkiej rozdzielczości, a i jeszcze logo FIFA 11 także w jak największej rozdzielczości. 

Szukałem sam ale niestety wszystko w malutkiej rozdzielczości. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 meczy rankingowych, passa 15

kilkaset meczy nierankingowych

okolo 800 meczy w mistrzostwach wirtualnych klubow

Swietym prawem fora dyskusujnego, jest mozliwosc wypowiadania sie. Dla mnie tez jestes zalosny, kolejny przyklad jak to ludzi sie ocenia z gory, slowo krytyki rowna sie temu ze osoba nigdy nie grala w fife...

jak kupisz fifke to chetnie zagram :) P.S. Average Opponent Level 4.8 sredni poziom twoich przeciwnikow imponuje, nie ma co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty i kolega wyzej do domu, wypowiadaja sie osoby co woogole nie maja pojecia o grze w fifie, wracac na podworko pozbierac kredki, widzielismy gre skonczona w ilus tam procentach, jednak dzieci nie zrozumieja tego, wiekszosc zauwazonych bledow zostanie naprawiona, animacja super , widac juz roznice wzgledem fify 10 , nie ma to jak negatywnie oceniac czegos czego nie widzialo sie na oczy, po jakims filmiku z youtuba po grze ktora zostanie wydana za jakis czas, smutne :( koledzy ile zagraliscie meczy online, ile razy byliscie na turniejach lanowych? kto wam dal prawo oceniac produkt? kto? jalim prawem, jestescie dla mnie zalosni, nic nie znaczace pionki, a jesli wam starczy odwagi to zapraszam na gre , moj nick to zizikus, czy jestescie w stanie przyjac publicznie wyzwanie?

Po pierwsze nie nazywaj mnie dzieciakiem [Ciach] bo na pewno jesteś młodszy ode mnie.

Po drugie, żadne tam turnieje nie grałem, bo aż tak mnie ta gra nie kręci, ale rozegrałem setki meczów w Mistrzostwach wirtualnych klubów i widziałem różne "rodzynki" w grze, np. przyspieszająca piłka przy końcowych liniach boiska lub bramkarz wpuszczający szmaty z 50 metrów i inne tego typu. Że ty jesteś zaślepionym fanboyem, to już twój problem.

Wyzwania nie przyjmę z prostego powodu - gdy wbiłem platynę, grę sprzedałem i Fify nie mam już od dobrych kilku miesięcy.

A na przyszłość waż słowa i nie cwaniakuj przez internet.

Tyle w temacie!

Edytowane przez 1908borsuk
Pany bez kłótni -nie obrażamy nikogo-trzymać poziom wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja rozładuje napięcie następnym gameplayem

na początku mozemy sobie wyjsc z tunelu suuuuuuper xD must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja rozładuje napięcie następnym gameplayem

na początku mozemy sobie wyjsc z tunelu suuuuuuper xD must have

zdecydowanie mniejszy pingpong niz w 10 co z kolei bedzie bolaczka nowego PESa (wystarczy porownac filmiki i policzyc ilosc celnych podan na jednym i drugim w jakims przedziale czasowym).

Co do szmat z kilkudziesieciu metrow to jest to element realizmu, bo sorry ale w realu tez zdarzaja sie takie kuriozalne gole. Chociazby ostatnio angielskiego bramkarza na MS.

Mam nadzieje, ze poprawia gre obroncow, bo dla mnie poki co kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz fifke to chetnie zagram :) P.S. Average Opponent Level 4.8 sredni poziom twoich przeciwnikow imponuje, nie ma co

Rownie dobrze moglbym grac, mecze rankingowe i miec wysoki lvl przeciwnika, tylko nie mam ochoty grac z takimi dzieciakami jak ty, ale nie martw sie mi tez zaimponowales.

Co do gameplayu, tutaj nie wiem czy to zalezy od gracza, a moze od tego, zmienili szybkosc gry, ale gra jest spokojniejsza i wolniejsza, co sie lepiej prezentuje. Szkoda tylko, ze te gameplay'e sa w tak niskiej jakosci.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie nazywaj mnie dzieciakiem szczylu, bo na pewno jesteś młodszy ode mnie.

Po drugie, żadne tam turnieje nie grałem, bo aż tak mnie ta gra nie kręci, ale rozegrałem setki meczów w Mistrzostwach wirtualnych klubów i widziałem różne "rodzynki" w grze, np. przyspieszająca piłka przy końcowych liniach boiska lub bramkarz wpuszczający szmaty z 50 metrów i inne tego typu. Że ty jesteś zaślepionym fanboyem, to już twój problem.

Wyzwania nie przyjmę z prostego powodu - gdy wbiłem platynę, grę sprzedałem i Fify nie mam już od dobrych kilku miesięcy.

A na przyszłość waż słowa i nie cwaniakuj przez internet.

Tyle w temacie!

napewno mlodszy? kolego nie wiesz nic o mnie (gralem w fife w 94roku i juz jajka mialem owlosione, wiec pare wiosen mam juz za soba :) ) , ale spoko, mozemy sie jak dzieciaki sprzeczac, napinac przez net ale nie o to chodzi, oczywiscie wyzwanie jest otwarte w fifie 11, jezeli kupisz tego "babola"

Rownie dobrze moglbym grac, mecze rankingowe i miec wysoki lvl przeciwnika, tylko nie mam ochoty grac z takimi dzieciakami jak ty, ale nie martw sie mi tez zaimponowales.

Co do gameplayu, tutaj nie wiem czy to zalezy od gracza, a moze od tego, zmienili szybkosc gry, ale gra jest spokojniejsza i wolniejsza, co sie lepiej prezentuje. Szkoda tylko, ze te gameplay'e sa w tak niskiej jakosci.

mi sie wydaje ze jest troszke szybsza , ale moze przez to ze ogladam na malym ekranie bynajmniej ja to tak odbieram

Edytowane przez 1908borsuk
gralem w fife w 94roku i juz jajka mialem owlosione- kogo to obchodzi , trzymaj poziom wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba ; )))) na pewno bedzie lepsza od 10 , w ktora i tak mi sie dobrze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle co roku kupuję nową edycję tego tasiemca. I tym razem to zrobię. Przede wszystkim, od czasów FIFY 09 producenci cały czas ją bardzo dobrze ulepszają, niewprowadzając żadnych gwałtownych i nieprzemyślanych pomysłów. Teraz Pro Passing, które miało bardzo utrudnić rozgrywkę właściwie ją tylko skieruje bardziej do realizmu co mnie cieszy. Personality Plus tym bardziej, fajne są te rozpoznawalne zwody gwiazd (ciekawe czy wrzucą trik Van Persiego z meczu z Interem, sezon 07/08 http://www.youtube.com/watch?v=ATqevPAyi88 0:36) . Może złoże pre-ordera, a jak nie, to zakupię w MM 2 dni przed premierą (jak zwykle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej się podoba analogowy sprint - to może być świetna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flisek chodzi ci o trick z 36 sekundy z tego filmiku? Bo jesli tak to on juz jest w fifie 10 :)

I o co chodzi z analogowym sprintem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flisek chodzi ci o trick z 36 sekundy z tego filmiku? Bo jesli tak to on juz jest w fifie 10 :)

I o co chodzi z analogowym sprintem?

Tak, ten Van Persiego, gdzie przekłada piłke za nogą. Wiesz może jak takie cudo wykonać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o co chodzi z analogowym sprintem?

Analogowy sprint - szybkość zależy od siły nacisku na klawisz odpowiedzialny za sprint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś takiego jak już zastosowano w "ścigankach"?

Wsumie fajne będzie można wyrególować tempo biegu żeby móc np. minąć obrońcę biegnącego obok zwodem do środka. Bo w Fifa 10 to zazwyczaj obrońca biegł równo i wybijał piłkę.

Apropo. Widać, że ciśnienie na nową kopankę od Elektroników jest coraz większe bo wszędzie się o tej grze mówi. Ja już od miesiąca nie mogę grać w nic innego  :D

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×