Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wolelem sie upewnic z tym biegiem, bo tak wlasnie to zrozumialem, a nie slyszalem zeby mieli cos takiego wprowadzic. Mi czego takiego wlasnie brakowalo w grach pilkarskich.

Flisek, jesli dobrze moje oczy widzialy to chyba on zrobil to:

http://www.easports.com/media/play/video/32206662

I to sie robi 2x na ukos(w zaleznosci o kierunku tricku) w tyl(czyli kierunek przeciwny do tego w ktorym stoimy)

Jesli zrobil tam jakis inny zwod to cie przepraszam za zamieszanie, ale na to mi wygladalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi. Czy warto kupować Fifę 11? Chodzi mi o to, żebyście mi powiedzieli, czy Fifa 10 jest fajna i czy było warto ją kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi. Czy warto kupować Fifę 11? Chodzi mi o to, żebyście mi powiedzieli, czy Fifa 10 jest fajna i czy było warto ją kupować.

Przeczytaj swoją wypowiedź i przetłumacz o co Ci chodzi  :thumbsup:.

A tak zupełnie poważnie to nie wiemy jak będzie wyglądała Fifa z numerkiem 11 bo najzwyczajniej w świecie jeszcze jej nie ma  :biggrin:(demo 16 września).

Fifa 10 moim zdaniem i zdaniem wielu milionów ludzi, którzy tą grę kupili była świetna i nie żałuje ani złotówki zapłaconej za Fifę 10. 

Jeśli ktoś lubi gry piłkarskie to napewno Fifa 11 też zagości u niego w konsoli. To Ty musisz wiedzieć czy taka gra Ci pasuje. Pooglądaj filmiki poczytaj recenzję i poczekaj do 16 września. 

A potem będziesz wiedział. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11 moim zdaniem bardzo(każdy to słowo rozumie inaczej ;) ) różnić się od poprzedniczki nie będzie. Dlatego raczej zdecyduje się wstrzymać aż do FIFA 12 gdzie będzie można liczyć choć na godne odwzorowanie polskich stadionów. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie personality+, pro passing(mam nadzieje ze to nie tylko marketingowy belkot) oraz poprawiona walka cialem to wystarczajacy powod, zeby sie nie wstrzymywac z kupnem. Ponadto poprawione tryby gry jak manager mode, no i w koncu caly ten creation center na wzor edit mode w pesie.

Jak dla mnie z tego co tworcy mowia jest sporo nowosci, godnych sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwazniejsze bedzie to, ze zostaly poprawione bledy w samej rozgrywce a mianowicie bramkarze ktorzy wpuszczali kazdy lob, co mnie wprowadzalo do mega wkurzenia jak kolesie caly czas zdobywali w taki sposob bramki.

Poza tym bardzo fajnie ze istnieje mozliwosc grania bramkarzem. Te cale passing pro i personality + nie wiem, narazie nie oczekuje od tego wiele. Te personality + moze nie byc az tak zauwazalne natomiast passing pro, mysle, ze po kilku godzinach grania to bedzie normalne.

Fifa world cup 2010 byla juz naprawde fenomenalna, poprawiono bramkarza oraz grafike. Pomimo malych ulepszen juz gralo mi sie swietnie zatem Fifa 11 podejzewam ze juz bedzie bardzo bardzo bardzo dobra. Co rok jak gram w fife od wielu wielu lat zawsze jest cos w nowej wersji co mnie cieszy. Pojawiaja sie czesto bugi ktorej umozliwiaja latwe zdobywanie bramek i to mnie boli. Albo bugi co mozna z roznego bramke strzelac, albo z daleka albo wlasnie lobowanie bramkarza ale juz przykladowo w World Cupie nowym bylo wszystko w zasadzie ok.

Licze ze bede mial fajna i dluga zabawe z Fifka 11 

Edytowane przez yahooo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiaja sie czesto bugi ktorej umozliwiaja latwe zdobywanie bramek i to mnie boli. Albo bugi co mozna z roznego bramke strzelac, albo z daleka albo wlasnie lobowanie bramkarza ale juz przykladowo w World Cupie nowym bylo wszystko w zasadzie ok.

Rozumiem o co Ci chodzi ale czasem jeżeli bramkarz zrobi jakiegoś klopsa to jest nawet dobre bo w normalnym futbolu każdy bramkarz nie ustrzega się błędów.

Przyrowski w tamtym sezonie jak przyjął piłkę, Boruc na reprezentacji z Irlandią to samo. Trzy lata temu bodajże Hajto strzelił gola z połowy boiska w tym sezonie Przyrowski też dał się już ładnie przelobować. Reina w meczu z Arsenalem ostatnio... Pawełek w meczu wisły z Ruchem to już wogóle klapa.

Także jestem za klopsami bramkarzy w Fifa 11 ale żeby nie zdażało się to im nagminnie...  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje :) bledy bramkarzy fajna sprawa jak przepusci miedzy nogami itp. 

Ale mi chodzi o wlasnie nagminne wychodzenie z bramki oraz totalna bezradnosc przy lobowaniu.

Byla jeszcz w sumie taki bug ze strzelajac podaniem 90% strzalow a raczej podań lądowało w bramce.

Ale jak mowie zostalo poprawionych sporo takich rzeczy co mnie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawionych pytanie kosztem czego?

W to, ze EA cos spieprzy specjalnie to jestem niemal przekonany. Rok temu mieli poprawic bramkarzy po wydaniu dema, w finalnej wersji i nie zrobili nic.

W tym pewnie tez beda czekac nas takie niespodzianki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tego sie boje. Ze jedno naprawia a cos innego zepsuja. Ale mam nadzieje ze tak nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawionych pytanie kosztem czego?

W to, ze EA cos spieprzy specjalnie to jestem niemal przekonany. Rok temu mieli poprawic bramkarzy po wydaniu dema, w finalnej wersji i nie zrobili nic.

W tym pewnie tez beda czekac nas takie niespodzianki :/

Nie ryj się już. Zagrasz w demo to będziesz płakał. dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ryj się już. Zagrasz w demo to będziesz płakał. dry.gif

Problem gosciu z fifa polega na tym, ze wiekszosc bledow wylapujesz nie po demie a po dluzszym obcowaniu z gra, bo to wtedy dopiero pewne rzeczy zaczynaja irytowac. kiedy to pierwsze wrazenie jest juz za Toba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będziesz lamentował jak zagrasz i wychwycisz te wszystkie błędy ok ? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi fakt, że podobno zepsuli strzały z dystansu jakie były w FIFA World Cup :/ Nie były tak przegięte jak w PES, ale jednak czasem udawało się ładną bramkę strzelić. No nic, zobaczymy. Gra zamówiona tak czy inaczej, wierzę w EA, zresztą odkąd mam ps3 to się na nich nie zawiodłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec dzięki za ten filmik :thumbsup:.

Pokazuje on tylko, że w nowej Fifie gdy przegrywasz lepiej wpuść nawet słabszego zawodnika z ławki niż masz trzymać podmęczonego. Jedna prostopadła piłka na podmęczonych obrońców i sukces. Super, że o tym pomyśleli. Oby także strzały zawodników po 50 metrowym sprincie nie były tak "soczyste" jak te z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych , którzy często grali w karierze. Jak wiadomo PES zabrał licencjonowane puchary do siebie LM , LE no i pytanie jest takie czy w FIFA 10 były fajnie odwzorowane te puchary nie na licencji? Bodajże Puchar Europy i coś jeszcze , teraz nie pamiętam. Czy rozgrywka była taka jak w prawdziwych pucharach? Czyli wyjście z grupy itd itd? Pytam ponieważ w FIFA 11 mam zamiar więcej poświęcić karierze ale ONLINE i tak THE BEST :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko jest tak samo jak w prawdziwej LM czy LE, tylko, że bez oficjalnej nazwy, także nie musisz się martwić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preorder złożony. Mam nadzieję, ze w 11-ce bedzie lepiej niż w 09, 10 taka jakaś dziwna dla mnie byla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że będzie pięknie,gdy nie będzie podań "ping pong" i beznadziejnych lobów i przy tym uciekinierzy z multi zostaną karani,naprawdę gra na długie miesiące :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej gra obrony kuleje.

Dodatkowo animacja troche kuje w oczy. Obroncy zawsze maja wzrok skierowany ku pilce. Zaden nawet glowy nie odwroci by spojrzec czy ktorys z przeciwnikow za nim przypadkiem nie stoi.

No nic, dwa tygodnie do demka i zobaczymy co i jak.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej gra obrony kuleje.

Dodatkowo animacja troche kuje w oczy. Obroncy zawsze maja wzrok skierowany ku pilce. Zaden nawet glowy nie odwroci by spojrzec czy ktorys z przeciwnikow za nim przypadkiem nie stoi.

No nic, dwa tygodnie do demka i zobaczymy co i jak.

nie ma to jak po filmiku ocenic gre obronna, LOL, zagramy sprawdzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×