Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie moment, kiedy arbiter dolicza minutę i kończy mecz odrazu...

A nie wiem gdzie kolega SmaleC widzi ludzi na ławkach rezerwowych jak one dalej są puste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 10 siedzacych nie bylo

lawki.jpg

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zauważyłem. Może dodadzą, bo to jest animacja, a animacje mają poprawiać :) Albo chodzi o to że wychodzą dopiero :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już w tym temacie linki do różnych zbiorów przyśpiewek i sam też szukałem na własną rękę ale szukam nadal ciekawych zbiorów dźwięków i przyśpiewek (najbardziej interesują mnie przyśpiewki najpopularniejszych zagranicznych klubów).

Z góry dzięki za linki! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało mnie obchodzi ławka rezerwowych, chce by wreszcie były piękne bramki spoza  szesnatki. W 10 leci piłka prosto w okienko, a tu bramkarz się rzuca i wybija (a czasem nawet łapie) bombe. Tak nie może być. Do tego mam wrażenie że boisko w fifie jest za małe, strasznie trudno(wręcz niemożliwie) wypracowac akcje górnym podaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie moment, kiedy arbiter dolicza minutę i kończy mecz odrazu...

A nie wiem gdzie kolega SmaleC widzi ludzi na ławkach rezerwowych jak one dalej są puste?

Pewnie był nastawiony krótki czas meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało mnie obchodzi ławka rezerwowych, chce by wreszcie były piękne bramki spoza  szesnatki. W 10 leci piłka prosto w okienko, a tu bramkarz się rzuca i wybija (a czasem nawet łapie) bombe. Tak nie może być. Do tego mam wrażenie że boisko w fifie jest za małe, strasznie trudno(wręcz niemożliwie) wypracowac akcje górnym podaniem

Zobaczymy, weź pod uwagę ze ci co grali to mogli być słaby gracze :) Nie ma co oceniać gameplaya, poczekajmy na demko to zobaczymy jak się gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie troszke inne. Czy na oficjalnym gameplay'u który tutaj zapostowałem zobaczyliśmy nowy trick od 2:09 do 2:11?

Bo jak dobrze pamiętam to we wcześniejszych Fifach nie ma takiego "ruchu".

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tego nie bylo, w sumie to prawie ten sam ruch co polkole prawa galka od lewej do pwawej, ale na plasko nie na ukos wychodzace.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w tym roku temat fify mnie nie interesuje bo jest za duzo scigalek do obadania. Jednak od czasu do czasu zerkne i tutaj. Zaciekawilo mnie pytanie kolegi o to ze niby kupienie gry z drugiej reki bedzie mialo jakies wady. To jest jakas paranoja!! Online Pass. Cos widze ze to bedzie jeden z najwiekszych problemow nowoczesnego grania. Gdyby gracze nie chceli rynku wtornego to zapewne by go nie bylo. Osoba ktora kupi sobie gre z tak zwanej drugiej reki bedzie jednak mogla zagrac online... gdy zaplaci za dostep do netu. Paranoja! na fife sie obrazilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos widze ze to bedzie jeden z najwiekszych problemow nowoczesnego grania. Gdyby gracze nie chceli rynku wtornego to zapewne by go nie bylo.

Faktycznie to jest problem, ale nie zgodzę się, że rynek wtórny zależy tylko od graczy. Owszem, to oni stworzyli taką potrzebę jako konsumenci, ale czy dziwi Cię, że twórcy gry chcą zarobić? Dla nich, kiedy gra przechodzi od 1 właściciela do kolejnych rąk (powiedzmy 4 razy) tracą równowartość 4 produktów. To także problem. Oczywiście nie usprawiedliwiam, ale widzę w tych działaniach logikę zgodną z prawami rynku, niestety..

Edytowane przez Rotting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to jest problem, ale nie zgodzę się, że rynek wtórny zależy tylko od graczy. Owszem, to oni stworzyli taką potrzebę jako konsumenci, ale czy dziwi Cię, że twórcy gry chcą zarobić? Dla nich, kiedy gra przechodzi od 1 właściciela do kolejnych rąk (powiedzmy 4 razy) tracą równowartość 4 produktów. To także problem. Oczywiście nie usprawiedliwiam, ale widzę w tych działaniach logikę zgodną z prawami rynku, niestety..

logike? tu nie ma żadnej logiki, w prawie każdej dziedzinie sa produkty używane. W porównaniu cen z UK czy US, do Polskich to paranoja. Dlatego powstały takie serwisy jak gt(nie bede podawać pełnej nazwy by nie reklamowac). Rynek coraz bardziej robi się skąpy, moze najpierw by zastanowili się, dlaczego jest taki duży popyt na gry z "second hand".

Ale panów z EA to nie obchodzi, wydadzą nową fife, poprawią to i owo, składy zmienia i wezmą za to pieniądze, bo ta gra napewno sie sprzeda, to nie ma bata na mariole. 

I koło się zamyka, gracze bedą wkur... a panowie z EA wykarmią swoje dzieci i pojadą sobie na wakacje. Niedługo jak gry używane będą traktować jak piractwo, właśnie dlatego moim zdaniem cyfrowa dystrybucja powinna być tylko dodatkiem. Jeżeli ktoś to przeczytał w całosci to jest niezły xD

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tworzycie jakieś śmieszne problemy, ale taka jest polska mentalność. Przecież nikt z wam nie karze kupować nowej gry, możecie kupić z drugiej ręki. W przypadku fify i gier od EA jak pierwszy właściciel nie wklepał online pass to cacy, a jak wklepał to nic straconego - możesz nabyć samego online pass w cyfrowej dystrybucji. No i samym online człowiek nie żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 180zł to dość drogo, ale gdybyś wymyślił grę wiadomo, że chciałbyś jak najwięcej na niej zarobić. W sumie nie tylko z gry, z wszystkiego chce się wyciągnąć jak największy pieniądz. Zawsze były "second handy" ale co to za problem dokupić sam kod? (Nie wiem ile będzie kosztować, ale na pewno mniej niż sama gra). Ludzie będą sprzedawać w takim razie fifkę taniej (jak zużyją kod), a ty za zaoszczędzone pieniądze kupisz passa :) Nie róbcie problemów :P Fifa jest warta takiej ceny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tworzycie jakieś śmieszne problemy, ale taka jest polska mentalność. Przecież nikt z wam nie karze kupować nowej gry, możecie kupić z drugiej ręki. W przypadku fify i gier od EA jak pierwszy właściciel nie wklepał online pass to cacy, a jak wklepał to nic straconego - możesz nabyć samego online pass w cyfrowej dystrybucji. No i samym online człowiek nie żyje.

Posłuchaj się kolego  dry.gif.

To to samo jak kupisz sobie gierke i kupisz jeszcze tego zasranego passa. Wydasz pewnie tyle co za nówkę... :confused:

A on-line w Fifie to AŻ on-line i nie odzywaj się bo zadziałałeś mi na nerwy bardziej niż dzisiejsza pogoda :down:.

Kto gra w Fifę to wie, że sama kariera kiedyś się znudzi, a turniej w Fifę to bajka.

A co do mentalności wyjedź wp***u i nie wracaj  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj się kolego dry.gif.

To to samo jak kupisz sobie gierke i kupisz jeszcze tego zasranego passa. Wydasz pewnie tyle co za nówkę... :confused:

A on-line w Fifie to AŻ on-line i nie odzywaj się bo zadziałałeś mi na nerwy bardziej niż dzisiejsza pogoda :down:.

Kto gra w Fifę to wie, że sama kariera kiedyś się znudzi, a turniej w Fifę to bajka.

A co do mentalności wyjedź wp***u i nie wracaj :thumbsup:

słuchaj gościu, uraziłem twoją ambicję? Hehehe ja nie mam problemów z jakimiś passami do gry online, jak chcesz komuś podziękować za taki stan rzeczy to proponuje piratów (na wszystkie platformy). A wyjechać to możesz Ty - proponuje jakieś ciepłe klimaty. Będziesz miał spokój z pogodą... :biggrin:

wole online pass niż mikropłatności, chyba wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki :) i tak każdy z nas kupi raczej oryginał. Fakt że mogli tego nie robić, ale wiadomo, chcą zarobić jak najwięcej :/

Luzik :D

EDIT:lit.

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o piratach na kompa bo wiadomo, że EA olewa wersję PC od paru lat (te zapowiedz, że znowu będzie tak jak dawniej jakoś nie mogę w to uwierzyć...) tylko o tym, że znowu chcą się we wzystko wmieszać i robić więszką kasę. Dla mnie to Z Ł O D Z I E J S T W O!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko wygląda nieźle. Jeśli pójdą w stronę mechaniki rozgrywki z WC 2010 to naprawdę będzie dobrze, Jak na razie jestem tylko rozczarowany nowym systemem podań. Obejrzałem kilka gameplay'ów i nie widzę, żeby ten przeklęty ping-pong z 10-ki został wyeliminowany. Cóż, może czuć to dopiero jak trzyma się pada w łapie. Najważniejsze są jednak kary online dla lamerów, którzy zwiewali z meczów rankingowych! Lamy - wasz czas się skończył!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko wygląda nieźle. Jeśli pójdą w stronę mechaniki rozgrywki z WC 2010 to naprawdę będzie dobrze, Jak na razie jestem tylko rozczarowany nowym systemem podań. Obejrzałem kilka gameplay'ów i nie widzę, żeby ten przeklęty ping-pong z 10-ki został wyeliminowany. Cóż, może czuć to dopiero jak trzyma się pada w łapie. Najważniejsze są jednak kary online dla lamerów, którzy zwiewali z meczów rankingowych! Lamy - wasz czas się skończył!

Wystarczylo ze by dali 20 min bana na gre online przy wyjsciu z meczu, jak ktos musi wyjsci i zakonczyc gre to i tak przeciez nie odczuje tego, bo go w tym czasie(trwajacej blokady) zwyczajnie nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo ze by dali 20 min bana na gre online przy wyjsciu z meczu, jak ktos musi wyjsci i zakonczyc gre to i tak przeciez nie odczuje tego, bo go w tym czasie(trwajacej blokady) zwyczajnie nie bedzie.

Wydaje mi się jednak że to by nie pomogło. Wychodzili by i po 20 minutach wracali. Wkur***ące jest jak ty się starasz, cieszysz się z bramki, a koleś się rozłącza...

Kary dla lamusów :D!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to pisałem i nie myliłem się :)

Powoływałem się na FIFA Informer, tak więc źródło raczej wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie...

preorderowcy mieli dostać dostęp do tego edytorka. Zamówiłem w ... i nic nie dostałem. A jak u Was?

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×