Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróćcie uwagę na drugi filmik dodany przez SmaleC.

Jak sędzia pokazuje rzut z autu... :confused:

Mianowicie pokazuje, że piłkarze Barcy wybili piłkę i zaczynają piłkarze Chelsea ale i tak zaczynają katalończycy. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmaleC - wielkie dzięki za filmiki :) 16 września przekonam się ostatecznie czy warto złożyć pre-order, choć i tak w głębi jestem przekonany ze kupie :) Zapowiada się fantastycznie. Ja już ustaliłem co, jak i kim będe grał :D

Kariera - Tottenham

Be a star - sobą :)

Be a goalkeeper - Artur Boruc (Po odzyskaniu formy)

Pozdro, czekamy na 1 Października :)

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy fifa 11 bedzie miała kod który odblokowuje multiplayer? by nie mozna było nabywac gier z 2 ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy fifa 11 bedzie miała kod który odblokowuje multiplayer? by nie mozna było nabywac gier z 2 ręki?

tak, fifa 11 będzie miała online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złodziejstwo, niedługo sie bedzie placic za przejscie gry 2. raz. jezeli gra na starcie bedzie kosztowac 200 zł to sobie odpuszcze w dniu premiery -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złodziejstwo, niedługo sie bedzie placic za przejscie gry 2. raz. jezeli gra na starcie bedzie kosztowac 200 zł to sobie odpuszcze w dniu premiery -.-

Ale jesli dadza cene jak w przypadku fify10 to nie bedzie to przeszkadzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*** mać, czy oni muszą zawsze coś odjąć. W WC dodali rezerwowych, a teraz znowu ławki są puste... Żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*** mać, czy oni muszą zawsze coś odjąć. W WC dodali rezerwowych, a teraz znowu ławki są puste... Żal...

Nie gorączkuj się tak :) To tylko trailer. Nawet nie demo, do pełnej wersji jest jeszcze CAŁY MIESIĄC!!! W tym czasie mogą zrobić ławkę rezerwowych i sto innych różnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się tak :) To tylko trailer. Nawet nie demo, do pełnej wersji jest jeszcze CAŁY MIESIĄC!!! W tym czasie mogą zrobić ławkę rezerwowych i sto innych różnych rzeczy.

Łoj to się powoli zaczynam rozczarowywać. Puste ławki to mały szok dla mnie. A może ktoś powiedzieć czy ubrania się brudzą? Ja wiem, że to pierdoły, ale lubię jak takie rzeczy są. Nie sądzę, żeby zabierało to ogrom mocy konsolowej. No i chciałbym, żeby do rzutu z autu zawodnik podbiegał, a nie kat-scenki i nagle wszyscy stoją na miejscach... no długą listę życzeń bym stworzył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj to się powoli zaczynam rozczarowywać. Puste ławki to mały szok dla mnie. A może ktoś powiedzieć czy ubrania się brudzą? Ja wiem, że to pierdoły, ale lubię jak takie rzeczy są. Nie sądzę, żeby zabierało to ogrom mocy konsolowej. No i chciałbym, żeby do rzutu z autu zawodnik podbiegał, a nie kat-scenki i nagle wszyscy stoją na miejscach... no długą listę życzeń bym stworzył :)

Gdzieś chyba czytałem ze w deszczu ubrania mają się brudzić ale pewien nie jestem. Co do urywania scenki to niby fajne, ale pomyśl ile razy śpiesząc się tapujesz X żeby już zagrać ;) Oczywiście ja jestem za :) Ja jeszcze bym dodał żółte kartki dla bramkarzów którzy za długo trzymają piłkę. Tzn. Jak po złapaniu nie wybijasz to najpierw wyświetla się żółty kwadrat na górze, a później automatycznie wybija piłkę, zamiast auto wybijania mogli by dawać kartkę bramkarzowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba czytałem ze w deszczu ubrania mają się brudzić ale pewien nie jestem. Co do urywania scenki to niby fajne, ale pomyśl ile razy śpiesząc się tapujesz X żeby już zagrać ;) Oczywiście ja jestem za :) Ja jeszcze bym dodał żółte kartki dla bramkarzów którzy za długo trzymają piłkę. Tzn. Jak po złapaniu nie wybijasz to najpierw wyświetla się żółty kwadrat na górze, a później automatycznie wybija piłkę, zamiast auto wybijania mogli by dawać kartkę bramkarzowi :)

Co do autów to chodzi mi właśnie o to, że dla przykładu szybko naciskasz X i podbiega najbliższy zawodnik, i możesz od razu grać. No i oczywiście trenerzy przy linii bocznej, bidony i takie tam pierdy, które mogłyby spowodować banana na gębie hyhy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich fanow fify to bedzie na pewno przydatny link(ludziom editujacym PESa tez moze sie przydac)

Pewien pan znany pod nickiem smeltzerinho z forum EA, tworzy chanty, znaczy sie przyspiewki ktorych bedzie mozna uzywac w Fifie11

Tutaj mozna je znalezc:

http://www.4shared.com/dir/u5SQpiCd/sharing.html

Jednak jedna niemila rzecz w tym linku to to, ze nie mozna wszystkiego sciagac na raz jesli nie posiadamy oplaconego konta. Jesli ktosby byl wytrwaly i sciagna wszystko, niech wrzuci na jakis inny server hostujacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem, ale jesli bedzie mozna wrzucac przyspiewki do poszczegolnych okazji to bedzie wspaniale.

Na rozpoczecie meczu jako gospodarze zalozmy liverpoolem beda spiewac You'll never walk alone, a podczas meczu co jakis czas na przemian inne przyspiewki i przyspiewki/melodie po strzeleniu gola.

W sumie to by wystarczylo, zeby stworzyc sobie odpowiedni klimat na boisku.

Jeszcze tylko marzy mi sie wrzucanie wlasnej muzyki do pucharow, tak zeby mozna bylo dac np. hymn ligi mistrzow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem chyba w PSX Extreme, że nie będzie można dzielić się i ściągać innych przyśpiewek. W grę mają wchodzić tylko własne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich fanow fify to bedzie na pewno przydatny link(ludziom editujacym PESa tez moze sie przydac)

Pewien pan znany pod nickiem smeltzerinho z forum EA, tworzy chanty, znaczy sie przyspiewki ktorych bedzie mozna uzywac w Fifie11

Tutaj mozna je znalezc:

http://www.4shared.c...Cd/sharing.html

Jednak jedna niemila rzecz w tym linku to to, ze nie mozna wszystkiego sciagac na raz jesli nie posiadamy oplaconego konta. Jesli ktosby byl wytrwaly i sciagna wszystko, niech wrzuci na jakis inny server hostujacy.

Sprawdziłem, pliki działają bez problemu. Pytanie tylko jak to umieścić w grze? Będzie działało np. w FIFA 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, pliki działają bez problemu. Pytanie tylko jak to umieścić w grze? Będzie działało np. w FIFA 10?

W fife 10 nie można ;> tylko w fifie 11 jest taka opcja żeby dodać własny dzwięk.

Czytałem chyba w PSX Extreme, że nie będzie można dzielić się i ściągać innych przyśpiewek. W grę mają wchodzić tylko własne.

Tzn.? Mam nagrywać przyśpiewki na mikrofonie? Co to za problem dzielić się i ściągać przyśpiewki na PC i wgrywać przez Pendrive na PS3? będzie jako moja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem żeby ktoś dodał okładkę nowej fifki, wiec jest tu:

1202563062b8a3.jpg

Na okładce oczywiście Jakub Błaszczykowski (oprócz jelenia chyba najlepszy piłkarz kadry) no i Kaka (co mnie dziwi, bo formy ostatnio nie ma.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bo parę stron wcześniej przeczytałem o tym, że EA wprowadza kody aby unimożliwić kupno Fify 11 z drugiej ręki. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bo parę stron wcześniej przeczytałem o tym, że EA wprowadza kody aby unimożliwić kupno Fify 11 z drugiej ręki. Prawda to?

Z tego co czytałem to tak ;/ Ale nie jestem pewien na 100% Ja kupuje raczej pre-order wiec nie mam problemu, ale według mnie głupio zrobili. Tym bardziej że Fifa to nie jest gra którą sie zagra raz i sprzedaje tylko raczej się w nią meczy przez długie wieczory :) I tak zarobią na niej dużo siana, a tak każdy musi mieć oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejne złodziejstwo, którym obdarzają nas producenci gier już od paru ładnych lat ale cóż zrobić. Oni wiedzą, że i tak kupimy więc kombinują...   :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mecz nie byl zbytnio grany "pod publike" to ping-pong zostal wyeliminowany, widac sa nowe animacje, zwlaszcza odbioru i zawodnicy nie staraja sie juz wszystkich pilkek odbierac stopa(teraz gdzies tam w ktoyms momencie tego filmiku zawodnik np. zbija pilke udem, a nie podciaga noge, az kolenem sie udezy w szyje), sa czasami bledy animacji przy biegu(nie pamietam, ktora minuta, najwyzej potem dopisze, ale zawodnik wypuszcza pilke i mieli nogami, potem jednak nastepny zawodnik juz ladnie biegnie i ma bardzo dobra animacje prowadzenia pilki) gra jest wolniejsza. Graficznie tez lepiej, mniej plastiku i znacznie przyjemniejsza tekstura trawy, no i siedza ludzie na lawce.

Nic tylko zostalo poczekac na demo.

EDIT:

Brzydki bieg C.Ronaldo 07:50

Ladny bieg Marcelo 08:05

Fakt ze Ronaldo biegl na pelnej pizd*ie i wypuszczal pilke, ale jakosciowo roznica w biegu jest ogromna.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie jest źle :) Trochę dziwny stadion jak na Arsenal, ale na pewno to zmienią ;) Podobają mi się podania, gdzie widać jak specjalnie zagrywane są przed piłkarza, (nie chodzi mi o podanie w uliczkę :P) Ogólnie gameplay mi się podoba, widać że zmiany tylko na lepsze. Doczekać się nie mogę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×