Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie split screena.

Na 100% nie będzie spitscreena? Hehe a ja byłem pewien, że będzie patrząc na ten filmik

Hmmm to teraz nie mam pewności :/

edit : na filmiku w 01:03 wyraźnie można zauważyć, że to gra na jednym ekranie. Czyli jest splitscreen :)

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie będzie spitscreena? Hehe a ja byłem pewien, że będzie patrząc na ten filmik

W recenzjach full wersji, autorzy piszą że zabraknie trybu split screen.

Filmik który wkleiłeś pochodzi z wersji zaprezentowanej na E3 i nie jest to split screen z jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W recenzjach full wersji, autorzy piszą że zabraknie trybu split screen.

Filmik który wkleiłeś pochodzi z wersji zaprezentowanej na E3 i nie jest to split screen z jednej konsoli.

No to wałek nie kupuję :/ Liczyłem na to, że ze swoim kuzynem będę mógł sobie pograć na podzielonym ekranie. Nie rozumiem, dlaczego teraz gry robione pod PS3 tak rzadko posiadają tryb wieloosobowej na podzielonym ekranie? :/ No to kupię GT5 :)

Dziękuję za info!

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ultimie mają już grę !!! 

czy ktoś sprawdzał po empikach czy już jest dostępna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowani grą! Pamiętajcie że dziś ma wyjść recka na głównej str.biggrin.gif - o ile dobrze przeczytałem info ermm.gif pozdrówki.....thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Katowicach grę już mają pod ladą :) Mi wydali ;) Ale jeszcze nie grałem bo nie mam czasu :) Wieczorem zdam relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Katowicach grę już mają pod ladą :) Mi wydali ;) Ale jeszcze nie grałem bo nie mam czasu :) Wieczorem zdam relacje.

To jak pograsz to mów co i jak biggrin.gif bo zastanawiam się nad zamówieniem preordera a chcę wiedzieć czy warto? Czy może lepiej sobie odpuścić. dry.gif Będę wdzięczny za wstawienie owego posta! thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w Saturnie w Gdańsku i nie mieli wystawionego...

a nie wiesz może Stealth91pl kiedy wystawią na półki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, którzy grali już w tą grę :P Czy w Hot Pursuit jest możliwość tuningu pojazdu? (tak jak np. w Underground 2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, którzy grali już w tą grę :P Czy w Hot Pursuit jest możliwość tuningu pojazdu? (tak jak np. w Underground 2)?

Chodź nie grałem. To wydaje mi się że nie ma opcji Tuningu. Z dwóch powodów:

- http://stacjakultura.pl/6,25,16159,_Need_For_Speed_Hot_Pursuit_recenzja_gry,artykul.html zerknij na ocene i '-' na samym dole recenzji.whistling.gif

- w pierwotnym need for speed hot pursuit nie było chyba takiej opcji, tak mi sie wydaje.blink.gif

pozdrówki.biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze NIE MA żadnego tuning. turned.gif

"Gra nie oferuje żadnego tuningu. I dobrze. Po co „poprawiać” coś, co jest bliskie ideałowi." - frag. z recenzji portalu gry.wp.pl happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakby istniał tylko tuning mechaniczny... tak podrasować jeszcze i tak super szybkie autka to byłoby coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak.... ale teraz na przykład w każdym wyścigu online wszyscy maja równe szanse... bierzesz samochód i wszystko zależy od tego na ile dobry jesteś .... tongue.gif i nie ma kombinowania z ustawieniami samochodu bo już dość kombinować można z rozstawianiem kolczatek itp. happy.gif

gra na gry.wp.pl - 10/10. To co śmigamy do sklepu? biggrin.gif ...za 2 dni....dry.gif

Edytowane przez Widmo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba czekać dwóch dni... już dzisiaj gra jest dostępna "legalnie" (nie spod lady) w Empiku ;) ja mam gram i powiem że grafika wymiata !!! Pięknie to wszystko wygląda... jedyne co mi się nie podoba to pokonywanie zakrętów.... ale nawet system zniszczeń wygląda o niebo lepiej niż w Shifcie  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do jutra, mam już informacje, że gra do mnie pędzi :)

Mam nadzieje, że gra sprawdzi się w połączeniu z kierownicą. Smuci mnie w sumie kompletny brak otoczki fabularnej, chociaż z drugiej strony i tak nigdy większej uwagi temu nie poświęcałem, tak czy siak była to jakaś forma mobilizacji, teraz są levele. Oceny dobre, marka wyrobiona, trzeba zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka super, tylko mam problem z trybem sieciowym, tym całym autologiem;/ nie mogę się połączyć, a jak mi się uda to po 3 sekundach zrywa połączenie;/ Tylko nie wiem czy to coś z ich serwerami czy moim netem, co prawda szybkością nie grzeszy, ale do wszystkiego innego starczza, nat 2 jest. Działa wam to dobrze? na razie pozostaje singiel;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kierownicy nie liczyłbym żebyś sobie pograł.... póki co w żadne nfs nie dało się pograć normalnie.... a napewno nie w Hot Pursuit.

Jeżeli chodzi o grę sieciową bez problemu dzisiaj rozegrałem z 5 różnych rodzajów wyścigów i za każdym razem nie miałem żadnego problemu. 

A tak włąśnie podajcie mi swoje loginy z PSN żebym mógł zmgać się z waszymi czasami: mój to: chmuraIV      wysyłajcie proszę zaporszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem moze ze to glupie itp ale jakos nie interesuje sie duzo tą grą a chce wiedziec bez zbednego szukania, o co chodzi dokladniej z tym Autologiem ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój PSN ID : Pro Plejer ( nie śmiejcie się :D) przyjmuje zaproszenia, niedługo pogramy w nowego nfsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten autolog to coś w stylu facebooka:P taki portal społecznościowy gry, przez który grasz po sieci, masz sklep, porównywanie czasów, tabele, zdjęcia itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autolog to świetna sprawa, skłania do masterowania wyników, rywalizcja ze znajomymi, informacje o ich czasach, wynikach, możliwość komentowania, SUPER! W dodatku świetne, piękne samochodu, fajne trasy i jak zwykle genialny soundtrack! Jestem na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie podawać proszę swoje nicki z PSN !!! :) żeby było z kim rywalizować !! FLO jaki jest Twój ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×