Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś odpowiedzieć? Skoro wszyscy maja polskie wersje to chyba moża sprawdzić i komuś napisać?

Da sie zmienic na ang :) tylko wtedy trzeba zmienic język systemowy, bo w grze nie ma możliwości wyboru.

Wie ktoś ile kosztuje dokupienie tej "przepustki" do multi? Bo mam dwa konta z bratem, i tylko jeden kod. Jeśli to kosztuje do 10 zł to mozna by dokupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Czyli w samej grze nie ma możliwości wyboru języka, tylko trzeba zmienić język XMB? Dobrze rozumiem?:P

Online pass'y były na allegro tylko na PC więc nie wiem jak jest z ceną:(

Edytowane przez 222222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Czyli w samej grze nie ma możliwości wyboru języka, tylko trzeba zmienić język XMB? Dobrze rozumiem?:P

Online pass'y były na allegro tylko na PC więc nie wiem jak jest z ceną:(

dobrze rozumiesz ;)

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rozegrać kiedyś, o ustalonej godzinie kilka wyścigów w 8 osób, co wy na to? Ja moge założyć grę ;). podajcie jakieś godziny kiedy wam pasuje to zgadamy termin ( pewnie będzie więcej jak 8 chętnych, także kto pierwszy ten lepszy,chyba że proponujecie inne rozwiązanie ) Ja mam czas cały następny tydzień, we właściwie każdych godzinach od 15:00 w poniedziałek.

Piszcie co o tym myślicie. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macon wyślij mi zaproszenie na PSN. Mój PSNID to Maniako1983. Chętnie skorzystam i pościgam się w 8 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chętnie pogram online w Hot Pursuit !

przysyłajcie zaproszenia

PSN nick: michalxvx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chętnie pogram online w Hot Pursuit !

Przysyłajcie zaproszenia !

nick PSN: michalxvx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że kolega Pro Plejer ma nick adekwatny do umiejętności :P

Kilka czasów naprawdę nieźle wyśrubowałeś, ale nie poddam się tak łatwo :P

Autolog wymiata, mobilizuje do podbijania czasów na lepsze.

Dzisiaj chyba miałem okazję zagrać jedną rundkę z Pro Plejerem i Maniako w policjantów i złodziei ;)

Czym więcej osób w znajomych, tym więcej rekordów do pobicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GregoriusPL - Dodawajcie :D Narazie nie wpisałem przepustki, bo nie wiem jak z bratem to rozwiązemy, ale warto kogos miec na scianie. Porozsyłałem juz paru osobom zaproszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniako - zaproszenie wysłałem już chyba we czwartek z tego co pamiętam :D

Dranzi - no, nie najgorzej mi idzie, ale może dlatego że grałem mase czasu w Burnout'a paradise, prowadzenie samochodu bardzo podobne ;), co do śrubowania czasu to jeszcze pokaże na co mnie stać, przyszły tydzień mam praktycznie wolny, także będzie ostro :) Aha no i co do wyścigów w 8 osób piszcie mi na gg : 299877, mam nadzieje że jakoś to zorganizujemy.

Edit: Ja jestem Pro Plejer jakby ktoś nie wiedział :D

Edytowane przez macon_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy dziś raz w Hot Pursuit, pamiętam to dobrze bo udało mi się Cię złapać hehe :D Fakt faktem szczęście dopisało, ale liczy się fakt! Co do rekordów i czasów to faktycznie czasem jak patrzę na wyniki kolegów to się zastanawiam jak oni mogą wykręcać takie wyniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w Hot Pursuit da się zmienić na manualną skrzynię biegów ?

Z góry dzienx za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzę na wyniki kolegów to się zastanawiam jak oni mogą wykręcać takie wyniki

Flo to samo moge powiedziec o Tobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kilku wyścigach miałem cholerne szczęście, głównie grając policją ;), Od wczoraj od 18:00 nie grałem, także dzisiaj się boje zobaczyć na autologa, jakie czasy pokręciliście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój kod na "instrukcji" do gry, wpiszesz możesz grać on-line, nie to nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w Hot Pursuit da się zmienić na manualną skrzynię biegów ?

Z góry dzienx za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w Hot Pursuit da się zmienić na manualną skrzynię biegów ?

Z góry dzienx za odpowiedź :)

Nie da się, w tej grze nie ma czasu na zmianę biegów ;-) Wczoraj zakupiłem i do dzisiaj mam około 9h, dawno się tak dobrze nie bawiłem przy żadnej grze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gry, ścigam się nie tylko z policją i eliminuje konkurencje, to dlaczego oni dalej za mną jadą, czy też tak mieliście, czterech zawodników ze mną trzech wywaliłem z toru i co są na mecie? Dodatkowo nie ważne jaki samochód wezmę, za diabła nie mogę ich dogonić mają jakieś nieziemskie przyspieszenie i są bezbłędni.

Brakuje mi tez opcji po wyścigu by zobaczyć jaką furą jechał przeciwnik, zwłaszcza ten który zwyciężył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak "wywalisz" przeciwnika to on od razu nie kończy wyścigu, musisz kilka razy porządnie mu przypierniczyć żeby odpadł, z tym przyspieszeniem i bezbłędnością to jest wszystko ok, radze poćwiczyć jazdę ;)

Samochody - przepatrz sobie wszystkie dostępne i bierz ten z największą prędkością, ale też z w miarę dobrym przyspieszeniem, przydaje się bo nie raz podczas wyścigu trzeba zaczynać praktycznie od zerowej prędkości.

Jaką furą jechał przeciwnik - przed wyścigiem łatwo rozpoznać samochody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam mało czasu na granie bo dużo pracuje :(. Ale postaram się w każdym wyścigu być wysoko na liście wyników :). Faktycznie wielu z was ma świetne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że panowie Flo i Dranzi nie marnujecie czasu :D dobre czasy, jutro postaram się pobić, chociaż będzie ciężko xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wierzyć macon_, zawsze tak robię a kolesie po wyeliminowaniu jadą dalej, choć nie jest to łatwe kilka razy trzeba ich rąbnąć.

Dodatkowo ostatnio miałem tak że pozycja zaczęła mi wariować byłem pierwszy a pokazywało że 5, na szczęście na mecie zostało poprawnie zaliczone.

Powinni te bugi poprawić, oraz coś zrobić by AI nie miało zawsze lepszych fur, bo u mnie się to tak prezentuje, czym bym nie jechał oni mają lepsze.

Na starcie tylko jest w miarę normalnie, a później gość wali jak przecinak, zaliczy zderzenie i w mgnieniu oka jest koło mnie mimo że jechałem na nitro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×