Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tą grę lepiej grać na asystach czy na manualu? Gdybym ją kupił to będę grał tylko na padzie. Jak ogólnie ocieniacie tą grę? Czy podobnie się jeździ jak w NFS SHIFT? Ciężko się prowadzi pojazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis o 18 gramy online w NFS HP ;) zapraszam wszystkich psn id: Mateuka , planujemy zagrac 4 na 4 i normalny wyścig w 8 osob :) zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem moją NFS HP

z tyłu pudełka pisze że gra na 720p i 1080p

Krótkie pytanie:

Czy da rade zagrać w tą gre na 1080 czy nie ma szans ?

kolejna ściema ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro właśnie ją dostałeś to jaki problem sobie sprawdzić czy pociągnie na 1080p? Ale nie, lepiej czekać aż ktoś Ci wytłumaczy że coś nie tak z twoją głową.

Odp. Nie pograsz w Full HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli trzeba użyć jakiegoś magicznego sposobu to sory ale próbowałem jakoś to ustawić ale nie umiem. rozumiem że sie nie da i zostawiam temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co posiadaja limitowana edycje-wpisalem kod i mialy byc dodatkowe lepsze auta ,ale jakos ich nie widze - cos trzeba zrobic ,czy nalezy je odblokowac poprzez zdobywanie punktow ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z tego co ja zrozumiałem to limitka daje:

- dwa auta niedostępne w wersji podstawowej (ale chyba trzeba je zdobyć tak jak pozostałe - przez punkty)

- wcześniejszy dostęp do 5-6 aut (pewnie progi punktowe są obniżone).

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w wersji na xo, kupując grę z drugiej ręki trzeba zapłacić 800msp, żeby pograć w multi. W wersji na ps3 też jakoś uprzykrzają życie graczom, którzy kupują gry na rynku wtórnym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądajcie, jak osiągnie 1 000 000 wyświetleń to mamy darmowe DLC, co prawda tylko 3 samochody ale zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie nie wiem czy mam racje ale wydaje mi się że ten NFS jest typową grą pod sieć... ja nie mam neta podłaczonego do konsoli i chyba wiele trace... jak jest z tym single player???

Gre kupiłem w euro rtv agd za 199zł i nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując gre nie mając neta w peesce...

Prosze o wasze opinie..

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją kopię otrzymałem wczoraj, niemniej jednak pograć online będę miał okazję dopiero mniej więcej od 6 grudnia. Ale śmiało możecie dodawać mnie do znajomych:

PSN ID: VergilDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skapol - jakbym nie miał neta w konsolce to bym się poważnie zastanowił nad kupnem (z netem gra wymiata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym nie miał neta to bym wgl PS3 nie kupowal. nie ma sensu. to samo tyczy sie grania na zwykłym tv bez hd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie po gram online :) jak ktoś chętny to czekam na zaproszenia

mam HS

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem razem z gt5

idzie slabiutko, wiec trzeba sie przyzwyczajac po tych paru latach nie grania laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam 5 przyjaciół aby zbodyć trofeum. prosze o dodanie mojej skromnej osoby i wyslanie zaproszenia.

moj nick jocer_PL

dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym nie miał neta to bym wgl PS3 nie kupowal. nie ma sensu. to samo tyczy sie grania na zwykłym tv bez hd.

Akurat TV mam OK bo Full HD z średniej półki a co do neta to mam w lapku neta z sieci PLAY gdzie modem jest na USB więc nie mam tego jak podpiąć do Soni... chyba że jest jakis sposób na to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w konsolce są porty USB ale nie wiem czy da się to tak zgrać żeby działało, ale próbować można xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w konsolce są porty USB ale nie wiem czy da się to tak zgrać żeby działało, ale próbować można xd

Wiem wiem probowałem i ... LIPA :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam dwie ps3 w domu i teraz jak kupie tą gre to tylko na jednym ps3 bede mógł pograć online? Przecież to jakieś zdzierstwo moge miec 2 konsole gry nie odsprzedaje o co biega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem probowałem i ... LIPA :(

Skapol na forum masz rozwiązanie tego problemu. Tu masz link

Czy macie ostatnio problem z wyrzucaniem z autologa przy próbie wejścia do rekomendacji autologu? Mnie prawie zawsze wylogowuje wtedy i mam komunikat, że nie mam połączenia. I tak w kółko.

Edytowane przez Maniako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×