Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mają lepsze samochody i dobrego skila to zawsze Cię dogonią, poza tym gliniarze mają lepsze wersje tych samych fur, lepsze przyspieszenie i mam wrażenie że szybciej zdobywają nitro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc - skil.

Dla mnie kariera powinna być prostsza, a gra mimo to jest wciągająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz, mimo "eliminacji" dziady dalej jadą... A dlaczego Cie doganiają? A no dlatego, ze ta gra jest tak zrobiona zebyś ciągle walczył o pozycje.Ile to razy miałęm przewage nad kolesiem z 5 sekund a za moment już mi na dupie siedzi. Dostają kopa zeby tylko Cie dogonić, a ty sie spinasz i ich prześcigasz. Takie małe oszustwo ale przynajmniej nie jest nudno na wyścigach że wyprzedzisz na starcie i se grzejesz spokojnie. Dla mnie to i tak bez róznicy bo ja chce pobijać czasy innych koksów a nie rozpaczliwie probuje wygrac wyscig :P

Godziny przegrane w burnoucie dają profity w nfsie :D Model jazdy przaktycznei identyczny, tylko jakby drifty były ździebko trudniejsze do rozpoczęcia. Ździebko.

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak w samej jeździe mocno czuć Burnout'a ale dla mnie to tylko + ;) Mi drifty lepiej idą w nfs'ie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że panowie Flo i Dranzi nie marnujecie czasu :D dobre czasy, jutro postaram się pobić, chociaż będzie ciężko xd

Ja na razie mało się przykładałem, kilka wyścigów to miałem naprawdę szczęście ;)

Na razie to ciągnę grę do przodu, bez podbijania czasów.

Dopiero po jej ukończeniu będę się brał za masterowania czasów :P

Ale czasami w pościgach to olewam które miejsce zajmę, byle tylko dojechać w jednym kawałku - naprawdę nie jest łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mało się przykładałem, kilka wyścigów to miałem naprawdę szczęście ;)

Na razie to ciągnę grę do przodu, bez podbijania czasów.

Dopiero po jej ukończeniu będę się brał za masterowania czasów :P

Ale czasami w pościgach to olewam które miejsce zajmę, byle tylko dojechać w jednym kawałku - naprawdę nie jest łatwo.

Skoro Ty sie jeszcze nie przykładasz to strach pomyśleć co będzie jak sie przyłożysz :D W "przechwyceniach" to takie czasy kręcisz ze łojoj, ledwo co udaje mi sie to pobić a i tak sie zastanawiam jak taki czas można wykręcic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w Empiku promocję, kupując nowego NFSa:HP (ok 220zł) dostajemy gratis gierkę z serii platinium, jest trochę do wyboru. Może to kogoś zainteresuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skusiłem się jednak na nowego NFS'a przez sentyment do Hot Pursuit 2... pamiętam jak zagrywałem się w tą gierkę... klany, rankingi, mini turnieje.... to było coś:) mieliśmy wtedy chyba najmocniejszą ekipę na świecie... niestety muszę przyznać że nowe HP nie dorasta do pię staremu dobremu HP2 ale to pewnie kwestia psychologiczna bo zazwyczaj tak jest że pierwowzoru się nie prześcignie... fakt faktem, ale wczoraj zasiadłem wreszcie po uczelni (22:00) do gry i wsiąkłem:P pograłem 2h, dobiłem do 5 poziomu kierowcy i muszę przyznać że gra jest całkiem sympatyczna...

największym minusem dla mnie są sztuczne drifty, które mają za dużo wspólnego z burnoutem... grafika i grywalność są jednak zdecydowanie na plus, a dotego lokacje przypominają nieco te ze starego HP2... widać że chłopaki odrobili lekcje (jednak teraz jest to trochę barzdiej zagmatwane bo np. skróty są nie tylko asfaltowe co często nam nie pomaga w osiągnięu lepszego czasu...)... poza tym poziom trudnośći nie jest taki niski jak w poprzednich nfs'ach... ja np po 4 próbach time trial'u mclaren'em gdzie trzeba osiągnąć 3:08 odpuściłem i osiągnąłem srebro, a nie złoto...

dziś pewnie też dosiąde Hot Pursuita:P a swoją drogą to zdziwiłem się że w MM we wrocku mają tak tanio nowego nfs'a... limitka za 179zł a normalna 169zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

od dziś też zaczynam się ścigać. Mam nadzieję, że wszystko dobre co mówicie o tej grze mi też się spodoba :)

Mój nick: Koniczowka.

Pozdro i do zobaczenia na trasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy wyscigi ONLINE są wyscigami w rzeczywistym czasie czy tzw. Time Trial i porównywanie czasów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty sie jeszcze nie przykładasz to strach pomyśleć co będzie jak sie przyłożysz :D W "przechwyceniach" to takie czasy kręcisz ze łojoj, ledwo co udaje mi sie to pobić a i tak sie zastanawiam jak taki czas można wykręcic xD

Gregorius ty też masz dobre czasy w przechwyceniach, ale spróbujcie pobić mój ostatni tam gdzie trzeba złapać jakiegoś porshaka chyba targa 4s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w MM we wrocku mają tak tanio nowego nfs'a... limitka za 179zł a normalna 169zł...

W Warszawie na Głębockiej w Saturnie Limitowana za 179, "normalna" 199...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorius ty też masz dobre czasy w przechwyceniach, ale spróbujcie pobić mój ostatni tam gdzie trzeba złapać jakiegoś porshaka chyba targa 4s :)

Tego wyniku to raczej nikt na świecie nie pobije :P

Mi raz udało się złapać typa w 40sekund, miałem farta bo wpadł w cywilny samochód na zakręcie a ja w niego na pełnym nitro :P

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy czasami, a ja tu platynkę zdobyłem ;)

Jest kilka wyników z których myślę mogę być dumny, ale więcej jest takich, które okazują się nie wystarczająco dobre na Was ;P

Jakby ktoś miał problemy z którymś trofeów niech da znać, chociaż w sumie proste są, stróż prawa czasochłonny, ale reszta ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Kto chce się poscigac w teamie zapraszam dodawac

PSNid MaVerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego wyniku to raczej nikt na świecie nie pobije :P

Mi raz udało się złapać typa w 40sekund, miałem farta bo wpadł w cywilny samochód na zakręcie a ja w niego na pełnym nitro :P

jak pamietam to ze dwa razy miałeś czasy 43 i 44 (oba pobiłen ;pp Też z reguły na farcie). Nawet mi sie udało kolesia złapać w 25 sekund. To spróbujcie pobić :D.

Tak z innej beczki, w czym tkwi problem. W czasówce mclarenem złoto jest od 3:08 a mi zawsze wychodzi 3:20. 3:16 nie ważne jakbym zapierniczał. Czy jakość driftów wpływa na czas? I jak sądzicie, skróty pomagają czy szkodzą? Ja staram sie unikać skrótów bo mclaren niski jest to go pewnie troche zwalnia.

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróty - jedź tylko w te które widać na mapce że mogą dużo dać (o ile takie tam są :D) uważaj żeby nie wyjeżdżać z drogi, możliwie jak najwięcej na lewym pasie (chyba wiesz dlaczego ;)) no i powinno się udać ja tam mam złoto troszkę się pomęczyłem ale nie dużo chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pamietam to ze dwa razy miałeś czasy 43 i 44 (oba pobiłen ;pp Też z reguły na farcie). Nawet mi sie udało kolesia złapać w 25 sekund. To spróbujcie pobić :D.

Tak z innej beczki, w czym tkwi problem. W czasówce mclarenem złoto jest od 3:08 a mi zawsze wychodzi 3:20. 3:16 nie ważne jakbym zapierniczał. Czy jakość driftów wpływa na czas? I jak sądzicie, skróty pomagają czy szkodzą? Ja staram sie unikać skrótów bo mclaren niski jest to go pewnie troche zwalnia.

Tez mialem problem z ta czasowka dopoki nie zorientowalem sie ze pod kwqdratem na padzie jest reczny:p po tym spokojnie zszedlem ponizej 3:08... Co do skrotow to ja wszystkie omijalem bo spowalniaja za bardzo auto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drifty na ręcznym? też na poczatku chciałem tak robić, ale jak skumałem ze drifty są identyczne jak w burnoucie to porzuciłem tą myśl i powróciłem do truskulu- lekko hamulec i na ful rurze kontrujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie fajnie bo ja nie mam u siebie w miescie ani saturna ani mediamarkt i najtanszy nfs znalazlem w EURO RTV AGD za 199 i kupilem. W empiku az 229,90 ;O. Chętnie zagram z wami Online. Moj PSN id: Mateuka pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej właśnie dotarła do mnie paczka z nfs. Na ostatniej stronie książeczki jest numer "online pass", rozumiem że jest on potrzebny do grania po sieci. Czy jest on jedno razowy, to znaczy czy mogę go użyć tylko na jednym koncie psn? Coś kiedyś czytałem, że wprowadziło to EA i ma to niby uniemożliwić, utrudnić kupowanie używanych gier, ale nie do końca jestem w temacie. Problem jest taki, że gramy z bratem na jednej konsoli, ale na oddzielnych profilach i akurat nfs kupiliśmy wspólnie. Czy orientujecie się może które jeszcze gry EA mają "online pass"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisuj śmiało obojętnie na którym koncie :) Gdy wpisujesz online pass sćiąga sie malutki pliczek, to on pewnie pozwala grać online. Przez ten pliczek każde konto na danej konsoli ma odblokowane multi :) Sam gram z bratem i nam obu działa pass. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobiłem na razie do 12 levelu jako uciekinier i 3 jako gliniarz i ogólnie gierka na odstresowanie dobra ale moim zdaniem jest to kolejny odświerzony kotlet... Tryb photo jest ale co z tego skoro przy lekkim powiększeniu widać duże niedoskonałości grafiki, która jest kulawa... Model jazdy jest ok o ile się zapierdziela 200km/h, ale jak już potrzeba delikatnie operować gazem/hamulcem żeby ustawić się do zdjęcia to jest nieciekawie (do tego dochodzi brak hamulca przez automatyczną skrzynię biegów)...

ogólnie to ta gra nie jest grą sticte wyścigową tylko "action racing" gdzie czas osiągany na końcu mety nie zależy tylko od umiejętności ale także od wielu czynników zmiennych przez co nie widzę większego sensu bicia rekordów... ale gra się przyjemnie a to chyba najważniejsze... czuc jednak niesmak że od Carbon'u praktycznie nie zmienili modelu jazdy i grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×