Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj, tak na poważnie usiadłem do w.w gryi na prawdę jak dla mnie mistrzostwo świata:). Zamiast NFS'a miałem sobie sprawić GT5, bardziej z przywiązania do tej cudownej serii ale troszkę chyba pierwsze oceny mnie przeraziły...nie ważne:) chodzi mi o to, że nie żałuje. Oczywiście nie można porównywać tych dwóch tytułów i ja tego nie robię. Ale NFS mnie po prostu przemielił i wypluł ;) świetna gra na to czekałem od dawna! czysta przyjemność płynąca z gry, świetna zabawa na to czekałem od dawna!! polecam tą grę każdemu!! :)

co prawda jeszcze nie ograłem online ale myślę, ze mnie nie zawiedzie:). Autolog - dzięki któremu można konkurować ze znajomymi...strzał w 10!!świetna sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyścigi online są jeszcze lepsze od tych w karierze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest spolszczenie w tej grze tylko napisy ? znalazłem ofertę gry angielska kinowa (polskie napisy) tylko taka jest lokalizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja posiada napisy, wszystkie informacje dźwiękowe pozostają w niezmienione angielskiej formie. Menu oczywiście po Polsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby opisać które przyciski na padzie są za co odpowiedzialne w NFS:HP

?

Mam wersję na PC i podłączonego pada od ps3 ale nie wiem jak dobrze opisać przyciski:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyżyk = nitro

kwadrat = ręczny

na trójkąt nie ma nic, w wyścigu tego nie używasz, a kółko to wychodzenia jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby opisać które przyciski na padzie są za co odpowiedzialne w NFS:HP

?

Mam wersję na PC i podłączonego pada od ps3 ale nie wiem jak dobrze opisać przyciski:P

X - nitro

O - włączanie i wyłączanie świateł

Trójkąt - włączanie i wyłączanie syreny policji

kwadrat- hamulec ręczny

R2 - gaz

L2 - hamulec

lewy analog - sterowanie pojazdem

strzałka w lewo - impuls EM

strzałka w górę - helikopter/turbo

strzałka w prawo - blokada drogowa/ zagłuszacz systemów

strzałka w dół- koczatka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w NFS:HP jest obsługa kierownic? Dokładnie Logitech Driving Force GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w NFS:HP jest obsługa kierownic? Dokładnie Logitech Driving Force GT?

Nie, przynajmniej nie umiem mojej włączyć, żeby wykrył, a jest jako kontroler nr1...

Co do gry, totalnie mi się nie podoba, sterowanie mdłe, sama gra jakaś taka dziwna, chyba nie dla mnie pierwotny nfs :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przynajmniej nie umiem mojej włączyć, żeby wykrył, a jest jako kontroler nr1...

Co do gry, totalnie mi się nie podoba, sterowanie mdłe, sama gra jakaś taka dziwna, chyba nie dla mnie pierwotny nfs :pardon:

widzisz czyli po prostu wolisz wyścigi takie jak GT5 czy FORZA. Jak już napisałem wyżej dla mnie świetna zabawa co do sterowania chyba właśnie autorom o to chodziło, żeby takie właśnie było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tą grę aż sie prosi zeby grać na padzie a nie na kierownicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tą grę aż sie prosi zeby grać na padzie a nie na kierownicy ;)

dokładnie kiera to do GT5:) tutaj R2 na maxa i tylko kwadracik czasami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie- jak najmniej tracic predkosc na zakretach? kurde gram juz dosc dlugo ale jak widze niektore czasy to mnie to zastanawia co mozna poprawic?Mam niektore przejazdy niemal bezbledne,ale co z tego skoro koles w autologu ma kilkanascie sekund przewagi WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz cały czas lewym pasem (nitro), nie uderzasz w "bandy", nie zjeżdzasz na pobocze, nie zderzasz się z innymi samochodami, w odpowiednich momentach używasz nitro, zakręty L2 (albo normalnie te mniejsze) albo kwadrat też można nie ma wielkiej różnicy. Wtedy masz dobry czas, ale wiadomo że zawsze ktoś może wykręcić lepiej, inaczej weźmie zakręt itp. Aha no i nie wszystkie skróty są dobre

Edytowane przez macon_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz cały czas lewym pasem (nitro), nie uderzasz w "bandy", nie zjeżdzasz na pobocze, nie zderzasz się z innymi samochodami, w odpowiednich momentach używasz nitro, zakręty L2 (albo normalnie te mniejsze) albo kwadrat też można nie ma wielkiej różnicy. Wtedy masz dobry czas, ale wiadomo że zawsze ktoś może wykręcić lepiej, inaczej weźmie zakręt itp. Aha no i nie wszystkie skróty są dobre

Wszystkie te metody robie,caly czas jak to mozliwe jade lewym pasem zeby ladowac nitro-wydaje mi sie ze duze znaczenie ma kat driftu na zakrecie i chyba od niego zalezy czy jedziemy szybciej czy wolniej ,ale nie mam 100% pewnosci tylko przypuszczenia--- co sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to ma duże znaczenie, ale jak troche pograłem to wyrobiłem sobie odpowiedni drift i nie tracę dużo na prędkości, poza tym wybieraj dobre auto, patrz na przyspieszenie również i obczaj które szybko spala nitro a króre nie, bo jedne spalają bardzo szybko (np. Shelby GT500) - chyba tak się nazywa :), a inne wolno np. Lambo Murcielago LP 670-4 Super Veloce, ale jest ich więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drifty jak najbliżej wewnętrznej krawędzi (uwaga na samochody). nitro zaraz po skończeniu driftu, nigdy w trakcie.Nitro szczególnie przydaje sie na podjazdach. Jak grzejesz z max prędkościa to daruj sobie nitro bo doda Ci z 3-4 km/h max. Polecam zbierać troszke nitro a nie wypalać jakieś małe porcje. No i grać tak jakby uderzenie w bande= kara czasowa.

Ja jakieś 2 tyg temu nie mogłem zrobić jednego wyzwania, the ultimate cośtam ( czasówka mclarenem), potrzeba 3:08 a ja kręciłem czasy 3:16 z trudem. Jednakże jakoś mi weszły w krew drifty , udało mi sie chyba 2 dni temu wykręcic 3:04. Trza sie przyzwyczaić do stylu jazdy w NFSie, jest praktycznie identyczny jak w Burnout Paradise więc ja potrzebowałem mniej czasu do przyzwyczajenia sie gdyż zagrywało sie w burnouta, oj ta ;p

Ogólnie ostatnio narzekam na nude bo mało który cwaniak sterowany przez konsole daje mi rade :P a czasy lądują gdzieś na podium wśród znajomych.

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę, czy w NFS jest możliwość grania całkowicie po angielsku, czy menu zawsze będzie po polsku?

@down

Dzięki ;)

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem. jak gdzi i czym zrobić pucharek CZŁOWIEK Z ŻELAZA/iron man?

jako policjant nie mam audi R8 tylko TT. więc o co chodzi?

ok co ślepemu po oczach:)

samochód jest

dla podpowiedzi dodam, ze PRZECHWYT i SZYBKA REAKCJA możemy znaleźć w Carson Ridge Reservoir. resztę szukam

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiłem te puchary, wszystko prościutkie, jedynie kariery do 20 poziomów wymagają troche czasu. Najprostsze trofea jakie zdobywałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiłem te puchary, wszystko prościutkie, jedynie kariery do 20 poziomów wymagają troche czasu. Najprostsze trofea jakie zdobywałem :D

jeszcze jako "ten zły" 20 poziom wpada szybko ale jako policjant MASAKRA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×