Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, spróbuję. Nie mam pojęcia jak uniknąć tego potężnego obszarowego ataku kiedy zionie ogniem... zwykle zaczynam to fazę walki z full hp i jakoś nie wychodzi. W końcu padnie, zawsze padają.

Edit: Tse, tse jak zawsze z takimi momentami, wystarczy odłożyć pada na 30 minut a potem człowiek wraca dostaje S i sam się zastanawia z czym miał problem :teehee:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam znalazł ktos moze wszystkie perły tontona??   bo mi zostala jedna do znalezienia i nie mam pojecia gdzie moze byc juz 3 razy cala mape przeszukalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was ze ze stabilnością trybu online? Mi udaje się dołączyć do sesji wyjątkowo rzadko, niebieski znaczek połączenia też zdarza się od święta, a jak stworzę sesję to czekanie na przeciwnika trwa wieczność. To pewnie kwestia słabego sygnału wi-fi w pokoju w którym stoi konsola, ale chciałbym się upewnić. W dodatku jak już się z kimś połączę to jest to najczęściej jakiś kozak z 10 tys. + BP z którym siłą rzeczy nie mam najmniejszych szans :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w NUNS2 Sasuke z mangekyo sharinganem -.- ?

Bo gra sie konczy a mi tu cos nie pasi, w koncu saskłacz walczyl z kilerbee przed walka naruto z paine, :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą walke masz po peine w pobocznych misjach :)

A nie widzałeś jak Itachi wlanczal mangekyo sharinganem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w NUNS2 Sasuke z mangekyo sharinganem -.- ?

Bo gra sie konczy a mi tu cos nie pasi, w koncu saskłacz walczyl z kilerbee przed walka naruto z paine, :blink:

Do odblokowania na 2 sposoby, albo SP points albo trzeba pokonać te wszystkie złe klony ludzi i potem masz misję dodatkową z Killer Bee i Sasuke w stroju akatsuki (mangekyo jako awakening)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odblokowania na 2 sposoby, albo SP points albo trzeba pokonać te wszystkie złe klony ludzi i potem masz misję dodatkową z Killer Bee i Sasuke w stroju akatsuki (mangekyo jako awakening)

Oooo i to juz jest jakas motywacja ;)

A skoro juz przy SQ to co sie dostaje za zebranie wszystkich perelek?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za SP odblokowałem dopiero Kakuzu xD Po dzisiejszym graniu z kumplami (7 godzin na VS mode xD) Trochę mi tych SP wpadło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby ktoś narazie o tym myśłał ;) Jest dopiero 17 czyli 2 dni po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki mam pytanie...mianowicie jak sie powtarza boss battle? bo u hokage jest mozliwosc powtorzenia walk ale nie z bossami....czy jest w ogole taka opcja ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja jest zawsze :D można gre od nowa przejść ale nie wiem czy jest mozliwosc powtórki boss battle :) sam bym chciał się dowiedzieć i jeszcze raz zagrać Sasuke vs. Itachi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki mam pytanie...mianowicie jak sie powtarza boss battle? bo u hokage jest mozliwosc powtorzenia walk ale nie z bossami....czy jest w ogole taka opcja ?:)

w pokoju hokage po lewej stoi koleś i jak masz pozbierane battle record odpowiednie (najlepiej wszystkie) to można powtarzać każdą walkę z story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pokoju hokage po lewej stoi koleś i jak masz pozbierane battle record odpowiednie (najlepiej wszystkie) to można powtarzać każdą walkę z story

Tak dokladnie i jeszcze jak szukasz battle records to one najczesciej sa w tym miejscu w jakim walczyles z danym bossem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma pytanie z tej samej beczki jezeli ukoncze gre to jestem w stanie uzbierac wszystkie battle records ?? :P xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jestes w stanie 

ja tak zrobilem ukończylem pierw glówna linie fabularna a potem zabralem sie za wszystkie misje poboczne, wlasnie zbieranie takich pierdolek itp  na koncu zajme sie masterowaniem walk z fabuly żeby wszystkie miec na S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trafiaja się straszne leszcze z tym naruto sage mode...dzis walczylem z 2 takimi co tylko strzelali:) ale jak juz to koledzy wczesniej zauwazyli wstarczy uciekac jak sie skonczy to dokonczyc pranie leszczyka i po walce:) ja gram głownie zestawem: Sasuke (taka),naruto badz minato z rasenganem i neji :) musze troche przycisnac te online battle bo jak narazie moje staty to 9/8 i chyba 1200BP :] jakos tak ale w tyg pocisne troszke jak bede mial wiecej czasu :) No to dodawajcie mnie tez na psn i potrenujemy psn id: Koffi89

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też sobie dobrze wybierać przeciwników ; D Ja mam na razie 23/7. Gram głównie Naruto (Hokage) a pomocnicy różnie, aktualnie Deidara i Tobi, myślę o graniu też Hidanem

Edytowane przez Artoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe robiąc dzisiaj bonus do walk ze story w których trzeba zrobić team ultimate jutsu odkryłem pewien sposób na dosyć szybkie przejście z support drive (czy jak to tam było) lvl1 na lvl2 - zanim nawet któryś z supportów zdąży się naładować po ostatnim użyciu które zrobiło lvl1, ciekawe czy ktoś jeszcze na to wpadł ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram sasorim  moje psn jacukun jak co jestem zazwyczaj online 15-18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mysalem ze Ci ludzie na powaznie graja , a pan w rankigu ktory jest jako pierwszy to lami ,a po drugie jak dostaje lanie wychodzi z gry i tak jest juz z pozostalymi ktorzy posiadaja powyzej 500+++ , walczylem z francuzem wczoraj bodajze mial 400+++bp , to udalo mi sie z nim wygrac i myslalem ze sypnie duzo bp a to zalezy od naszej rangi ile dostajemy :) ja juz mam 50+++ nie pamietam dokladnie koncowki ^^

PSN id AkasaskePL

Edytowane przez =DeiDara=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj troche w multi i jestem zadowolony :), co mi sie najbardziej podoba to to ze nie ma w ogole lagow, a tego sie najbardziej obawialem. Doswiadczenie jest totalnie inne nizeli w przypadku singla, i to mi sie podoba :). Pogralem troche w nierankingowe mecze (testowalem sobie postacie) i chwile w rankingowe, staty moje jak na razie 9 win na 0 lose :P, gralem wczoraj pierwszy raz z jakims typem co mial tych punktow 120k z hakiem i cisnal Painem, to co on ze mna robil przez pierwsze sekundy walki to az mi sie w glowie nie miescilo :P Ale w koncu sie zrehabilitowalem i z 10% HP dokopalem mu ^_^, po tym pierwszym winie bylo juz tylko lepiej :).

Cos mi sie zdaje ze troche zabawie przy tym trybie, szkoda ze wszyscy graja tylko tym naruto sennin mode, sasuke czy deidara na odleglosc, no, ale ja tam kakashim na razie sobie z nimi radze :P

I do konkretow, panowie, co powiecie moze na jakis ps3site turniej naruto? Bo mysle czy by nie zorganizowac czegos takiego. Chcialbym tylko wiedziec ile osob byloby na 100% chetnych zeby zaczac juz wstepne planowanie ;]

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja się z chęcią piszę wczoraj ze studiów wróciłem o godzinie 23.00 a o 12 od razu zabrałem się za instalację i testowanie naruciaka online oczywiście ten tryb roxx muszę jeszcze story przejść i poodblokowywać

postacie ale i tak nejim i spółką sobie nieźle radziłem 4:2 :P. A to dopiero początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podkreślam, że w NUNS2 jestem nędzny. Moje statystyki to chyba 2/12. Mniejsza z tym. Natomiast mam pewne doświadczenia w fighterach i bez cienia wątpliwości stwierdzam, że jest to najsłabiej zaprojektowane pod względem balansu postaci multi z jakim się spotkałem. Oczywiście, że jak ktoś jest dobry to i tak wygra, ale przy równorzędnych umiejętnościach może zadecydować to, że ktoś wybrał Minato, Naruto Sage czy overpower'a w postaci Sasuke Akatsuki. Chociaż z drugiej strony może to kwestia mojego pieprzonego łącza. Bloki, substitution jutsu (o ile w ogóle wychodzi), wszystko wychodzi z opóźnieniem... wydaje mi się, że jestem znacznie wolniejszy niż w singlu :blink:

Nikt mi nie odpowiedział, czy łączycie się bez problemów i macie raczej niebieski wskaźnik jakości połączenia czy potrzebujecie wielu prób?

Edit: Awakening Mode Minato i Sage Naruto to jest gorzki żart.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×