Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

ja posiadam 1004 ( nie e1004) i 3004

moim zdaniem najlepsza, najwygodniejsza i przede wszystkim najwytrzymalsza jest 1004 tzw. FAT

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Fat wytrzymały ale jakoś wolę inny model troszeczkę nowszy nie polecacie najnowszego E-1004 czyli zostaje 3004 czy jest coś pomiędzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Fat wytrzymały ale jakoś wolę inny model troszeczkę nowszy nie polecacie najnowszego E-1004 czyli zostaje 3004 czy jest coś pomiędzy?

Tak, PSP GO :P Osobiście polecam 3004, sam taki posiadam i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy na psp e1000 da się wygrywać dema ze sklepiku za pośrednictwem Media go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy na psp e1000 da się wygrywać dema ze sklepiku za pośrednictwem Media go?

PSP E1000 nie istnieje jest E1004. pozatym napisz to jeszczeraz bo nie rozumiem. Masz na myśli PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP E1000 istnieje -.- Ta cyferka na końcu (tak jak ty podałeś 4) odpowiada za region.

I kolega miał na myśli podłączenie tej konsoli przez USB do komputera i wgranie na nią demówek za pomocą programu Media GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie.

Mam zarajestrowane PS3 podpięte pod inernet, kupiłem dziecku PSP które jeszcze nie jest zarejestrowane i nie jest podpiętę do internetu.

Chciałem sciągnać kilka gierek mini ze sklepu psn do PSP. Pytanie, jak ściągnac te gry przez ps3 na psp ?

Mogę zassać wersję pod psp na ps3, później zgrać to jakoś kartami czy pendrivami na psp ?

Wytłumaczice jak to najlepiej zrobić.

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się kilka postów wyżej:

Zrobiłem tak. odpaliłem PS3, PSP i podłączyłem je UBS, potem aktywowałem PSP

w dużej konsoli i wróciłem do PS3 store i tam zakupiłem grę, potem już tylko skopiowałem ją dalej używając opcji USB do PSP. Po drodze zapytał, czy na pewno

chcę to skopiować i że jak to zrobię to stracę na nią autoryzację (na grę) ale nie wiem o co chodzi. W sumie i na PS3 i na PSP gra działa.

Pozdrawiam :cool2:

Albo po prostu zaloguj się na PSP dziecka i zassaj gierki bezpośrednio z PSS na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy da się zmienić swój nick w ps3 i czy tak to jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dostane za PSP 2003 Slim ze stałą przeróbka 5.50GEN-D2 ( wiem że stary soft ale psp nie używałem przez 1,5 roku) + karta pamięci 4GB,4GB i 512MB i jeszcze do tego futerał.

PS.nie wiem czy dobry temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś duże różnice między 2004 a 3004 ? Warto wydawać więcej kasy ?

A i myślę nad graniem na kopiach zapasowych, na której lepiej. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś duże różnice między 2004 a 3004 ? Warto wydawać więcej kasy ?

A i myślę nad graniem na kopiach zapasowych, na której lepiej. ?

z takich istotniejszych różnic to w 3004 masz lepszy wyświetlacz i dodany mikrofon

jak zależy Ci na grze na kopiach zapasowych, to weź 2004

Edytowane przez amigo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250-300 zł za używaną w dobrym stanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dać za PSP 2004, by nie przepłacić ?

Kup sobie 3004 bo kumpel ma 2004 a jamiałem 3004. I 3004 szybciej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym aktualnie w ogóle nie kupował PSP. To się mija z celem. Gry przestają powoli wychodzić, jest ich coraz mniej, a za jakiś rok czy dwa pewnie w ogóle ich nie będzie. PSP to już dla mnie przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym aktualnie w ogóle nie kupował PSP. To się mija z celem. Gry przestają powoli wychodzić, jest ich coraz mniej, a za jakiś rok czy dwa pewnie w ogóle ich nie będzie. PSP to już dla mnie przeszłość.

o czym ty mówisz człowieku ??? :biggrin:

jaka przeszłość

fakt nowe gry na PSP już nie powstają ale teraz jest ich masa

tak się składa że pracuje w sklepie z grami i konsolami :biggrin:

tygodniowo sprzedaje przynajmniej jedno PSP E1004

jak przychodzi dostawa nowych gier to zawsze jest ok 15-20 gier na PS 3 i 10-15 na X360 a na PSP od 25 nawet do 40 ( dostawa co jakieś 10 dni )

więc nie pisz że PSP mija się z celem bo PSP cieszy się wielką popularnością w tej chwili a gry schodzą jak świeże bułeczki...

w tej chwili mija się z celem zakup PS Vita ( już żałuje że kupiłem )

konsola jest droga a ceny gier to jakieś nieporozumienie nie wspominając już o wyborze bo gier...

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy po co się kupuje przenośną konsolę. Dlatego podkreśliłem, że takie jest moje zdanie. Ja zastanawiałem się nad kupnem PSP za te 300-400zł na Allegro. Nawet czasami mniej. Uznałem, że kupię i będę grał w stare tytuły. Potem zacząłem zastanawiać się po co mi będzie ta konsola. Dla mnie to minus, że nie będę mógł zagrać w te najnowsze gry, bo zostanę na pewnym poziomie. Przynajmniej w świecie konsolowym, rzecz jasna. Dopłaciłem nieco pieniędzy i kupiłem psv. Jeszcze nie żałuję. Czekam na te premiery, które się zapowiadają. Teraz gram w kilka podstawowych gierek, do tego ps3 i jakoś nadal się nie znudziłem.

Wracając do samej sprawy z PSP, to na pewno jeszcze przez wiele lat będzie popularne. Ja jestem pod wrażeniem możliwości Vity i jej ogromnego potencjału, dlatego cieszę się z podjętej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jake psp polecacie ? glownie chodzi mi o neta i psn by sciagac stare finale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PS One i PSP z PSS mają trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×