Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się jeszcze kupić PSP, czy czekać na NGP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy, na PSP masz mnóstwo tytułów za grosze, lub darmo jeśli będziesz piracić. Ja teraz czekam na premierę NGP, bo wtedy będzie tańsze PSP go, a na nim mi zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czytam ten post i dalej nic z tego nie wiem, chodzi mi o to czy da się skopiować oryginalną grę z psp na ps3 i grać w nią potem bez używania psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam możliwość zakupu PSP Fat 1003 z softem 5.50 GEN-D3 + pokrowiec w cenie 300zł . Konsola jest sprowadzana z Anglii i jest używana, sprzedawca udziela 7 dni gwarancji rozruchowej . Czy opłaca się kupić tą konsolę ? Zainteresowałem się zakupem PSP po tym, jak rodzice kupili mojemu młodszemu bratu , więc ciekawie by było zagrać razem :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam możliwość zakupu PSP Fat 1003 z softem 5.50 GEN-D3 + pokrowiec w cenie 300zł . Konsola jest sprowadzana z Anglii i jest używana, sprzedawca udziela 7 dni gwarancji rozruchowej . Czy opłaca się kupić tą konsolę ? Zainteresowałem się zakupem PSP po tym, jak rodzice kupili mojemu młodszemu bratu , więc ciekawie by było zagrać razem :)

Pozdrawiam

Chyba źle umieściłeś temat. Powinien się znaleźć raczej w offtopic.

Okazja jest raczej średnia i kupiłbym PSP 2000 albo 3000 w podobnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle umieściłeś temat. Powinien się znaleźć raczej w offtopic.

Okazja jest raczej średnia i kupiłbym PSP 2000 albo 3000 w podobnej cenie :)

Dysponuję jedynie budżetem do 300zł, ale jeżeli dałoby się znaleźć coś takiego to proszę o PM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak konsolka jest przerobiona to źle ? nie da sie wtedy grac np. z kolegą który nie ma przerobionej ? Czy sie w ogóle opłaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z takim pytaniem ponieważ nigdzie w sieci nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie a liczę na to, że uzyskam je tutaj.

Moje pytanie jest następujące. Czy jest możliwe granie na ps3 w gry z psp przez uprzednie połączenie konsol do siebie? Jeśli się da to w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpie, po sparowaniu konsol, na telewizorze wyświetla się czarne tło i jakiś napis (nie pamiętam dokładnie jaki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zastanawiam się nad zakupem PSP (używki) i trafiłem na całkiem fajną aukcję.

Model to 2004 SLIM, GEN-D3, bardzo zadbana. Ale jest jeden mankament:

Konsola jest w pełni trwale przerabialna (Date Code pod baterią jest 7D), tzn. przeróbka nie znika po wyłączeniu konsoli, można wgrać nowszą albo oryginalny firmware.

Przerobiona konsola, a właściwie jej wewn. oprogramowanie, oznacza że można uruchamiać kopie gier z karty pamięci - obecnie wgrany jest firmware CFW GEN-D3.

Konsola jest przerobiona, a ja chciałbym zdjąć przeróbkę. Czy sprawę załatwia tylko aktualizacja firmware'u, do najnowszej wersji z pl.playstation.com ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na starym sofcie remote play działał tylko wtey gdy konsola ps3 była wyłączona i włączało się ją za pośrednictwem PSP,...

ogólnie jest to głupie :(

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tekście jest napisane że można wgrac najnowszy oryginalny soft a i tak sie nie usunie

tak przynajmniej myślę...

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko..

Czy da sie zapisywac save'y na konsolce? Ma ona jakas niewielka, domyslna pamiec na to przewidziana? Czy bez karty sobie moge pograc co chwile od nowa? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz memorki. Konsola nie ma własnej pamięci na zapisywanie sejwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz memorki. Konsola nie ma własnej pamięci na zapisywanie sejwów.

Kurde,lipa troche.. No nic,trza sie wybrac do sklepu. Skorzystam jeszcze z okazji i zapytam. Sa adaptery micro sd -> ms duo? Bo mam micro 4gb w telefonie. Da rade dorwac adapterek by to chulalo? Dzieki za odp.. Wrzucilbym plusa ale pisze z komory i troche uboga wersje forum mam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie znajdziesz. Ja akurat mam m2 z adapterem i wszystko działa jak powinno. Najlepiej jak kupisz sobie adapter na dwie karty - wtedy można nawet do 32GB wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, mam pytanko. Czy kazda gra z psx na pss bedzie dzialala na PSP? Chcialbym sobie pograc w FF VII i FF VIII na psp i nie wiem czy bedzie to mozliwe :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mhonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co - nie znam się na PSP i nie zamierzam kupić, ale kolega mnie prosił więc się pytam.....

Jaki jest obecnie najlepszy model PSP - bo ma dostać od narzeczonej na urodziny, ale nie wie jaki model wybrać.....

Jakieś sugestie i pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Kupic tanio stara psp(model bodajze Fat) czy kupic nowke slim 3004 ale oczywiscie o wiele drozsza. Problem w tym, ze na ten czas nie mam wystarczajaco kasy na nowke, ale jest pare tytulow w ktore strasznie mam ochote zagrac. I jeszcze pojawia sie takie pytanie, czy te stare modele psp daja sobie rade z odpalaniem gier ktore teraz wychodza? Np. czy nie ma scin czy cos w tym rodzaju. Wracajac do pierwszego pytania to czy warto poczekac i uzbierac na slima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Kupic tanio stara psp(model bodajze Fat) czy kupic nowke slim 3004 ale oczywiscie o wiele drozsza. Problem w tym, ze na ten czas nie mam wystarczajaco kasy na nowke, ale jest pare tytulow w ktore strasznie mam ochote zagrac. I jeszcze pojawia sie takie pytanie, czy te stare modele psp daja sobie rade z odpalaniem gier ktore teraz wychodza? Np. czy nie ma scin czy cos w tym rodzaju. Wracajac do pierwszego pytania to czy warto poczekac i uzbierac na slima?

Miałem przyjemność dzierżenia w dłoniach dwóch modeli o których piszesz - sam gram i mam slima model 3004, jak zacząłem grać na facie kumpla, pierwsze co pomyślałem - "o kurna, jakie to ciężkie !" wiem też, że slim ma lepszy wyświetlacz i kilka innych bajerków (poszukaj na Wiki info o PSP, jest fajna tabelka porównująca wszystkie modele, EDIT - albo łap :

http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable)

Stare modele nie mają żadnych problemów z odpalaniem nowych gier - czy słyszysz siebie ? To tak jak na PS 3 Fat nie chodziły by gry wydane np. po 2011 roku ;) (oczywiście mówimy o oryginalnych gierkach) z piratami nie wiem jak jest, bo nie korzystam.

Reasumując, dozbieraj kaskę i kupuj nowszy model.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy kupić PSP Go czy czekać na PS Vita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy kupić PSP Go czy czekać na PS Vita

Tylko vita

Moim zdaniem kupic psp go to strata pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, e1004 to najnowszy model PSP, mimo to nie polecam zakupu ze względu na ''chińskie'' wykonanie, tylko 1 głośniczek, trzeszczący plastik etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×