Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Zastanawiam sie nad zakupem PSP ale niestety nie mam zielonego pojecia ktora wybrac. Mam PS3 ale chcialbym rowniez PSP na te zimne wieczory... Z tym ze na PSP chcialbym aby dzialaly tylko i wylacznie pirackie gry...

Znalazlem taka aukcje na allegro:

http://www.allegro.pl/item462390517_nowe_s..._m33_sklep.html

jest to wersja z softem 5.00 M33. Sa rowniez dostepne z softem 4.01 M33 ale nie wiem jaka jest roznica w dzialaniu miedzy nimi... Nie mam zamiaru inwestowac zadnych pieniedzy w gry na PSP, wystarczy ze kupuje na PS3 wiec chcialbym aby na konsoli PSP dzialaly same piraty... Czy moglby mi ktos doradzic ktora wybrac konsolke???

Bardzo prosze o informacje bo chcialbym dokonac zakupu w nablizszych dniach...

Dziekuje, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepszym możliwym zakupem,był by najnowszy model-PSP3000.Ma on kilka ciekawych dodatków(najważniejszy to nowy wyświetlacz,lepsze odzwierciedlenie barw),których brakuje poprzednikom,ale niestety jest to nowy model i co się z tym wiąże-nie można go przerobić,by móc odpalać gry w ISO.

Tak więc,w Twoim przypadku pozostaje model FAT(czyli stare poczciwe "Grube" PSP-1000/1),lub model nieco nowszy,odchudzony o jakieś 30%(waga,rozmiar) i posiadający zamiast 32MB pamięci RAM,aż 64.Co jednak nie powinno być zachęcającym argumentem,jako że pamięć ta nie wpływa na działanie gier,jest zarezerwowana dla programistów w zupełnie innym celu,jak choćby Skype.Bo właśnie ta wersja posiada go w standardzie,ale niestety jak w przypadku PSP-3000,nie posiada mikrofonu

Tak więc,decyzję pozostawiam Tobie,jeśli rozmiar nie ma dla Ciebie znaczenia(bez żadnych podtekstów:),to polecam pierwszy model PSP-1000(jest z pewnością najtańszy i najbardziej niezawodny jeśli chodzi o scenę homebrew),poza tym najłatwiej go "przerobić" i najłatwiej odratować ,choćby po nieudanej przeróbce.Do tego bardziej trafia w gusta(przynajmniej moje).Podobna jakość materiałów,co w przypadku większej siostry(PS3),no i w czarnym kolorze wygląda,jak gadżet z prawdziwego zdarzenia.Czego nie mogę powiedzieć o PSP-2000(jest zbyt plastikowy i wydaje się za delikatny;),poza tym jeśli masz większe dłonie,to granie na PSP-2000 może być nieco uciążliwe:/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to w najnowszej wersji są spore problemy z wyświetlaczem. Ja wybrał bym wersję Slim, ale w kolorze srebrnym jak jest taka możliwość (czarna super wygląda, ale brudzi się jak cholera i zbiera odciski co jest baaardzo wkurzające) - ma większe możliwości, możesz uruchamiać na niej pirackie wersje gier (oczywiście po przerobieniu), jeżeli chcesz rozmawiać przez Skypa i mieć dostęp do PS Store to wybór jest tylko jeden Najnowszy soft został już pzerobiony, więc o gry na karcie pamięci nie musisz się martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji 1000 raczej nie chce... Na wersji 3000 chyba jeszcze nie dzialaja gry ISO wiec raczej kupie wersje 2000.

Tylko nie wiem ktora wersja softu jest lepsza, wersja 5.00 M33 czy 4.01 M33

ale chyba skusze sie na ta z tej aukcji co podalem wyzej, juz przerobiona wiec chyba niczego sam juz robic chyba nie bede musial...

Bardzo dziekuje za odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam PSP 2000 i jestem zadowolony Mam wersje w kolorze czarnym. Jak pisal Rafix zarna wersja wyglada super ale faktycznie sie brudzi. Kolega ma ten sam model tylko ze srebrny i jego jest lepsza bo sie tak nie brudzi. Co do softa to sie nie orientuje ktory lepszy ale to chyba nie ma duzego znaczenia bo wiele sie nie zmienia wraz z wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie powiedziałbym tego, że wiele się nie zmienia.

w 4.01 brakuje pluginu fastmod - jeśli ktoś nie korzysta z oryginalnych kart pamięci bez tego pluginu będzie miał problem, a w 5.00 jest on już zaaplikowany na stałe. Oczywiście część zmian jest nikomu nie potrzebna (sklepik sony, małe uaktualnienia przeglądarki, thmeny itp).

Zresztą aktualizacja softu M33 jest banalnie prosta.

Sam mam fat'a i bardzo mi pasuje, miałem w rekach slima i chyba mam za duże dłonie, wygląd zbyt cukierkowy, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, być może zmienię na 3000 ale to dopiero jak będzie dało się uruchomić homebrew, bo dzięki tej właściwości przymusiłem się do nauki c++ (a ja bardzo nie lobię tego języka, po prostu wolę inne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wolno piratować

pirat pirata piratuje : o

oj nie powiedziałbym tego, że wiele się nie zmienia.

w 4.01 brakuje pluginu fastmod - jeśli ktoś nie korzysta z oryginalnych kart pamięci bez tego pluginu będzie miał problem, a w 5.00 jest on już zaaplikowany na stałe. Oczywiście część zmian jest nikomu nie potrzebna (sklepik sony, małe uaktualnienia przeglądarki, thmeny itp).

Zresztą aktualizacja softu M33 jest banalnie prosta.

Sam mam fat'a i bardzo mi pasuje, miałem w rekach slima i chyba mam za duże dłonie, wygląd zbyt cukierkowy, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, być może zmienię na 3000 ale to dopiero jak będzie dało się uruchomić homebrew, bo dzięki tej właściwości przymusiłem się do nauki c++ (a ja bardzo nie lobię tego języka, po prostu wolę inne).

W 4,01 jest fatsmod, tylko wyszedł cicho i nikt prawie o nim nie pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza jest wersja Slim czyli model PSP-2000 w górę. A najnowszą są spore prolemy z wyświetlaczem z tego co wiem. Co do softu, to jest dostępny M33 w wersji 5.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Slima z softem 5.00 M33-2. Ida chyba wszystkie gry. Bardzo polecam. A co do koloru, zalezy od gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Slima i wszystko śmiga jak należy Kolor czarny wygląda super, ale potrafi doprowadzić do szału Te odciski na tym plastiku i kurz... masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu użyliście funkcji private network i wybraliśie Playstaton 3. Mój kolega ma problem bo ma w domu siec ale nie może mu połaczenia nawiązać chociaz wcześniej podczas zakładania sieci wykrywa ją. Mocie jakąs rade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu użyliście funkcji private network i wybraliśie Playstaton 3. Mój kolega ma problem bo ma w domu siec ale nie może mu połaczenia nawiązać chociaz wcześniej podczas zakładania sieci wykrywa ją. Mocie jakąs rade ?

Musi mieć najnowszy soft w PSP i najnowszy w PS3 jak w jednym ma starszy to się nie połączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dupa z podłączenia PSP do PS3 ? Bo najbliżej net WiFi mam w MC Donaldzie xD Ale kabelek USB chyba nie styknie xD To jakieś 2km ode mnie jest Na serio nie ma opcji żeby przez kabelek ? O.o dziwne. To nie pozrzucam gierek z Store

Ale dzięki

Hahaha, nieźle się uśmiałem... PS3 przecież ma wifi wystarczy wziąść private network i wybrać PS3.

Oczywiście trzeba PSP z PS3 "sparować". Poczytajcie tutaj

Tam macie wszystko na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna psp uzywac jako pada np w fifie? mam fife na psp i ps3? mozna jakos zagrac razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupowac konsole, ktora ma spieprzony ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem soft 3.9 m33 ale przerobilem recznie, co jest BANALNE do softu 5.0 z bodajze 2 patchami m33

@bierz fatke, lepiej mi lezy w lapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna go uzyc do jeszcze jakiejs gry oprocz Laira? Bo jestem ciekaw tej funkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, tak jak pisalem, podobno ma spieprzony wyswietlacz, jakies linie na nim sa...ja bym nie ryzykowal, tylko wzial slimke albo fat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie ma sensu kupować tego modelu! Tak jak mówi Souly - konsolka ma spieprzony ekran. Zresztą z tego co wiem to Sony wycofało się z ich produkcji (czy coś w tym stylu). Ale decyzja należy do Ciebie mimo wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Laira do F1 jako lusterko. Ale o tym chyba powinieneś wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jednak modele z serii 200#. Gdyby nie te problemy z ekranem w tych nowszych, wybór był by dobry... Ale tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×