Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiło się ze oby do nastepnego update'a ale wygląda na to że nie da się rozwiązac tego drogą programową. Jest to najprawdopodobniej wada związana z hardwarem. Użytkownicy konsolek zauważyli że wyświetla ona obraz z zauważalnym przeplotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, zreszta chyba ta seria zostala wycofana z produkcji przez Sony, chociaz nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morze ktoś genialny mi powie jak to cholerstwo połączyć poprzez internet , ps3 podpięte poprzez router w domu , strefa zdemilitaryzowana , czyli mogę zakładać servery do grania na ps3 itp , działa ok i jest wystawiona na widok z netu ,  praca , psp za cholerę nie chce się połączyć przez net nawet jak też ustawiłem ja w strefie zdemilitaryzowanej ( czyli wszystkie porty ma do dyspozycji) ktoś rozszyfrował o co z tym chodzi ?  w domu wszystko działa ok nawet jak wezmę połączenie internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem dziś w radiu że jakiś sklep sprzedaje NAJNOWSZY MODEL KONSOLI PSP w cenie coś ponad 500zł. Chodziło o Media Markt albo Saturn albo Empik albo coś podobnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem tą reklamę, a dokładnie była od Media Marktu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

Mam takie małe pytanko dla was.Czy jest możliwość odpalenia gier z PSX(orginalne) na konsoli PSP?z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Potrzebujesz programu za pomocą którego przerobisz grę na plik EBOOT (np. popstation GUI). To w sumie powinno wystarczyć, chyba że gra nie będzie się chciał uruchomić na twojej wersji softu, w takim wypadku potrzebny będzie plugin popsloader. Oczywiście musisz posiadać Custom Firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest. Potrzebujesz programu za pomocą którego przerobisz grę na plik EBOOT (np. popstation GUI). To w sumie powinno wystarczyć, chyba że gra nie będzie się chciał uruchomić na twojej wersji softu, w takim wypadku potrzebny będzie plugin popsloader. Oczywiście musisz posiadać Custom Firmware.
Raczej nie mam zamiaru przerabiać konsoli :P więc jak się domyślam nie ma innej opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest, kupić gre z psx za pośrednictwem pss
zgadzam się z tobą :) i tak też zrobiłem.Choć jak sami wiecie moi drodzy to na PSS nie ma rodzynów :P taki MGS już nie zagram a mi bardziej chodziło żeby wykorzystać kolekcje płyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie wkurzające.

Czemu nie dodać do PS3 opcji 'ripowania' gier z PSX żeby działały na PSP?

Dorzucić jakieś fajne zabezpieczenie na kopiowanie poza PSP czy coś i po sprawie.

Czemu mam dwa razy płacić za to samo. Też mam MGS, FFVII, W2097 i inne perełki i z chęcią bym sobie w nie pograł przenośnie. W sumie to byłby fakt, który by mnie już dziś przekonał do kupna PSP w tym miesiącu.

A tak... Ble..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
I to jest właśnie wkurzające.

Czemu nie dodać do PS3 opcji 'ripowania' gier z PSX żeby działały na PSP?

Dorzucić jakieś fajne zabezpieczenie na kopiowanie poza PSP czy coś i po sprawie.

Czemu mam dwa razy płacić za to samo. Też mam MGS, FFVII, W2097 i inne perełki i z chęcią bym sobie w nie pograł przenośnie. W sumie to byłby fakt, który by mnie już dziś przekonał do kupna PSP w tym miesiącu.

A tak... Ble..

również zastanawiam się nad nowym modelem PSP lecz nie mam zamiaru grać na piratach bo to traci urok i smaczek z grania a gry PSX do tego by były niezłym dopełnieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
również zastanawiam się nad nowym modelem PSP lecz nie mam zamiaru grać na piratach bo to traci urok i smaczek z grania a gry PSX do tego by były niezłym dopełnieniem :)

Jesli masz gre oryginalna to mozesz legalnie sciagnac te sama gre z internetu. To nie jest piractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do odpalenia ich potrzebujesz custom firmware ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo posiadanie custom firmware tez jest legalne ;) Chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to takie legalne, choć też sam tego na pewno nie wiem bo z przeróbkami konsol różnie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę wgranie CF automatycznie pozbawia nas gwarancji, więc legalne to chyba nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to żaden problem później wgrać oryginalny firmware ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy pandora ;) psp nie jest mi obce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coś tam czytałem :D

A jak jest z CF i remote play?

a jak ma być? :D normalnie wszystko chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem :D Dlatego pytam :)

Czyli w skrócie mówiąc wgrywając CF i robiąc sobie obraz gierki PSX można pograć na peespeku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×