Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam psp 3k i nie zaobserwowalem zadnych lini na ekranie moze dotyczylo to tylko jakiejs partii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam psp 2000 i jestem zadowolony z tego sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada kwestia ogladania filmów na TV puszczonych z psp 3000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do pytania kolegi crash5 PSP GO czy PSP 3004 a jeżeli 3000 to z jakim softem bo jestem w kwestii PSP zielony :) Bardzo proszę o pomoc czekać czy kupować już a jeżeli już to co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do pytania kolegi crash5 PSP GO czy PSP 3004 a jeżeli 3000 to z jakim softem bo jestem w kwestii PSP zielony :) Bardzo proszę o pomoc czekać czy kupować już a jeżeli już to co ???

Ja bym brał PSP Slim ponieważ ma chyba większy ekran i zdaje mi się ze wygodniejsze granie będzie na PSP niż na PSP Go. Update softu możesz zrobić podłączając PSP do neta lub ściągnąć soft z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale niewiadomo czy Sony bedzie dalej wspierało PSP 3000 czy nastawią się tylko na PSP GO a wiesz nie lubię zostawać w tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale niewiadomo czy Sony bedzie dalej wspierało PSP 3000 czy nastawią się tylko na PSP GO a wiesz nie lubię zostawać w tyle ;)

Sony nadal będzie wspierać PSP. Takie same gry będą wychodzić na obie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromny zdaniem to nowe PSP jest przekombinowane, brzydkie i nieergonomiczne. Jedyna zaleta to to, ze bateria pewnie pociagnie dluzej skoro nie ma napedu UMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam w planach kupno PSP, lecz mam pewien problem. A mianowicie kompletnie sie nie orientuje co i jak... przegladalem to forum i poczytalem conieco ale nadal jestem troche zagubiony. Natknołem sie na pare rzeczy na ktorych wyjasnieniu mi zalezy (miedzy innymi rózne wersje PSP, czytalem tez o jakims przerabianiu PSP). Bylbym bardzo wzdieczny jesli ktos moglby mi przyblizyc glowne zagadnienia dotyczace PSP jak i dal wskazowki czym sie kierowac przy zakupie PSP.

Pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pspoland.pl , psp-team.pl - tam się dowiesz wszystkiego ;) Są 3 wersje PSP. Najbardziej opłaca się brać najnowszą (3004). Jeżeli chcesz grać w nielegalne gry bierz 2004. Najnowsza ma lepszy ekran. Przerabianie to są softy M33. Pozwalają na odpalanie kopii zapasowych gier i działanie homebrew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy a z jakim softem te psp 3004 ??? bo podobno są jakieś różnice ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mataman już Tobie odpisał. Maksymalnie z 5.03 jeśli chcesz grać w gry z karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zaleta to to, ze bateria pewnie pociagnie dluzej skoro nie ma napedu UMD.

Z tego co czytałem to (o ironio) bateria ma trzymać tyle samo -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc... to zawiodła mnie funkcja remote play... wolałbym używać psp jako pada... pograłbym z bratem w lbp albo fife 09...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urde nia mmam pojecia.

Zgrywam wszysko do pluginów uruchamiam Game , VSH , POP enable .

Zgrywam gre do to PSP/game i dupa nic nie ma

soft 5.00

Jak chcesz uruchomić grę z PSX na nieprzerobionej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdze to co kolega wyzej napisal.Mialem psp 1000,psp 2004 a teraz mam 3004.Jesli nie propagujesz piractwa i bedziesz gral na orginalnych grach to nie zastanawiaj sie i bierz 3004.Gier orginalnych na allegro jest bardzo duzo i w cenach naprawde przystepnych.Jesli jednak chcesz grac w piraty to kup 2004.Tylko ze ta wersje nowke sztuke z plyta glowna ktora sie da przerobic jest baaaaaaaaaaardzo ciezko znalezc.Wybor nalezy do Ciebie :biggrin: Jak bys mial jakies pytanko pisz smialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdze to co kolega wyzej napisal.Mialem psp 1000,psp 2004 a teraz mam 3004.Jesli nie propagujesz piractwa i bedziesz gral na orginalnych grach to nie zastanawiaj sie i bierz 3004.Gier orginalnych na allegro jest bardzo duzo i w cenach naprawde przystepnych.Jesli jednak chcesz grac w piraty to kup 2004.Tylko ze ta wersje nowke sztuke z plyta glowna ktora sie da przerobic jest baaaaaaaaaaardzo ciezko znalezc.Wybor nalezy do Ciebie :biggrin: Jak bys mial jakies pytanko pisz smialo.

3004 też można przerobić w prosty sposób chickHENEM ale nietrwale. w niczym to nie przeszkadza. PO prostu trzeba usypiać zamiast wyłączać konsolkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jeżeli mamy przerobione PSP i wszystko śmiga gry z psx . To jak podłączymy PSP do PS3 to będzie można grać w te gry z psx na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak:P Poprostu tak słyszalem czy czytalem gdzies ze jest taka mozliwosc. Wgrywasz gry z psx na psp i po podlaczeniu psp do ps3 mozna je jakos odpalic i smigac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak znajdziesz gdzie to czytałeś to podziel się linkiem też chciałbym to przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może przez remote play?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może przez remote play?

Ta na pewno.

Tylko tu chodzi mam na psp gre z ps one i mogę grać na ps3 w nią - tak to się nie da.

Możliwość jest za to inna właśnie przez remote play - ale wtedy grasz w oryginalną grę z ps one (kupioną na psn) poprzez remote play na psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×