Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie PSP-3000 i koncowe modele PSP-2000 sa nie-pandorowalne, wiec odpada Ci homebrew, czyli cala masa emulatorow starych platform i kawal dobrego, amatorskiego softu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-do rzeczy.

Planuję kupić PSP (niewiem tylko czy 3000 czy czekać na PSP2 ale to inny temat-jednakże opinie mile widziane)

Otóż pytanie brzmi- czy multiplayer w PSP działa na takiej samej zasadzie jak w PS3 ? Tzn łączę się przez WIFI z internetem i gram na serwerach przez PSNetwork ?

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam-do rzeczy.

Planuję kupić PSP (niewiem tylko czy 3000 czy czekać na PSP2 ale to inny temat-jednakże opinie mile widziane)

Otóż pytanie brzmi- czy multiplayer w PSP działa na takiej samej zasadzie jak w PS3 ? Tzn łączę się przez WIFI z internetem i gram na serwerach przez PSNetwork ?

Dzieki i pozdrawiam

Oprócz grania przez wi-fi z innymi graczami możesz siedzieć z kumplami (którzy mają PSP) obok siebie i grać wspólnie w trybie Game Sharing (jest taka opcja np. w Tekkenie) np. :)

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra posiada taką możliwość, to tak (np. Resistance najnowsze) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję zakup w najbliższych miesiącach, extra! ^^ 

By The Way...kiedy wychodzi psp2? Może sie wstrzymam? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest oficjalne, nowe PSP ?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupuj 300x można przerobić że otwiera gry iso/cso, PSX itd.

Podobno ma wyjść 300x z nową plytą główną nie przerabialną.

Edytowane przez Wigglerror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke zle mowisz, Kolego.

Obecnie prawie kazde psp da sie przerobic.

Nawet psp 2000 z plyta glowna ta88v3 oraz psp 3000

Nalezy jednak uwazac, aby soft w w/w konsolkach byl nizszy niz 5.50, a najlepiej 5.03, wtedy mozna wgrac Chickhen-a R2 -nastepnie CFE enabler no i mamy przerobiona konsolke ;)

Nigdy nie updatujcie softu do 5.50, bo nie wiadomo, czy i kiedy wyjdzie Hen dla tych softow ;) pozdrawiam

Co do Autora tematu. Ja mialem PSP 2000 i wymienilem na 3000.

Kilka powodow....

Dla psp 3000 sony przewidzialo przyszlosc, tak jak dla PSP Go.

Dodatkowo ma lepszy ekran, ale w sloncu za duzo tez nie zobaczymy, ale napewno wiecej niz w 200x i 100x. Nasycenie kolorow jest niebo lepsze... Jakosc wykonania samej konsoli jest tez wg mnie lepsza niz w 2000.

W 3000 nic nie trzeszczy, nie stuka, nie puka. Z czystym sumieniem polecam psp 3000 ;)

Jednym z powodow byl tez kolor, Radiant Red ;)

Edytowane przez PainKiller_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam-do rzeczy.

Planuję kupić PSP (niewiem tylko czy 3000 czy czekać na PSP2 ale to inny temat-jednakże opinie mile widziane)

Otóż pytanie brzmi- czy multiplayer w PSP działa na takiej samej zasadzie jak w PS3 ? Tzn łączę się przez WIFI z internetem i gram na serwerach przez PSNetwork ?

Dzieki i pozdrawiam

PSP 3000 bardzo polecam, chyba, ze chcesz szpanowac to psp Go :)

Ale 250 euro to dla mnie za duzo jak na przenosna konsolke.

Kupuj 3000, ale pamietaj, soft maximum 5.03. Unikaj szerokim lukiem 5.50!!

Wifi laczy dobrze z grami... musisz miec konto na PSN a w niektorych grach (np Killzone) wymagane jest konto na www.yourgamingname.com ... niestety do rejestracji w tym serwisie wymagany jest acces code, ktory niby Sony dolacza w PSP. Niestety Sony o tym zapomnialo i w konsolkach 2000 i 3000 nie dodaja tego kodu. Ja zadzwonilem do nich, podalem adres, swoje dane i numer konsolki i przyslali mi kod na poczte :)

Teraz moge grac online we wszystkie gierki

Pozdrawiam i naprawde polecam PSP 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Posiadam konsolę PSP 2004. Nie jest prezerobiona, a soft jest wgrany 5.50. Czy jest możliwość wgrania gier z PSX? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Posiadam konsolę PSP 2004. Nie jest prezerobiona, a soft jest wgrany 5.50. Czy jest możliwość wgrania gier z PSX? Jeśli tak, to w jaki sposób?

nie ma takiej mozliwosci, musisz czekac na ChickHEN-a pod 5.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Posiadam konsolę PSP 2004. Nie jest prezerobiona, a soft jest wgrany 5.50. Czy jest możliwość wgrania gier z PSX? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Jest, ale tylko tych z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest, ale tylko tych z PSN.

Podejrzewam, ze chodzilo Mu o darmowe ;)

Wiec potrzebny byl by emulator jakos z PSX, a nie odpalisz Homebrew na 5.50 :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, ze chodzilo Mu o darmowe ;)

Wiec potrzebny byl by emulator jakos z PSX, a nie odpalisz Homebrew na 5.50 :(:(

To oczywiste, ale warto nadmienic ze jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urde nia mmam pojecia.

Zgrywam wszysko do pluginów uruchamiam Game , VSH , POP enable .

Zgrywam gre do to PSP/game i dupa nic nie ma

soft 5.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam kupić PSP i trochę nie łąpię z tymi systemami. Najbardziej podoba mi się FAT ale nówke raczej nie dostane. Jak jest z tym lcd w FAT i SLIM (ponoć lepszy). Może ktoś miał obie konsolki w łapce i napisze coś więcej. Czy przerobienie można zrobić w domu? Ile kosztuje nowe PSP, żeby nie przepłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna konsolki. Doradźcie czy czekać na PSP GO czy może już kupować PSP SLIM? Bardzo zależy mi na odpowiedziach i o doradzeniu mi właśnie z waszej strony. Cena PSP GO troche odstrasza szczerze mówiąc ponieważ ma kosztować około 1100zł , ale za to wygląd konsoli baaaardzo mi się podoba. Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jak juz to bral GO! mialem slima ale wkurzalo mnie noszenie tych UMD wszedzie a na GO! tego problemu juz nie bedzie , napewno lepszy LCD itp. chociaz cena... Poczekaj do premiery GO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena odstrasza maksymalnie, za nowosc trzeba placic szkoda, ze te nowosci dotycza wygladu a nie bebechow. poza tym obecne psp wygodnie lezy w reku natomiast analog w GO wydaje sie zablisko przyciskow - nie wyobrazam sobie gry na tym ale czas pokaze jak bedzie. sa dwa plusy dla GO ma dzialac jako pad pod ps3 (tylko po co komus niewygodny pad?) oraz gry odpalane z pamieci urzadzenia (chodz uwazam, ze mozliwosc ta pojawi sie tez w pozostalym PSP trzeba bedzie tylko zaopatrzyc sie w wieksza karte pamieci. wiaze sie z tym tez pewien minus tj gry bedziemy kupowac przez psn (chyba ze sony bedzie mialo inne rozwiazanie) a co za tym idzie koniec z kupowaniem plytek na allegro i sprzedaza tytulow ktore sie przeszlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym doradzal PSP 3000 (3004)

ekran jest zywszy brak rozmycia itp ludzie skarza sie na to, ze na wyswietlaczu pojawiaja sie czasami paski (trzeba podobno przycisnac nos do konsolki zeby to zobaczyc) mam ten model i osobiscie tego nie zaobserwowalem a gdy wyczytalem o tym w sieci obserwowalem psp baardzo dokladnie. uzywanego sprzetu bym nie kupywal lepiej kupic nowa konsolke i cieszyc sie gwarancja. na allegro nowe 3k stoja za okolo 600zl z przesylka musisz doliczyc do tego jakas karte pamieci przykaldowo za 8GB sony placilem jakis czas temu 120zl no i jakas gierke na dobry poczatek, wiekszasc tytulow zamyka sie w kwocie 100zl mam nadziej ze pomoglem chodz troszke pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×