Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam kilka dni temu zakupiłem konsolę ps3 slim 250GB i od tego czasu zawiesiła mi się ponad 10 razy.Problem wystąpił podczas grania w Infamous,ratchet QfB, a takze podczas używania przeglądarki.Konsolę kupilem nową na allegro i nie otrzymałem paragonu tylko ręcznie podpisaną karte gwarancyjną.Mam wgrany najnowszy firmware moze on jest przyczyną?Proszę o pomoc:)

Edytowane przez Paulo12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawo określa że zakupy internetowe mogą być zwracane do 2 tygodni od odebrania paczki

zgłoś się do sprzedawcy lub poinformuj allegro

masz prawo zwrócić konsolę sprzedającemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawo określa że zakupy internetowe mogą być zwracane do 2 tygodni od odebrania paczki

zgłoś się do sprzedawcy lub poinformuj allegro

masz prawo zwrócić konsolę sprzedającemu

Zawieszanie w przegladarce to nawet mi się zdaża, a zwalanie na najnowszy soft który nie jest już wcale taki nowy (grudzień) to absurd inni mają i śmigają także tutaj nie doszukiwał bym się problemu... jednak zawieszanie gier nie powinno się zdarzać jesli gry są nowe nie porysowane plytki to jak kolega napisal wyzej zwróć/wymień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam slimka 250 gb od ponad miesiąca gram i w ratcheta i w infamous i sie ani razu podczasz tych gier nie zawiesiła.

Owszem zawiesiła mi się kilka razy ale przy przeglądarce i mniej niż 10 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ps3 slim 250gb może przy inFamous się nie wiesza, ale za to przy Killzone2 zawiesiła się już ponad 2-3 razy. Wydaje mi się, że wina leży po upchaniu tych wszystkich części w tak małe pudełko, choć nie mam pewności. Może faktycznie to wina softwara i wyjdzie jakaś łatka niebawem, tak czy inaczej po opiniach widzę, że większość użytkowników ma ten sam problem. Miejmy nadzieję, że będą to tylko takie małe zawiechy, a nie jakieś poważne awarie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja to mam juz tego dość, znowu przed chwilą mi się konsola zawiesiła około godziny w InFamous grałem a teraz nagle na szyny wskakuje i zawiecha;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Przeryłem kilka topiców i nie znalazłem takiego problemu.

Przy próbie włączenie pleja dopadło mnie jakieś cóś:

ps3bi.jpg

Wyświetla się ok. 4 sekund i zdycha, czerwona kontrolka zaczyna sobie mrugać, wszystkie diody na padzie również mrugają.

Jeśli zrobię którąś z opisanych czynności, to przy ponownym włączeniu albo zawiesza się na falującym pasku logowania, albo zaraz potem - i znów komunikat przy kolejnym odpaleniu. I tak w kółko...

Oczywiście wcześniej PS3 zamknięty był tak samo, jak setki razy wcześniej - tj. button PS3 z pada i wyłączenie systemu.

Co Wy na to? Jakieś pomysły, podpowiedzi, co teraz?

Pozdrawiam, życząc wszystkim bezawaryjnych konsol :)

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to najlepiej. Żeby diody na padzie nie mrugały podłącz go kablem USB pod PS3.

Prawdopodobnie uszkodziły się pliki systemowe.

Jedynie mogę odesłać pod ten L I N K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no wejdzie w

i zrobi po kolei każdą opcję. Najlepiej zacząć od Rebuild Database, a jak to nie pomoże to resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę inny problem - też z "niby" nie prawidłowym wyłączeniem systemu, choć normalnie wyłączałem jak zawsze, tyle że ja mogłem wybrać czy wysłać to PSinfo czy mieć to w nosie i grać dalej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za porady.

W menu serwisowe już się wbijałem, niestety - po kilkunastu sekundach, w trakcie których zdążę wybrać jedną z opcji, noch einmall zawiesza się (tyle, że zdąży spytać o to, czy mam podpięte coś zewnętrznego przez HDMI) :) .

Jak pada mam podpiętego kablem, diody również mrugają jak najęte.

Wygląda na to, że czas poszukać serwisu i wyceny...

Gdy czegokolwiek się dowiem, dopiszę w temacie dla potomnych.

Pozdr,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Posiadam rocznego Fata PS3. Od jakiegoś tygodnia zauważyłem, że konsola po wyłączeniu jej nadal działa!

Słychać, że chodzi wentylator, świeci się zielona dioda aktywności dysku, ale świeci się też czerwona dioda, że konsola jest wyłączona.

Nie mam żadnych pobrań aktywnych w kolejce. Na lapku mogę wykryć nawet połączenie sieciowe z PS3.

Posiadam najnowszy soft.

Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłeś remote start z psp ( zdalny start ) i świeci się zielona dioda od wi-fi i konsola czeka na wzbudzenie przez internet z psp , a z wentylatorem dziwna sprawa xD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP, ale nigdy nie podłączałem go pod konsolę :)

Wszystko ładnie pięknie, ale od teraz PS3 nie połączy się radiowo z moim APkiem.

Zresetowałem ustawienia na domyślne, skanuję sieć, jest wykrywa, wpisuję WPAkey, ale pokazuje error z błędem połączenia. Nigdy czegoś takiego nie miałem.

Zobaczę potem u kumpla na jego PS3 czy jest to samo, jeśli nie to może coś padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie padło , kwestia ustawień :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam konsolę ps3 120gb. ostatnio aktualizowałem konsolę i zostawiłem ją samej sobie. Następnego dnia po włączeniu po około minucie się restartowała. Teraz jak próbuję ją włączyć to zapala się zielona lampka ale wentyl gaśnie i nie ma obrazu. (lampka zielona pali się dalej). W czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ustawienia obrazu się zresetowały,przytrzymaj na 5 sek.przycisk I/O aż piknie 2 razy.Jeśli to nie podziała sprawdź kabel,i na innym TV odpal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może ustawienia obrazu się zresetowały,przytrzymaj na 5 sek.przycisk I/O aż piknie 2 razy.Jeśli to nie podziała sprawdź kabel,i na innym TV odpal.

Obraz działał ale się resetowała konsola. Teraz ja się włączy obraz łapie sygnał ale konsola się na żółto zapala i gaśnie. Albo włącza się wentyl nie działa lampka zielona się pali ale nic nie działa, obrazu nie ma a konsoli nie da się wyłączyć.

EDIT: Przytrzymałem przycisk około 15 sekund i się wyłączyła.

Edytowane przez Kostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli diodka swieci sie na zolto to najpewniej dopadl cie ylod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli diodka swieci sie na zolto to najpewniej dopadl cie ylod

Mam konsolę od niedawna. Co co to znaczy? I jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejna slimka zalapala YLODa :) Padaja szybciej niz FATy, szybciej niz muchy nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pierwszy raz się spotkałem z Ylodem w slimkach,na razie tylko 2 przypadki,więc nie ma się czego bać.A konsole do serwisu,a mógłbyś zrobić zdjęcie lub filmik żółtej diodki ? :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pierwszy raz się spotkałem z Ylodem w slimkach,na razie tylko 2 przypadki,więc nie ma się czego bać.A konsole do serwisu,a mógłbyś zrobić zdjęcie lub filmik żółtej diodki ? :D.

Obecnie nie chce się ukazać, ponieważ zapada w śpiączkę po włączeniu ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×