Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Wylacz ja poprostu wylacznikiem z tylu konsoli :) A jak sie problem bedzie powtarzal to zapewne awaria.

Kompa też wyłączasz wyrwaniem wtyczki tudzież przestawieniem przełącznika w zasilaczu? Jeżeli tak to gratuluję i życzę szczęścia w długości życia konsoli i kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w opcjach konsoli o ustawieniach remote play i wylacz to xD bo masz wifi aktywne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola jest nowa. A co oznacza ten komunikat:

"Data fo unregistered users was found on the hard disc and has been rostored.

Press the PS Button to use controler." (Tlumaczenie znam)

Czy to znaczy, że ktoś jej używał przed mim zakupem? I co wiecie o błędzie najnowszego firmwera (3.10) na slim'a?

...a może aktualizacja do 3.15 pomże???

Edytowane przez meloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompa też wyłączasz wyrwaniem wtyczki tudzież przestawieniem przełącznika w zasilaczu? Jeżeli tak to gratuluję i życzę szczęścia w długości życia konsoli i kompa.

W szczegolnych warunkach jest to jedyny sposob wylaczenia komputera. Czasem i konsola sie tak zawiesi, a chyba slim nie ma przelacznika od zasilania, wiec wyciagniecie kabla to jedyne wyjscie. Nie zgrywaj wiec takiego wazniaka bo nie wygladasz na takiego. Jezeli nie zdazylo ci sie nigdy wylaczyc kompa/konsoli od zasilania bo zaden inny sposob nie skutkowal to gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniaka nie zgrywam, bo takowym nie jestem i się za takiego nie uważam w przeciwieństwie chyba do Ciebie. Z tego co pamiętam to konsolę raz tak wyłączyłem, bo zaczęła się na nią herbata lać z potrąconego kubka, a kompa mi się nie zdarzało. Poza tym wypowiedź na, którą odpowiadałem sugerowała wyłączanie tym sposobem jako coś normalnego i powszechnie stosowanego przez usera, a wydaje mi się, że jednak nie jest to zdrowe dla sprzętu elektronicznego. Może się mylę? No chyba, że Ty od razu wyrywasz korki ze ściany jak chcesz coś wyłączyć.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam PS3 "chlebaka" zakupionego w ultimie około 2 miesiące temu. Problem wygląda następująco, gram, oglądam film, słucham muzyki, w losowym momencie (po minucie, godzinie..) konsola po prostu się wyłącza. Inna sytuacja, nie ma mnie w domu, konsola jest nieruszona a tu nagle pik! i konsola sama się włącza.

Zrobiłem aktualizację softu do 3.15, przywróciłem ustawienia domyślne i na nic to. Gram przez godzinę co jakieś dwa dni (praca), utrzymuję konsolę w porządku, czyszczę ją, wycieram kurz, nie kombinuję z softwarem, gram na oryginałach, a mimo to coś się dzieje.. może jakiś wirus? jak to sprawdzić?

Jak mam mu pomóc? Pozdrawiam, Razz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% uszkodzenie przycisku I/O - jedyna i słuszna rada to oddanie FAT'a na gwarancję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... no to lipa :/ chyba będę musiał zadzwonić do soniaków i zapytać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo mam ten sam problem - chodzi o ustawienie remote play settings-> remote start -> off. Bo tak mam cały czas a konsola i tak mi się nie wyłącza tak jak powinna. Mam wifi. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, pisze ponieważ moja konsola nie chce się wyłączyć. Klikam w menu żeby się wyłączyła... i.... się wyłącza ale po 10 sekundach sie włącza... poradzcie coś, bo nie chce żeby cały czas chodziła. zeszłej nocy po prostu wyciągnołem wtyczke... ale tak to nie wiem co zrobić. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... no to lipa :/ chyba będę musiał zadzwonić do soniaków i zapytać :P

Może to będzie mało przydatne i nie wiem czy jeszcze problem jest aktualny, ale spróbuj dobrze wyczyścić gładzik przycisków sensorycznych z wszelkiego tłuszczu. U mnie w laptopie przyciski same często reagują jak są zabrudzone od odcisków. Na przykład sama mi się zwiększa i zmniejsza głośność. Zatem użyj może jakiegoś alkoholu i zobacz czy problem będzie nadal występował. Jeśli tak to pewnie padły przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien straszny problem z PS3. Gdy włączam konsolę po sekundzie wyłącza się i gasną wszystkie diody i nie można jej drugi raz włączyć. Żeby zapaliła się dioda zasilania trzeba odłączyć kabel zasilania od prądu i włożyć go ponownie. Dodam że dzisiaj jeszcze wszystko ładnie śmigało.

Edytowane przez Kelo821

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien straszny problem z PS3. Gdy włączam konsolę po sekundzie wyłącza się i gasną wszystkie diody i nie można jej drugi raz włączyć. Żeby zapaliła się dioda zasilania trzeba odłączyć kabel zasilania od prądu i włożyć go ponownie. Dodam że dzisiaj jeszcze wszystko ładnie śmigało.

Przepraszam ale przy edycji stworzyły się inny posty nie wiem dlaczego

I tak jest za każdym razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do innego gniazdka zasilającego ps3. Może to tylko spadek napięcia w domu? Czy używałeś listwy antyprzepięciowej? Jak nie to mogło się coś uszkodzić w zasilaczu konsoli.

Zobacz jeszcze włącznik z tyłu konsoli przy podłączonym zasilaniu wyłącz i włącz.

Edytowane przez Dzozitan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję Slim a tam nie ma wyłącznika z tyłu. Przełączyłem do innego gniazda i to samo. Nie używałem listwy antyprzepięciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jeżeli jest a jak nie to serwis!

Jeżeli kupiłeś ją niedawno jakieś 7 dni to upieraj się o wymianę na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a czym właczasz konsole?

2 czy miałes podobne problemy z innymi urzadzeniami , bo dzozitan może mieć racje

Edytowane przez danio97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1: Włączam konsolę przyciskiem na PS3 bo na pada nie reaguje jakby go nie widziała.

2: Jeszcze nigdy czegoś takiego nie miałem

Edytowane przez Kelo821

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kupiłeś ją niedawno jakieś 7 dni to upieraj się o wymianę na nową.

30 dni od daty zakupu dany sklep wadliwy produkt musi wymienic na nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na niego kliknę wszystkie światełka 1,2,3,4 zaczynają migać i po kilku min. gaszą się. Jak przytrzymuję to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak niby ma się konsola włączyć jak prawdopodobnie z moich domyśleń jest coś z zasilaniem. Możliwe, ze padła przez brak listwy dostała za duże napięcie! Nie włączysz jej padem,młotkiem ani tez ręką. Padło coś w konsoli.

A ile jest dni na zwrot towaru tego nie wiem i nie będę dochodził bo zaraz się zrobi z tego drugi temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×